2024. Április 28. - 06:54:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174158 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2021. Február 03. - 20:25:44
Válasz #420
Nem elérhető

kemi


Szerbusztok Kandurok!
Növi mellé menni fog inzulin is. Mit javasolnátok inzulin után magas szénhidrát tartalmú fehérje turmixon kívül még?
Esetleges vércukorszint csökkenés esetén melyik szénhidrát lenne a jobb? : -Glükoz. Maltodextrin. Vagy Fruktóz?

Először is mennyi inzulint akarsz használni?
Ez egy kettős dolog és sok testépítő itt rontja el nem azért kell X mennyiségű szénhidrátot megenned mert beadtál Y mennyiségű inzulint a normál kajádban lévő ch mennyiséghez kell beadnod az inzulint pont hogy a cukorbetegek is csinálnák. Sok hülye gyerek jaaj beadok 10 IU inzulint akkor gyorsan kell innom 100 cukrot aztán csodálkoznak hogy dagadtak lesznek az inzulintól.
Általánosságban a cukor betegeknek az ajánlás 4-18 g ch/1 IU inzulin ez egyéni tolerancia függvényében.
Amúgy normál kaját nem kell egész nap cukros turmixokat iszogatni az inzulin mellé.
Fruktózt tisztán soha semmiképpen, mezei szőlőcukor tabletta a legegyszerűbb ha leesne a vércukor.

Amúgy meg ha csak nagyon kis mennyiségű inzulint (1-3 IU) akarsz használni hogy maximalizáld a növi hatását akkor különösebben semmit nem kell csinálnod ...

Valamelyik videójában mondta Piana, hogy Slin hatóideje alatt semmi szilárd CH (és  nyilván zsír se), mert attól zsírosodnak a belek. Ez valós lehet?
Én csak edzés után vagy előtt használtam, 10 IU volt edzés előtt a max. Ahhoz nem kellett 100g cukor, de még 60 sem kivéve ha 0 ch közeli nap volt. Akkor az a 20g rizs nem volt elég 50-60g cukorral.

Egyébként most csak Insuman rapidor tudtam szerezni, ami szeintem minimum egy regular. Anno használtam ilyet, beadás után kb 6 órával 2x is arra ébredtem, hogy ráz a hideg és izzadok. Nem tudjátok a peak görbéjét?

Pont amit leírtam hogy nem azért kell x mennyiségű inzulint nyomni hogy aztán azt szupportáld majd cukorral. H ez igaz lenne akkor kb minden cukorbeteg dagadt lenne meg logikusan az inzulin elsődleges a vércukor szállítására lett kitalálva nyilván ha nagy mennyiségű ch-hoz nagy mennyiségű zsírt eszel az amúgy sem jó . Meg a folyékony szénhidrátok nagyon gyorsan felszívódnak így már simán van hogy akkor bőven a véráramba kerülnek mielőtt még az inzulin hatni kezdeni.
Az insuman kb a normál inzulin olyan 2-4 óra után van a csúcskoncentráció és kb 5-8 óra a teljes hatóidő  mivel ez egy normál inzulin annak általában van kettő csúcskoncentrációja azért ilyen viszonylag hosszabb idejű inzulinokból nem kellene beadni max 1-2-3 IU-nál többet 6-8 órával lefekvés előtt..
De amúgy az inzulin hatóideje függ attól hogy mennyire jó az inzulin érzékenységed meg az is hogy bőr alá adod vagy izomba és hogy mennyire száraz vagy, velem volt olyan hogy diétában voltam kb 10% testzsír alatt és izomba adva a szokásos fél-1óra helyett kb 5 perc után éreztem már pedig normál inzulin volt.

Van még kb 100 iu rapid (humalog), azt dogom használni edzés előtt. Az Insuman "rapid"-nak semmi köze a rapidhoz, szerintem, most ezt te is megerősítetted. Ki nem dobom azért, de nem látom értelmét használni. Nehéz a peak idejét az edzéshez igazítani...

2021. Február 04. - 16:53:11
Válasz #421
Nem elérhető

Yeeep


Valaki nyom igf 1 et ? @:-)

2021. Február 04. - 18:47:39
Válasz #422
Nem elérhető

G


Valaki nyom igf 1 et ? @:-)

Jelenleg vagy használt e már ? :D Nálam van hűtőben egy igf lr3 csak majd ha újra nyitnak a termek és már tudtam kicsit kezdeni akkor fogom használni.
De amúgy lr3-at meg des-t is használtam már kivéve az original gyógyszertári increlex-et mert azért a 10+ezer dollár egy kicsit sok érte szerintem :D

2021. Február 04. - 19:58:55
Válasz #423
Nem elérhető

Yeeep


Valaki nyom igf 1 et ? @:-)

Jelenleg vagy használt e már ? :D Nálam van hűtőben egy igf lr3 csak majd ha újra nyitnak a termek és már tudtam kicsit kezdeni akkor fogom használni.
De amúgy lr3-at meg des-t is használtam már kivéve az original gyógyszertári increlex-et mert azért a 10+ezer dollár egy kicsit sok érte szerintem :D

Milyen gyártó termékét használtad és mennyiért ha nem titok ?  @-o

2021. Február 04. - 20:27:37
Válasz #424
Nem elérhető

G


Valaki nyom igf 1 et ? @:-)

Jelenleg vagy használt e már ? :D Nálam van hűtőben egy igf lr3 csak majd ha újra nyitnak a termek és már tudtam kicsit kezdeni akkor fogom használni.
De amúgy lr3-at meg des-t is használtam már kivéve az original gyógyszertári increlex-et mert azért a 10+ezer dollár egy kicsit sok érte szerintem :D

Milyen gyártó termékét használtad és mennyiért ha nem titok ?  @-o

Peptid gyártó reálisan 100 euró körül van az 1 mg-os üveg mindenhol kb akkor drágább ha 10db/100 mcg ben csomagolják

2021. Február 05. - 01:15:56
Válasz #425
Nem elérhető

Yeeep


Valaki nyom igf 1 et ? @:-)

Jelenleg vagy használt e már ? :D Nálam van hűtőben egy igf lr3 csak majd ha újra nyitnak a termek és már tudtam kicsit kezdeni akkor fogom használni.
De amúgy lr3-at meg des-t is használtam már kivéve az original gyógyszertári increlex-et mert azért a 10+ezer dollár egy kicsit sok érte szerintem :D

Milyen gyártó termékét használtad és mennyiért ha nem titok ?  @-o

Peptid gyártó reálisan 100 euró körül van az 1 mg-os üveg mindenhol kb akkor drágább ha 10db/100 mcg ben csomagolják

Esetleg működő márkát tudnál írni ?
Köszi az infót  :-){

2021. Február 18. - 10:33:31
Válasz #426
Nem elérhető

guzzi


Srácok, kicsik és nagyok  #:-)
Van valakinek tapasztalata itt köztetek vagy ismerősei körében patikai  HGH-val kapcsolatosan még pedig az hogy lejárt szav idelyü használható e még?
Az a történet hogy tavaly meg vettem és nem figyeltem hogy az idén 2021.02. Lejár a felhasználási idő. Ez idő alatt hűtőben volt és van jelenleg is tárolva. Omnitropeval majd később Hygetropinnal kezdtem el és úgy terveztem hogy ezt a patikait csak májusban fogom alkalmazni. Közeli versenyző komám szerint semmi baj nem lesz csak a tárolásra figyeljek de több ember több okosat tud mondani. Köszi előre is.  @:-)

2021. Február 18. - 13:26:02
Válasz #427
Nem elérhető

G


Srácok, kicsik és nagyok  #:-)
Van valakinek tapasztalata itt köztetek vagy ismerősei körében patikai  HGH-val kapcsolatosan még pedig az hogy lejárt szav idelyü használható e még?
Az a történet hogy tavaly meg vettem és nem figyeltem hogy az idén 2021.02. Lejár a felhasználási idő. Ez idő alatt hűtőben volt és van jelenleg is tárolva. Omnitropeval majd később Hygetropinnal kezdtem el és úgy terveztem hogy ezt a patikait csak májusban fogom alkalmazni. Közeli versenyző komám szerint semmi baj nem lesz csak a tárolásra figyeljek de több ember több okosat tud mondani. Köszi előre is.  @:-)

Ha tényleg patika mivel ott is hűtőben volt tárolva meg te is abban tartottad akkor abszolút semmi baja még 2 év múlva is teljesen jó lenne...

2021. Február 21. - 11:01:41
Válasz #428
Nem elérhető

Yeeep


 #:-)
Sterling igf1-lr3 használható ?

2021. Február 24. - 13:22:17
Válasz #429
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok! Hexadrelin használ/használt már valaki ? Van használható gyártó ?

2021. Február 25. - 20:58:18
Válasz #430
Nem elérhető

G


Sziasztok! Hexadrelin használ/használt már valaki ? Van használható gyártó ?

Szerintem kb bármelyik peptid gyártó használható amúgy nekem nagy kedvencem a legerősebb a ghrp kategóriából, én szinte mindig kombináltam ghrh kategóriából való peptiddel  pl hexarelin+cjc-1295 no dac 200-200 mcg.
De ha  növit akarsz vele kiváltani akkor célszerű naponta többször beadni szóval a végén kb növi árban leszel és ez saját termelésed maxolja ki szóval egy ponton túl nem igazán tudod túl lépni majd akárhányszor adod be és akármennyit.

2021. Február 26. - 12:01:42
Válasz #431
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok! Hexadrelin használ/használt már valaki ? Van használható gyártó ?

Szerintem kb bármelyik peptid gyártó használható amúgy nekem nagy kedvencem a legerősebb a ghrp kategóriából, én szinte mindig kombináltam ghrh kategóriából való peptiddel  pl hexarelin+cjc-1295 no dac 200-200 mcg.
De ha  növit akarsz vele kiváltani akkor célszerű naponta többször beadni szóval a végén kb növi árban leszel és ez saját termelésed maxolja ki szóval egy ponton túl nem igazán tudod túl lépni majd akárhányszor adod be és akármennyit.

Mennyit kéne használni naponta hogy érezhető hatás legyen ?
Célom a tömeg megtartása lenne kúra után.

2021. Március 08. - 09:55:59
Válasz #432
Nem elérhető

Kamagraking


Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Március 08. - 15:39:47
Válasz #433
Nem elérhető

Gábor77


YESS!

Ez milyen gyártó terméke? Magyar honban beszerezhető? Ha igen,mennyiért?

2021. Március 08. - 19:20:51
Válasz #434
Nem elérhető

Gyuf