2024. Május 16. - 03:27:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Válság - Amikor A Föld Megáll.  (Megtekintve 27269 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 16. - 13:23:38
Megtekintve 27269 alkalommal
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mennyire érint a válság?

2009. Február 16. - 13:24:10
Válasz #1
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 16. - 13:24:59
Válasz #2
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bassz aszittem engem semennyire...de a faszát nem.

2009. Február 16. - 13:31:46
Válasz #3
Nem elérhető

FirstLady


Szerintem, mindenki azt hitte, hogy nem lesz ez annyira nagyon-nagy cucc... DE nem ismerek olyat, akit ne érintene már most... és mi lesz később? ????... és meddig? ????...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 16. - 13:32:08
Válasz #4
Nem elérhető

izomboy


Apámnak tönkre ment a vállalkozása, így a rezsi 1/3 része rám szált, ez pont elég ahoz hogy ne legyen pénzem csírkére...
Tojásrudat eszek 2 hónapja. :----
Ez az ami érezhető, de a java még hátra van.

2009. Február 16. - 13:43:39
Válasz #5
Nem elérhető

FirstLady


Erről jut eszembe egy történt, ami a minap volt... először vicces volt... aztán rájöttem, ez inkább siralmas...
Azt mondta a nagymamám:
"Őrület, hogy ebben az országban mi megy, ebbe emberek fognak belerokkanni, és családok fognak éhen halni... A politikusok nem csinálnak semmit, nagy baj lesz"
Na mondom, úgy tűnik, a nagyinak valaki mesélt a mostani helyzetről, de azért megkérdeztem, hogy melyik évben is vagyunk?
erre ő:
"Hogyhogy melyikben, háború van..."
 :-X
(szóval nincs képben szegénykém, de nagy igazságot mondott...)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 16. - 13:48:49
Válasz #6
Nem elérhető

zotja


röviden velősen: KUVÁRA

2009. Február 16. - 13:50:23
Válasz #7
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Éppen most beszél fletó az ár és az adó emelésről, az Euro azonnal felment 304ft-ra  :----


2009. Február 16. - 13:53:34
Válasz #8
Nem elérhető

FirstLady


Éppen most beszél fletó az ár és az adó emelésről, az Euro azonnal felment 304ft-ra  :----


éljen ˝=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 16. - 13:58:55
Válasz #9
Nem elérhető

izomboy



(szóval nincs képben szegénykém, de nagy igazságot mondott...)
Apám cége a válságnak köszönhetően(is) ment tönkre.

2009. Február 16. - 13:59:11
Válasz #10
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Éppen most beszél fletó az ár és az adó emelésről, az Euro azonnal felment 304ft-ra  :----



USD 238Ft(bankközi) az is fasza  ****:))))))

már reggel 7 óta ennyi egyébként mindkettő...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 16. - 14:05:29
Válasz #11
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ráküldöm a falósejteket a válságra! Megnézzük pár nap alatt mennyit javul a helyzet.  @-o

2009. Február 16. - 14:07:53
Válasz #12
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Semmi változást nem vettem észre.  ::)

Ugyanúgy nincs pénzem semmire mint eddig.  ****:)))))) A profi testépítéshez szükséges (na közel sem Cutler-es)feltételek kb. 50%-át tudom megteremteni a havi keresetemből...ami, hogyha figyelembe vesszük, hogy pedig egy csomó dolgot ingyen kapok...akkor elég siralmas. Ezeken felül tankolni tudok és pont.  @:-)

Amerikában folyton sírnak a válság miatt (habár ott mindig sírnak  ::))... Ezzel kapcsolatban jó példa volt az egyik válasz a legújabb Flex Lewis interjúban... Kérdezték, hogy van-e kedvenc autó típusa. Azt válaszolta, hogy tetszenek neki a drága sportkocsik (Porshe stb.), de nem venne ilyen különleges autót mert nem tékozolja ilyenre a pénzét.

Épp ezért egy hatalmas terepjárója van...

És amúgy igazat mondott, mert az államokban a nagymama is ilyennel jár bevásárolni. Olyan mint itt anyám Suzuki-ja.

Ezek azért elszomorító dolgok.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 16. - 14:08:12
Válasz #13
Nem elérhető

K.F.


Nem csak a Ft-ot kurják **:))))*, hanem az egész régiót...

2009. Február 16. - 14:14:19
Válasz #14
Nem elérhető

FirstLady


Semmi változást nem vettem észre.  ::)

Ugyanúgy nincs pénzem semmire mint eddig.  ****:)))))) A profi testépítéshez szükséges (na közel sem Cutler-es)feltételek kb. 50%-át tudom megteremteni a havi keresetemből...ami, hogyha figyelembe vesszük, hogy pedig egy csomó dolgot ingyen kapok...akkor elég siralmas. Ezeken felül tankolni tudok és pont.  @:-)

Amerikában folyton sírnak a válság miatt (habár ott mindig sírnak  ::))... Ezzel kapcsolatban jó példa volt az egyik válasz a legújabb Flex Lewis interjúban... Kérdezték, hogy van-e kedvenc autó típusa. Azt válaszolta, hogy tetszenek neki a drága sportkocsik (Porshe stb.), de nem venne ilyen különleges autót mert nem tékozolja ilyenre a pénzét.

Épp ezért egy hatalmas terepjárója van...

És amúgy igazat mondott, mert az államokban a nagymama is ilyennel jár bevásárolni. Olyan mint itt anyám Suzuki-ja.

Ezek azért elszomorító dolgok.
hát igen...
bár tudom, hogy ott sincs kolbászból a kerítés, de valahogy úgy érzem, hogy arányaiban ott kevesebben sínylik majd meg ezt a dolgot, mint itt...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady