2024. Május 10. - 12:35:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174717 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Október 18. - 23:02:48
Válasz #165
Nem elérhető

Fekete Ádám


Még nincsenek tapasztalatok, az egyik haver már 2 hete tolja. Minden másnap 4 egység plusz még ez meg az. Ha jó azt úgy is lehet majd látni.

2010. Október 18. - 23:27:04
Válasz #166
Nem elérhető

Milo


Én nem ismerek senkit sajnos aki haszált volna növit, ami tudásom van az csak utána olvasás. Úgy tudom hogy egy nagyon minimum adag belőle az napi 5egység, Arra kiváncsi vagyok hogy mennyire hatásos, mert nagyon istenítik. Az biztos ha egyszer tolnék akkor terhességi csíkkal ,vércukorszint méréssel azonnal megpróbálnám kideríteni ,hogy jó e.
Riceman

2010. November 27. - 10:44:54
Válasz #167
Nem elérhető

powerbeco


a hyge tuti jó..mi bevizsgáltattuk..magyar geróval lett összehasonlítva valami diagrammos módszerrel..nem tom pontosan nem értek hozzá...megegyeztek..a mennyiség is klappol..8ból 8....olcsó és jó..e van..

2010. November 27. - 18:37:56
Válasz #168
Nem elérhető

Kaess


Ennek a tapasztalatai engem is érdeklnek  ;D

2010. November 28. - 01:27:27
Válasz #169
Nem elérhető

Kaess


valaki elmagyarázná nekem hogy mi is az NE?? Pl. amikor írjátok hogy napi 5NE/ ampulla

2010. November 28. - 01:49:20
Válasz #170
Nem elérhető

God Vazzeg


valaki elmagyarázná nekem hogy mi is az NE?? Pl. amikor írjátok hogy napi 5NE/ ampulla

NE= Nemzetközi Egység
IU= International Unit

2010. November 28. - 02:10:00
Válasz #171
Nem elérhető

Kaess


valaki elmagyarázná nekem hogy mi is az NE?? Pl. amikor írjátok hogy napi 5NE/ ampulla

NE= Nemzetközi Egység
IU= International Unit

Köszi, igy már kicsit tisztábban láttok. És azt honnan lehet tudni hogy 1Ne az mennyi ? Mert gondolom ezt megadják valami mértékben is :)

2010. November 28. - 05:59:49
Válasz #172
Nem elérhető

kemi


valaki elmagyarázná nekem hogy mi is az NE?? Pl. amikor írjátok hogy napi 5NE/ ampulla

NE= Nemzetközi Egység
IU= International Unit

Köszi, igy már kicsit tisztábban láttok. És azt honnan lehet tudni hogy 1Ne az mennyi ? Mert gondolom ezt megadják valami mértékben is :)

inzulinos fecsivel mérk ki asszem

2010. November 28. - 10:28:15
Válasz #173
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
valaki elmagyarázná nekem hogy mi is az NE?? Pl. amikor írjátok hogy napi 5NE/ ampulla

NE= Nemzetközi Egység
IU= International Unit

Köszi, igy már kicsit tisztábban láttok. És azt honnan lehet tudni hogy 1Ne az mennyi ? Mert gondolom ezt megadják valami mértékben is :)

inzulinos fecsivel mérk ki asszem
Por alakban van ( pl.Hyge ) a kis üvegcsében ( ampulla, ha valakinek így szimpibb :) ), 8 nemzetközi egység, ezt feloldod gyógyszertári desztillált vízzel ( oldószer injekcióhoz ), 1ml mennyiséggel, hagyd egy kicsit állni ( természetesen hűtőben ), inzulinos fecsivel ha kiszívod a felét ( és azt vesszük alapul, hogy homogén lett a folyadék-nagyjából ), tehát 0.5ml-t, akkor az kb. 4 nemzetközi egység, de nem mondtam semmit................. ;D ;D.
Inkább segítek, minthogy valaki rosszul csinálja, mög eztán nem okoskodni akarok-e he..........vegyétek úgy, hogy nem írtam semmit ;) ;D 8-).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 28. - 10:33:45
Válasz #174
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Még nincsenek tapasztalatok, az egyik haver már 2 hete tolja. Minden másnap 4 egység plusz még ez meg az. Ha jó azt úgy is lehet majd látni.
Az nem kevés egy kicsit? Persze tudom nem olcsó, de inkább minden nap 4 NE, és vasárnap, vagy szombat-vasárnap pihi.
Esetlep ha valaki 2 pihenő napot tart, én betolnék pénteken belőle 8-at ***))).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 28. - 11:26:29
Válasz #175
Nem elérhető

Milo


Én nem ismerek senkit aki használt volna növit, csak innen-onnan olvasgatok mert érdekel a téma, mindenütt azt írták ,hogy napi 5NE-10NE tehát 5egység minimum kell mert külömben nincs értelme. 
Riceman

2010. November 28. - 11:32:38
Válasz #176
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én nem ismerek senkit aki használt volna növit, csak innen-onnan olvasgatok mert érdekel a téma, mindenütt azt írták ,hogy napi 5NE-10NE tehát 5egység minimum kell mert külömben nincs értelme. 
5-10 fizesd meg ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 28. - 12:20:40
Válasz #177
Nem elérhető

Kaess



Por alakban van ( pl.Hyge ) a kis üvegcsében ( ampulla, ha valakinek így szimpibb :) ), 8 nemzetközi egység, ezt feloldod gyógyszertári desztillált vízzel ( oldószer injekcióhoz ), 1ml mennyiséggel, hagyd egy kicsit állni ( természetesen hűtőben ), inzulinos fecsivel ha kiszívod a felét ( és azt vesszük alapul, hogy homogén lett a folyadék-nagyjából ), tehát 0.5ml-t, akkor az kb. 4 nemzetközi egység, de nem mondtam semmit................. ;D ;D.
Inkább segítek, minthogy valaki rosszul csinálja, mög eztán nem okoskodni akarok-e he..........vegyétek úgy, hogy nem írtam semmit ;) ;D 8-).

[/quote]

Köszi, de én nem nyomok semmit :) Csak kiváncsi voltam :) Mondjuk egy eredeti jó növit lehet hogy kipróbálnék egyszer  ;D valahogy biztonságosabbnak tünik a növi mint az  összes többi cucc..... már csak azért is mert ugyebár ezeket belehet szerezni gyógyszertárból vagy korházból és azok tuti nem hamisak  ;D

2010. November 28. - 12:51:36
Válasz #178
Nem elérhető

dino



Por alakban van ( pl.Hyge ) a kis üvegcsében ( ampulla, ha valakinek így szimpibb :) ), 8 nemzetközi egység, ezt feloldod gyógyszertári desztillált vízzel ( oldószer injekcióhoz ), 1ml mennyiséggel, hagyd egy kicsit állni ( természetesen hűtőben ), inzulinos fecsivel ha kiszívod a felét ( és azt vesszük alapul, hogy homogén lett a folyadék-nagyjából ), tehát 0.5ml-t, akkor az kb. 4 nemzetközi egység, de nem mondtam semmit................. ;D ;D.
Inkább segítek, minthogy valaki rosszul csinálja, mög eztán nem okoskodni akarok-e he..........vegyétek úgy, hogy nem írtam semmit ;) ;D 8-).


Köszi, de én nem nyomok semmit :) Csak kiváncsi voltam :) Mondjuk egy eredeti jó növit lehet hogy kipróbálnék egyszer  ;D valahogy biztonságosabbnak tünik a növi mint az  összes többi cucc..... már csak azért is mert ugyebár ezeket belehet szerezni gyógyszertárból vagy korházból és azok tuti nem hamisak  ;D
[/quote] kis naív.... :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. November 28. - 13:27:40
Válasz #179
Nem elérhető

Kaess



[/quote]
kis naív.... :)
[/quote]

Meglehet, de ha már csinálsz valamit akkor a lehetö legbiztosabbnak kell lenned hogy az amit magadba nyomsz az tiszta és az van benne aminek lennie kell. Amugy meg annak hogy valami mellékhatás lép fel még mindig kisebb az esélye a növinél mint a steroidoknál.