2024. Május 10. - 03:01:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174659 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Július 30. - 14:15:09
Válasz #60
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Persze, elsődlegesen azokat növesztheti meg, de az úgymond "növishas", amit szerintem bárki simán lát, az is ott van, és valahogy mégsem porcszövet... ergo, ha elsődlegesen a lágyszöveteket növeszti, később a többit, akkor ha van "növishas" elvileg van lágyzsövetnövekedés is volt/van... nem?

A cukorbetegség részéhez inkább nem fűzök hozzá semmit, mert úgysem lenne az sem sem bizonyítható, sem reprezentatív... ;) :D

Azoknak a testépítőknek van fiú gyermekük, akik növikúra után ejtették teherbe a akkori barátnőjüket/feleségüket? (nem kötözködés képp kérdezem, de akikről én biztosra tudtam dolgokat, azoknál én csak lány gyereket láttam, ezért is hittem el ezt a teóriát, de ha megcáfolsz, én csak örülök neki :) )

Soha nem lesz olyan kutatás szerintem, amit mindenki elfogadna :D :D :D :D :D

Dehogy baj, én csak örülök neki :)

Egyébként megemlítetted, hogy nem azzal foglalkoznak, hogy egy testépítő, miért is tolja ezt... szerinted hogyan lehetne ezt "normálisan vizsgálni"? Vagy szerinted miért tolja ezt egy testépítő?


....én is jányos családokat ismerek... ::)

2008. Július 30. - 15:41:03
Válasz #61
Nem elérhető

FirstLady


Ahogy Sztereó is mondja, azt hiszem ez akkor megáll általánosságban (kivételek pedig lehet, hogy vannak)  8-) :D

Én egyben biztos vagyok, a növi nem az überalles, sokat tud, de sokat is vesz el... Bolondság azt gonolni, hogy a növi egy olyan -ahogy a cikk is írta az X-aktákban- szent grál, ami csak jót ad, és nem okoz semmi mellékhatást, vagy kevesebbet, mint egyéb cuccok... Más a hatásmechanizmusa, mást ad, de mást vesz el... Viszont pont a genetia miatt nehéz megítélni, hogy kinél-milyen mellékhatásokat fog produkálni, vagy milyet okozott már, csak még nem tudja...

A genetikát génsebészettel is meg lehet változtatni, de mivel én nem vagyok ennek nagy szakértője, szóval csak nagy vonalakban tudom elmondani, hogy vannak génmanipuláló módszerek, amivel lehetséges... ill. a gyereked génjeibe is bele lehet nyúlni, abba például könnyebb is, mint egy felnőttébe. Például azt, hogy mondjuk vastag a derekad, azon nem lehet változtatni (csak sebészeti úton), de pl. a gyermeked génjeiben már simán meg lehet oldani... Azt pedig, hogy az örökítőgénjeidben mit-mi-hogyan változik azt én nem tudom, de vizsgálat már erre is van... Ez is a DNS-ekben van kódolva... De ha a rákra, vagy a mutációra gondolsz például, az is beleszól a  dns-ekbe, tehát ez magától is megtörténhet. Vagy a genetikai betegségekre, természetes módon is megtörténhet, törhet ez-az a kromoszómákban pl., és akkor annyi...

Én csak azt nem szeretném, hogy a fiatal olvasók azt higgyék, hogy a növi az KELL ahhoz, hogy valaki "emberformájú" lehessen, és mindenkit, aki nem versenyez igyekszem lebeszélni róla...
Rendben, ez a sport, mint az összes többi élsport is, nem az egészségről szól, de nem szabad azt hinne Pistikének, aki 17 éves mondjuk, és mondjuk a szülőknek is van pénze, hogy lemegy a terembe 1 hónapra, nem tetszik neki, ahogy fejlődik, itt elolvasta, hogy milyen király ez, és csak azt lássa, hogy XY versenyző is (mint a legtöbb) használja, és ő lesz majd ettől a "telepifaszagyerek" aki ráadásul nem edz lábra :D :D :D :D :D
Nyilván a versenyzők a példaképei a fiataloknak, de ne azért legyen az, mert ő azt hiszi, hogy olyan "cuccot" használ amilyet, és azért nagy, és ő is így akar nagy lenni... Legyen azért, mert kőkeményen edz, mert úgy csinálja a gyakorlatokat, ahogy, vagy azért mert a diéta utolsó pillanatáig sem nézi le a rajongóit (vagy akik felnéznek rá), sőt még mosolyogva el is beszélget velük, ha úgy adódik...

Tudom, nem az én dolgom, hogy ki-hogyan teszi tönkre az életét, de rábeszélni bárkit is -természetesen nem csak a növire, hanem bármely szteroidra akár- nagy vétek... Nem látom értelmét semmi ilyen használatának, kivéve ha versenyezni készül az illető...
Persze ez nem azt jelenti, hogy nem szabad tanácsot adni, de nem szabad elfogultan tanácsot adni, ugyanúgy be kell mutatni azokat a csúnya árnyoldalakat, amik vannak neki, mint ahogy a szép és jó izomnövekedést...

Ejj, desokat beszélek :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 30. - 15:56:27
Válasz #62
Nem elérhető

Tarot


Szerintem 17 éves pénzes Pistikét nem fenyegeti a veszély, hogy növit kapjon, legfeljebb olyat, amitől másnap terhes lesz.  8)

2008. Július 30. - 15:57:33
Válasz #63
Nem elérhető

FirstLady


Szerintem 17 éves pénzes Pistikét nem fenyegeti a veszély, hogy növit kapjon, legfeljebb olyat, amitől másnap terhes lesz.  8)
Láttam én már karón varjút... 8-) ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 30. - 16:11:00
Válasz #64

Torony

Vendég
azé a G*M magazin is nagyonokos a koxos sorozatával, mikor a somatropinnál a leadben leírja, hogy überkirály, mert nincsenek mellékhatásai. Aztán valahol a cikkben mégis el van dugva, hogy azér vannak itt irreverzibilis mellékhatások.

2008. Július 30. - 16:21:31
Válasz #65
Nem elérhető

FirstLady


azé a G*M magazin is nagyonokos a koxos sorozatával, mikor a somatropinnál a leadben leírja, hogy überkirály, mert nincsenek mellékhatásai. Aztán valahol a cikkben mégis el van dugva, hogy azér vannak itt irreverzibilis mellékhatások.
Igen... emlékszem :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 30. - 16:21:52
Válasz #66
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Abban teljesen egyet értek, hogy a növi nem csodaszer, de ha már össze akarjuk hasonlítani, akkor inkább növizzen valaki, mint anapolon50-ezzen. Ha ezt nézzük , akkor a szteroidoknak, hogy olyan hatást váltsanak ki mint a növekedési hormon, akkor sokkal veszélyesebbek és majdnem tuti, hogy tönkre is tesznek. De ez mellett én egyáltalán nem ajánlanám, sem a 17 éves Pistikének, akinek az apucija full milliosos, sem a gengszter-gyúrosoknak akik azért edzenek, (bocs ide a "gyúrás" helyesebb lett volna) hogy a spanjuknak mutogassák a 45-ös bicepszüket miközben a lábuk vagy 50-es maximum és ezzel egy telibeszatzacskó test párosúl.

Genetika génsebészettel: Az elöbb még az álltalad állított 300 ropis vizsgálat is meredek volt, akkor most miért beszélsz több millió forintos műtétekről??????????? (De ez mellett igazad van, csak én azért nem tértem ki erre a részére, mert drága volt még a vizsgálat is neked)

Azt hiszem hogy vannak sokan akikre felnézhetnek, csak egy kicsit ki kell nyitni a szemüket a fiataloknak és a kezdőknek. Fel lehet nézni a szülőkre, a barátra aki nem dug meg minden szembe jövő nőt, vagy akár a szomszéd kisfiúra aki sajnos tolószékbe van kényszerűlve és úgy éli az életét BOLDOGAN!(miközben tudod, hogy neked ez nem menne) Fel lehet nézni a tanárodra aki sokkal többet tud mint te. S azt hiszem ha helyesen gondolkodik valaki, akkor UTOLSÓ SORBAN  fel lehet nézni a testépítőkre akik minden napjukat azzal töltik, hogya saját testükön szobrászkodnak, aközben hogy néha alig élnek.  S miért mondom, hogy utolsó sorban? Mert ha versenyzel, rájössz hogy csak kevesünknek adatik az meg, hogy elismerik és meg is becsülik és közben ÉRTELMESNEK is tartják, s ezalatt a többiek mégha nem is elnyomva, de egy kicsit háttérbe szorúlva edzenek és élnek fogcsikorgatva.
S miért is mondom, hogy "kevesünknek" T/1-ben? Mert azt hiszem közéjük tartozom, s van aki megtisztel és fejet hajt, s ezek után én még mélyebre hajtom a fejem. Meg kell becsűlni azokat akik elismernek, s azokat is akik el lettek ismerve. De már teljesen elkanyarodtam a témától.

SZóval ahogy már írtam 100 szónak is egy a vége: Senkinek nem ajánlom sem a növit sem a szteroidokat, akik nem versenyzői babérokkal kacérkodnak, s ha nem is ismered el, de akkor is az mellett állok ki, hogy a növi használata sokkal """egészségesebb""" (3 idézőjellel), mint a szteroidok. S ha már Pistike annyira hülye, hogy belefog a cuccolásba csak azért hogy "nyáron a strandon jobban nézzek ki", akkor még mindig egy lightosabb kúra vagy a növi mellett kellene döntenie, nem pedig a "heti 3 susta, 3 deka, napi 10 naposim" vagy valami "fake" mellett. :D :D 8)

2008. Július 30. - 16:58:11
Válasz #67

Torony

Vendég
Miután végigrágtam magam ezen a felemlő eszmefuttatáson, arra jutottam, hogy kurvára mindenki azt szed/szúr, amit akar és amire pénze van. Lelke rajta és magánügye. Mint ahogy az is, hogy honnan van rá a pénze. Ebből fennkölt erkölcsi kérdést csinálni marhaság, nem azon múlik, hogy kit mennyire tartok, hogy koxol-e és mit tol.

De ez csak az én teljesen irreleváns magánvéleményem.

2008. Július 30. - 17:02:31
Válasz #68
Nem elérhető

izomboy




SZóval ahogy már írtam 100 szónak is egy a vége: Senkinek nem ajánlom sem a növit sem a szteroidokat, akik nem versenyzői babérokkal kacérkodnak,


Bevallom én akkor is használtam volna szert ha sosem versenyzek....
Nem ilyen  fórmában és nem rendszerezve,versenyt futva az idővel,
 de van egy szint...egy fazon amit megálmodtam, és KELL!
A versenyzés  gondolata később jött.

2008. Július 30. - 17:03:14
Válasz #69
Nem elérhető

FirstLady


Abban teljesen egyet értek, hogy a növi nem csodaszer, de ha már össze akarjuk hasonlítani, akkor inkább növizzen valaki, mint anapolon50-ezzen. Ha ezt nézzük , akkor a szteroidoknak, hogy olyan hatást váltsanak ki mint a növekedési hormon, akkor sokkal veszélyesebbek és majdnem tuti, hogy tönkre is tesznek. De ez mellett én egyáltalán nem ajánlanám, sem a 17 éves Pistikének, akinek az apucija full milliosos, sem a gengszter-gyúrosoknak akik azért edzenek, (bocs ide a "gyúrás" helyesebb lett volna) hogy a spanjuknak mutogassák a 45-ös bicepszüket miközben a lábuk vagy 50-es maximum és ezzel egy telibeszatzacskó test párosúl.

Genetika génsebészettel: Az elöbb még az álltalad állított 300 ropis vizsgálat is meredek volt, akkor most miért beszélsz több millió forintos műtétekről??????????? (De ez mellett igazad van, csak én azért nem tértem ki erre a részére, mert drága volt még a vizsgálat is neked)

Azt hiszem hogy vannak sokan akikre felnézhetnek, csak egy kicsit ki kell nyitni a szemüket a fiataloknak és a kezdőknek. Fel lehet nézni a szülőkre, a barátra aki nem dug meg minden szembe jövő nőt, vagy akár a szomszéd kisfiúra aki sajnos tolószékbe van kényszerűlve és úgy éli az életét BOLDOGAN!(miközben tudod, hogy neked ez nem menne) Fel lehet nézni a tanárodra aki sokkal többet tud mint te. S azt hiszem ha helyesen gondolkodik valaki, akkor UTOLSÓ SORBAN  fel lehet nézni a testépítőkre akik minden napjukat azzal töltik, hogya saját testükön szobrászkodnak, aközben hogy néha alig élnek.  S miért mondom, hogy utolsó sorban? Mert ha versenyzel, rájössz hogy csak kevesünknek adatik az meg, hogy elismerik és meg is becsülik és közben ÉRTELMESNEK is tartják, s ezalatt a többiek mégha nem is elnyomva, de egy kicsit háttérbe szorúlva edzenek és élnek fogcsikorgatva.
S miért is mondom, hogy "kevesünknek" T/1-ben? Mert azt hiszem közéjük tartozom, s van aki megtisztel és fejet hajt, s ezek után én még mélyebre hajtom a fejem. Meg kell becsűlni azokat akik elismernek, s azokat is akik el lettek ismerve. De már teljesen elkanyarodtam a témától.

SZóval ahogy már írtam 100 szónak is egy a vége: Senkinek nem ajánlom sem a növit sem a szteroidokat, akik nem versenyzői babérokkal kacérkodnak, s ha nem is ismered el, de akkor is az mellett állok ki, hogy a növi használata sokkal """egészségesebb""" (3 idézőjellel), mint a szteroidok. S ha már Pistike annyira hülye, hogy belefog a cuccolásba csak azért hogy "nyáron a strandon jobban nézzek ki", akkor még mindig egy lightosabb kúra vagy a növi mellett kellene döntenie, nem pedig a "heti 3 susta, 3 deka, napi 10 naposim" vagy valami "fake" mellett. :D :D 8)

Nekem nem drága egyáltalán a 300eFt-os vizsgálat (igazad van, már beutalóval olcsóbb is sokkal), sőt aki növit használ, na annak meg főleg nem kéne, hogy drága legyen (még akár 300-ért sem), de sokan ezt mégis hagyják... ami nagyon-nagyon nagy hiba...
Én ha növiznék (ami szerintem sosem fog bekövetkezni egyébként) biztos kifizetném a vizsgálatot.

Egyébként nem pont ide tartozik, de én elsők között voltam, aki beadatta magának a HPV elleni védőoltást, 90eFt összesen. Bárkinek, akinek mondtam, azt mondta, hogy ez k*va drága, nem fogják beadatni maguknak, ráadásul valójában 3x30eFt(egyszer először, aztán egy hónappal később, majd fél év múlva egy). És bár tudtam, hogy másra is jól jönne a lóvé, de nincs fontosabb mint az egészség hosszútávon... a nőgyógyászom páciensei közül összesen 5-en kérték ... Akkor szerinted a citológiai vizsgálatot hányan kérnék, egy napi adag kábé 10eFt a növiből, szerintem inkább arra költenék...

Viszont azzal a megállapításoddal nagyon nem értek egyet, hogy a növi egészségesebb lenne, mint a szteroidok... sőt...
Tudom, hogy vannak olyan legendás versenyzők, és tanítványaik, akik ebben hisznek, de én tudom, hogy nem az... láttam... a változásokat is (az orvosi eredményeket is tudom), valamint a kúra utáni időszak mentális, és szervi dolgait is...
Szóval szerintem ne, ne növizzen senki, aki nem versenyezni akar, és ne döntösön valóban a "heti 3 susta, 3 deca, napi 10 naposim" mellett sem. A növi olyan változásokat idézhet elő, amit nem is rögtön vesz észre az ember, hanem akár több évvel később...

És még mielőtt félreérteni valaki, én egyáltalán nem ítélem azt el, aki szteroidozik, vagy növizik, a versenyzőket pedig főleg nem, mert tudom, hogy mennyire nehéz ez a mindennapokban is, és sokkal keményebbek a felkészüléseik, mint azt bárki is gondolná... Meg ne is vedd magadra, én ugyanúgy felnézek rád, és elismerem azt, amit leteszel az asztalra, és teljesen természetesnek tartom azt is, amiket gondolom, hogy te is használsz. Nem ellened szól ez az egész, hanem ahogy mondtam is, nagoyn keveset lehet még a mai napig is tudni a növiről... Pedig én tényleg igyekszem, olvasgatok utána, mert engem nagyon érdekel a téma :)

Meghát ez az, bármit is mondd ki egy új kutatás, mindig van olyan, aki nem ismeri el az eredményeit (mondjuk ez minden témában így van) :)

A versenyzők témájához:
Az az igazság, hogy az nem mindegy, hogy mit gondol egy versenyző, vagy kinek szeretne bizonyítani, ill. kit/kiket szeretne, hogy felnézzenek rá...
Vannak olyan versenyzők, akiknek csak az jelent megbecsülést, ha sok pénzt kap mondjuk a szponzorától (ilyen mondjuk nem nagyon létezik Mo-n), vagy egy pénzdíjas versenyen... Nem mondom, hogy ez nem fontos, de észre kell venni, mondjuk az említett pistikét, aki mondjuk ír egy mélt, és szinte elájul, ha kap egy választ... ez neki legalább olyan fontos, mintha mondjuk az életét mentenéd meg, örökre tisztelni és szeretni fog, bármit is teszel... (kivéve természetesen, ha mondjuk szemétkedsz vele :D ) Csak ezt sokan nem veszik észre, de vannak olyanok versenyzők, akik mosolyognak, ha körbeállják az őt csodálók, de amint megfordul, húzza a száját... na ezt is észre veszik az emberek, és csalódnak...
És ott van az az ember, akit említettem, tudja, hogy a testépítés az élete, valóban jól esik neki, ha a pistike leírja, hogy számára ő az isten, és ezt értékeli egy mosollyal a fotón, vagy egy e-mail-lel, vagy válaszolgat a hülye kérdésekre...

Csak kérdés, hogy mi a fontos... ha csak a pénz, vagy csak a "szakma" (ezt azért rakom idézőjelbe, mert vannak olyan emberek, akik nem érdemlik meg hogy ott legyenek, és döntsenek bármiről is), akkor őt valóban hanyagolni fogják, és nem fognak a rajongók sem kitartani mellette hosszútávon. Ha viszont a harmadik, akkor szinte napi szinten kap pozitív visszajelzést az újabb és régi rajongóktól, és netán a szakmától is, és talán ezzel már könnyebben fogadja el, ha mondjuk nem tudja az adott havi villanyszámlát befizetni... Tehát nem azt mondom, hgoy a pénz nem fontos...

És nyilván vannak olyan emberek ebben a sportban, akiknek most "fut a szekér", és mégsem érdemlik meg egyéb belső tulajdonságaik miatt... de hiszem, hogy előbb-utóbb azok eltűnnek, és mégjobban előtérbe kerülnek azok, akik igazi sportemberek, profik, és úgy is viselkednek :)

Éljen a kisregény :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 30. - 19:01:29
Válasz #70
Nem elérhető

Maszat




SZóval ahogy már írtam 100 szónak is egy a vége: Senkinek nem ajánlom sem a növit sem a szteroidokat, akik nem versenyzői babérokkal kacérkodnak,


Bevallom én akkor is használtam volna szert ha sosem versenyzek....
Nem ilyen  fórmában és nem rendszerezve,versenyt futva az idővel,
 de van egy szint...egy fazon amit megálmodtam, és KELL!
A versenyzés  gondolata később jött.

vééégre valaki bevalja!Persze komolyabban koxolni úgy,h valaki nem versenyez hülyeség de az is túlzás,h csak verseny szinten érdemes és szabad.Ha ezt mindenki így gondolná és csinálná irogatna itt 5ember.
Én is azért kedtem el mert érdekelt a benne rejlő lehetőség,és furdalt a kiváncsiság.Most,h "látom"nagyjából mire lehet számítani mit várhatok és nézek ki valahogy(na nem csak ettől, volt előtte 4év edzés) már én is gondolkozom,h ősszel de legkésőbb tavasszal kipróbálom magam valami gyengébb versenyen.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Július 30. - 19:09:56
Válasz #71
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én meg még annyit fűznék hozzá...ha már szóba jött a versenyzés...hogy a magyar mezőnyből már meglepően sokan használnak növekedési hormont, de 70-80%-uknak a fizikumát Testosterone Propionate-Winstrol komboval is simán el lehetne érni. Jah, de megint szóba jön a genetika...ki így fejlődik, ki úgy. Nos, erre csak azt tudom mondani, hogy én legalábbis nem gürcölnék...de főleg nem kaparnék össze milliókat ha valamilyen szinten úgyis zsákutca lenne a versenyzői karrierem.

Igaz, más az ha vki elsősorban maga miatt csinálja és emellett vérszemet kap és bekészül versenyekre. Én nem ilyen vagyok. Én kizárólag a versenyek miatt csinálok mindent és ennek egyenlőre alárendelem magam.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 30. - 19:24:54
Válasz #72
Nem elérhető

AtomAnti


de 70-80%-uknak a fizikumát Testosterone Propionate-Winstrol komboval is simán el lehetne érni



Akkor már csak Winstrolt kell beszereznem  ;D ;D ;D

The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Július 30. - 19:42:41
Válasz #73
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
de 70-80%-uknak a fizikumát Testosterone Propionate-Winstrol komboval is simán el lehetne érni



Akkor már csak Winstrolt kell beszereznem  ;D ;D ;D


Łł=
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 30. - 19:45:09
Válasz #74
Nem elérhető

Maszat


Én meg még annyit fűznék hozzá...ha már szóba jött a versenyzés...hogy a magyar mezőnyből már meglepően sokan használnak növekedési hormont, de 70-80%-uknak a fizikumát Testosterone Propionate-Winstrol komboval is simán el lehetne érni. Jah, de megint szóba jön a genetika...ki így fejlődik, ki úgy. Nos, erre csak azt tudom mondani, hogy én legalábbis nem gürcölnék...de főleg nem kaparnék össze milliókat ha valamilyen szinten úgyis zsákutca lenne a versenyzői karrierem.

Igaz, más az ha vki elsősorban maga miatt csinálja és emellett vérszemet kap és bekészül versenyekre. Én nem ilyen vagyok. Én kizárólag a versenyek miatt csinálok mindent és ennek egyenlőre alárendelem magam.

az elsőt is verseny miatt csináltad???
ne ne vedd kekeckedésnek,tényleg csak kíváncsiságból kérdezem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26