2024. Május 10. - 17:48:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 174764 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. November 25. - 11:09:45
Válasz #135
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
A tények:az olimpia miatt június óta nem gyártottak Jintropint,nemrég kezdték újra,és nem sárga kupakos már hanem zöld,és oldószer nélküli kizárólag kínai kórházak részére.10x10 I.U.

Valamint a legújabb:Jintropin AQ előre elkészített pen-set=nagyobb biológiai aktivitás,hosszabb hatóidő,és gyakorlatilag 0% antitest képződés.

Én személy szerint biztosan nem vásárolnék MÉG egy darabig Jint...De tény hogy árban és minőségben egyaránt kifogástalan.

Az én értesüléseim szerint is részben így van, ahogy írtad! Abbahagyták a jin készítését, de korházi célra kezdtek megint gyártani 10NE adagokat, de nekem annyi a különbség az értesülésemben, hogy amit gyártottak az még mindig sárga kupakos.

2008. November 25. - 17:04:56
Válasz #136
Nem elérhető

player


Nincs többé sárga kupakos.Ami még sárga az június előtti széria...

http://www.gensci-china.com/gensci/center-features0003.html

2008. November 25. - 19:10:51
Válasz #137
Nem elérhető

warren


Én meg azt hittem.......  @-o
Gondoltam jin--->jen.
Ebből úgysem jövök ki jól, úgyhogy hagyom.

Baszki
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2008. November 25. - 19:36:19
Válasz #138
Nem elérhető

player


Én meg azt hittem.......  @-o
Gondoltam jin--->jen.
Ebből úgysem jövök ki jól, úgyhogy hagyom.

Baszki

nem téma...kiszámoltuk ****:))))))

2008. November 25. - 23:04:09
Válasz #139
Nem elérhető

Kris


Hallotatok egy masik kinai novirol?  15 ne/ampullas kiszerelesben van.

2008. November 26. - 19:05:38
Válasz #140
Nem elérhető

player


Hallotatok egy masik kinai novirol?-kb 15 ről ;D  de amit te keresel az sztem:pharm chemical-somatrope

http://kepfeltoltes.hu/view/081126/somatrope_china_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

hamis

2008. December 09. - 18:35:25
Válasz #141
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
ismerősömnek bejött ez a soma. nem is kicsit!!!!

2008. December 10. - 07:28:21
Válasz #142
Nem elérhető

player


ismerősömnek bejött ez a soma. nem is kicsit!!!!

Az a vicc,hogy én is halottam hasonlóan jó eredményekről,tehát vmennyi biztosan van benne.
Megbízható madarak kipötyögték ,hogy semmi köze kínához...
Én azért biztosan elkerülném.

2008. December 10. - 12:57:52
Válasz #143
Nem elérhető

player


ismerősömnek bejött ez a soma. nem is kicsit!!!!

Mennyit tolt belőle naponta?

2008. December 10. - 13:20:52
Válasz #144
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
ismerősömnek bejött ez a soma. nem is kicsit!!!!

Mennyit tolt belőle naponta?

5 NE/nap....7,5NE/nap

2008. December 10. - 13:25:58
Válasz #145

Torony

Vendég
te pléjer, olyan aranyosan tudsz úgy megnyilatkozni, mintha a világ minden tudásának birtokában lennél...

2008. December 10. - 16:14:48
Válasz #146
Nem elérhető

player


te pléjer, olyan aranyosan tudsz úgy megnyilatkozni, mintha a világ minden tudásának birtokában lennél...

sajnálom hogy így jött le,rossz szándék nem volt benne,csak segítő kezet akartam nyújtani...

2008. December 11. - 18:30:04
Válasz #147
Nem elérhető

Kris


ismerősömnek bejött ez a soma. nem is kicsit!!!!

en azt is hallottam mar hogy tele van inzulinnal

2008. December 11. - 19:34:38
Válasz #148

Torony

Vendég
te pléjer, olyan aranyosan tudsz úgy megnyilatkozni, mintha a világ minden tudásának birtokában lennél...

sajnálom hogy így jött le,rossz szándék nem volt benne,csak segítő kezet akartam nyújtani...

azt én értem, csak úgy adod elő, mintha ebben a témában bármi is egy pillanatig biztos és megkérdőjelezhetetlen lenne, és minden egyes ampullát bevizsgáltattál volna.

2008. December 11. - 19:44:35
Válasz #149
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
te pléjer, olyan aranyosan tudsz úgy megnyilatkozni, mintha a világ minden tudásának birtokában lennél...

sajnálom hogy így jött le,rossz szándék nem volt benne,csak segítő kezet akartam nyújtani...

azt én értem, csak úgy adod elő, mintha ebben a témában bármi is egy pillanatig biztos és megkérdőjelezhetetlen lenne, és minden egyes ampullát bevizsgáltattál volna.

Hasonló guruk a külföldi fórumokon is vannak. Kell egy ember aki ért hozzá na. Aki igazán tudja mi van,mi nincs,mi eredeti és mi hamis.
Én pont ilyen guru akarok lenni csak pár millióból meg kéne csináltatni a saját laboromat.Mert addig nem marad más mint az idegen fórumokon olvasott dolgok,mendemondák, "a barátom próbálta", "ahol én veszem ott csak eredeti dolgok vannak" verziók.

A player tényleg segítőkész ezt nem vitatom,de tényleg úgyérzem mintha a Bakanek doki írogatna.