2024. Április 27. - 15:31:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174121 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Június 16. - 10:51:45
Megtekintve 174121 alkalommal
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Azt hiszem ebben még nem indúlt topic, de sok embernek lenne kérdése és még több kérdése az éppen aktuális növekedési hormonokról. Ami igaz, hogy iszonyatosan drága és ezért nagyon kevesen használják, s azonnal jön a másik kérdés: Hamisakat, honnan tudod meg? Legegyszerübb egy terhességi teszt (a férfiaknál!!!), mr általában HCG-vel helyettesítik az anyagot a két komponens mivolta miatt. De van egy teljesen jó tesztelés is. Egyik nap nagyobb adagot kell beadnod, s a beadás elött kell egy vércukor tesztet végezni, s a beadás után is. Ha jól tudom, akkor olyan 10-30% közötti vércukor szint esés következik be a jó anyagnál. Na azt hiszem most elég ennyi! Szóval kommentet és kérdéseket!

 ?:-)

2008. Június 16. - 10:55:41
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg


Lenne egy halom kérdésem, mert nagyon érdekel a téma, viszont nem tudom helyesen feltenni, mert hülye vagyok hozzá, így csak figyelek. Ismerek olyat aki használja, és elképesztő eredményei vannak, de sajna nem versenyez (és nem is fog, egyéb elfoglaltság miatt  d:) )

Minden info jöhet róla ide  :-!!!  :-)->

2008. Június 16. - 11:03:53
Válasz #2
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Inkább kérdezd meg és az az egyszerübb , de leírom a hallottakat: minumum 4 hét ajánlott. De az csak a nagyon minimum!!! Most kapható a szomatrop, ebben amit láttam már az a kínai volt, és nagyon sok mindenkinek bejött az elérhető ára miatt. olyan 670/NE-ben kapható. A legjobb még elérhető árban: Genotropin annak olyan 1240/NE a napija. Mennyi kell naponta? 4-5 NE s ez is minyima csak!

2008. Június 16. - 11:19:55
Válasz #3
Nem elérhető

tomi


Én még régebben rá voltam kattanva a peptid hormonok-ra. Ezekből is rengeteg fajtát kitenyésztettek már, amik közül a leghatásosabbak az Lr3Igf1 és az MGFII hormonok. Az lr3igf-1-ről itt találtok egy szuper, angol nyelvű leírást:
http://www.revitropin.com/about-revitropin.htm
Up the dose, lift the most!

2008. Június 16. - 11:39:14
Válasz #4
Nem elérhető

fastor


igaz hogy a növit az orvos bizonyos esetekben felírhatja gyógyszertári vényre? --)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 16. - 11:56:47
Válasz #5
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2008. Június 16. - 12:00:05
Válasz #6
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/GENOTROPIN_16_NE_53_mg_patron_injekciohoz/666

de itt itt van az ára is, amin meg tudod venni. Ennek az egysége megy olyan 1250-ben a feketepiacon!

2008. Június 16. - 12:02:10
Válasz #7
Nem elérhető

fastor


http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/GENOTROPIN_16_NE_53_mg_patron_injekciohoz/666

de itt itt van az ára is, amin meg tudod venni. Ennek az egysége megy olyan 1250-ben a feketepiacon!
188224 Ft  ?????????????????
hú banyek, nem szoltam ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 16. - 12:13:23
Válasz #8

Torony

Vendég
igaz hogy a növit az orvos bizonyos esetekben felírhatja gyógyszertári vényre? --)

ez kissé bonyolultabb ennél...

2008. Június 16. - 12:24:16
Válasz #9
Nem elérhető

AtomAnti


14 évesen mikor 149 cm voltam én freebe kaptam a kórházban.  :-* :-* :-*

Kemény 6 centit nőttem  >:D >:D 8) 8)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Június 16. - 13:24:17
Válasz #10
Nem elérhető

L


De van egy teljesen jó tesztelés is. Egyik nap nagyobb adagot kell beadnod, s a beadás elött kell egy vércukor tesztet végezni, s a beadás után is. Ha jól tudom, akkor olyan 10-30% közötti vércukor szint esés következik be a jó anyagnál.

Üdv Dani!
Én úgy tudom, hogy a növekedési hormon az inzulin antagonistája. Az inzulin csökkenti a vércukor szintjét a GH pedig növeli, illetve egészen pontosan gátolja a sejtek cukorfelvételét a vérből.
Szóval az lenne a kérdésem, hogy biztos, hogy az 10-30%-os vércukorszint esés és nem pedig növekedés van a beadás után?
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Június 16. - 14:17:52
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


De van egy teljesen jó tesztelés is. Egyik nap nagyobb adagot kell beadnod, s a beadás elött kell egy vércukor tesztet végezni, s a beadás után is. Ha jól tudom, akkor olyan 10-30% közötti vércukor szint esés következik be a jó anyagnál.

Üdv Dani!
Én úgy tudom, hogy a növekedési hormon az inzulin antagonistája. Az inzulin csökkenti a vércukor szintjét a GH pedig növeli, illetve egészen pontosan gátolja a sejtek cukorfelvételét a vérből.
Szóval az lenne a kérdésem, hogy biztos, hogy az 10-30%-os vércukorszint esés és nem pedig növekedés van a beadás után?

Jogos, mert ugye ezért használják inzulinnal együtt  :-/-(-:  /:-)

2008. Június 17. - 12:19:45
Válasz #12
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
vagy Inzulin nélkűl! Én így tudom, hogy ennek így kellene lennie. De a tuti bizti, ha másnap reggel rápisilsz egy terhességi tesztre, s ha nem vagy "terhes" akkor nem HCG-t kaptál.

2008. Június 17. - 12:31:18
Válasz #13
Nem elérhető

God Vazzeg


vagy Inzulin nélkűl! Én így tudom, hogy ennek így kellene lennie. De a tuti bizti, ha másnap reggel rápisilsz egy terhességi tesztre, s ha nem vagy "terhes" akkor nem HCG-t kaptál.

Pöttyet duzzogós lennék ha HCG-t vennék növi árban  :-/--

2008. Június 17. - 22:42:24
Válasz #14
Nem elérhető

Boiler


http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/GENOTROPIN_16_NE_53_mg_patron_injekciohoz/666

de itt itt van az ára is, amin meg tudod venni. Ennek az egysége megy olyan 1250-ben a feketepiacon!
188224 Ft  ?????????????????
hú banyek, nem szoltam ;D

Milyen fajin barátságos ár....Főleg államitámogatással....
 /7%