2024. Május 16. - 10:02:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: személyi edzés  (Megtekintve 5076 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 28. - 20:55:46
Megtekintve 5076 alkalommal
Nem elérhető

powerbeco


Kiváncsi vagyok ki mit gondol..a szakmai tudáson és bizalmon kívül milyen módon lehet még növelni a személyi edzésen belül a szolgáltatásokat úgy, hogy neked ne kerüljön óriási munkádba...
A jövő évre az a tervem, hogy VIP szolgáltatást vezetek be külön honlappal..amiért dupla árat fogok kérni! Fitnesz és nem gyúrós teremben dolgozom..úgy gondolom itt meg lehet csinálni...plusz szolgáltatások például: laptopon vezetett edzésnapló, het 2szeri BMI számítás, non-stop telefonos ügylet, napra lebontott táplálkozási terv....mivel lehet ezt még fokozni?...példa: külön VIP logós törülköző nálad amit egyből adsz az érkező kliensnek...VIP kártya engedményekkel néhány tápkieg boltban ill. megkülönböztető jelleggel a vendég felé...szponzorok közé felvétel..stb....milyen szolgáltatásnövelő módszerekről hallottatok még...gyúrós aggyal ezek a dolgok hülyeségnek tünnek..de gondolkozz egy milliomos agyával aki a pénzért sokminden t vár, de bármit kifizet.....na??? hajrá!!!

2009. Január 03. - 14:05:10
Válasz #1
Nem elérhető

H. Laci


hát figyelj! sztem ez elég is. ezen felül már csak az lenne a pláne ha ingyen lenne  ***))) ;D

én gondolkodtam rajta de semmi ne jutott  eszembe de sztem ez ígyis nagyszerű ****:))))))  :-):-)::

2009. Október 23. - 20:28:56
Válasz #2

Akezdetfia

Vendég
Személyi edzést vállalok, 25 éves testépítő multal. 12990/óra   ****:))))))  ****:)))  csinos lányoknak 35% kedvezmény jár  ;D

2009. Október 23. - 20:30:47
Válasz #3
Nem elérhető

fastor


Személyi edzést vállalok, 25 éves testépítő multal. 12990/óra   ****:))))))  ****:)))  csinos lányoknak 35% kedvezmény jár  ;D
ne offolj komoly topicocat ***))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 23. - 20:32:38
Válasz #4

Akezdetfia

Vendég
Személyi edzést vállalok, 25 éves testépítő multal. 12990/óra   ****:))))))  ****:)))  csinos lányoknak 35% kedvezmény jár  ;D
ne offolj komoly topicocat ***))))

bocs, de ez nekem szakmába vágó kérdés volt  :--:  ;D

2009. Október 23. - 20:33:06
Válasz #5
Nem elérhető

fastor


Személyi edzést vállalok, 25 éves testépítő multal. 12990/óra   ****:))))))  ****:)))  csinos lányoknak 35% kedvezmény jár  ;D
ne offolj komoly topicocat ***))))

bocs, de ez nekem szakmába vágó kérdés volt  :--:  ;D
komolyan fejezd be kérlek
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 23. - 20:35:34
Válasz #6
Nem elérhető

George


Személyi edzést vállalok, 25 éves testépítő multal. 12990/óra   ****:))))))  ****:)))  csinos lányoknak 35% kedvezmény jár  ;D
Ha részeg vagy, vagy betéptél, akkor ne fórumozz :-} Ha meg nem, akkor ne szemetelj 8-}