2024. Május 10. - 06:56:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174682 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 31. - 14:02:20
Válasz #90
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hogy lett az én idézetemben másnak az írása?  ????...illetve úgy mondom hogy beleírtak a posztomba!!! Én a zabálásról nem írtam.  ????...

2008. Július 31. - 14:04:32
Válasz #91
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ne is emlegessed nekem az ektomorf dolgot, mert sajnos en is az vagyok, de en is baromi messze vagyok az alombeli formatol sajnos, de majd az ido multaval remelem meglesz!
A színpadon igazán jól kinéző bajnokok mind ektomorfok, nem pedig mezomorfok. Nézzünk egy-egy "csúcspéldát" mindkettőre (szerintem)...

Mezomorf: Jay Cutler

Ektomorf: Flex Wheeler



 :-}

De miert is jobb a szinpadon az aki ektomorf? ????...

Sztereo: De o legalabb tud zabalni ;)

Dani: Akkor inkabb olyan ugrodeszka, nem?


Az ektomorf elegáns esztétikus látvány a mezomorf groteszké is válhat.  :-}

2008. Július 31. - 14:09:14
Válasz #92
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ne is emlegessed nekem az ektomorf dolgot, mert sajnos en is az vagyok, de en is baromi messze vagyok az alombeli formatol sajnos, de majd az ido multaval remelem meglesz!
A színpadon igazán jól kinéző bajnokok mind ektomorfok, nem pedig mezomorfok. Nézzünk egy-egy "csúcspéldát" mindkettőre (szerintem)...

Mezomorf: Jay Cutler

Ektomorf: Flex Wheeler
:-}


Lee Priest-et hova soroljuk? Ő az amatőr vb idején inkább ektomorf volt mint mezomorf...most meg inkább endomorf. (KFC)  /7% !+"% ;D

Véleményem szerint Priest egy zabálós ekto-mezomorf.

 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 31. - 14:10:09
Válasz #93
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hogy lett az én idézetemben másnak az írása?  ????...illetve úgy mondom hogy beleírtak a posztomba!!! Én a zabálásról nem írtam.  ????...
Azt én írtam...válaszként... !+"%

Bocs, "enyhe" fáziskéséseim vannak már...  :-[
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 31. - 14:22:43
Válasz #94
Nem elérhető

hummerdikk


Ne is emlegessed nekem az ektomorf dolgot, mert sajnos en is az vagyok, de en is baromi messze vagyok az alombeli formatol sajnos, de majd az ido multaval remelem meglesz!
A színpadon igazán jól kinéző bajnokok mind ektomorfok, nem pedig mezomorfok. Nézzünk egy-egy "csúcspéldát" mindkettőre (szerintem)...

Mezomorf: Jay Cutler

Ektomorf: Flex Wheeler



 :-}

De miert is jobb a szinpadon az aki ektomorf? ????...

Sztereo: De o legalabb tud zabalni ;)

Dani: Akkor inkabb olyan ugrodeszka, nem?


Az ektomorf elegáns esztétikus látvány a mezomorf groteszké is válhat.  :-}
Thx! De ez gondolom azzal is jar, hogy egy ektomorf nem lehet szornyszeruen tomeges. (mondjuk engem sztem az esztetikus latvan se es a szornytomeg se veszelyeztet ?:-/)

2008. Július 31. - 14:39:03
Válasz #95
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hogy lett az én idézetemben másnak az írása?  ????...illetve úgy mondom hogy beleírtak a posztomba!!! Én a zabálásról nem írtam.  ????...
Azt én írtam...válaszként... !+"%

Bocs, "enyhe" fáziskéséseim vannak már...  :-[

Jaaaa akkor már értem mert már azthittem hogy én vagyok skizo...mondom"...írok,de nem tudom mit és mikor.."  ;D

2008. Július 31. - 15:25:07
Válasz #96
Nem elérhető

God Vazzeg


Ne is emlegessed nekem az ektomorf dolgot, mert sajnos en is az vagyok, de en is baromi messze vagyok az alombeli formatol sajnos, de majd az ido multaval remelem meglesz!
A színpadon igazán jól kinéző bajnokok mind ektomorfok, nem pedig mezomorfok. Nézzünk egy-egy "csúcspéldát" mindkettőre (szerintem)...

Mezomorf: Jay Cutler

Ektomorf: Flex Wheeler



 :-}

De miert is jobb a szinpadon az aki ektomorf? ????...

Sztereo: De o legalabb tud zabalni ;)

Dani: Akkor inkabb olyan ugrodeszka, nem?


Az ektomorf elegáns esztétikus látvány a mezomorf groteszké is válhat.  :-}
Thx! De ez gondolom azzal is jar, hogy egy ektomorf nem lehet szornyszeruen tomeges. (mondjuk engem sztem az esztetikus latvan se es a szornytomeg se veszelyeztet ?:-/)

Az ektomorfok lehetnek iszonyat tömegesek, csak a dagadtságra nincs adottságuk. Nehezebb tömeget építeniük, de sokkal jobban áll rajtuk ugyanaz a tömeg, mint egy endomorfon. Ha a "szörnyszerűen tömeges" a beles kidobóalkatot takarja, akkor az egy nehéz dolog nekik, szerintem  8-)

2008. Július 31. - 15:50:47
Válasz #97
Nem elérhető

hamiklos


Ne is emlegessed nekem az ektomorf dolgot, mert sajnos en is az vagyok, de en is baromi messze vagyok az alombeli formatol sajnos, de majd az ido multaval remelem meglesz!
A színpadon igazán jól kinéző bajnokok mind ektomorfok, nem pedig mezomorfok. Nézzünk egy-egy "csúcspéldát" mindkettőre (szerintem)...

Mezomorf: Jay Cutler

Ektomorf: Flex Wheeler



 :-}

És Victor Martinez? Ő ektomorf vagy mezomorf?
Mert kétségkívül elegáns...és iszonyatosan széles válla is van... ????...

2008. Július 31. - 18:22:19
Válasz #98
Nem elérhető

hummerdikk


Ne is emlegessed nekem az ektomorf dolgot, mert sajnos en is az vagyok, de en is baromi messze vagyok az alombeli formatol sajnos, de majd az ido multaval remelem meglesz!
A színpadon igazán jól kinéző bajnokok mind ektomorfok, nem pedig mezomorfok. Nézzünk egy-egy "csúcspéldát" mindkettőre (szerintem)...

Mezomorf: Jay Cutler

Ektomorf: Flex Wheeler



 :-}

De miert is jobb a szinpadon az aki ektomorf? ????...

Sztereo: De o legalabb tud zabalni ;)

Dani: Akkor inkabb olyan ugrodeszka, nem?


Az ektomorf elegáns esztétikus látvány a mezomorf groteszké is válhat.  :-}
Thx! De ez gondolom azzal is jar, hogy egy ektomorf nem lehet szornyszeruen tomeges. (mondjuk engem sztem az esztetikus latvan se es a szornytomeg se veszelyeztet ?:-/)

Az ektomorfok lehetnek iszonyat tömegesek, csak a dagadtságra nincs adottságuk. Nehezebb tömeget építeniük, de sokkal jobban áll rajtuk ugyanaz a tömeg, mint egy endomorfon. Ha a "szörnyszerűen tömeges" a beles kidobóalkatot takarja, akkor az egy nehéz dolog nekik, szerintem  8-)
Akkor nehez dolgom lesz xD, viszont en megoldottam kiskoromban a dagadtsagot, aminek most is iszom a levet... (kedves orvosok es a hulye allergiagyogyszereik....)

Steve milyen alkat? ::) ;D

2008. Július 31. - 18:54:49
Válasz #99
Nem elérhető

Seth


Steve sztem ektomezomorf...  ;D amúgy sokat számít az ektomorfoknál a kicsi izületek vékonyabb csontok, ha ez mezomorf vállszélességgel izomsűrűséggel jár na az elég izgalmas szokott lenni ... ilyyen Pl. Lee Haney nem egyszer eltörte a lábát vékony csontjai miatt... azért is kezdett el testépíteni! Sztem nem lehet egybe sem besorolni senkit igazán... Nálam pl. az a helyzet hoyg a tömeg nehezen jön fel, az anyagcserém nagyon gyors, könnyen fogyok vissza akár izomból is, de az izomformák egész jók, ellenben az izületeim nem túl vékonyak, viszont a vállcsontozatom a derékhoz képest egész széles... ezek különböző jegyek egybe besorolni nehéz őket, de az endomorfból nem jutott semmi... +-+-+-+ és így tovább amikor elérek egy komolyabb szintet fogom kiismerni ezeket.. sokszor egy egy kevésbé haladó testépítőn elég nehéz megállapítani a jövőjét egy testépítő porondon, kivéve ha kiemelkedő teheteség. hány vicces fotót látunk hogy néztek ki profik tizenéves korukban...

2008. Július 31. - 19:08:56
Válasz #100
Nem elérhető

izomboy


Steve, jellemezd már magad légyszives, :)
Kiváncsi vagyok te hogy vélekedsz, a csontozatodról, anyagcseréd sebességéről, adottságaidról.

2008. Július 31. - 19:15:31
Válasz #101
Nem elérhető

hummerdikk


Steve, jellemezd már magad légyszives, :)
Kiváncsi vagyok te hogy vélekedsz, a csontozatodról, anyagcseréd sebességéről, adottságaidról.
Te is jellemezheted ha akarod! 8-)

2008. Július 31. - 19:20:59
Válasz #102
Nem elérhető

izomboy


Azt hogy valaki miként jellemzi magát nagy információ önmagáról..
És mint látod mi is csak találgatjuk hogy melyik versenyző milyen adottságokkal bír(testtípus), ...ezt ő tudja a legjobban....

2008. Július 31. - 19:27:26
Válasz #103
Nem elérhető

hummerdikk


Azt hogy valaki miként jellemzi magát nagy információ önmagáról..
És mint látod mi is csak találgatjuk hogy melyik versenyző milyen adottságokkal bír(testtípus), ...ezt ő tudja a legjobban....
Jaj, bocs! Kihagytam h magadat jellemezd @-o

2008. Július 31. - 19:55:35
Válasz #104
Nem elérhető

izomboy


Aha hogy ja hogy úúúúgy  ;)

Nos pici 166cm vagyok,
   kicsit szűk vállcsontozattal, de vékony izületekkel megáldva,vegyesen a jóból és a rosszból.

Irgalmatlanúl nehezen hízok.
 Annyi ch tal tömegelek mint Tóth Dani,csak kevesebb sikerrel :D

Értelem szerűen a diéta jobban megy, pláne ha agyban is ott tudok maradni.

Sajnos azok a testrészek nem fejlödőképesek ami megkoronáz egy testépítőt, és ez a kar.
A tricepszem bele épűl a felkar csontomba,nincs külső íve.
Előnyöm a hátam  amit a szük vállaim kihangsúllyoznak.
és lassan a comb is erőségem lessz, barázdált a hajlító és cseppformályú a 4fejűm.
A vádlim is szépen tapad ,ha lessz rajta tömeg látszani is fog.
Kicsit elkanyarodtam dehát jaj. @-o