2024. Május 10. - 08:10:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174688 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. November 29. - 12:54:02
Válasz #210
Nem elérhető

George


Kaess a növekedési hormont soha nem használják 8-12 hétig, mert semmilyen hatást nem fejt ki ennyi idő alatt! Sokkal hosszabb kúrák kellenek belőle, és nem önmagában, mint azt fentebb le is írták! Éppen ezért engedhetik meg maguknak kevesen, és a versenyzők legtöbbje is "szponzori" pénzen jut hozzá, és még így is tiszta csórók lesznek közben. Akármit is olvastál eddig, az téves, kérdezz meg egy olyan komolyabb testépítőt kint, aki használja. És tényleg látszik is rajta valami, mert akkor valószínűleg használt is neki az anyag 8-}

2010. November 29. - 13:03:39
Válasz #211
Nem elérhető

God Vazzeg


Kaess a növekedési hormont soha nem használják 8-12 hétig, mert semmilyen hatást nem fejt ki ennyi idő alatt! Sokkal hosszabb kúrák kellenek belőle, és nem önmagában, mint azt fentebb le is írták! Éppen ezért engedhetik meg maguknak kevesen, és a versenyzők legtöbbje is "szponzori" pénzen jut hozzá, és még így is tiszta csórók lesznek közben. Akármit is olvastál eddig, az téves, kérdezz meg egy olyan komolyabb testépítőt kint, aki használja. És tényleg látszik is rajta valami, mert akkor valószínűleg használt is neki az anyag 8-}


Pontosan. A mellé használt roidokat kell ciklizálni, a növi sok hét után mutatja meg magát, de akkor se az a húha, hanem inkább maradandó és minőségi eredménye van. Irigylem azt aki használhatja, kipróbálnám, már csak a gyenge izületeim miatt is  :P

2010. November 29. - 13:23:17
Válasz #212
Nem elérhető

Jordan


1-2 hónap  ????...  :-O  Azért annyi szerintem nem kell, max 1 hónap. Minden oldalon azt lehet olvasni hogy 8-12 hetes kúrákat szoktak és érdemes alkalmazni. Minek csinálna az ember 8 vagy 10 heteset ha 8 hét kellene ahoz hogy érezen valamit?


 ;D ;D ;D


Jol van
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. November 29. - 13:27:25
Válasz #213
Nem elérhető

Kaess


hmmm, kár hogy mindenhol mást lehet olvasni. Majd megpróbálom megkérdezni egy két ismeröstöl akik versenyeznek nagyobb versenyeken mint skandináv bajnokság, europa bajnokság. Most már csak azon töröm az agyamat hogy mi a fene lehetett abban amit haverom nyomot 2 hétig. Már csak azért is érdekes mert arra mondják hogy növekedési hormon és hát az ára se semmi / kb. 200.000ft /hónap

2010. November 29. - 15:04:10
Válasz #214
Nem elérhető

Maszat


Szinte semminek sincs mellékhatása ha okosan van használva. (képletesen értve)

ez még képletesen is hülyeség! ha hajlamos vagy rá, heti 500mg tesztoszterontol (ami alatt, hacsak nem propit használsz bele se kezdj /és mielött még valaki megszólna,h ez hülyeség, ezt Efit írta régebben  ;) /) simán kihullik a hajad a picsába, vagy megnagyobbodik a prosztatád. Ha hajlamos vagy rá.

A növi meggyorsítja a rákos sejtek növekedését, nem hiába szokás előtte 1 rákszűrés, és halottam olyat is,h valakinek a szemölcsei is sokkal nagyobbak lettek. Akkor az ilyen arc, láb deformálódásrol és a belső szervek nagyobbodásárol még nem is beszéltünk.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 29. - 15:32:10
Válasz #215
Nem elérhető

VG


képletesen értve. ott a kulcsszó, amúgy nagyon is tisztában vagyok a növinek a hatásairól, és amit irtok h szervmegnagyobbodás stb-t nem kockáztatnátok, persze senki sem kockáztatná de tudom h ha jól használják probléma nincsen. ugyanis dokik is használják körübelül heti szinten akad egy páciens. Ha valaki elkezdi keressen fel egy magánorvost, vagy talán olyat aki testépítőkkel foglalkozik, az mindent elmond, kúra alatt még le is ellenörzi h minden rendben megy-e, és ha valami eltérést tapasztal azonnal kúra vége.
Az ilyen szervmegnagyobbodások különféle vizsgálatokkal, és megelőzéssel "ÚGYMOND" kezelhető. A baj mindig ott kezdődik, hogy sokan szenvednek, kisebbségérzetben különféle betegsgekben, aminek az lesz a következménye, hogy nyomja magába a dolgokat, megfontolatlanul. (nem a tájékozatlanságról beszélek)
De teljesen egyetértek, ha valaki hajlamos rá azzal bármi lehet. (csak tegyük hozzá, kicsi az esélye, és itt nem a szteroidokról beszéltünk hanem a növiröl, leginkább erre értettem.)
NÖVI ELKEZDÉSE ELŐTT NEM CSAK RÁKSZŰRÉSEN ESNEK ÁT A PÁCIENSEK, KÖRÜBELÜL 3 HÓNAPOS KIVIZSGÁLÁSOROZAT ELŐZI MEG A DOLGOKAT, HACSAK NEM ÉLETBEVÁGÓ.
egy testépítő is rendszeresen jár dokihoz mint tudjuk ismerek olyat aki havonta vizsgáltatja magát. általában a legtöbbjüknél igy megy....

2010. November 29. - 15:47:19
Válasz #216
Nem elérhető

dred


Szinte semminek sincs mellékhatása ha okosan van használva. (képletesen értve)

ez még képletesen is hülyeség! ha hajlamos vagy rá, heti 500mg tesztoszterontol (ami alatt, hacsak nem propit használsz bele se kezdj /és mielött még valaki megszólna,h ez hülyeség, ezt Efit írta régebben  ;) /) simán kihullik a hajad a picsába, vagy megnagyobbodik a prosztatád. Ha hajlamos vagy rá.

A növi meggyorsítja a rákos sejtek növekedését, nem hiába szokás előtte 1 rákszűrés, és halottam olyat is,h valakinek a szemölcsei is sokkal nagyobbak lettek. Akkor az ilyen arc, láb deformálódásrol és a belső szervek nagyobbodásárol még nem is beszéltünk.



Én ismerek is olyat, akinek a szemölcsei nagyobbak lettek. Ha tükörbe nézek, látom is.  :)
Pedig Genotropin volt, ami a legjobb cucc, és persze nem a legolcsóbb. Aztán meg egy kevéske Hyge.
De ezek mind porok, Kaess, nem folyadék. Fializált porszerű, de inkább picuri korongocskák, melyet a geno-nál a vele együtt palackozott oldószerrel a fiola végét megnyomva kell elegyíteni, és feloldani. ez a 36 IU-s kiszerelésű. Innentől tilos rázni, és hűteni kell. A Hyge is "por" alakú, ehhez neked kell fecskendővel injekciós vizet kimérned, és beadagolnod, ezután szintén tilos rázni, és hűteni kell. Egyébként szerintem a növinél is egyéni genetikai függő, hogy kinek mennyi IU kell/ nap. Van ismerősöm (nem csóró...) aki napi 16 egység genot benyom, és semmi baja (most még legalábbis...) és van aki csak 2 egységet, de azt 3 hónapon át heti 6 napon keresztül Stanazollal.
Nekem a napi 4 egység ment, aztán megpróbáltam felmenni 6-ra, de ott gyorsan előjött a kéztői alagút szindróma. Így visszaálltam a napi 4 egységre.

2010. November 29. - 16:54:36
Válasz #217
Nem elérhető

Kaess


Milyen jól beindult ez a topic is  ;D Dred valamit félre érthettél, mert én nem azt mondtam hogy a növi nem por alapú hanem hogy azt amit itt adánoktól lehet venni már bevan vegyitve. Igy neked csak szúrnod kell :)

2010. November 29. - 16:58:10
Válasz #218
Nem elérhető

VG


Azt én még hozzátenném hogy, a legtöbb testépítő aki a történelemben meghalt, a szerveik mind 1,5-2x nagyobbak voltak, magyarok közül is!
És először nem a szervek nagyobbodnak meg, hanem a fül orr nyelv állkapocs, ha ezeken az alkalmazója valamiféle változást is tapasztal az adagot csökkenteni kell.
Szervmegnagyobbodás [Orvos kezelt pácienseknél - 1misi emberből kevesebb mint 1 embert érint, testépítők orvosi felügyelett alatt ugyan ennyi, felügyelet nélkül 10.000emberből kevesebb mint 1-et érint] orvoslására nem véletlenül keletkeztek az orvosok :D

2010. November 29. - 17:26:19
Válasz #219
Nem elérhető

Maszat


mit tud az orvos a szervnagyobbodás ellen tenni ahelyett,h csökkenti vagy megvonja a dózist?

testépítőknél nincs nagyon ilyen,h megvonás vagy csökkentés, mert akkor nem érik el a kívánt eredményt. Van 1 minimális dózis ami kell ahhoz,h extrém méreteket vagy definicót kapjanak. Nem hiszem,h az orvosi terápiás dózis elég lenne.



"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 29. - 17:27:12
Válasz #220
Nem elérhető

Maszat


testépítők orvosi felügyelett alatt ugyan ennyi, felügyelet nélkül 10.000emberből kevesebb mint 1-et érint

kizártnak tartom,h van ilyen felmérés  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 29. - 18:30:49
Válasz #221
Nem elérhető

VG


mit tud az orvos a szervnagyobbodás ellen tenni ahelyett,h csökkenti vagy megvonja a dózist?

testépítőknél nincs nagyon ilyen,h megvonás vagy csökkentés, mert akkor nem érik el a kívánt eredményt. Van 1 minimális dózis ami kell ahhoz,h extrém méreteket vagy definicót kapjanak. Nem hiszem,h az orvosi terápiás dózis elég lenne.




igen de aki már nagyon fent mozog a felsőkörökben és igen elismert versenyeken indul, persze, nem fog lemondani a dologról, de ha valaki először használja, hidd el megfogadja az orvos tanácsát :D igazból átkell élni a dolgokat ahhoz, hogy valaki beismerje h a túlzott dózisoknak igenis elég szomorú következményei lehetnek, itt nem csak növiről van szó. Egy túlzott koffein, vagy taurin bevitel is akár halálos lehet.

2010. November 29. - 18:32:38
Válasz #222
Nem elérhető

VG


testépítők orvosi felügyelett alatt ugyan ennyi, felügyelet nélkül 10.000emberből kevesebb mint 1-et érint

kizártnak tartom,h van ilyen felmérés  ;D
lehet nevetni, de hidd el h van :D
nem a guglbe fogod megtalálni  ;D

2010. November 29. - 18:56:04
Válasz #223
Nem elérhető

Maszat


testépítők orvosi felügyelett alatt ugyan ennyi, felügyelet nélkül 10.000emberből kevesebb mint 1-et érint

kizártnak tartom,h van ilyen felmérés  ;D
lehet nevetni, de hidd el h van :D
nem a guglbe fogod megtalálni  ;D

aztmondod létezik több ezer, növit használó testépítőt magába foglaló kutatás? ahogy Te írod, külön TESTÉPÍTŐKET magába foglaló kutatás. 'nemááááá  :laugh:
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 29. - 19:04:29
Válasz #224
Nem elérhető

VG


testépítők orvosi felügyelett alatt ugyan ennyi, felügyelet nélkül 10.000emberből kevesebb mint 1-et érint

kizártnak tartom,h van ilyen felmérés  ;D
lehet nevetni, de hidd el h van :D
nem a guglbe fogod megtalálni  ;D

aztmondod létezik több ezer, növit használó testépítőt magába foglaló kutatás? ahogy Te írod, külön TESTÉPÍTŐKET magába foglaló kutatás. 'nemááááá  :laugh:

Elsem tudod képzelni hányan használnak növit mint testépítők mint egyébb sportolók. Az meg h az orvostudományban mennyit használnak az már tragikus :D