2024. Április 28. - 13:32:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174164 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. November 28. - 21:36:49
Válasz #360
Nem elérhető

Milo


Van olyan növi fajta, amelyik létezik szemes változatban?

szemes növi??? :o minek az neked fitnesscuncipuncigirl?
Riceman

2013. Február 16. - 14:45:53
Válasz #361
Nem elérhető

Ronaldo


HGH Frag / Humatropin valaki használta már? Kiakarom próbálni valamelyiket, de nem testépítéshez kéne. Aki használta már, dobjon egy privit!

2014. Március 30. - 15:38:26
Válasz #362
Nem elérhető

Maszat


A növi segíthet csonttörés, zúzódás, húzódásból való felépülésben? Hallottam már ilyenről, nemtudom, hogy van-e alapja. Valószínűleg tört a kézfejem, és a lábfejem, nem szeretnék 2 hétnél tovább gipszet. Nem fér bele az életembe, nagyon hamar fel kell épülnöm. A versenysportban a nagymenők, hogy tudnak 4-5 hét alatt olyan szinten felépülni, hogy teljes gőzzel edzenek??
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Március 30. - 16:06:47
Válasz #363
Nem elérhető

Rebel


A növi segíthet csonttörés, zúzódás, húzódásból való felépülésben? Hallottam már ilyenről, nemtudom, hogy van-e alapja. Valószínűleg tört a kézfejem, és a lábfejem, nem szeretnék 2 hétnél tovább gipszet. Nem fér bele az életembe, nagyon hamar fel kell épülnöm. A versenysportban a nagymenők, hogy tudnak 4-5 hét alatt olyan szinten felépülni, hogy teljes gőzzel edzenek??

Baleset?

2014. Március 30. - 16:37:45
Válasz #364
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A növi segíthet csonttörés, zúzódás, húzódásból való felépülésben? Hallottam már ilyenről, nemtudom, hogy van-e alapja. Valószínűleg tört a kézfejem, és a lábfejem, nem szeretnék 2 hétnél tovább gipszet. Nem fér bele az életembe, nagyon hamar fel kell épülnöm. A versenysportban a nagymenők, hogy tudnak 4-5 hét alatt olyan szinten felépülni, hogy teljes gőzzel edzenek??

Má' megin mit csináltál?  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Március 30. - 17:05:55
Válasz #365
Nem elérhető

Maszat


Elestem, oké...?! ;D Na de tényleg érdekel a dolog. Segíthet-e a felépülésben, 2 hétig napi 3-4 egység növi? Hallottam olyanról, hogy testépítő versenyzőnek autóbalesetben betört a koponyája, 2-3 hét múlva meg edzett, mintha mi sem történt volna. Nem tudom, hogy kamu-e. Az biztos, hogy élsportolók hetek alatt olyan szinten felépülnek, hogy az hihetetlen. Ugyan nem kétkezi munkát végzek, de sokszor 2 kéz is kevés. Vezetek, telefonálok, időpontot írok be. Teljesen tönkretenne 4 hét gipsz. Holnap röntgeneztetem meg, 2x voltam a balesetibe, de olyan tömeg volt, és olyan büdös, hogy nem bírtam ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Március 30. - 19:26:09
Válasz #366
Nem elérhető

jrk


Csekkold a faszbúkod, Te roncs! :D Ment levél.

2014. Március 31. - 17:52:05
Válasz #367
Nem elérhető

Maszat


Amennyit Én itt már segítettem idegeneknek... egyszer kérdezek, kussol mindenki ;D  Gyökér coxosok ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Március 31. - 18:31:26
Válasz #368
Nem elérhető

cpggyurma


Amennyit Én itt már segítettem idegeneknek... egyszer kérdezek, kussol mindenki ;D  Gyökér coxosok ;D


Ugy tudom hogy erosodnek es vastagodnak a csontok, ugyhogy gondolom segit
Toresnel is a regeneralodasnal
De ez csak egy hobbi coxos velemenye :D

2014. Április 01. - 12:26:33
Válasz #369
Nem elérhető

ninja14


Amennyit Én itt már segítettem idegeneknek... egyszer kérdezek, kussol mindenki ;D  Gyökér coxosok ;D

Kínából rendelj! De ne MOra postázzák, hanem pl Románia és Fedexel, innen ne vegyél dillerektől horror árban adják!!! :D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Április 01. - 20:50:16
Válasz #370
Nem elérhető

VG


A növi segíthet csonttörés, zúzódás, húzódásból való felépülésben? Hallottam már ilyenről, nemtudom, hogy van-e alapja. Valószínűleg tört a kézfejem, és a lábfejem, nem szeretnék 2 hétnél tovább gipszet. Nem fér bele az életembe, nagyon hamar fel kell épülnöm. A versenysportban a nagymenők, hogy tudnak 4-5 hét alatt olyan szinten felépülni, hogy teljes gőzzel edzenek??

3-5 egység magyar patikai 4 hétig tökéletes ilyen dolgokra

2014. Április 02. - 11:56:18
Válasz #371
Nem elérhető

Gabe


Beszarás azér' a Maszti gyerek.
Mindent kitalál, csak hogy anyagozhasson. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Április 02. - 12:04:42
Válasz #372
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Beszarás azér' a Maszti gyerek.
Mindent kitalál, csak hogy anyagozhasson. ;D

Ja, én is ezt gondoltam egyből. Eltöri kezét-lábát, csakhogy nyomhasson egy kis növit meg tesztoszteront a gyorsabb felépülésért...  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Április 02. - 12:44:37
Válasz #373
Nem elérhető

Gabe


Beszarás azér' a Maszti gyerek.
Mindent kitalál, csak hogy anyagozhasson. ;D

Ja, én is ezt gondoltam egyből. Eltöri kezét-lábát, csakhogy nyomhasson egy kis növit meg tesztoszteront a gyorsabb felépülésért...  ;D
Hihetetlen, hogy az emberek a teljesítménynövelő szerek miatt mi mindenre képesek. ;D
És még megpróbálja tudományosan megmagyarázni. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Április 02. - 15:29:20
Válasz #374
Nem elérhető

Maszat


Nem tört semmim, 3 nap után végre eljutottam röntgenig. De azért fáj, meg itt a nyár is... szóval... :D

Egyébként 2 nagy balesetem is volt már kúra alatt, 1x kidöntöttem egy fát kb 120 al, másodjára meg 70-80nal elestem robogóval. Egyik esetnél sem tört semmim, pedig tényleg kurva brutál volt mindkettő.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26