2024. Május 10. - 22:42:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174775 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2012. Január 28. - 10:45:01
Válasz #285
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Húú, itt de régen nem volt élet. A szomszéd munkatársának a rokonának a kutyájának kellene Hyge növi.  ***))) ::) ;D De az az infó több dílertől, hogy már nem gyártják, és nincs is. Ajánlották helyette a Genesis növit, de erről még senki nem hallott az ismerőseim köreiben. Ismeritek? Vélemény? Jó, vagy nem jó, pillanatnyilag mennyiért megy (ezt inkább csak priviben, hogy a modok meg ne orroljanak) stb...


ezmiez?????  ;D ;D ;D ;D van hyge.

ez? rákerestem guglival. ha van hyge akkor kéne!!
Ha van lóvéd Nordi-ra akkor azt, abból fele annyi is elég  ;)..........Ha nincs Hyge, én Genesis-es növiben nem bíznék.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 28. - 11:57:12
Válasz #286
Nem elérhető

dred


Húú, itt de régen nem volt élet. A szomszéd munkatársának a rokonának a kutyájának kellene Hyge növi.  ***))) ::) ;D De az az infó több dílertől, hogy már nem gyártják, és nincs is. Ajánlották helyette a Genesis növit, de erről még senki nem hallott az ismerőseim köreiben. Ismeritek? Vélemény? Jó, vagy nem jó, pillanatnyilag mennyiért megy (ezt inkább csak priviben, hogy a modok meg ne orroljanak) stb...


ezmiez?????  ;D ;D ;D ;D van hyge.

ez? rákerestem guglival. ha van hyge akkor kéne!!
Ha van lóvéd Nordi-ra akkor azt, abból fele annyi is elég  ;)..........Ha nincs Hyge, én Genesis-es növiben nem bíznék.
Relatív, hogy mire van lóvé. A Hyge "viszonylag" olcsó volt a Genotropinhoz képest, de sztem nem hatott úgy. Van még itthon, (izé, vagyis annak a bizonyos kutyusnak van) 64 IU Hyge-je. Ehhez kéne még 136 egységnyi. Ahol próbáltam, sajnálkoztak, hogy már nincsen. A honlapjukon erre való utalást nem találtam.
Várom a dílerek jelentkezését!  ;D

2012. Január 28. - 20:53:06
Válasz #287
Nem elérhető

RsLeo


Szia! A "nem hatott úgy" sajnos leginkább azt jelenti, h. 2x annyi kell.
Van hyge. Ha minden igaz, 1 készlettől most a desztók fognak nagyra nőni. Ha ott próbálkoztál, valóban nincs.
Okosan csináld, olyan nagyon sokat azért ne fizess egy 200 egységes hyge-kúráért szerintem!

2012. Február 01. - 13:06:20
Válasz #288
Nem elérhető

RsLeo


Sziasztok!

Van közöttünk olyan arc, aki valóban tapasztalt, sok infóval bír a növi használatával kapcsolatban?

Küldjön nekem privit, legyen szíves!

2012. Február 01. - 21:17:15
Válasz #289
Nem elérhető

dred


Szia! A "nem hatott úgy" sajnos leginkább azt jelenti, h. 2x annyi kell.
Van hyge. Ha minden igaz, 1 készlettől most a desztók fognak nagyra nőni. Ha ott próbálkoztál, valóban nincs.
Okosan csináld, olyan nagyon sokat azért ne fizess egy 200 egységes hyge-kúráért szerintem!

Hát, nem lett bizodalmam a Genesishez. Hyge nincs, így maradt a Nordi. K. drága, de ez legalább (remélem) tuti cucc.

2012. Február 01. - 21:35:47
Válasz #290
Nem elérhető

RsLeo


dred: törölj a postafiókodból.

2012. Február 01. - 22:22:34
Válasz #291
Nem elérhető

dred



2012. Február 05. - 20:58:50
Válasz #292
Nem elérhető

dred


Gyakorlati alkalmazásával kinek mi a tapasztalata? Pl. beadás.
Inzulinos fecsivel, hasi - deréki zsírba, vagy izomba??
Rögtön edzés után, vagy ch fogyasztás után minimum 2 órával, és utána 20 percig semmi ch, és ezt lehetőleg közvetlen lefekvés előtt??
Mondanak ezt is, azt is.

Én hasi zsírba szoktam, no de mikor??

2012. Február 05. - 21:39:36
Válasz #293
Nem elérhető

kemi


Gyakorlati alkalmazásával kinek mi a tapasztalata? Pl. beadás.
Inzulinos fecsivel, hasi - deréki zsírba, vagy izomba??
Rögtön edzés után, vagy ch fogyasztás után minimum 2 órával, és utána 20 percig semmi ch, és ezt lehetőleg közvetlen lefekvés előtt??
Mondanak ezt is, azt is.

Én hasi zsírba szoktam, no de mikor??

ez ugye a ghrp? elvileg így jó

2012. Február 05. - 21:49:15
Válasz #294
Nem elérhető

dred


Gyakorlati alkalmazásával kinek mi a tapasztalata? Pl. beadás.
Inzulinos fecsivel, hasi - deréki zsírba, vagy izomba??
Rögtön edzés után, vagy ch fogyasztás után minimum 2 órával, és utána 20 percig semmi ch, és ezt lehetőleg közvetlen lefekvés előtt??
Mondanak ezt is, azt is.

Én hasi zsírba szoktam, no de mikor??

ez ugye a ghrp? elvileg így jó

Igen, Ghrp, azaz a köznépi nyelven növi.  ;D
De edzés után azonnal, vagy a másik variáció?

2012. Február 05. - 22:34:18
Válasz #295
Nem elérhető

kemi


Gyakorlati alkalmazásával kinek mi a tapasztalata? Pl. beadás.
Inzulinos fecsivel, hasi - deréki zsírba, vagy izomba??
Rögtön edzés után, vagy ch fogyasztás után minimum 2 órával, és utána 20 percig semmi ch, és ezt lehetőleg közvetlen lefekvés előtt??
Mondanak ezt is, azt is.

Én hasi zsírba szoktam, no de mikor??

ez ugye a ghrp? elvileg így jó

Igen, Ghrp, azaz a köznépi nyelven növi.  ;D
De edzés után azonnal, vagy a másik variáció?


nem egészen növi, növit nem tudom mikor adják, csak azt hogy lefekvés előtt biztosan

reggel kaja előtt, edzés utáni turmix után és lefekvés előtti kaja előtt 3x100mcg szerintem így jó lehet

2012. Február 05. - 22:39:20
Válasz #296
Nem elérhető

dred


Gyakorlati alkalmazásával kinek mi a tapasztalata? Pl. beadás.
Inzulinos fecsivel, hasi - deréki zsírba, vagy izomba??
Rögtön edzés után, vagy ch fogyasztás után minimum 2 órával, és utána 20 percig semmi ch, és ezt lehetőleg közvetlen lefekvés előtt??
Mondanak ezt is, azt is.

Én hasi zsírba szoktam, no de mikor??

ez ugye a ghrp? elvileg így jó

Igen, Ghrp, azaz a köznépi nyelven növi.  ;D
De edzés után azonnal, vagy a másik variáció?


nem egészen növi, növit nem tudom mikor adják, csak azt hogy lefekvés előtt biztosan

reggel kaja előtt, edzés utáni turmix után és lefekvés előtti kaja előtt 3x100mcg szerintem így jó lehet

Hopp, jaj...
Én kérek elnézést...
Nem GHRP-re gondoltam, hanem "sima" HGH-ra...
 ****) ˝=/

2012. Február 06. - 11:48:45
Válasz #297
Nem elérhető

Milo


a növit lefekvés előtt kell beadni, a ghrp 6-ot reggel éhgyomorra,este lefekvéselőtt,esetleg még rögtön edzés után
Riceman

2012. Február 06. - 17:22:53
Válasz #298
Nem elérhető

Jordan


a növit lefekvés előtt kell beadni

Csak lefekvéskor? Nincs tapasztalatom semmi, csak pl egy magyar bajnok badis, napi 4x5iu-t használ.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Február 06. - 17:40:36
Válasz #299
Nem elérhető

t.d.


Én meg úgy olvastam, hogy a reggel a legjobb, amikor a saját tested által termelt növi már nem szabadul fel. Bár ezt a Milos féle alkalmazásra írták ;D. Reggel növi, edzés előtt isnulin aspart, edzés után pedig igf-1. De lehet Palumbo írta nem emlékszem már. Valaki még megfejeli kis AAS-val meg T3-val. /7%
100% not natural!