2024. Április 28. - 10:33:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 449234 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2018. November 09. - 19:57:55
Válasz #1470
Nem elérhető

suxen


Srácok, első kuram szeretném elkezdeni, szerintetek mivel kezdjek? Jó volna egy kis segítség 😅
Olvasással. :-}

2018. November 11. - 14:32:53
Válasz #1471
Nem elérhető

kemi


Srácok, első kuram szeretném elkezdeni, szerintetek mivel kezdjek? Jó volna egy kis segítség 😅
Olvasással. :-}

Szerintem csak 1 troll.

2018. November 22. - 21:38:52
Válasz #1472
Nem elérhető

Xeno


Sziasztok!

Van egy elég nagy problémám.
3 hónapig deca kúrát nyomtam. Iszonyú szarul sült el.
A bőröm tele pattanásokkal, ami millió dolog miatt lehet, talán a szteroid miatt.
A fenekem be is lilult.
A vállba adott szurik nagyon gyúlladtak.
Másfél hete hagytam abba az utolsó beadást.
Még meg sem rendeltem a HCG -t, mert a srác nem volt a teremben.
Mire megjön a HCG jó esetben 3 héttel az utolsó deca+sus 350 tesztó szuri után.
3 hét még belefér? Elég lesz a HCG magába vagy mást is érdemes hozzá vennem?
Havernak hasfalba adták be a HCG -t. Én is oda szeretném, mert a seggem szar állapotban van.
Mehet hasfalba? Onnan talán hamarabb szívódna. Jól gondolom?

Tudnátok segíteni?
Köszönöm.

(Nem ide tartozik, de edzések után, közben szédülök és le van esve a vérnyomásom, el vagyok fehéredve, lihegek és a többieknél jobban kívánom a vizet, nehezen kapom a levegőt)
Szív, érrendszeri, keringési, tüdő problémát sejtek.
Edzés után 2-3 órára sem áll helyre a dolog és nem vagyok magamnál.
Hol tudnám megnézetni, hogy mi a hibás?
Köszönöm.

2018. November 23. - 10:01:23
Válasz #1473
Nem elérhető

BlooseQ


Hali!

Deca felezési ideje a Decanoate eszter miatt kb 12 nap, szóval utolsó szuri utan hasznalt mennyiségtől függően ha 3 hétre ra megy a Hcg meg nem tragédia én azt gondolom.

Hcg melle kene clomid (ha látás zavart okoz Tamoxifen, bár deca melle/utan nem ajanlott) és valami aromataz enzim gátló legjobb az Exemestane erre de egy Anastrozole-Proviron kombináció is jo!

Clomid a Hcg-vel együtt induljon napi 2x50mg 4 hetig utána 1x50mg meg 2 hetig
Hcg: 2500-2500-1250-1250 5 naponta
Exemestane: 12.5-25mg/nap, ha Anastrozole-Proviron kombo amit választasz ott 0.5mg Anastrozole és 50mg Proviron/nap menjen

Az hogy szarul vagy lehet attól hogy 0 tesztoszeron van a veredben, mert a leírtak alapján csak deca ment ami jo nagy faszsag és hat a tesztoszteronnak és metabolitjainak vannak fontos élettani hatásai!
Ezen kívül lehet besokkalt a szervezeted a szar anyagtól amit nyomtal ki tudja milyen nehézfém meg más volt az olajban mivel a szar minőségű gyartok mind a kínai nehézfémekkel és szennyezodessel teli szar porokbol keverik ki a cuccot aztán bele tesznek jo sok benzyl alkoholt hogy sterilizalja amitől meg szépen gyullad a cucc.

Pattanas meg tuti a cucctol van szerintem deca kihozza sokaknal én ezért sem használom meg azért sem mert van nála sok 1000x jobb

Hcg hasfalba inzulinos tuvel jo!

2018. November 24. - 09:04:12
Válasz #1474
Nem elérhető

kemi


Hali!

Deca felezési ideje a Decanoate eszter miatt kb 12 nap, szóval utolsó szuri utan hasznalt mennyiségtől függően ha 3 hétre ra megy a Hcg meg nem tragédia én azt gondolom.

Hcg melle kene clomid (ha látás zavart okoz Tamoxifen, bár deca melle/utan nem ajanlott) és valami aromataz enzim gátló legjobb az Exemestane erre de egy Anastrozole-Proviron kombináció is jo!

Clomid a Hcg-vel együtt induljon napi 2x50mg 4 hetig utána 1x50mg meg 2 hetig
Hcg: 2500-2500-1250-1250 5 naponta
Exemestane: 12.5-25mg/nap, ha Anastrozole-Proviron kombo amit választasz ott 0.5mg Anastrozole és 50mg Proviron/nap menjen

Az hogy szarul vagy lehet attól hogy 0 tesztoszeron van a veredben, mert a leírtak alapján csak deca ment ami jo nagy faszsag és hat a tesztoszteronnak és metabolitjainak vannak fontos élettani hatásai!
Ezen kívül lehet besokkalt a szervezeted a szar anyagtól amit nyomtal ki tudja milyen nehézfém meg más volt az olajban mivel a szar minőségű gyartok mind a kínai nehézfémekkel és szennyezodessel teli szar porokbol keverik ki a cuccot aztán bele tesznek jo sok benzyl alkoholt hogy sterilizalja amitől meg szépen gyullad a cucc.

Pattanas meg tuti a cucctol van szerintem deca kihozza sokaknal én ezért sem használom meg azért sem mert van nála sok 1000x jobb

Hcg hasfalba inzulinos tuvel jo!

Szerintem válaszoltál egy trollnak, nem? :D

2018. November 24. - 11:16:05
Válasz #1475
Nem elérhető

G


Sziasztok!

Van egy elég nagy problémám.
3 hónapig deca kúrát nyomtam. Iszonyú szarul sült el.
A bőröm tele pattanásokkal, ami millió dolog miatt lehet, talán a szteroid miatt.
A fenekem be is lilult.
A vállba adott szurik nagyon gyúlladtak.
Másfél hete hagytam abba az utolsó beadást.
Még meg sem rendeltem a HCG -t, mert a srác nem volt a teremben.
Mire megjön a HCG jó esetben 3 héttel az utolsó deca+sus 350 tesztó szuri után.
3 hét még belefér? Elég lesz a HCG magába vagy mást is érdemes hozzá vennem?
Havernak hasfalba adták be a HCG -t. Én is oda szeretném, mert a seggem szar állapotban van.
Mehet hasfalba? Onnan talán hamarabb szívódna. Jól gondolom?

Tudnátok segíteni?
Köszönöm.

(Nem ide tartozik, de edzések után, közben szédülök és le van esve a vérnyomásom, el vagyok fehéredve, lihegek és a többieknél jobban kívánom a vizet, nehezen kapom a levegőt)
Szív, érrendszeri, keringési, tüdő problémát sejtek.
Edzés után 2-3 órára sem áll helyre a dolog és nem vagyok magamnál.
Hol tudnám megnézetni, hogy mi a hibás?
Köszönöm.

És kibaszott szarul vagy edzés után órákig de így is elmész edzeni .... menjél már el egy kib@szott vérvételre és nézess egy nagy labort meg 3000 FT vegyél már egy vérnyomásmérőt és mérd meg reggel, este

2018. November 28. - 02:13:27
Válasz #1476
Nem elérhető

Xeno


Hali!

Deca felezési ideje a Decanoate eszter miatt kb 12 nap, szóval utolsó szuri utan hasznalt mennyiségtől függően ha 3 hétre ra megy a Hcg meg nem tragédia én azt gondolom.

Hcg melle kene clomid (ha látás zavart okoz Tamoxifen, bár deca melle/utan nem ajanlott) és valami aromataz enzim gátló legjobb az Exemestane erre de egy Anastrozole-Proviron kombináció is jo!

Clomid a Hcg-vel együtt induljon napi 2x50mg 4 hetig utána 1x50mg meg 2 hetig
Hcg: 2500-2500-1250-1250 5 naponta
Exemestane: 12.5-25mg/nap, ha Anastrozole-Proviron kombo amit választasz ott 0.5mg Anastrozole és 50mg Proviron/nap menjen

Az hogy szarul vagy lehet attól hogy 0 tesztoszeron van a veredben, mert a leírtak alapján csak deca ment ami jo nagy faszsag és hat a tesztoszteronnak és metabolitjainak vannak fontos élettani hatásai!
Ezen kívül lehet besokkalt a szervezeted a szar anyagtól amit nyomtal ki tudja milyen nehézfém meg más volt az olajban mivel a szar minőségű gyartok mind a kínai nehézfémekkel és szennyezodessel teli szar porokbol keverik ki a cuccot aztán bele tesznek jo sok benzyl alkoholt hogy sterilizalja amitől meg szépen gyullad a cucc.

Pattanas meg tuti a cucctol van szerintem deca kihozza sokaknal én ezért sem használom meg azért sem mert van nála sok 1000x jobb

Hcg hasfalba inzulinos tuvel jo!


Köszönöm a válaszodat. Többet ilyen decát soha többet. Szívesebben térek át valamelyik prohormonra. Az edzést továbbra is folytatom heti 3-4 napban, de mellette inkább valami értelmeset is csinálok, amitől tényleg nő az erőm, állóképességem. Nem érzem magam sem energikusabbnak, se erővel telibbnek a deca kúra végére. Ez csak egy ilyen gyors víz és térfogatnövelés volt. Ha ki lehetne váltani az edzést valami másra, amitől hasonlóan fejlődök, abba is hagynám. Alapvetően azért is nehéz, mert az emberi genetikába egy csomó gátló tényezőt beiktattak. Ott van például a myostain hormon is, meg úgy alapból az izom katabolizáció, a változó inzulinszint, ami miatt kis időközönként enni kell. Sokat lassultam én is és zavar. Egyébként ezt mindenki máshogyan éli meg. Egy elvakult, fanatikusnak egy trollkodás, meg baromság, de józan ésszel végiggondolva az edzés csak térfogatnövelés. Együtt jár vele egy sok kellemetlen dolog. Ennek az egésznek úgy lenne tartalma, ha például valaki mellette még küzdősportolna, falat mászna, szertornázna, meg járna speciális edzésekre, ahol lassú tornával nyújtanának, hogy ne rövidüljenek meg a szalagok, ne fájjonak az ízületek. Így olyan az egész, mint a rántott hús, amelyen csak bunda van és nincs benne a husi. Szép, szép, de nem ér semmit. 3 éve edzek, de ez a sport önmagában nudli. Lehet megköpködnek a véleményemért, de nem érdekel. Úgyse fogok visszajönni elolvasni.  :)  Ez az egész is legmélyen pszichésen arról szól, hogy az ember küzd, nem fogadja el önmagát és jobban akar kinézni. Az edzés csak egy szintig jó, ameddig még nem teher az embernek. Sokkal kirobbanóbb volt az erőm, mikor saját testsúlyos edzéseket csináltam itthol. 

2018. November 28. - 10:31:18
Válasz #1477
Nem elérhető

late145


Hali!

Deca felezési ideje a Decanoate eszter miatt kb 12 nap, szóval utolsó szuri utan hasznalt mennyiségtől függően ha 3 hétre ra megy a Hcg meg nem tragédia én azt gondolom.

Hcg melle kene clomid (ha látás zavart okoz Tamoxifen, bár deca melle/utan nem ajanlott) és valami aromataz enzim gátló legjobb az Exemestane erre de egy Anastrozole-Proviron kombináció is jo!

Clomid a Hcg-vel együtt induljon napi 2x50mg 4 hetig utána 1x50mg meg 2 hetig
Hcg: 2500-2500-1250-1250 5 naponta
Exemestane: 12.5-25mg/nap, ha Anastrozole-Proviron kombo amit választasz ott 0.5mg Anastrozole és 50mg Proviron/nap menjen

Az hogy szarul vagy lehet attól hogy 0 tesztoszeron van a veredben, mert a leírtak alapján csak deca ment ami jo nagy faszsag és hat a tesztoszteronnak és metabolitjainak vannak fontos élettani hatásai!
Ezen kívül lehet besokkalt a szervezeted a szar anyagtól amit nyomtal ki tudja milyen nehézfém meg más volt az olajban mivel a szar minőségű gyartok mind a kínai nehézfémekkel és szennyezodessel teli szar porokbol keverik ki a cuccot aztán bele tesznek jo sok benzyl alkoholt hogy sterilizalja amitől meg szépen gyullad a cucc.

Pattanas meg tuti a cucctol van szerintem deca kihozza sokaknal én ezért sem használom meg azért sem mert van nála sok 1000x jobb

Hcg hasfalba inzulinos tuvel jo!


Köszönöm a válaszodat. Többet ilyen decát soha többet. Szívesebben térek át valamelyik prohormonra. Az edzést továbbra is folytatom heti 3-4 napban, de mellette inkább valami értelmeset is csinálok, amitől tényleg nő az erőm, állóképességem. Nem érzem magam sem energikusabbnak, se erővel telibbnek a deca kúra végére. Ez csak egy ilyen gyors víz és térfogatnövelés volt. Ha ki lehetne váltani az edzést valami másra, amitől hasonlóan fejlődök, abba is hagynám. Alapvetően azért is nehéz, mert az emberi genetikába egy csomó gátló tényezőt beiktattak. Ott van például a myostain hormon is, meg úgy alapból az izom katabolizáció, a változó inzulinszint, ami miatt kis időközönként enni kell. Sokat lassultam én is és zavar. Egyébként ezt mindenki máshogyan éli meg. Egy elvakult, fanatikusnak egy trollkodás, meg baromság, de józan ésszel végiggondolva az edzés csak térfogatnövelés. Együtt jár vele egy sok kellemetlen dolog. Ennek az egésznek úgy lenne tartalma, ha például valaki mellette még küzdősportolna, falat mászna, szertornázna, meg járna speciális edzésekre, ahol lassú tornával nyújtanának, hogy ne rövidüljenek meg a szalagok, ne fájjonak az ízületek. Így olyan az egész, mint a rántott hús, amelyen csak bunda van és nincs benne a husi. Szép, szép, de nem ér semmit. 3 éve edzek, de ez a sport önmagában nudli. Lehet megköpködnek a véleményemért, de nem érdekel. Úgyse fogok visszajönni elolvasni.  :)  Ez az egész is legmélyen pszichésen arról szól, hogy az ember küzd, nem fogadja el önmagát és jobban akar kinézni. Az edzés csak egy szintig jó, ameddig még nem teher az embernek. Sokkal kirobbanóbb volt az erőm, mikor saját testsúlyos edzéseket csináltam itthol.

Testépítésnek az a lényege hogy "jól" nézz ki,erőemelésnek "erős" legyél,fuátsnak hogy tudj "futni". Ilyen egyszerű. Kár összehasonlítani más sportokat egymással.

2018. November 28. - 10:44:42
Válasz #1478
Nem elérhető

BlooseQ


Tálald meg amiben jol erzed magad lehet neked nem a testepites az, ezzel semmi gond.
De én a prohormonokat nem eroltetnem, ha egy propi-stana kurat nyomtal volna szerintem máshogy alakult volna és talán a hangulatod is, ami most elég depresszivnek jön le, is jobb lett volna, ha megegyszer belevagsz en a helyedben minden keppen azt csinálnám, amit fentebb írtam!

2018. November 28. - 22:03:18
Válasz #1479
Nem elérhető

Gyuf


Tálald meg amiben jol erzed magad lehet neked nem a testepites az, ezzel semmi gond.
De én a prohormonokat nem eroltetnem, ha egy propi-stana kurat nyomtal volna szerintem máshogy alakult volna és talán a hangulatod is, ami most elég depresszivnek jön le, is jobb lett volna, ha megegyszer belevagsz en a helyedben minden keppen azt csinálnám, amit fentebb írtam!
Hali.

Ha már felhoztad a propi-stana kombót, annyit szeretnék kérdezni, hogy a te látásod szerint, hogy érdemes elkezdeni? Egyszerre, vagy propival kezdeni, majd mondjuk 1hétre rá a stana?
köszi :)

2018. November 29. - 10:09:52
Válasz #1480
Nem elérhető

BlooseQ


Egyszerre kezdeni érdemes mindig, akar hosszú, akar rövid eszteru a cucc, vagy épp eszter nélküli.

2018. November 29. - 11:31:47
Válasz #1481
Nem elérhető

kemi


Hali!

Deca felezési ideje a Decanoate eszter miatt kb 12 nap, szóval utolsó szuri utan hasznalt mennyiségtől függően ha 3 hétre ra megy a Hcg meg nem tragédia én azt gondolom.

Hcg melle kene clomid (ha látás zavart okoz Tamoxifen, bár deca melle/utan nem ajanlott) és valami aromataz enzim gátló legjobb az Exemestane erre de egy Anastrozole-Proviron kombináció is jo!

Clomid a Hcg-vel együtt induljon napi 2x50mg 4 hetig utána 1x50mg meg 2 hetig
Hcg: 2500-2500-1250-1250 5 naponta
Exemestane: 12.5-25mg/nap, ha Anastrozole-Proviron kombo amit választasz ott 0.5mg Anastrozole és 50mg Proviron/nap menjen

Az hogy szarul vagy lehet attól hogy 0 tesztoszeron van a veredben, mert a leírtak alapján csak deca ment ami jo nagy faszsag és hat a tesztoszteronnak és metabolitjainak vannak fontos élettani hatásai!
Ezen kívül lehet besokkalt a szervezeted a szar anyagtól amit nyomtal ki tudja milyen nehézfém meg más volt az olajban mivel a szar minőségű gyartok mind a kínai nehézfémekkel és szennyezodessel teli szar porokbol keverik ki a cuccot aztán bele tesznek jo sok benzyl alkoholt hogy sterilizalja amitől meg szépen gyullad a cucc.

Pattanas meg tuti a cucctol van szerintem deca kihozza sokaknal én ezért sem használom meg azért sem mert van nála sok 1000x jobb

Hcg hasfalba inzulinos tuvel jo!


Köszönöm a válaszodat. Többet ilyen decát soha többet. Szívesebben térek át valamelyik prohormonra. Az edzést továbbra is folytatom heti 3-4 napban, de mellette inkább valami értelmeset is csinálok, amitől tényleg nő az erőm, állóképességem. Nem érzem magam sem energikusabbnak, se erővel telibbnek a deca kúra végére. Ez csak egy ilyen gyors víz és térfogatnövelés volt. Ha ki lehetne váltani az edzést valami másra, amitől hasonlóan fejlődök, abba is hagynám. Alapvetően azért is nehéz, mert az emberi genetikába egy csomó gátló tényezőt beiktattak. Ott van például a myostain hormon is, meg úgy alapból az izom katabolizáció, a változó inzulinszint, ami miatt kis időközönként enni kell. Sokat lassultam én is és zavar. Egyébként ezt mindenki máshogyan éli meg. Egy elvakult, fanatikusnak egy trollkodás, meg baromság, de józan ésszel végiggondolva az edzés csak térfogatnövelés. Együtt jár vele egy sok kellemetlen dolog. Ennek az egésznek úgy lenne tartalma, ha például valaki mellette még küzdősportolna, falat mászna, szertornázna, meg járna speciális edzésekre, ahol lassú tornával nyújtanának, hogy ne rövidüljenek meg a szalagok, ne fájjonak az ízületek. Így olyan az egész, mint a rántott hús, amelyen csak bunda van és nincs benne a husi. Szép, szép, de nem ér semmit. 3 éve edzek, de ez a sport önmagában nudli. Lehet megköpködnek a véleményemért, de nem érdekel. Úgyse fogok visszajönni elolvasni.  :)  Ez az egész is legmélyen pszichésen arról szól, hogy az ember küzd, nem fogadja el önmagát és jobban akar kinézni. Az edzés csak egy szintig jó, ameddig még nem teher az embernek. Sokkal kirobbanóbb volt az erőm, mikor saját testsúlyos edzéseket csináltam itthol.

"Deca" kúra közben/után nem vagy energikus? Milyen meglepő :D Igen, a gyúrásnak kb annyi értelme van, hogy jól nézel ki. Nem tanulsz meg az edzés közben sem balettozni sem új nyelveket. Ez is meglepő...
Azzal amúgy szerintem mindenki egyet ért, hogy az edzés egy teher. Egy idő után mindenki megutálja a főzést, a folyamatos evést, szurkálást,stb...

2019. Január 25. - 07:32:01
Válasz #1482
Nem elérhető

Satufake


Sziasztok! Most lesz életem első visszaállítása, és a hcg szétosztásával van egy kis gondom. Az 5000 egységnyit kellene 3 fele szétosztani. A kérdésem azt hogy ezt miként a legkönnyebb és legegyszerűbb? A hcg-s ampullába nem fér bele az inzulinos tű hogy kiszívjam belőle. Ha rendes fecskendőbe szívom ki, megint megvagyok lőve, onnan hogy húzom át az inzulinosokba? Vagy ha nem így, akkor hogy érdemes csinálni, vagy ti hogy szoktátok? Köszönöm a segítséget!

2019. Január 25. - 12:19:43
Válasz #1483
Nem elérhető

BlooseQ


Szíved fel 1ml-s fecskendobe az pont olyan mint az inzulinos csak cserélhető rajta a tu és akkor miutan felszivtad atcsereled 29G 1/2?-es ture a felszivo tűt és beadod.

Udv

2019. Január 26. - 14:27:27
Válasz #1484
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Most lesz életem első visszaállítása, és a hcg szétosztásával van egy kis gondom. Az 5000 egységnyit kellene 3 fele szétosztani. A kérdésem azt hogy ezt miként a legkönnyebb és legegyszerűbb? A hcg-s ampullába nem fér bele az inzulinos tű hogy kiszívjam belőle. Ha rendes fecskendőbe szívom ki, megint megvagyok lőve, onnan hogy húzom át az inzulinosokba? Vagy ha nem így, akkor hogy érdemes csinálni, vagy ti hogy szoktátok? Köszönöm a segítséget!

Döntsd el az ampullát. Engem anno ezért akérdésért lekteténezett Maszat 😂😂