2024. Május 10. - 20:24:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174767 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2021. Március 17. - 19:25:46
Válasz #465
Nem elérhető

G


Na akkor szépen kérem a hozzáértőket. Összegezzék növi témában a számunkra fontos dolgokat.
1.optimális beadási idö
2.táplálkozás szuri előtt és utána
3.kezelés minimális és optimális időtartalna.
4.napi felhasznált optimáli mennyisé ha kimondottan zsírvesztés a lényeg
Előre is köszi a válaszokat

1, kaja előtt (30 percel) vagy ha reggel megy éhgyomros kardió akkor, meg este lefekvés előtt
2 ugyan az mint normál esetben
3 ha zsírvesztés akkor egész diéta alatt gyakorlatilag az első naptól már kifejti a zsírégető hatást
4 2-4 IU már elég hozzá, ha zsírégetés a cél a minél jobb elosztás az optimális 2-5* 0,5-1 IU

2021. Március 17. - 20:19:50
Válasz #466
Nem elérhető

Andaxin


Sziasztok. Jintropinról van valakinek infója? Köszöntem.

2021. Március 17. - 21:18:52
Válasz #467
Nem elérhető

Gábor77


Na akkor szépen kérem a hozzáértőket. Összegezzék növi témában a számunkra fontos dolgokat.
1.optimális beadási idö
2.táplálkozás szuri előtt és utána
3.kezelés minimális és optimális időtartalna.
4.napi felhasznált optimáli mennyisé ha kimondottan zsírvesztés a lényeg
Előre is köszi a válaszokat

1, kaja előtt (30 percel) vagy ha reggel megy éhgyomros kardió akkor, meg este lefekvés előtt
2 ugyan az mint normál esetben
3 ha zsírvesztés akkor egész diéta alatt gyakorlatilag az első naptól már kifejti a zsírégető hatást
4 2-4 IU már elég hozzá, ha zsírégetés a cél a minél jobb elosztás az optimális 2-5* 0,5-1 IU
Köszönöm!

2021. Március 24. - 13:37:47
Válasz #468
Nem elérhető

Yeeep


 #:-)
Sterling igf ről van valami infó ?

2021. Március 31. - 08:43:29
Válasz #469
Nem elérhető

Mirco


Szerbusztok Kandurok!
Aki tud segítsen vagy adjon tanácsot ha tapasztalt már hasonlót!
Mostanában enyhe fejfájás gyötör nem gáz de kissé kellemetlen. Főleg hajnal tájt arra kelek de van napközben is többnyire. Vernyomással minden rendben.
A következőket használom kb 1,5-hónapja. Patikai Növi ebből eleinte kb. 2 hétig minden másnap 1IU ment és mellé szintén 1IU inzulin. Majd azótta emeltem 2 IU növi re és 2Iu inzulinra szintén minden másnapi adagolás.
Ezek mellé első hónapban heti 1ml testoena és 1ml deca ezek Swiss márkájú mind kettő. Majd emeltem a heti adagot mind két esetben 1,5ml-re. A Swissel nincs bajom szerintem jó!
Kinek volt már hasonló ilyen esetben vagy mi a fenét lehet ezzel kezdeni? Mitől fájhat a fejem?

2021. Március 31. - 18:51:22
Válasz #470
Nem elérhető

Yeeep


Szerbusztok Kandurok!
Aki tud segítsen vagy adjon tanácsot ha tapasztalt már hasonlót!
Mostanában enyhe fejfájás gyötör nem gáz de kissé kellemetlen. Főleg hajnal tájt arra kelek de van napközben is többnyire. Vernyomással minden rendben.
A következőket használom kb 1,5-hónapja. Patikai Növi ebből eleinte kb. 2 hétig minden másnap 1IU ment és mellé szintén 1IU inzulin. Majd azótta emeltem 2 IU növi re és 2Iu inzulinra szintén minden másnapi adagolás.
Ezek mellé első hónapban heti 1ml testoena és 1ml deca ezek Swiss márkájú mind kettő. Majd emeltem a heti adagot mind két esetben 1,5ml-re. A Swissel nincs bajom szerintem jó!
Kinek volt már hasonló ilyen esetben vagy mi a fenét lehet ezzel kezdeni? Mitől fájhat a fejem?

Mi a cél a növi inzulin komboval ?

2021. Március 31. - 18:59:43
Válasz #471
Nem elérhető

Mirco


Szerbusztok Kandurok!
Aki tud segítsen vagy adjon tanácsot ha tapasztalt már hasonlót!
Mostanában enyhe fejfájás gyötör nem gáz de kissé kellemetlen. Főleg hajnal tájt arra kelek de van napközben is többnyire. Vernyomással minden rendben.
A következőket használom kb 1,5-hónapja. Patikai Növi ebből eleinte kb. 2 hétig minden másnap 1IU ment és mellé szintén 1IU inzulin. Majd azótta emeltem 2 IU növi re és 2Iu inzulinra szintén minden másnapi adagolás.
Ezek mellé első hónapban heti 1ml testoena és 1ml deca ezek Swiss márkájú mind kettő. Majd emeltem a heti adagot mind két esetben 1,5ml-re. A Swissel nincs bajom szerintem jó!
Kinek volt már hasonló ilyen esetben vagy mi a fenét lehet ezzel kezdeni? Mitől fájhat a fejem?

Mi a cél a növi inzulin komboval ?

Elsősorban növi volt amit használni szándékoztam és csak utólag jött hoza az inzulin.
A célom az hogy hozza rendbe kicsit az ízületeket bőrt stb. és hozzon tömeget és kicsit pucoljon a zsírból!

2021. Március 31. - 20:45:07
Válasz #472
Nem elérhető

Yeeep


Sajnos laikus vagyok segíteni nem tudok csak informálódni szeretnék
De 1-2 egység növi ráadásul nem is minden nap nem kevés ahoz hogy izomtömeget építs ?

2021. Március 31. - 21:37:54
Válasz #473
Nem elérhető

Mirco


Sajnos laikus vagyok segíteni nem tudok csak informálódni szeretnék
De 1-2 egység növi ráadásul nem is minden nap nem kevés ahoz hogy izomtömeget építs ?

Én is keveseltem de G azt mondta hogy ennyinek elégnek kell lenni főleg úgy hogy több mint 8 hónap Lessz amíg menni fog a növi.

2021. Április 01. - 17:02:32
Válasz #474
Nem elérhető

G


Sajnos laikus vagyok segíteni nem tudok csak informálódni szeretnék
De 1-2 egység növi ráadásul nem is minden nap nem kevés ahoz hogy izomtömeget építs ?

Én is keveseltem de G azt mondta hogy ennyinek elégnek kell lenni főleg úgy hogy több mint 8 hónap Lessz amíg menni fog a növi.

Mivel nálad főleg az anti-aging és az egészség és egy hosszú kúra volt az alap koncepció ezért volt ez az ajánlás.
De ha valaki annyira nőni akar 6-10 IU növi h/sz/p 100-300 mcg igf-1 lr3 k/cs/szo, vasárnap semmi, meg kajánként 2-10 IU egység gyors inzulin inzulin érzékenységtől függően meg 500-1000 mg tesztó/hét + kis tren pár hétre időszakosan és ennyi..... így 3-4 hónap is elég lesz ....
Meg rá lehet dobni pár peptidet MGF, TB500, Follistatin, EPO (ettől mondjuk lehet meghalsz ha túlsűrűsödik véred).
Napi 4-500 g fehérje 500-1000 g ch meg reggeli esti edzés ha valakinek a gyorsan megnőni a cél akkor kb ennyi a recept.

2021. Április 01. - 23:48:04
Válasz #475
Nem elérhető

Mirco


A tömegelés vagy az izom gyarapodás nem annyira a fő cél. Persze azért szedjek már fel valamit ha már ez is megy!
Jó így minden!
A kérdés még mindig ál, hogy mitől fájhat a fej hajnalban többnyire?
Jahh, és ez a minden másnapi 2iu inzulin nekem igazából nem hoz akkora étvágyat mint ahogy azt sokan mondják!

2021. Április 02. - 10:49:59
Válasz #476
Nem elérhető

G


A tömegelés vagy az izom gyarapodás nem annyira a fő cél. Persze azért szedjek már fel valamit ha már ez is megy!
Jó így minden!
A kérdés még mindig ál, hogy mitől fájhat a fej hajnalban többnyire?
Jahh, és ez a minden másnapi 2iu inzulin nekem igazából nem hoz akkora étvágyat mint ahogy azt sokan mondják!

Fejfájást kitudja állj le a növivel egy hétre ha elmúlik attól ha nem akkor a kitudja marad.
Az étvágy ember meg inzulin fajta függő neked a normál inzulin van, inkább a leggyorsabbra szokott legalábbis nálam jellemző lenni de minél nagyobb az adag annál jobban előjön, a 2 IU az szinte semmi ha ketogénben vagy akkor is termel a tested napi 20-30 IU inzulint is simán szóval ehhez képest...
Amúgy ami igazán éhséget ad az a 24 órás hatású inzulin a Lantus azt reggel beadva meg megfejeled egy kis mk-677-el attól aztán nincs gond a tömegeléssel.

2021. Április 18. - 10:53:11
Válasz #477
Nem elérhető

Gábor77



2021. Április 27. - 07:15:17
Válasz #478
Nem elérhető

kemi


Hali!

IGF-1 DES mellé kell cukor + amino edzés közben? MK667-el használnám. Inzulint még nem tudtam szerezni.

2021. Május 01. - 19:04:43
Válasz #479
Nem elérhető

Gábor77


Okosítsatok ki kérlek hogy ha inzulint használ az ember. Miért nem jó az 5-8 óra hatóidejű gyors inzulin. Itt a 2-5 óra hatóidejű inzulint keresik. Nehezebb talán az időzítés. De ha az időket arányosan eltolja az ember akkor nem működhet? Sose használtam, ez a kérdésemből is kiderül. De érdekel a téma és beleásnám kicsit magamat a lehetőségekbe.