2024. Április 27. - 22:12:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hardcore testépítő hölgyek fotói  (Megtekintve 32491 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 08. - 16:13:19
Megtekintve 32491 alkalommal
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Kriss Murell

Vele volt szerencsénk személyesen is találkozni tavaly Tampában.
Minden elismerésem  :-){.....hatalmas tömeget pakolt magára, s mégsem veszítette el a "kisugárzását".
Hihetetlen nőies egy jelenség élőben  @:-)!

2009. Február 08. - 16:27:34
Válasz #1
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2009. Február 08. - 16:29:24
Válasz #2
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2009. Február 08. - 16:40:01
Válasz #3
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2009. Február 08. - 16:40:23
Válasz #4
Nem elérhető

izomboy



2009. Február 08. - 17:00:21
Válasz #5
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
mellesleg Dayana sem kicsi, de Kriss..........  :-OO

2009. Február 08. - 18:09:27
Válasz #6
Nem elérhető

powerhuni


Hihetetlenul noies, es tenyleg szep is.Egyaltalan nem torz ferfias az arca.Meg soha nem tund fel h milyen noisen tud hatni ha egy csajnak nagy vadlija van.

2009. Február 08. - 23:18:42
Válasz #7
Nem elérhető

Gabe


Hihetetlenul noies, es tenyleg szep is.Egyaltalan nem torz ferfias az arca.Meg soha nem tund fel h milyen noisen tud hatni ha egy csajnak nagy vadlija van.
hááát nemtudom...  8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 08. - 23:51:19
Válasz #8
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem zavar ha egy nő nagyobb mint én, pláne ha izmosabb is  ***)))

2009. Február 08. - 23:58:36
Válasz #9
Nem elérhető

Gabe


Az hagyján, hogy engem is, de powerhuni hozzászólásásának én pont az ellenkezőjét  látom, nekem ebben már semmi nőies nincs.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 00:10:00
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


Az hagyján, hogy engem is, de powerhuni hozzászólásásának én pont az ellenkezőjét  látom, nekem ebben már semmi nőies nincs.

Igen, de ez is csak egy vélemény, és eltérő lehet. Nincs ezzel gond. Nekem nagyon tetszik egyébként, más dolog hogy barátnőnek nem kellene, mert kisebbségi érzésem lenne mellette. Remélem átjön az önkritika az írásomból  8-)

2009. Február 09. - 00:40:45
Válasz #11
Nem elérhető

Gabe


Az hagyján, hogy engem is, de powerhuni hozzászólásásának én pont az ellenkezőjét  látom, nekem ebben már semmi nőies nincs.

Igen, de ez is csak egy vélemény, és eltérő lehet. Nincs ezzel gond. Nekem nagyon tetszik egyébként, más dolog hogy barátnőnek nem kellene, mert kisebbségi érzésem lenne mellette. Remélem átjön az önkritika az írásomból  8-)
Persze, izmos, kidolgozott, esztétikus. Én  is elismerem, csak a nőiességtől ez már igen távol áll!
Szerintem persze!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 02:27:25
Válasz #12
Nem elérhető

like.no.other


Nekem kifejezetten bejonnek a sportos, izmos lanyok. De ez nekem mar kicsit sok, nem aztmondom, hogy csunya, valakinek biztos tettszik.(edzopartnernek nem lenne utolso!  ;D) En szemely szerint elismerem mint sportolot, de mint nore mar nehezebb tekintenem.
Valaki nemreg linkelt egy Ruhl videot, ahol a baratnoje mar egesz kulturaltan nez ki.. Viszavonult, leallt a cuccal nemtudom, de sztem nala eleg latvanyos a valtozas.. o sem piskota.  :)

2009. Február 09. - 06:29:56
Válasz #13
Nem elérhető

izomboy


Az hagyján, hogy engem is, de powerhuni hozzászólásásának én pont az ellenkezőjét  látom, nekem ebben már semmi nőies nincs.

Igen, de ez is csak egy vélemény, és eltérő lehet. Nincs ezzel gond. Nekem nagyon tetszik egyébként, más dolog hogy barátnőnek nem kellene, mert kisebbségi érzésem lenne mellette. Remélem átjön az önkritika az írásomból  8-)
Persze, izmos, kidolgozott, esztétikus. Én  is elismerem, csak a nőiességtől ez már igen távol áll!
Szerintem persze!
A nőiesség több összetevőböl is állhat nem csupán a külsőböl.
Nekem az arca és a kisugárzása nőies, biza én meghívnám egy túrmixra!, de csak edzés után közvetlen! Akkor tuti nem mondana nemet:D

2009. Február 09. - 07:55:11
Válasz #14
Nem elérhető

fastor


Nekem kifejezetten bejonnek a sportos, izmos lanyok. De ez nekem mar kicsit sok, nem aztmondom, hogy csunya, valakinek biztos tettszik.(edzopartnernek nem lenne utolso!  ;D) En szemely szerint elismerem mint sportolot, de mint nore mar nehezebb tekintenem.
Valaki nemreg linkelt egy Ruhl videot, ahol a baratnoje mar egesz kulturaltan nez ki.. Viszavonult, leallt a cuccal nemtudom, de sztem nala eleg latvanyos a valtozas.. o sem piskota.  :)
a sportos lányok, sztem midnenkinek bejönnek, mert szép az alakjuk, és esztétikus a külsejük, de ezt már én sem nevezném, annak a kifejezett barátnö típusnak ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó