2024. Május 10. - 02:12:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174657 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. November 29. - 19:08:22
Válasz #225
Nem elérhető

dred


testépítők orvosi felügyelett alatt ugyan ennyi, felügyelet nélkül 10.000emberből kevesebb mint 1-et érint

kizártnak tartom,h van ilyen felmérés  ;D
lehet nevetni, de hidd el h van :D
nem a guglbe fogod megtalálni  ;D

aztmondod létezik több ezer, növit használó testépítőt magába foglaló kutatás? ahogy Te írod, külön TESTÉPÍTŐKET magába foglaló kutatás. 'nemááááá  :laugh:

Elsem tudod képzelni hányan használnak növit mint testépítők mint egyébb sportolók. Az meg h az orvostudományban mennyit használnak az már tragikus :D

a dílerem mondta, hogy a futók, kerékpárosok combba napi 20 (10-10) egységet nyomnak. Nemzetközi szinten. Nab@zmeg!!!

2010. November 29. - 19:29:10
Válasz #226
Nem elérhető

VG


testépítők orvosi felügyelett alatt ugyan ennyi, felügyelet nélkül 10.000emberből kevesebb mint 1-et érint

kizártnak tartom,h van ilyen felmérés  ;D
lehet nevetni, de hidd el h van :D
nem a guglbe fogod megtalálni  ;D

aztmondod létezik több ezer, növit használó testépítőt magába foglaló kutatás? ahogy Te írod, külön TESTÉPÍTŐKET magába foglaló kutatás. 'nemááááá  :laugh:

Elsem tudod képzelni hányan használnak növit mint testépítők mint egyébb sportolók. Az meg h az orvostudományban mennyit használnak az már tragikus :D

a dílerem mondta, hogy a futók, kerékpárosok combba napi 20 (10-10) egységet nyomnak. Nemzetközi szinten. Nab@zmeg!!!
az igen, hát ők tudnak élni  ;D de az már nagyon durva  :-/-(-:

2010. November 29. - 20:43:50
Válasz #227
Nem elérhető

Milo


És mennyire csodaszer ez szerintetek? Mert vhol azt olvasom ,hogy drámai változás rövid időn belül,egyszerre izomnövelés,zsírégetés. Máshol meg azt írják egyáltalán nem csodaszer.
Riceman

2010. November 29. - 20:47:23
Válasz #228
Nem elérhető

George


Zárható, törölhető @:-) :D

2010. November 29. - 21:12:05
Válasz #229
Nem elérhető

Tóth Attila


Te mikor lettél moderátor?
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. November 29. - 21:38:15
Válasz #230
Nem elérhető

George


Te mikor lettél moderátor?
Te mikor lettél agresszor? :laugh: Okosodjatok csak, ezek tényleg mind hiteles kipróbált infók, meg a dealernél is csupa jó van, a növit meg ingyen osztják patikákban.
Azért nem mondok vele nagy titkot szerintem, hogy kevesebb anyaggal és sokkal több elszántsággal eredményt is lehet elérni, és az nem ott kezdődik, hogy ha már a seggem teli van, akkor benyomom a combomba. De látom zavarok itt, további szép álmokat mindenkinek növiről és inzulinról, anélkül nincs is 50-es kar meg nagy súlyok. Kurvára rossz irányba tapogatóztok.

mod: bocs ha szétcsesztem ezt a "szakmai" topikot, ha valaki nagyon meg akarja nekem mondani a frankót, akkor írja máshova :-!!!

2010. November 29. - 23:00:51
Válasz #231
Nem elérhető

balic


Sajnálom, h minden topicot ilyen szinten szétcsesznek a baromságokkal! Régen értelmes és hasznos dolgokat lehetett olvasni, ez a mai nap inkább már vicc könyvbe illik. Nem lehetne a régebbi színvonalt legalább kicsit visszahozni? Balu nincs vmi moderálási mód rá?

2010. November 29. - 23:53:14
Válasz #232
Nem elérhető

Kaess


Megszólaltak az okosok  ;D  miért nem írjátok le ti akkor hogy szerintetek hogy van ? ::) a hibát mindig könnyü megtalálni  ::)

Balic: a szinvonalat te tudod emeleni a kommentjeiddel, már ha te tudod.... ha igen akkor hajrá, bizonyitsd be hogy emelni tudsz a szinvonalon  ;-oo-;

2010. November 30. - 00:08:15
Válasz #233
Nem elérhető

Lgy


Jól indult ez a topik/is/ aztán elment más irányba /ez is/...
Mondjuk itt pláne nem fognak azok megszólalni akik komolyan használták.....
A többi meg csak mendemonda....

2010. November 30. - 00:14:43
Válasz #234
Nem elérhető

Kaess


Vicces hogy egyes emberek hogy leszólják a többieket, az helyett hogy valami értelmeset írnának. A síránkozás az nagyon megy, na de mindegy ez már jobb nem lessz ha a tagok igy álna hozzá......  :-!!!

2010. November 30. - 00:21:45
Válasz #235
Nem elérhető

Lgy


Vicces hogy egyes emberek hogy leszólják a többieket, az helyett hogy valami értelmeset írnának. A síránkozás az nagyon megy, na de mindegy ez már jobb nem lessz ha a tagok igy álna hozzá......  :-!!!
én kérek elnézést.....további jó ábrándozást a használatárol.

2010. November 30. - 08:27:17
Válasz #236
Nem elérhető

VG


Mindenféle tudományos híreket tanácsokat olvashattok a topik elején. Tán lekéne írni még1x?

2010. November 30. - 10:42:17
Válasz #237
Nem elérhető

George


Akkor engedjetek meg egy építő jellegű hozzászólást: a javasolt terápiás dózis felső határa növekedési hormon pótlására 0,036 NE/ttkg. Ez az én esetemben 125 kg-hoz napi 4,5 NE! Ezek után komolyan elhiszitek, hogy 60 kg-s bringások 20!!!! NE-t nyomnak naponta? A gyógyszertárból ki lehet hozni dologhoz meg sok sikert, mert manapság már nem így működik, orvos meg senkinek nem fog felírni napi 10 NE növinek megfelelő mennyiséget receptre, mert az egyik legkomolyabban ellenőrzött gyógyszer, a 400.000 Ft-os állami támogatottsága miatt! Marad tehát a növi a pult alól, ami ugye rizikós...ennyi pénzért bevállalni azt, hogy esetleg nem az van benne, esetleg megromlott, mert nem volt végig hűtőben, hát...ha valakinek van rá sok pénze, akkor tessék.

2010. November 30. - 10:43:43
Válasz #238
Nem elérhető

Kaess


LGY, ez nem neked szólt!!! Ne vedd magadra!!! Szerintem tudják azok akikre gondoltam, vagy nem??  :o  (George és Balic)  :-O

2010. November 30. - 10:48:26
Válasz #239
Nem elérhető

George


LGY, ez nem neked szólt!!! Ne vedd magadra!!! Szerintem tudják azok akikre gondoltam, vagy nem??  :o  (George és Balic)  :-O
Akkor talán olvass mielőtt elküldesz egy hozzászólást! Most raktam neked értelmes infot, és még én siránkozok? Jólvan ****) Azért remélem a "haverod" kúrája jól sikerült amihez privátban kértél tanácsot ;) Pocsékolom itt rátok az időt bmeg.