2024. Május 10. - 15:40:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174747 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2012. Március 18. - 11:40:15
Válasz #330
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
OK, tisztázzuk kicsit le ezt a témát a teljesség igénye nélkül. Csak a világosság kedvéért.  ;-oo-;

A díler(és internet-díler) minden szart el akar adni, aminek a nevében betűk és számok vannak furán összekeverve és űrből származó anyagnak hangzanak a neveik. A sok hülye gyereket így le lehet szedni pénzzel és a sportolókat is.
Ha valakinek növekedési hormonra van szüksége, az használjon növekedési hormont, ne kiválasztást segítő peptideket. Ha valakinek IGF-1-re van szüksége, az használjon IGF-1-et, ne ghrp "peptideket".
 
Ezek a peptidek ghrp2 és ghrp6 jelen pillanatban nem kontrollált anyagok, nem gyógyszerek. Ha tényleg hatékony és tényleg értékes anyagok lennének ezen a területen, akkor hidd el, hogy gyógyszergyárak régen levédték volna ezeket maguknak gyógyszerészeti hatóanyagként. A különböző oldalak, amik a ghrp-kről írnak, már 1993-as kisérletre hivatkoznak a ghrp-t illetően, ami azt jelenti, hogy a ghrp egyáltalán nem új anyag, csak a hülyéknek lehet ezt új anyagként bemutatni.
A növekedési hormon kiválasztást növeli a ghrp-2 és ghrp-6 bizonyos körülmények között és bizonyos kisérleteknél. De itt a következő keresztkérdés a testépítők számára, amit meg kellene tudni válaszolni annak, aki használni kezdené ezt az anyagot. Mivel az a tény, hogy a növekedési hormon(GH) szint emelkedik egy rövid időre, nem jelenti azt, hogy az izomépítésben egyáltalán ez segíteni fog, vagy bármiben is egy sportolónak. Miért?

Mert a GH növekedési hatása az IGF-1 által is szabályozott. Tehát a kérdés nem ilyen egyszerű, hogy megnöveljük a GH-t és rögtön ott a növekedés. Ezért nem működik igazán a saját GH termelésünk növelése sem különböző kiegészítőkkel és a kívülről bevitt növekedési hormon sem segít a kérdésen, max. a legtöbbször csak kidobott pénz az ablakon. Mivel van egy biztonsági mechanizmus, ami blokolja az IGF-1 szintet, ami a növekedéshez kellene magas GH szint mellett, és ez elég komplikálttá teszi a kérdést. Ezek a mechanizmusok pedig az egymást kölcsönösen blokkoló mechanizmusok a GH, IGF-1, pajzsmirigy-hormon és az inzulin hormon között. (Az egyiket megnöveled,a másik szintje csökken, miközben pont a másikra lenne szükség a növekedéshez. A GH-nak IGF-1-re, az IGF-1-nek inzulinra, az inzulinnak GH-ra...stb)

Szóval nyomhatja ezeket a szereket bárki mint a barom, miközben fogalma sincs róla, hogy ugyanazzal az erővel a szemétbe is dobhatná a pénzét, mivel a fenti  megoldatlan mechanizmusok miatt a testépítők számára önmagukban teljesen hatástalan anyagok; vagy ha valaki több hormont használ egyszerre, mivel tényleg nagyon érti a témát(növekedési hormon, inzulin és IGF-1 együtt pl.), a használt anyagok veszélye olyan nagy, hogy maximum csak profi versenyzőknek éri meg(szerintem azoknak sem egyébként), amiből talán 1 vagy 2 ember van egy ekkora országban mint Magyarország.
Tehát, ha valaki nincs tisztában a fenti témákkal, számára teljesen felesleges ezekkel a dolgokkal az időt és a pénzt vesztegetni.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Március 18. - 11:41:31
Válasz #331
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
szép estét mindenkinek!

ghrp2 ghrp 6 ezek mennyire hatásos peptidek? van itt olyan ember aki ténylegesen használja?! konkrét tapasztalat van erről mert a cikkek alapján eredményes de kérdés h a hasznàlata során valòban működik e és teljesìt i a leírtakat?!

köszönöm az esetleges válaszokat

Felejtsétek el a GHRP-t, semmi értelme nincs, egyáltalán nem működik. Csak kamu, összeollózott(áltudományos) cikkekben működik...sajnos. (Peptidek, szájon át, hogyne ... :))
Orális használat GHRP-nél, létezik olyan verziója?  @-o  Én azt hittem, csak injektálható van.
Aki ilyet forgalmaz, annak sok élettani ismerete nem lehet, vagy csak az emberek hülyeségéből él. Emésztőenzimek, endoproteázok, exoproteázok ----- aztán lőttek a peptideknek, aminosavakká "hasítják" őket.

VPX-Hemogex  8-)
Az Extremefit forgalmazta először Magyarországon még 2004-ben...  :D
http://www.vpxsports.com/muscle-building-supplements/hemogex
Ha rákattintassz a "supplement facts"-re akkor láthatod, hogy van benne ghrp2, iható ampullákban.  O0 (azért az extremefit védelmében, a ghrp észteresített(észterifikált) a termékben, hogy meg legyen védve az azonnali lebontástól.)

Ja igen, az injekciós változat sem működik jól, nem véletlenül hagyták abba a gyógyszergyárak a kisérleteket ezekkel a peptidekkel kb. 15 éve...
Egyébként pont ezen gondolkodtam este ( mert nincs jobb dolgom  :D ), és nekem is a Hemogex jutott az eszembe. A Secretatogue védelmében meg annyit, hogy ott legalább az aminok nem peptid kötésben vannak, pezsgő formula, de jó lenne tudni, hogy mennyire működik  ::).
Lehet csak elmegyek egy laborba, és méretek növekedési hormon szintet. Most a Gold változatát használom.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 18. - 11:44:51
Válasz #332
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
szép estét mindenkinek!

ghrp2 ghrp 6 ezek mennyire hatásos peptidek? van itt olyan ember aki ténylegesen használja?! konkrét tapasztalat van erről mert a cikkek alapján eredményes de kérdés h a hasznàlata során valòban működik e és teljesìt i a leírtakat?!

köszönöm az esetleges válaszokat

Felejtsétek el a GHRP-t, semmi értelme nincs, egyáltalán nem működik. Csak kamu, összeollózott(áltudományos) cikkekben működik...sajnos. (Peptidek, szájon át, hogyne ... :))
Orális használat GHRP-nél, létezik olyan verziója?  @-o  Én azt hittem, csak injektálható van.
Aki ilyet forgalmaz, annak sok élettani ismerete nem lehet, vagy csak az emberek hülyeségéből él. Emésztőenzimek, endoproteázok, exoproteázok ----- aztán lőttek a peptideknek, aminosavakká "hasítják" őket.

VPX-Hemogex  8-)
Az Extremefit forgalmazta először Magyarországon még 2004-ben...  :D
http://www.vpxsports.com/muscle-building-supplements/hemogex
Ha rákattintassz a "supplement facts"-re akkor láthatod, hogy van benne ghrp2, iható ampullákban.  O0 (azért az extremefit védelmében, a ghrp észteresített(észterifikált) a termékben, hogy meg legyen védve az azonnali lebontástól.)

Ja igen, az injekciós változat sem működik jól, nem véletlenül hagyták abba a gyógyszergyárak a kisérleteket ezekkel a peptidekkel kb. 15 éve...
Egyébként pont ezen gondolkodtam este ( mert nincs jobb dolgom  :D ), és nekem is a Hemogex jutott az eszembe. A Secretatogue védelmében meg annyit, hogy ott legalább az aminok nem peptid kötésben vannak, pezsgő formula, de jó lenne tudni, hogy mennyire működik  ::).
Lehet csak elmegyek egy laborba, és méretek növekedési hormon szintet. Most a Gold változatát használom.

Na akkor az előző hozzászólásommal most elszomorítottalak, István.  --)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Március 18. - 11:53:43
Válasz #333
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
"ha valaki több hormont használ egyszerre, mivel tényleg nagyon érti a témát(növekedési hormon, inzulin és IGF-1 együtt pl.), a használt anyagok veszélye olyan nagy, hogy maximum csak profi versenyzőknek éri meg(szerintem azoknak sem egyébként), amiből talán 1 vagy 2 ember van egy ekkora országban mint Magyarország."

Erről kezdtem írni a zsírégetős topicban ( rákos sejtek képződése, metabolikus szindróma, cukorbetegség kialakulása ), csak sokan sz...nak ezekre a dolgokra, és ész nélkül mindent használnának, meg stack-elnének.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 18. - 11:54:06
Válasz #334
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
szép estét mindenkinek!

ghrp2 ghrp 6 ezek mennyire hatásos peptidek? van itt olyan ember aki ténylegesen használja?! konkrét tapasztalat van erről mert a cikkek alapján eredményes de kérdés h a hasznàlata során valòban működik e és teljesìt i a leírtakat?!

köszönöm az esetleges válaszokat

Felejtsétek el a GHRP-t, semmi értelme nincs, egyáltalán nem működik. Csak kamu, összeollózott(áltudományos) cikkekben működik...sajnos. (Peptidek, szájon át, hogyne ... :))
Orális használat GHRP-nél, létezik olyan verziója?  @-o  Én azt hittem, csak injektálható van.
Aki ilyet forgalmaz, annak sok élettani ismerete nem lehet, vagy csak az emberek hülyeségéből él. Emésztőenzimek, endoproteázok, exoproteázok ----- aztán lőttek a peptideknek, aminosavakká "hasítják" őket.

VPX-Hemogex  8-)
Az Extremefit forgalmazta először Magyarországon még 2004-ben...  :D
http://www.vpxsports.com/muscle-building-supplements/hemogex
Ha rákattintassz a "supplement facts"-re akkor láthatod, hogy van benne ghrp2, iható ampullákban.  O0 (azért az extremefit védelmében, a ghrp észteresített(észterifikált) a termékben, hogy meg legyen védve az azonnali lebontástól.)

Ja igen, az injekciós változat sem működik jól, nem véletlenül hagyták abba a gyógyszergyárak a kisérleteket ezekkel a peptidekkel kb. 15 éve...
Egyébként pont ezen gondolkodtam este ( mert nincs jobb dolgom  :D ), és nekem is a Hemogex jutott az eszembe. A Secretatogue védelmében meg annyit, hogy ott legalább az aminok nem peptid kötésben vannak, pezsgő formula, de jó lenne tudni, hogy mennyire működik  ::).
Lehet csak elmegyek egy laborba, és méretek növekedési hormon szintet. Most a Gold változatát használom.

Na akkor az előző hozzászólásommal most elszomorítottalak, István.  --)
Igen.....

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 18. - 11:59:47
Válasz #335
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor kedves uraim és hölgyeim a GHRP mítosz kezd megdőlni, óccsó húsnak high a leve :). pontosabban már rég megdőlt ezek szerint.



Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 18. - 12:01:12
Válasz #336
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Akkor kedves uraim és hölgyeim a GHRP mítosz kezd megdőlni, óccsó húsnak high a leve :). pontosabban már rég megdőlt ezek szerint.





 8-)  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Március 18. - 12:57:59
Válasz #337
Nem elérhető

dingo


Erdekes kis tema lett ebbol a szamomra leszarom topic bol .Mindig tanul az ember valamit raadasul kezdett nagyon beleposodni a forum .Vegre valami !!!!!!!!!! (:-)
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Március 18. - 13:59:46
Válasz #338
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
 :violinplay3:

Soha nem lehet egyébként lezárni ezeket a jó kis témákat.  :D

Annyi biztos, hogy mikor egy csomó ghrp-2 -őt is tartalmazó Hemogexet eladtunk még annak idején, sokan számoltak be jó kis nyereségekről, de igazából ezekből mindig is majdnem a 100% placebo volt testépítés szempontjából, ami figyelemreméltó. Hemogex nélkül is elérte volna ugyanazt. Nem volt soha kontroll csoport persze. Próbálj meg egy-két hónapot úgy edzeni, hogy közben azt képzeled, 400 ezer értékű növekedési hormont nyomsz megspékelve inzulinnal stb...nyomod az edzéseket, nehogy elpazarold a dolgokat stb...és megfigyelheted, hogy az edzéseid, az eredményed sokkal jobb lesz, mintha csak úgy mindennaposan, kedvetlenül edzenél. Ezért is hatnak sokszor a drága kiegészítők elég jól, még akár kamu hatóanyagokkal is. De ez az élet sok területén ugyanígy van.
Ez egyébként nem rossz dolog egyáltalán, de meg kell tanulnia az embernek motiválnia magát, vagy kicsit becsapnia is magát, hogy eredményeket érjen el...

...és a sportban megfelelő edzésekre koncentrálni, a kajára, és türelmesnek kell lennie stb...stb O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Március 18. - 15:47:12
Válasz #339
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A megbízhatóbb cégek tesztoszteron termelés serkentőinél legalább nincsen placebo hatás ( ha már a növekedési hormon serkentőknél van/ lehet ), mert nem hinném, hogy placebo hatás miatt hullott a hajam, mint a hó ;D, voltam feszült, illetve még a női kerékpárra is ráizgultam.....ezek a hatások meggyőztek a hatásosságukról  :D. Legalább azok működnek. 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 18. - 16:22:29
Válasz #340
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A megbízhatóbb cégek tesztoszteron termelés serkentőinél legalább nincsen placebo hatás ( ha már a növekedési hormon serkentőknél van/ lehet ), mert nem hinném, hogy placebo hatás miatt hullott a hajam, mint a hó ;D, voltam feszült, illetve még a női kerékpárra is ráizgultam.....ezek a hatások meggyőztek a hatásosságukról  :D. Legalább azok működnek. 

Igen, a tesztoszteron fokozók egy teljesen más tészta szerencsédre.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Március 19. - 00:14:54
Válasz #341
Nem elérhető

RsLeo


melyik volt az a tesztófokozo, amitol megmasztad a noi bicot? :)
Bar, gyanakvo ember leven kicsit felek, h mindig az a kiegeszito a "mas teszta" ami epp raktaron van. :)

2012. Március 19. - 00:24:41
Válasz #342
Nem elérhető

try2bebig



Bar, gyanakvo ember leven kicsit felek, h mindig az a kiegeszito a "mas teszta" ami epp raktaron van. :)

Igen, én is erre gondoltam pont... De mivel ez az ő oldaluk, így lehet nekik.:D

2012. Március 19. - 00:38:34
Válasz #343
Nem elérhető

Maszat


Az oldalt már nem sok érdek fűzi az üzlethez, hacsak nem az,h István még ide írogat...ezzel nem árultam el szerintem nagy titkot. Mellesleg aki ismeri kicsit Istvánt, az tudhatja,h Ő valóban elmondja az őszinte véleményét termékekről, függetlenül attól,h mi van raktáron. Ezt most mindenféle seggnyalás nélkül írom, egyszerűen ilyennek ismertem meg.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 19. - 00:53:45
Válasz #344
Nem elérhető

Tudi