2024. Április 28. - 10:13:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 449230 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2018. Január 31. - 11:06:24
Válasz #1455
Nem elérhető

G


Én egy éve. Áthidalásra használtam kúrák közt. Nem estem össze,nem gyengültem.valami van benne az biztos, és szerencsére nem tesztó..
Köszi! Ez elvileg az újabb széria. Remélem jó. Nem akarok feleslegesen olajat tolni, így is nehezen fér el 😂 am nem ebbe a topicba akartam sry.

Ide nem linkelek más oldalról de Angliából kb 25 fontért lehet rendelni teszt kittet primora... csak egy ötlet ...amúgy nem hinném hogy itthon nagyon lehetne találkozni sok igazival

2018. Január 31. - 12:03:43
Válasz #1456
Nem elérhető

kemi


Én egy éve. Áthidalásra használtam kúrák közt. Nem estem össze,nem gyengültem.valami van benne az biztos, és szerencsére nem tesztó..
Köszi! Ez elvileg az újabb széria. Remélem jó. Nem akarok feleslegesen olajat tolni, így is nehezen fér el 😂 am nem ebbe a topicba akartam sry.

Ide nem linkelek más oldalról de Angliából kb 25 fontért lehet rendelni teszt kittet primora... csak egy ötlet ...amúgy nem hinném hogy itthon nagyon lehetne találkozni sok igazival

Dopping teszt kit? Elküldenéd priviben? Kiv vagyok hogy működik.

Master masteronmixjéről (tst propi+drosta propi egyben) van valakinek tapasztalata? Igazából nincs kedvem feleslegesen telenyomni 3 féle ampullából, ha úgy is csak a tesztó része működik...

2018. Február 01. - 00:22:28
Válasz #1457
Nem elérhető

Eliteboy


Én usa ból rendeltem még régebben ilyen tesztet. propimra azt mutatta masteron..többit már meg se néztem felesleges

2018. Február 04. - 15:33:52
Válasz #1458
Nem elérhető

kemi


Én usa ból rendeltem még régebben ilyen tesztet. propimra azt mutatta masteron..többit már meg se néztem felesleges

a legtöbbet 2féle tesztel kell letesztelni, mert az A tesztben nagyon hasonló pár cucc színe. Tesztót én nem tesztelném le, azt érzed, ha jó.

2018. Február 09. - 23:59:09
Válasz #1459
Nem elérhető

Kamagraking


Az a baj ezzel a teszttel (colorimetric test),hogy nem megbízható a kapott eredmény.
Sok egyéb tényező befolyásolja a kapott eredményt,pl nem megfelelő mennyiség mintavételkor,vagy egyéb hatóanyagmaradványok a mintában,vagy a szinte hasonló színeredmények (pl pont a kritikus stanozolol vs. oxandrolone esetében)...
Mindegy,hogy roidtest vagy labmax,a tapasztalat azt mutatja,hogy felesleges pénzkidobás az egész. (ez a fajta "home" tesztelés)

Ha megbízható információt akarsz kapni arról amid van,a legjobb megoldás ha megfelelő körülmények között bevizsgáltatod.
API-nál megfelelő lehet a LC/MS,míg "készterméknél" a HPLC vizsgálat.

Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2018. Február 10. - 00:21:07
Válasz #1460
Nem elérhető

kemi


Az a baj ezzel a teszttel (colorimetric test),hogy nem megbízható a kapott eredmény.
Sok egyéb tényező befolyásolja a kapott eredményt,pl nem megfelelő mennyiség mintavételkor,vagy egyéb hatóanyagmaradványok a mintában,vagy a szinte hasonló színeredmények (pl pont a kritikus stanozolol vs. oxandrolone esetében)...
Mindegy,hogy roidtest vagy labmax,a tapasztalat azt mutatja,hogy felesleges pénzkidobás az egész. (ez a fajta "home" tesztelés)

Ha megbízható információt akarsz kapni arról amid van,a legjobb megoldás ha megfelelő körülmények között bevizsgáltatod.
API-nál megfelelő lehet a LC/MS,míg "készterméknél" a HPLC vizsgálat.

kösz a tippet

2018. Május 29. - 22:01:31
Válasz #1461
Nem elérhető

Ness


Sziasztok!! Tudnatok segiteni!! Elsö kura 40 evesen!!
Vagyok most.180cm 80kg!! Sustan 250db, Decka 100mg 10db 3db!!
Arimidex!!2db!! Tömegnöveles!! Majvedö is van!!
Nem tudom mit hogyan!! Mit vegyek meg kell!!
Vitaminok VANNAK!!
Profil valaszat varom!!
Köszi mindenkinek!!

2018. Június 18. - 15:22:10
Válasz #1462
Nem elérhető

Jaffa


Sziasztok,

Bocsánat, ha beletrollkodok - nem szándékosan, újonc vagyok - a topicba, de egy nagyon fontos dologban szeretném a véleményetek kikérni.

Az alábbi - elnyújtott - kúra után HCG elhagyása kockázatos?

1. Hét 200 DecaD

2. Hét 250 Susta

3. 200 Deca 250 Susta

4. Ua.

5. Ua.

6. Ua.

7. Ua.

8. Hét - 10. nap - 200 DecaD

9. Hét - 10. nap - 250 Susta

2018. Augusztus 06. - 08:52:35
Válasz #1463
Nem elérhető

Kakashi


Sziasztok!
Olvastam itt, hogy az ATD milyen hatékonyan emeli a saját teszto szintet ezért beszereztem belőle 2 havi adagot.
Valóban hatásosnak érzem, mint erőnövekedés, mint izomnövekedés elég látványos már most a 11. napon. Viszont ahogy nézegetem magam úgy látom, hogy elég durva víz visszatartó hatása is van.
Az lenne a kérdésem, hogy még a az ATD használata közben elkezdhetek-e vízhajtót szedni? Ugye a vesém már most extra terhelést kap, ATD, magas fehérje bevitel, rengeteg vizet iszom, és megy még BCA és Glutamin is. Már most is elég sűrűn járok a mosódóba, ha ezt megfejelném még egy vízhajtó gyógyszerrel akkor a vesém vajon károsodhatna komolyabban?
Előre is köszönöm a segítő szándékú válaszokat :)

2018. Augusztus 06. - 12:14:00
Válasz #1464
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Olvastam itt, hogy az ATD milyen hatékonyan emeli a saját teszto szintet ezért beszereztem belőle 2 havi adagot.
Valóban hatásosnak érzem, mint erőnövekedés, mint izomnövekedés elég látványos már most a 11. napon. Viszont ahogy nézegetem magam úgy látom, hogy elég durva víz visszatartó hatása is van.
Az lenne a kérdésem, hogy még a az ATD használata közben elkezdhetek-e vízhajtót szedni? Ugye a vesém már most extra terhelést kap, ATD, magas fehérje bevitel, rengeteg vizet iszom, és megy még BCA és Glutamin is. Már most is elég sűrűn járok a mosódóba, ha ezt megfejelném még egy vízhajtó gyógyszerrel akkor a vesém vajon károsodhatna komolyabban?
Előre is köszönöm a segítő szándékú válaszokat :)

Milyen kúra volt előtte, meddig tartott, mit használtál, mikor lett vége, milyen PCT-t használtál és az ATD mellet mi megy még ?
Amúgy nem valószínű hogy az ATD től lenne mivel aromatáz inhibitor --> tehát kevesebb ösztrogén-->kevesebb víz vissza tartás. Inkább az előzőleg használt cuccok és/vagy a jelenlegi kajád, ásványi anyag beviteled miatt lehet. A rengeteg víz ivás az mit is takar, meg a magas fehérje bevitel? A vízhajtó csak tűzoltásra lenne jó addig ameddig szeded aztán mivel nincs meg a probléma gyökere ugyanúgy vissza vizesednél.

2018. Augusztus 06. - 19:30:15
Válasz #1465
Nem elérhető

Kakashi


Szia!
Igazából semmi különös nem ment előtte! Körülbelül 2 éve edzek újra aktívan, egy pár éves kihagyás után. A szokásos ment, Fehérje 4-5g/tkg, ch 2-4/tkg( nagyon könnyen zsírosodom úgyhogy szándékosan igyekszek visszafogni) és zsírt nem számoltam 1-2g/tkg.
Ment mellette a BCA, Glutamin, néha kreatin, vitamin pakk, és télen 3-5 liter víz, így nyáron 6-8 liter is lecsúszik. Heti 4-6 edzés megy, mikor mennyi időm van.
1,5 év alatt lement 25 kg körül, aztán fél éve elkezdtem inkább az tömegverekedésre koncentrálni. Nem nagyon ment, mert féltem sok ch-t bevinni mert nem akartam újra komolyabban zsírosodni.
Gondolkodtam, hogy életemben először lenyomok egy teszto kúrát, de megláttam az atd-s véleményeket és gondoltam mielőtt belevágok a teszto kúrába, inkább  még kipróbálom ezt is előtte. Megy mellé minden említett kiegészítő, megemeltem a vitamin bevitelt 2x, a ch bevitelt is felnyomtam 1,5x, hogy jöjjön az izom. Sok keresztes virágút eszek ( ubi, brokoli,) a kálium miatt, meg csalánteát iszogatok, jön is az izom és az erő is biztos az emelet ch-miatt is, de nagyobb mértékű ez annál, ezt az atd-nek tudom be. A dobozon az volt, hogy 3 hét alatt 7kg izmot képes felpakolni, amit én nem nagyon hittem el, de most már úgy gondolom nem teljesen alaptalan amit rá írtak!
Én arra gondoltam, hogy a régi Gasparis cuccból kiindulva akár 400% is képes emelni a saját teszto szintet ez, és elképzelhetőnek tartottam, hogy a sok teszto is képes komolyan vizesíteni.
 Gondolod, hogy a ch emelése miatt vizesedek vagy a vitamin duplázás miatt?

2018. Augusztus 07. - 15:25:53
Válasz #1466
Nem elérhető

G


Szia!
Igazából semmi különös nem ment előtte! Körülbelül 2 éve edzek újra aktívan, egy pár éves kihagyás után. A szokásos ment, Fehérje 4-5g/tkg, ch 2-4/tkg( nagyon könnyen zsírosodom úgyhogy szándékosan igyekszek visszafogni) és zsírt nem számoltam 1-2g/tkg.
Ment mellette a BCA, Glutamin, néha kreatin, vitamin pakk, és télen 3-5 liter víz, így nyáron 6-8 liter is lecsúszik. Heti 4-6 edzés megy, mikor mennyi időm van.
1,5 év alatt lement 25 kg körül, aztán fél éve elkezdtem inkább az tömegverekedésre koncentrálni. Nem nagyon ment, mert féltem sok ch-t bevinni mert nem akartam újra komolyabban zsírosodni.
Gondolkodtam, hogy életemben először lenyomok egy teszto kúrát, de megláttam az atd-s véleményeket és gondoltam mielőtt belevágok a teszto kúrába, inkább  még kipróbálom ezt is előtte. Megy mellé minden említett kiegészítő, megemeltem a vitamin bevitelt 2x, a ch bevitelt is felnyomtam 1,5x, hogy jöjjön az izom. Sok keresztes virágút eszek ( ubi, brokoli,) a kálium miatt, meg csalánteát iszogatok, jön is az izom és az erő is biztos az emelet ch-miatt is, de nagyobb mértékű ez annál, ezt az atd-nek tudom be. A dobozon az volt, hogy 3 hét alatt 7kg izmot képes felpakolni, amit én nem nagyon hittem el, de most már úgy gondolom nem teljesen alaptalan amit rá írtak!
Én arra gondoltam, hogy a régi Gasparis cuccból kiindulva akár 400% is képes emelni a saját teszto szintet ez, és elképzelhetőnek tartottam, hogy a sok teszto is képes komolyan vizesíteni.
 Gondolod, hogy a ch emelése miatt vizesedek vagy a vitamin duplázás miatt?

Nyilván a ch emelés is közrejátszhat, én a 6-8 l vizet marha soknak találom és nem is látom értelmét, szerintem a megemelt víz mennyiség a megemelt vitamin/ásványi anyag meg a túl sok kálium tartalmú zöldség lehet a ludas. Azt mondanám hogy vegyél vissza a vízből kicsit 4-5 l max egy adag vitamin és kevesebb kálium tartalmú zöldség és emeld meg a nátrium beviteled meg pár napig valami növényi vízhajtó is mehetne az segít hogy gyorsabban lemenjen a víz

2018. Augusztus 31. - 11:07:26
Válasz #1467
Nem elérhető

lorqi


Üdv!


Van 1 kúra:

Susta300(elite)
        heti 2x 12.hétig
TriTren200(elite)
        heti 2x 10.hétig
provi25mg
     2.héttöl napi 1 15.hétig
zita10mg
     3.héttöl napi 1 15.hétig
hcg
     2.héttöl  heti 500ui

Kérdésem az h a hcg-t 15.héttől érdemes-e emelni 1000-1500ui-ra 16-17. héten a nagyobb stimulálás végett?
Esetleg ha zita és provi kombinálásában van jobb képlet vagy 5let szivesen fogadom. :)

2018. Szeptember 12. - 15:16:46
Válasz #1468
Nem elérhető

late145



2018. November 08. - 22:42:17
Válasz #1469
Nem elérhető

JoskaGyerek


Srácok, első kuram szeretném elkezdeni, szerintetek mivel kezdjek? Jó volna egy kis segítség 😅