2024. Április 27. - 20:32:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 449177 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2016. Március 30. - 09:06:59
Válasz #1410
Nem elérhető

etnies94


Sziasztok!

Hosszas google keresgélés és megannyi "terem diler" tanácsa után,úgy érzem a létező legjobb helyre sikerült keverednem,hogy megtudjak pár dolgot a levezetésről,illetve a "biztonságos" szteroid használatról.

Nem akarok rettentő hosszú bejegyzést írni,de már annyi mindent olvastam,meg hallottam,hogy magam sem tudom mi lenne a jó megoldás.Remélem ti majd tiszta vizet öntötök a pohárba.

Tavalyi évben volt egy 300 szemes (10mg) (napi 50mg) stanazolol kúrám (New York pharma) ami igen szép eredményeket hozott és szerencsére minden nagyon jól sült el. Levezetésnek kúra után napi 2 szem provi (25mg) és 1 szem zita (10mg) ment. Igen sejtem én is,hogy valószínű ez nem a lehető legjobb megoldás volt,de szerencsére semmi problémám nincsen (libidó ok,forma megmaradt szóval tényleg úgy érzem minden jó). A versenyző úriember (igen tényleg az,és nem nem a tanya legizmosabb embere versenyen :D) azt mondta,hogy még visszaállító se kéne egy ilyen lightos kúra után,de aztán gyors konzultáltunk másik ismerőssel és ő ajánlotta a napi 50mg provit és 10mg zitát (ráadásul ő is versenyzett).

Nos ebből is látszik,hogy két ember már totál mást mond,ha meg még az internetet is idevesszük akkor nagyjából ahány ember annyi féle levezetés meg,hogy mi menjen kúra közben (ami szerintem elég rossz dolog,elméletileg hasonlóan kéne gondolkoznia mindenkinek e-téren ,persze igen bele kell venni,hogy kinek hogy reagál a szervezete bizonyos szerekre).

Az első kúra sikerétől,most úgy érzem(1 év elteltével),hogy a másodikra nekifutok (talán az utolsó?!...:D). Az áldozat szintén 300 szem 10mg Shree Venkhatesh stana lesz. Egyik ismerősöm most kúra közben van neki szépen hozza a formát mellékhatás nélkül.Bár még nem kezdtem el,de most olvasgatások közepette sok helyen látom,hogy Propival kombinálva talán még brutálisabb eredményt hozna a dolog? Ha a propit beiktatnám a kúrába,azt hogy kellene adagolni? Heti 3*100mg? És napi 30mg stanát szedni hozzá? Tudnék szerezni propit,bár nem tudom mennyivel lenne jobb az eredmény,illetve a mellékhatások mennyire fokozódnának,meg az esetleges "veszélyfaktor".

Az eredeti terv az lenne,hogy 1 hétig napi 20mg,aztán felmegyek 50mg-re majd az utolsó héten szintén 20mg. Kúra 2.hetétől gondoltam napi 50mg provit és 10mg zitát. Miután vége még 4 hétig 50mg provi és 20mg zita menne. Igazság szerint már annyi mindent olvastam,illetve mondtak,hogy abszolút nem tudom mi lenne a jó,hogy teljes mértékben vissza legyek állitva és ne legyen semmi problémám se. Gondoltam még arra is,hogy kúra közben csak provi 50mg majd kúra után 40/20/20/20 mg zita menni visszaállitásnak. Ha beiktatnám a propit,akkor a visszaállítás gondolom lényegesen megváltozna,ott hogy történne a dolog? Most itt az első nagy bejegyzést olvasva a Gaspari Nolvadex igen fontos terméknek tűnik az ATD végett.

Szóval a nagy kérdés,hogy ha csak a szemes kúra megy akkor közben,illetve utána mi lenne a legjobb megoldás?
És ha a propit is belevenném,akkor,hogy nézne ki a dolog? Elnézést a hosszú bejegyzésért,meg az esetleges  helyesírási hibákért,Remélem minél hamarabb kapok tőletek egy összetett választ a kérdéseimre. További szép napot mindenkinek!

2016. Március 30. - 10:23:15
Válasz #1411
Nem elérhető

kemi


Szia Maszat!

Hatott a DHEA, de nem úgy ahogy vártam... A 21 nap alatt amíg szedtem a DHEAS szintem felment a duplájára (6.76-ról 13.12umol/l-re), viszont a tesztoszteron szintem visszaesett a több, mint egy hónappal ezelőtti szintre :( (10.2-ről 7.59-re). Ezzel együtt alacsony tesztoszteron mellékhatásai is visszajöttek (álmatlanság, izzadás, depresszió).

Ezek szerint nem mindenki reagál jól a DHEA-ra, bár kimondottan ilyen hatást nem találtam ahogy olvastam  a tanulmányokat.

A DHEAS felezési ideje 7-10 óra, így ha jól számoltam a 21 napi DHEA-ból (napi 2x50mg) 3-4 nap után semminek nem kell maradnia a szervezetemben.

Remélem utána visszaáll a tesztoszteronom legalább a korábbi szintre... Végül is sokan kúra után is jobban vannak ennyi idő alatt, ez meg mégsem vmi durva anabolika volt. Van elképzelésetek, hogy mennyi idő alatt javulok vissza a DHEA előtti szintre?

2 hét múlva megint mérés.

A Tbombról visszaállok a Vitrixre, meg ha tudok szerezni kipróbálom a maca teát. Ezzel van tapasztalatotok?

40 évesen az USÁban már simán íratnak fel tesztoszteront a férfiak. Szerintem 40 éves korban egy többszörösen megbolygatott hormonháztartásnál bőven jó a határérték alsó része, főleg, hogy most már beállt. Inkább arra leszek kíváncsi, hogy ha leállsz a gyógyszerekkel mi marad. ..

Én a te korodban beadnék heti 200-300 tst enát... +1 szem proviron meg heti 250 hcg.  erre találták ki..

2016. Április 11. - 17:20:02
Válasz #1412
Nem elérhető

Maszat


Nem hagytad el véletlen a tamoxifent? Az megmagyarázná a tesztoszteronszint visszaesést. Írtam, hogy arra leszek kíváncsi a gyógyszerek után milyen értékek maradnak.


Más. A Tamoxifennek van a spermiumszámra gyakorolt hatása???
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Április 12. - 11:14:28
Válasz #1413
Nem elérhető

Syzone


Sziasztok!

Olvastam az első oldalakat és megmondom őszintén hogy kétségbe vagyok egy kicsit esve, nem nagyon tudok dönteni, ezért szántam rá magam hogy regisztrálok és írok egy hozzászólást, hátha kapok segítséget. Egy 8 hetes Trenbolone Acetate, Tesztoszteron Propionat és Winstrol kúra fog menni. Minden másnap 75mg tren és 100mg propi. Winstrol az 5-8. héten minden másnap 50mg. Kúra közben elég Gaspari Novedex és 5000IU HCG? Kúra után mit javasolnátok?

Bármilyen észrevételnek örülnék! 

 Köszönöm a segítséget!

2016. Április 12. - 13:50:58
Válasz #1414
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

Olvastam az első oldalakat és megmondom őszintén hogy kétségbe vagyok egy kicsit esve, nem nagyon tudok dönteni, ezért szántam rá magam hogy regisztrálok és írok egy hozzászólást, hátha kapok segítséget. Egy 8 hetes Trenbolone Acetate, Tesztoszteron Propionat és Winstrol kúra fog menni. Minden másnap 75mg tren és 100mg propi. Winstrol az 5-8. héten minden másnap 50mg. Kúra közben elég Gaspari Novedex és 5000IU HCG? Kúra után mit javasolnátok?

Bármilyen észrevételnek örülnék! 

 Köszönöm a segítséget!
Nem lesz kicsit sok az a minden másnap 75mg Trenbolone? 
Van itt egy topic, a kúra utáni időszakról, olvass.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2016. Április 22. - 21:00:58
Válasz #1415
Nem elérhető

Zsizso


Hi!

34 vagyok, vagy 15 éve nyomtam egy Napozim és Susta-kúrát, ill. csak kb. 2 hetet, mert buktam vele.
Sajnos hirtelen abba hagytam ezáltal, hozott vmit, de vitt is. Hajam fent beritkult és beszőrösödtem (bár ez apai örökség is lehet, ahogyan látom), kicsit csöcsös is lettem, szóval szopás, nah. jó azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal edzek, most 180 cm magas és 86 kg vagyok, 100 kg a szériám fny.-ban.
Kicsit fosok újabb kúrától, nem is akartam ez eltelt időszakban, de egy Stana szemessel mostanában szemezek (már úgyis mindegy bizonyos szempontból).
Mit javalltok? Menjek aludni vagy vmi enyhe szemes kombó ok lenne? Ha igen, pontosan mi és hogyan? Nem versenyforma a cél nyilván, de vmi kis izom és forma pluszban elviselhető lenne.
Nagyon köszi a hasznos infókat, esetleg tapasztalatokat!

2016. Április 26. - 12:58:42
Válasz #1416
Nem elérhető

suxen


Adott egy kúra (ez most lényegtelen),kúra közben nyomna az emberünk heti 500NE hcg-t.Pregnyl 5000NE cucca van,illetve bac.víz.Annak fényében,hogy meddig őrzi meg hatékonyságát a bac.vízben feloldott hcg,hogyan lehet kihozni belőle a maximumot?Tehát,tegyük fel megoldható-e,hogy ne keljen 3 hetente felbontani és egy részét kidobni a Pregnyl-nek?
Nagyon köszönöm.



2016. Április 28. - 14:30:45
Válasz #1417
Nem elérhető

suxen


Adott egy kúra (ez most lényegtelen),kúra közben nyomna az emberünk heti 500NE hcg-t.Pregnyl 5000NE cucca van,illetve bac.víz.Annak fényében,hogy meddig őrzi meg hatékonyságát a bac.vízben feloldott hcg,hogyan lehet kihozni belőle a maximumot?Tehát,tegyük fel megoldható-e,hogy ne keljen 3 hetente felbontani és egy részét kidobni a Pregnyl-nek?
Nagyon köszönöm.

A kérdés "megoldottság miatt" aktualitását veszítette.Köszönöm a rengeteg segítő szándékú hsz-t.Le vagytok szarva,természetesen vannak kivételek. (VIGYORGÓS SZMÁJLI)

Andras123 még te sem vetted a fáradtságot,csalódtam benned...

2016. Április 28. - 19:33:46
Válasz #1418
Nem elérhető

supchh


Olyanra szerettél volna választ, amit rengetegszer körbejártak itt a fórumon, csak ebben a topic-ban legalább 2 x  8-} . Ezek után te szarozod le a többieket  ***))))

2016. Április 28. - 20:58:44
Válasz #1419
Nem elérhető

suxen


Olyanra szerettél volna választ, amit rengetegszer körbejártak itt a fórumon, csak ebben a topic-ban legalább 2 x  8-} . Ezek után te szarozod le a többieket  ***))))

Látom okosat akartál írni,de csak általános faszságig jutottál.Biztos vagyok benne,hogy bár okosnak akartál tűnni,de a helyes megoldást  a kérdésemre te most sem tudod.Egyébként senkit sem "szaroztam" le,és a gyengébbek kedvéért (a leggyengébbekre nem gondoltam sajnos,mint te)még ki is írtam,hogy "VIGYORGÓS SZMÁJLI",mert egyáltalán nem sértésnek szántam.
Egyedül Adras123-ra haragszom,de nagyon.(vigyorgós szmájli)

2016. Április 29. - 17:01:22
Válasz #1420
Nem elérhető

supchh


Szerintem érdemes megnézni az írásainkat, meg ki az aki rendelkezésre álló 63  @-o ;D :D :) helyett kiírja betűvel, aki ahelyett hogy miután udvariasan figyelmeztették, hogy az általa keresett információ több helyen és formában elérhető ezen a fórumon, kötözködni kezd. Szerintem nyugodtan írd oda  a  :D helyett, hogy "buzismiley" mert a te mosolyod olyan lehet, de a "balfaszsmiley"-t is el tudom képzelni. A jövőben hanyagolj, segítsen neked, aki még akar!

2016. Április 29. - 19:29:48
Válasz #1421
Nem elérhető

suxen


Szerintem érdemes megnézni az írásainkat, meg ki az aki rendelkezésre álló 63  @-o ;D :D :) helyett kiírja betűvel, aki ahelyett hogy miután udvariasan figyelmeztették, hogy az általa keresett információ több helyen és formában elérhető ezen a fórumon, kötözködni kezd. Szerintem nyugodtan írd oda  a  :D helyett, hogy "buzismiley" mert a te mosolyod olyan lehet, de a "balfaszsmiley"-t is el tudom képzelni. A jövőben hanyagolj, segítsen neked, aki még akar!

Jól van Bruce Lee,látom rossz hatással van rád az ingyen wifi.

2016. Április 29. - 20:53:44
Válasz #1422
Nem elérhető

supchh



2016. Április 30. - 10:54:31
Válasz #1423
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Szeptember 15. - 15:37:44
Válasz #1424
Nem elérhető

VG