2024. Május 10. - 18:41:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174765 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. November 30. - 10:52:08
Válasz #240
Nem elérhető

Kaess


Természetesen az orvos nem ingyen csempészi ki neked. Lehet hogy félre értetél, mert én nem arra gondoltam hogy bemész a gyógyszertárba vagy korházba és legálisan megveszed azt a mennyiséget ami kell neked. Hanem hogy megvannak az utak arra hogy megkapd kéz alatt. Ezzel arra gondolok hogy ( orvos kicsempészi neked, gyógyszerész kicsempészi neked, ILYENEK VANNAK) Még is szerinted a diler honnan szedi máskép???? Biztos nem otthon csinálja a laborjában. Valakinek ezeket ki kell csempésznie azért hogy pár kéz után a dilernél legyen vagy jobb esetben egyböl nálad. Ebben az esetben az orvos a dilered :D Mint itt svédben is!!!

2010. November 30. - 12:31:58
Válasz #241
Nem elérhető

Taki


George!!!nem akarok bele ugtani de neked adok igazat ;-oo-; az a baj hogy belép ide mindenki aki lofaszt sem tud a dolgokról beleértve engem is de én nem is probálóm bizonygatni hogy kurva okos vagyok és megvan az a pár ember akinek a hsz elfogadom vagy csak abból tanulok !!!ilyen jött mentekét csak elolvasom egyik fülemen be a másikon ki max jókat nevetek rajtuk !!OFF

2010. November 30. - 13:56:20
Válasz #242
Nem elérhető

God Vazzeg


George!!!nem akarok bele ugtani de neked adok igazat ;-oo-; az a baj hogy belép ide mindenki aki lofaszt sem tud a dolgokról beleértve engem is de én nem is probálóm bizonygatni hogy kurva okos vagyok és megvan az a pár ember akinek a hsz elfogadom vagy csak abból tanulok !!!ilyen jött mentekét csak elolvasom egyik fülemen be a másikon ki max jókat nevetek rajtuk !!OFF

Kár ezt tovább ragozni, amikor valaki kox témában osztja az észt, utána meg megkérdi melyik gyakorlat melyik. Szerintem ezen el lehet gondolkozni  !+"%

2010. November 30. - 15:35:47
Válasz #243
Nem elérhető

VG


George!!!nem akarok bele ugtani de neked adok igazat ;-oo-; az a baj hogy belép ide mindenki aki lofaszt sem tud a dolgokról beleértve engem is de én nem is probálóm bizonygatni hogy kurva okos vagyok és megvan az a pár ember akinek a hsz elfogadom vagy csak abból tanulok !!!ilyen jött mentekét csak elolvasom egyik fülemen be a másikon ki max jókat nevetek rajtuk !!OFF

Kár ezt tovább ragozni, amikor valaki kox témában osztja az észt, utána meg megkérdi melyik gyakorlat melyik. Szerintem ezen el lehet gondolkozni  !+"%
Gondolom ez rám vonatkozik, de ne feledjük el, akinek pénze van mindene van. Te lennélegy átlag narkós ember mit tudnál beszerezni? Utcai Kólát 5k-ért?
A növihez felsőbb körökben kell mozogni, ez olyan mint a politika :) IGENIS VANNAK KORRUPT EMBEREK. akkor téma lezárva részemről

2010. November 30. - 15:36:24
Válasz #244
Nem elérhető

Lgy


 Na ba.meg, írtam egy kurvahosszu hozászólást ,erre kitöröltem ˝=/....
Na akkor pár mondatba sűritve..110-120kg-os sportolóknál napi 4-6egység inditja el a folyamatokat, amik az első hetekben ,gyorsabb regenerációban  és zsírpucolásban jelenik meg. Használni hosszú hónapokig kell , hogy mutasson is valamit, szal a párhetes kurák igazábol csak zsirégetésre jók...
Mellette a tesztó használata kötelező+nem árt valami anabolikus dolog na meg az inzulin. habár az már veszélyes pálya..
Nekem ezt mondta a haverom szomszédjának a tesója....

2010. November 30. - 15:45:50
Válasz #245
Nem elérhető

Jordan


En azt mondom, aki nagyon fiatal, kb 2 honapja kezdett edzeni, nincs komolyabb belatasa a felhasznalok moge, az itt inkabb ne hasznaljon kijelento mondatokat.  :) Csak remelem, hogy ezzel nem sertek meg senkit, es nem fog leoltani most senki  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. November 30. - 15:55:35
Válasz #246
Nem elérhető

VG


En azt mondom, aki nagyon fiatal, kb 2 honapja kezdett edzeni, nincs komolyabb belatasa a felhasznalok moge, az itt inkabb ne hasznaljon kijelento mondatokat.  :) Csak remelem, hogy ezzel nem sertek meg senkit, es nem fog leoltani most senki  :D
valamilyen szinten IGAZAT adok :D

2010. November 30. - 16:37:54
Válasz #247
Nem elérhető

Jordan


En azt mondom, aki nagyon fiatal, kb 2 honapja kezdett edzeni, nincs komolyabb belatasa a felhasznalok moge, az itt inkabb ne hasznaljon kijelento mondatokat.  :) Csak remelem, hogy ezzel nem sertek meg senkit, es nem fog leoltani most senki  :D
valamilyen szinten IGAZAT adok :D


Hat koszonom. Jolesik egy 16 eves dicserete, a novekedesi hormon topicban.........
Ezen kerlek gondolkozz el, hogy vajon miert irtam.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. November 30. - 16:47:12
Válasz #248
Nem elérhető

mack


En azt mondom, aki nagyon fiatal, kb 2 honapja kezdett edzeni, nincs komolyabb belatasa a felhasznalok moge, az itt inkabb ne hasznaljon kijelento mondatokat.  :) Csak remelem, hogy ezzel nem sertek meg senkit, es nem fog leoltani most senki  :D
valamilyen szinten IGAZAT adok :D


Hat koszonom. Jolesik egy 16 eves dicserete, a novekedesi hormon topicban.........
Ezen kerlek gondolkozz el, hogy vajon miert irtam.  ;)

AKKOR CSERÉJJETEK infót, tapasztalatot esetleg telszámot  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2010. November 30. - 17:18:19
Válasz #249
Nem elérhető

VG


En azt mondom, aki nagyon fiatal, kb 2 honapja kezdett edzeni, nincs komolyabb belatasa a felhasznalok moge, az itt inkabb ne hasznaljon kijelento mondatokat.  :) Csak remelem, hogy ezzel nem sertek meg senkit, es nem fog leoltani most senki  :D
valamilyen szinten IGAZAT adok :D


Hat koszonom. Jolesik egy 16 eves dicserete, a novekedesi hormon topicban.........
Ezen kerlek gondolkozz el, hogy vajon miert irtam.  ;)
elgondolkozok, de szerintem a kor nem mond semmit, amiket írtam egyátalán nem hülyeség, tudományos infokat meg nem írtam h kiröghössetek, mert arról én nem nagyon tudnék mit irni..ezek alap dolgok voltak.

2010. November 30. - 17:37:52
Válasz #250
Nem elérhető

God Vazzeg


En azt mondom, aki nagyon fiatal, kb 2 honapja kezdett edzeni, nincs komolyabb belatasa a felhasznalok moge, az itt inkabb ne hasznaljon kijelento mondatokat.  :) Csak remelem, hogy ezzel nem sertek meg senkit, es nem fog leoltani most senki  :D
valamilyen szinten IGAZAT adok :D


Hat koszonom. Jolesik egy 16 eves dicserete, a novekedesi hormon topicban.........
Ezen kerlek gondolkozz el, hogy vajon miert irtam.  ;)
elgondolkozok, de szerintem a kor nem mond semmit, amiket írtam egyátalán nem hülyeség, tudományos infokat meg nem írtam h kiröghössetek, mert arról én nem nagyon tudnék mit irni..ezek alap dolgok voltak.

Csak lehet nem jól gondolkozol. Meg hogy te mit gondolsz, csak egy dolog, én tuti mást gondolok. Kinek van igaza? Mindegy  ;)

2010. November 30. - 17:42:32
Válasz #251
Nem elérhető

Kaess



2010. November 30. - 18:34:12
Válasz #252
Nem elérhető

Milito


"Mielőtt megszólalsz, gondold végig, hogy az amit mondasz érdemes e arra, hogy megtörd vele a csendet" 8-}
Általában ezt tartom szem előtt. Én például ezért sok fórumot csak olvasok és nem írok. :) Na jó, most mégis. ***))))

2010. November 30. - 20:08:15
Válasz #253
Nem elérhető

Tóth Attila


Őrízd meg jószokásid! ;D
Meg idézetet helyesen írj!
Am jógyerek vagy! ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. November 30. - 20:56:34
Válasz #254
Nem elérhető

Norbert002


Az a baj h itt olyan emberek próbálnak tancsáot osztsni akik életülkbe nem cuccoltak. H mondhatja vki h szerinte h kéne használni a növit vagy h mikor kezd el dolgozni mikor még nem  is használta? Bezzeg. ha ott lenne előtte az anyag belenne sza**a h milyen következménye lehet...

Ez kb most olyan, mintha én elkezdeném magyarázni egy 450kgs guggolónak, h h is kell jól guggolni, amikor közbe nekem közöm nincs, ahoz a súlyhoz...