2024. Május 10. - 20:33:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174767 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2012. Február 11. - 11:57:47
Válasz #315
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Gondolom most mindenki az IGF-1 fiziológiás hatásai után kutakodik a neten, azért nem írnak  ;D ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 11. - 12:52:21
Válasz #316
Nem elérhető

dred


Gondolom most mindenki az IGF-1 fiziológiás hatásai után kutakodik a neten, azért nem írnak  ;D ;D.



Ááf@szt.  ;D Konkrétan fácsézek. Kemény magyar gyerök nem tököl ilyesmikkel, hanem betolja.
No de komolyra (f)ordítva a szót, majd megírod nekünk Te, ha szépen megkérünk. Mi meg jól elolvassuk. És hümmögünk hozzá.

Mint most a marhapörkölt után.

 ;D /7%

2012. Február 11. - 15:28:58
Válasz #317
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Gondolom most mindenki az IGF-1 fiziológiás hatásai után kutakodik a neten, azért nem írnak  ;D ;D.



Ááf@szt.  ;D Konkrétan fácsézek. Kemény magyar gyerök nem tököl ilyesmikkel, hanem betolja.
No de komolyra (f)ordítva a szót, majd megírod nekünk Te, ha szépen megkérünk. Mi meg jól elolvassuk. És hümmögünk hozzá.

Mint most a marhapörkölt után.

 ;D /7%
A marhapörkölt........jóóóóóó  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 08. - 14:17:25
Válasz #318
Nem elérhető

Gatto


szép estét mindenkinek!

ghrp2 ghrp 6 ezek mennyire hatásos peptidek? van itt olyan ember aki ténylegesen használja?! konkrét tapasztalat van erről mert a cikkek alapján eredményes de kérdés h a hasznàlata során valòban működik e és teljesìt i a leírtakat?!

köszönöm az esetleges válaszokat

2012. Március 10. - 21:52:36
Válasz #319
Nem elérhető

player


Ezek kísérleti vegyszerek,senki nem tud semmit sem a hosszú távú hatásokról,+nem is tudod mit kapsz valójában....mert ugye azt árulják elsősorban aminek pozitívnak bizonyult a tanulmánya,és ezáltal el lehet adni...
A gyakorlat azonban azt mutatja,hogy sokkal kevésbé hatásosak mint a hgh,ráadásul nemhogy olcsóbbak,még drágábbak is helyes adagolással mint a hgh.( kínai)

2012. Március 10. - 22:13:55
Válasz #320
Nem elérhető

Maszat


Annyiféle szart dobnak ki mostanság, az ember már nem is tudja követni az új anyagokat...ugyan úgy van ez a szórakoztató iparnál is. Én ódzkodok ettől a ghrp-től. Használjátok csak, ki tudja mi a szar ez  ;D   ...és ahogy az idő telik, úgy van ki a f*szom az anabolikus szteroidokkal is. Vége a kúrának, közbejön 1 betegség, és oda a fazon, meg az a 100-150rongy amit az ember belepumpált. Ráadásul kihullott 1 csomó haja, összementek a heréi és lehet még a prosztatája is növekedett.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 10. - 22:38:33
Válasz #321
Nem elérhető

player


Csak azt tudom mondani erre,hogy ha van benned elég kitartás (benned van Maszat :D) akkor az idő neked dolgozik...Sokan jól néznek ki fiatalon,de abba is hagyják,mielőtt igazán beérhettek volna....kevés a jó formában levő 40-es 50-es  ;) ezzel csak azt akartam mondani,hogy aki igazán hosszú távon gondolkodik,szerintem az az igazi győztes... ;)
ON:hygetropin 10IU yellow top jó  ;)

2012. Március 17. - 17:51:40
Válasz #322
Nem elérhető

mangela87


Hy mindenki !!!
Érdeklődnék,hogy van e vkinek vmilyen tapsztalata  Diamond pharmás növivel,esetleg a másik 10 egységes Getropinnal ???
Jelenleg ez a kettő ami ilyen elérhető áron van,kérdés meik az ami tuti működik !!!

Üdv.

2012. Március 17. - 19:46:45
Válasz #323
Nem elérhető

player


"privát üzenete érkezett"  ^

2012. Március 17. - 21:46:03
Válasz #324
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
szép estét mindenkinek!

ghrp2 ghrp 6 ezek mennyire hatásos peptidek? van itt olyan ember aki ténylegesen használja?! konkrét tapasztalat van erről mert a cikkek alapján eredményes de kérdés h a hasznàlata során valòban működik e és teljesìt i a leírtakat?!

köszönöm az esetleges válaszokat

Felejtsétek el a GHRP-t, semmi értelme nincs, egyáltalán nem működik. Csak kamu, összeollózott(áltudományos) cikkekben működik...sajnos. (Peptidek, szájon át, hogyne ... :))
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Március 17. - 22:36:25
Válasz #325
Nem elérhető

kemi


szép estét mindenkinek!

ghrp2 ghrp 6 ezek mennyire hatásos peptidek? van itt olyan ember aki ténylegesen használja?! konkrét tapasztalat van erről mert a cikkek alapján eredményes de kérdés h a hasznàlata során valòban működik e és teljesìt i a leírtakat?!

köszönöm az esetleges válaszokat

Felejtsétek el a GHRP-t, semmi értelme nincs, egyáltalán nem működik. Csak kamu, összeollózott(áltudományos) cikkekben működik...sajnos. (Peptidek, szájon át, hogyne ... :))

és az igf-1 long/des? ;)

2012. Március 17. - 23:06:28
Válasz #326
Nem elérhető

dred


Hy mindenki !!!
Érdeklődnék,hogy van e vkinek vmilyen tapsztalata  Diamond pharmás növivel,esetleg a másik 10 egységes Getropinnal ???
Jelenleg ez a kettő ami ilyen elérhető áron van,kérdés meik az ami tuti működik !!!

Üdv.



2012. Március 17. - 23:13:08
Válasz #327
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
szép estét mindenkinek!

ghrp2 ghrp 6 ezek mennyire hatásos peptidek? van itt olyan ember aki ténylegesen használja?! konkrét tapasztalat van erről mert a cikkek alapján eredményes de kérdés h a hasznàlata során valòban működik e és teljesìt i a leírtakat?!

köszönöm az esetleges válaszokat

Felejtsétek el a GHRP-t, semmi értelme nincs, egyáltalán nem működik. Csak kamu, összeollózott(áltudományos) cikkekben működik...sajnos. (Peptidek, szájon át, hogyne ... :))

és az igf-1 long/des? ;)

Az IGF-1 rendben van. ;) Mindkét verzió...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Március 17. - 23:26:16
Válasz #328
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
szép estét mindenkinek!

ghrp2 ghrp 6 ezek mennyire hatásos peptidek? van itt olyan ember aki ténylegesen használja?! konkrét tapasztalat van erről mert a cikkek alapján eredményes de kérdés h a hasznàlata során valòban működik e és teljesìt i a leírtakat?!

köszönöm az esetleges válaszokat

Felejtsétek el a GHRP-t, semmi értelme nincs, egyáltalán nem működik. Csak kamu, összeollózott(áltudományos) cikkekben működik...sajnos. (Peptidek, szájon át, hogyne ... :))
Orális használat GHRP-nél, létezik olyan verziója?  @-o  Én azt hittem, csak injektálható van.
Aki ilyet forgalmaz, annak sok élettani ismerete nem lehet, vagy csak az emberek hülyeségéből él. Emésztőenzimek, endoproteázok, exoproteázok ----- aztán lőttek a peptideknek, aminosavakká "hasítják" őket.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 17. - 23:34:56
Válasz #329
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
szép estét mindenkinek!

ghrp2 ghrp 6 ezek mennyire hatásos peptidek? van itt olyan ember aki ténylegesen használja?! konkrét tapasztalat van erről mert a cikkek alapján eredményes de kérdés h a hasznàlata során valòban működik e és teljesìt i a leírtakat?!

köszönöm az esetleges válaszokat

Felejtsétek el a GHRP-t, semmi értelme nincs, egyáltalán nem működik. Csak kamu, összeollózott(áltudományos) cikkekben működik...sajnos. (Peptidek, szájon át, hogyne ... :))
Orális használat GHRP-nél, létezik olyan verziója?  @-o  Én azt hittem, csak injektálható van.
Aki ilyet forgalmaz, annak sok élettani ismerete nem lehet, vagy csak az emberek hülyeségéből él. Emésztőenzimek, endoproteázok, exoproteázok ----- aztán lőttek a peptideknek, aminosavakká "hasítják" őket.

VPX-Hemogex  8-)
Az Extremefit forgalmazta először Magyarországon még 2004-ben...  :D
http://www.vpxsports.com/muscle-building-supplements/hemogex
Ha rákattintassz a "supplement facts"-re akkor láthatod, hogy van benne ghrp2, iható ampullákban.  O0 (azért az extremefit védelmében, a ghrp észteresített(észterifikált) a termékben, hogy meg legyen védve az azonnali lebontástól.)

Ja igen, az injekciós változat sem működik jól, nem véletlenül hagyták abba a gyógyszergyárak a kisérleteket ezekkel a peptidekkel kb. 15 éve...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"