2024. Május 10. - 19:33:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174766 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. December 24. - 17:47:15
Válasz #270
Nem elérhető

Lgy


Egyébként a fasz se tudja mi a jó és mi a szar, láttam már genesises cuccrol ,kromatográfiás vizsgálati eredményt és megvolt benne ami az üvegre volt irva.
Én is nyomtam már olyan noname trenit, hogy namég ;D ....de akkor muszály volt mert verseny volt bazmeg ;D és hat hét után nyomtam is a 160kilós vikinget ismétlésre, eres vállal, pedig a töltött káposzta akkor kimélő kajának számitott az "étrendemben.
szal be kell nyomni, zabálni ,edzeni...ha nem mükszik 2hét után kidobni ;D ;D ;D

2010. December 24. - 20:52:29
Válasz #271
Nem elérhető

kicsilui20


Tudom hogy nem ideillő téma , de sok szeretettel kívánok mindenkinek Boldog Karácsonyt   /7%  /7%  /7%  ;-oo-;  ;-oo-;  :-oD  :-oD  :-oD  :-oD  :----  :----
Nyomd a vasat!!!

2010. December 25. - 17:43:12
Válasz #272
Nem elérhető

Tóth Attila


Hát mindeki nevében kösz de ezt nem a növitopikba kellett volna... ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 25. - 17:50:24
Válasz #273
Nem elérhető

Jordan


Hát mindeki nevében kösz de ezt nem a növitopikba kellett volna... ;D


Mindenki abba a topicba ir karacsonykor, amelyikhez a legtobb erzelem fuzi! A szivnek nem lehet parancsolni  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 26. - 11:51:31
Válasz #274
Nem elérhető

Tóth Attila


Akkor jövőre a popó topikba kívánok boldogat... ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Január 01. - 19:48:47
Válasz #275
Nem elérhető

kicsilui20


Jordan át lát a szitán   ****:)))  ****:)))  Łł=  Łł=
Nyomd a vasat!!!

2011. Február 27. - 15:55:07
Válasz #276
Nem elérhető

CKJTommy


Sziasztok!!

Olvasgattam a topikot, elég régen beszéltetek konkrétan árról és hogy jelenleg melyikek a megbízhatók!!
Frissítenétek ezeken?? Szeretném elkezdni nyomni a növit csak nem akarok ratyit venni!!
Előre is köszi ha valaki pontos infót tud! ?:-/

2011. Július 28. - 08:07:33
Válasz #277
Nem elérhető

RsLeo


Sziasztok!

Ezer éve nem írtam ide, nem tudom, hogy kik látogatják még a fórumot, illetve, hogy van-e illetékes, aki érdemben válaszolni tud a kérdésemre. Azért megpróbálom:
a növekedési hormonnak mekkora szerepe van (ha van) az élsportolók elképesztő sebességű sérülés utáni rehabilitációjában?

Előre is köszi!
Rs

2011. Július 28. - 11:17:19
Válasz #278
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Ezer éve nem írtam ide, nem tudom, hogy kik látogatják még a fórumot, illetve, hogy van-e illetékes, aki érdemben válaszolni tud a kérdésemre. Azért megpróbálom:
a növekedési hormonnak mekkora szerepe van (ha van) az élsportolók elképesztő sebességű sérülés utáni rehabilitációjában?

Előre is köszi!
Rs

Nagyon nagy szerepe van  ::)

2011. Július 28. - 11:24:09
Válasz #279
Nem elérhető

Maszat


Hát mindeki nevében kösz de ezt nem a növitopikba kellett volna... ;D


Mindenki abba a topicba ir karacsonykor, amelyikhez a legtobb erzelem fuzi! A szivnek nem lehet parancsolni  ;D

ezt most olvasom  ;D ;D ;D  ezt a faszt  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 28. - 14:16:36
Válasz #280
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hát mindeki nevében kösz de ezt nem a növitopikba kellett volna... ;D


Mindenki abba a topicba ir karacsonykor, amelyikhez a legtobb erzelem fuzi! A szivnek nem lehet parancsolni  ;D

ezt most olvasom  ;D ;D ;D  ezt a faszt  ;D

Ez micsoda hülye!  :D  :D  :D

2011. Július 28. - 14:32:38
Válasz #281
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Január 27. - 21:45:12
Válasz #282
Nem elérhető

dred


Húú, itt de régen nem volt élet. A szomszéd munkatársának a rokonának a kutyájának kellene Hyge növi.  ***))) ::) ;D De az az infó több dílertől, hogy már nem gyártják, és nincs is. Ajánlották helyette a Genesis növit, de erről még senki nem hallott az ismerőseim köreiben. Ismeritek? Vélemény? Jó, vagy nem jó, pillanatnyilag mennyiért megy (ezt inkább csak priviben, hogy a modok meg ne orroljanak) stb...


2012. Január 28. - 00:38:17
Válasz #283
Nem elérhető

dino


Húú, itt de régen nem volt élet. A szomszéd munkatársának a rokonának a kutyájának kellene Hyge növi.  ***))) ::) ;D De az az infó több dílertől, hogy már nem gyártják, és nincs is. Ajánlották helyette a Genesis növit, de erről még senki nem hallott az ismerőseim köreiben. Ismeritek? Vélemény? Jó, vagy nem jó, pillanatnyilag mennyiért megy (ezt inkább csak priviben, hogy a modok meg ne orroljanak) stb...


ezmiez?????  ;D ;D ;D ;D van hyge.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Január 28. - 00:50:55
Válasz #284
Nem elérhető

dred


Húú, itt de régen nem volt élet. A szomszéd munkatársának a rokonának a kutyájának kellene Hyge növi.  ***))) ::) ;D De az az infó több dílertől, hogy már nem gyártják, és nincs is. Ajánlották helyette a Genesis növit, de erről még senki nem hallott az ismerőseim köreiben. Ismeritek? Vélemény? Jó, vagy nem jó, pillanatnyilag mennyiért megy (ezt inkább csak priviben, hogy a modok meg ne orroljanak) stb...


ezmiez?????  ;D ;D ;D ;D van hyge.

ez? rákerestem guglival. ha van hyge akkor kéne!!