2024. Április 27. - 16:06:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174123 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2014. Április 03. - 14:14:16
Válasz #375
Nem elérhető

ninja14


Nem tört semmim, 3 nap után végre eljutottam röntgenig. De azért fáj, meg itt a nyár is... szóval... :D

Egyébként 2 nagy balesetem is volt már kúra alatt, 1x kidöntöttem egy fát kb 120 al, másodjára meg 70-80nal elestem robogóval. Egyik esetnél sem tört semmim, pedig tényleg kurva brutál volt mindkettő.

Nekem Maszti te egy Etalon vagy!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2015. Január 17. - 19:41:57
Válasz #376
Nem elérhető

hetalvo


Hozzuk fel ezt egy kicsit :)
bekérdeznék ide is, ha nem gond.

ami érdekelne t4 és igf-1 használata, veszélyei.

ami még inkább az az, hogy kell beállítani az étkezést, hogy a maximumot tudja kihozni a szervezet a  hgh-ból. esetleg, ha valaki leírna egy 100kg-os emberre vonatkoztatott napi étrendet az lenne a legjobb. cél legyen szálkásítás/zsírégetés.

olvasgattam itt ott és valahol mintha zsírt is betesznek a napi étrendbe?!

2015. Augusztus 26. - 22:44:13
Válasz #377
Nem elérhető

Maszat


mod. visszaolvastam ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Május 29. - 08:03:52
Válasz #378
Nem elérhető

supchh


Sziasztok,
A HGH melletti táplálkozással kapcsolatban érdeklődnék. Mi célra vezető, mehet-e alacsony szénhidrátos, esetleg ketogén diéta mellé, vagy teljesen más ami ajánlott?
Köszi!

2016. Június 02. - 20:54:17
Válasz #379
Nem elérhető

supchh



2016. Június 03. - 06:20:57
Válasz #380
Nem elérhető

kemi


Valaki?
Elvileg éhgyomorra (no ch) kell beadni.
Diéta meg szerintem nem a növitől függ.

2016. Június 03. - 19:49:46
Válasz #381
Nem elérhető

supchh


Valaki?
Elvileg éhgyomorra (no ch) kell beadni.
Diéta meg szerintem nem a növitől függ.
Pont az inzulin kibocsátás miatt gondoltam hátha van valami ajánlás...

2016. Június 10. - 11:28:06
Válasz #382
Nem elérhető

G


Sziasztok,
A HGH melletti táplálkozással kapcsolatban érdeklődnék. Mi célra vezető, mehet-e alacsony szénhidrátos, esetleg ketogén diéta mellé, vagy teljesen más ami ajánlott?
Köszi!
Mennyi növi menne és mi lenne a cél, mi menne mellette még ? amúgy meg van aki kicsit v jobban hypozik a növitől persze ez mennyiség meg egyén függő

2016. Június 11. - 18:24:31
Válasz #383
Nem elérhető

supchh


Sziasztok,
A HGH melletti táplálkozással kapcsolatban érdeklődnék. Mi célra vezető, mehet-e alacsony szénhidrátos, esetleg ketogén diéta mellé, vagy teljesen más ami ajánlott?
Köszi!
Mennyi növi menne és mi lenne a cél, mi menne mellette még ? amúgy meg van aki kicsit v jobban hypozik a növitől persze ez mennyiség meg egyén függő

4 IU, tren a, test p/mast prop jelenleg. Diétázok.  A kérdés, hogy egy amúgy is alacsony vércukor szintre, mennyire jó, ha a növi magas inzulin kibocsátást generál?

2016. Június 11. - 22:49:55
Válasz #384
Nem elérhető

G


Sziasztok,
A HGH melletti táplálkozással kapcsolatban érdeklődnék. Mi célra vezető, mehet-e alacsony szénhidrátos, esetleg ketogén diéta mellé, vagy teljesen más ami ajánlott?
Köszi!
Mennyi növi menne és mi lenne a cél, mi menne mellette még ? amúgy meg van aki kicsit v jobban hypozik a növitől persze ez mennyiség meg egyén függő

4 IU, tren a, test p/mast prop jelenleg. Diétázok.  A kérdés, hogy egy amúgy is alacsony vércukor szintre, mennyire jó, ha a növi magas inzulin kibocsátást generál?

Ennyi androgén mellet sztem nyugodtan mehetne egy alacsony szénhidrátos v ketogén diéta is attól függően melyiket bírod jobban, ez azért nem egy nagy mennyiség növiből sztem hogy aggódni kellene az inzulin reakció miatt Amerikában 3-4 UI nyomnak az öregek receptre nem ezen fog múlni a diéta, ha mégis hypozol akkor kis szénhidrát és ennyi, reggel éhnyomorra 2 UI edzés előtt 2 UI (amúgy azért nem véletlenül jár kéz a kézben a növi+inzulin+ T3 )

2016. Június 12. - 12:42:03
Válasz #385
Nem elérhető

kemi


Sziasztok,
A HGH melletti táplálkozással kapcsolatban érdeklődnék. Mi célra vezető, mehet-e alacsony szénhidrátos, esetleg ketogén diéta mellé, vagy teljesen más ami ajánlott?
Köszi!
Mennyi növi menne és mi lenne a cél, mi menne mellette még ? amúgy meg van aki kicsit v jobban hypozik a növitől persze ez mennyiség meg egyén függő

4 IU, tren a, test p/mast prop jelenleg. Diétázok.  A kérdés, hogy egy amúgy is alacsony vércukor szintre, mennyire jó, ha a növi magas inzulin kibocsátást generál?

Ennyi androgén mellet sztem nyugodtan mehetne egy alacsony szénhidrátos v ketogén diéta is attól függően melyiket bírod jobban, ez azért nem egy nagy mennyiség növiből sztem hogy aggódni kellene az inzulin reakció miatt Amerikában 3-4 UI nyomnak az öregek receptre nem ezen fog múlni a diéta, ha mégis hypozol akkor kis szénhidrát és ennyi, reggel éhnyomorra 2 UI edzés előtt 2 UI (amúgy azért nem véletlenül jár kéz a kézben a növi+inzulin+ T3 )

A növi inkább magasan tartja a vércukor szintet. Ezért megy mellé inzulin.
Logika azt mondja nekem, hogy emellé ilyen 8-24 órás inzulin kell és akkor 0 zsír.
Ha viszont rapidot használnál, akkor edzés előtt add be, edzés közben meg cukor+bcaa glutamin. Esetleg visszatöltésnél vége előtt edzés add be turmixba meg cukor. Azt hallotram h az inzulin főleg a rapid hatóideje alatt nem célszerű koplex ch-t enni, mert attól nől a gyomor.

2017. Május 04. - 22:38:03
Válasz #386
Nem elérhető

Miumi


Sziasztok!
Genhealről van bármilyen tapasztalata valakinek?

2017. Május 07. - 14:59:30
Válasz #387
Nem elérhető

István Lévai


Hi.Engem érdekelne a Gnrh és az oxitocin adagolása és pontos hatásmechanizmusa.
Köszönöm.

2017. Május 09. - 22:48:10
Válasz #388
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Genhealről van bármilyen tapasztalata valakinek?

Generikus növi valószínűleg alul dózisolt, egyszerűen kiderítheted hogy milyen menj el egy szérum növekedési hormon tesztre, adj be   10 IU növit (intramusculárisan) utána PONTOSAN 2és fél óra múlva legyen a vérvétel alap esetben 0-1 közötti értek ez szóval e fölött már jó, generikustól láttam már 5 ös értéket is pfizer meg lilly-től 30-50es értéket is csak tájokozódás ként.

2017. Május 10. - 09:24:40
Válasz #389
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!
Genhealről van bármilyen tapasztalata valakinek?


Generikus növi valószínűleg alul dózisolt, egyszerűen kiderítheted hogy milyen menj el egy szérum növekedési hormon tesztre, adj be   10 IU növit (intramusculárisan) utána PONTOSAN 2és fél óra múlva legyen a vérvétel alap esetben 0-1 közötti értek ez szóval e fölött már jó, generikustól láttam már 5 ös értéket is pfizer meg lilly-től 30-50es értéket is csak tájokozódás ként.

Szia! Azok mennyibe kerülnek? Nekem most 8 iu Hyge megy. 5-el kezdtem, de amióta 8 megy fáj mind2 sípcsontom belső része ha lépek. Szerimtem.ez jó.cucc. forrásom szerint ebből.is van 3 féle, de csak 1 jó.