2024. Május 13. - 01:33:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451847 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 24. - 11:12:34
Válasz #120
Nem elérhető

Deddy





        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Április 30. - 15:38:17
Válasz #121
Nem elérhető

hummerdikk


Válaszoljatok már, légyszi    ***))
Szegeny baratnod... hogy lehet valaki ilyen satu...
De lasd, hogy nem vagyok kocsog: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=493.0

2009. Április 30. - 16:29:54
Válasz #122
Nem elérhető

Deddy





        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Április 30. - 20:23:55
Válasz #123

Bandi

Vendég
Én sem értek sok mindent.
Miért nem lehet kúra alatt simán proviront szedni,ami:

"A proviron egy szintetikus, szájon át hatásos androgén, melynek nincs anabolikus hatása. Mégis akkor miért szedik? Nos, a Proviron egy olyan készítmény, ami a szteroidok aromatizálódását meggátolja. A Nolvadex anti-ösztrogénnel ellentétben, amely csupán az ösztrogén receptorokat blokkolja, a Proviron már alapjában megakadályozza a szteroidok aromatizálódását. Tehát elmondható, hogy a Proviron a rosszat már csírájában elfojtja, míg a Nolvadex csupán a tünetek ellen harcol."

Ha meg fáj a bimbó,akkor meg elkezdeni a zitazóniumot?Feleslegesen minek?
A HCG-s dolog is tök homály.Kell vagy nem?Egy gyenge kúrában nem elég a clomid levezetésnek?

2009. Április 30. - 20:40:08
Válasz #124
Nem elérhető

Maszat


átolvasom a novelládat(deddy) és bökök rá neked valamit mert már fárasztó a rinyálásod :-/-(-: ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 30. - 20:47:54
Válasz #125
Nem elérhető

Maszat


Sziaszto k - kk - kkk  :)

Utánaolvastam ezeknek a dolgoknak, hogy Hipotalamusz, meg Releasing hormon, meg ilyenek...

Nos, szeretném, ha a mester elmondaná véleményét, hogy vajon jól kombinálok - é  8-)

Van alapból a hipotalamusz-agyalapi-herék tengely, ami működgél. A szervezet próbál fenntartani egy bizonyos tesztoszteron / ösztrogén arányt, ami minden embernél más (ebből adódik, hogy valaki meg se érzi a tesztoszteront mell érzékenység szempontjából, valakinek meg majd kitörik a melle  :) )
Ha én beadok egy tesztoszteron vegyületet (A dekát messssssziről kerülöm, mert tényleg raktározódik, és csúnya,csúnya dógokat csinál...  :-)(-: )
Szóval ha beadok egy tesztoszteron vagyületet, akkor a hipotalamusz érzékeli hogy valami nagyon nem jó, és mérsékli, vagy netán teljesen leállítja a Gonadotróp Releasing Hormon "gyártást", ami miatt csökken az LH és az FSH hormon szintje, ami miatt a hazai tesztoszterongyár leáll...  :(
Mivel a vérben a tesztoszteron az egekben van, és a szervezet próbálja ezt a tesztó / ösztrogén arányt megtartani, ezért a beadott tesztót aromatizálja, így próbálja kiegyenlíteni az arányt. Ekkor van a Dzsínóóóóóó  @-o
Kivédendő ezen problémát a kúra elejétől el kell kezdeni a NOLVADEXET szedni, aminek végig kell hogy kísérjen a kúra alatt és utána is, mivel a Nolva ösztrogén blokkoló, vagyis az ösztrogén ugyanúgy jelen van a szervezetben, de a hatását nem tudja kifejteni, mivel a receptorokat blokkolja a Nolva...  :-)o-:

Nekem az első kúrám Stanol 5mg volt (Winstrol)
2hónapos kúra, legalon ment alatta (májvédő, mivel orális a szer).
Elkezdtem 3szemmel szedni, ami 15mg. Aztán valahogy úgy éreztem, hogy kiba..ott hamar hozzászokik a szervezetem, ezért a 2. hónap végére már napi 10szem ment 2db 140es legalon kíséretében.
Ezt a kúrát csak úgymond ízelítőként csináltam, hogy vajon a szervezetem hogy tolerálja az ilyen dolgokat, és meglepően jól: Enyhe pattanások a vállon, semmi  más. A megszerzett húsból szinte minden megmaradt úgy, HOGY NEM VEZETTEM LE SEMMIVEL !!!

Namost én azt szeretném megtudni, hogy jön a következő kúra, heti 2 szuri Sustanon (500mg tesztó)
A kúrát 2hónaposra tervezem, alatta Nolvadex menne végig, és utána is.
A kúra 4. hetétől kreatin töltés 1hét + 4hét szintentartás, hogy kicsit kiegészítse a kúrát.  :-oD
Levezetni nem akarok HCG vel, mert minek,...  /:-)
Azt szeretném megtudni a mestertől, hogy a világlátásom jó-é, illetve hogy mennyi idő kell, míg visszaáll a hormonháztartás az utolsó susta után, és ha visszaállt, lassan elhagyhatom a nolvát.
Ennyiből gondoltam a végét, köszönöm, hogy meghallgattatok  :-<

nabaszdmeg,sokat olvastál az biztos mert elég hülye voltál pár hete,de még mostsem minden ok.
Először is kúra alatt ne az ösztrogén receptorokat akard blokkolni hanem a tesztoszteron aromatizálódását előzd meg.Kúra elejétől ne nolvadex menjen,hanem proviron.napi 50mg.
Az gátolja az aromatáz enzimeket és leköti a shbg(nemi hormon kötő globulin vagy mi)ezáltal több szabad tesztoszteron van a vérben,ha nagy mennyiségeket használsz vagy érzed,h még így is érzékeny a melled akkor mehet mellé 10 mg max 20mg nolvadex.
A nolvadexnek a levezetésnél van szerepe amikor elfogyott a testoszteron injekciók és kiürült a szervezetböl akkor mehet a levezetés hcg-vel(meg akár egyéb nyalánkságokkal,pct vagy t-bomb)és mellé a nolvadex ami a hcg után is menjen 2hétig.
de b@szdmeg efit erröl már annyit írt... :-/-(-:
Meg arrol is,h kevesebb anyagot nyomni és inkább kombinálni célravezetőbb,magába testo főleg elsőre nem lehet rossz,de ha kombinálnád biztos jobb lenne.
Na Én ennyit tok hozzátenni hirtelen,és ezt is csak azért mert lehet más le fog szarni ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 30. - 21:16:56
Válasz #126
Nem elérhető

Maszat


most olvasom,h nem akarsz heti500 testot levezetni hcg-vel???
Igen efit valóban írt erröl,de azt is hozzátette,h akkor menjen gaspari novedex ami blokkolja az hipotalamusz andrégén receptorait ezzel megelőzve a saját tesztoszteron termelés teljes leállását,ha jól emléxem ilyet írt.Mégis számomra ez elég alternatív megoldásnak tűnik sok sok ember sok sok éves tapasztalatához képet.Sőt versenyzők sem ezt ajánlják,még steve sem ezt ajánlotta.NEM MONDOM,H NEM LEHET IGAZ,de Én csak azután hagynám ki a hcg-t és kúra közben inkább használám a novedexet amikor ezt valaki már kipróbálta és kúra után méretne 1 testó szintet és azt mondaná,h gyerekek minden ok.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 30. - 22:09:56
Válasz #127

Bandi

Vendég
Nekem az a kérdésem hogy heti 150 propi után kell e HCG?Vagy elég e a clomid?

2009. Április 30. - 22:22:56
Válasz #128
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nekem az a kérdésem hogy heti 150 propi után kell e HCG?Vagy elég e a clomid?

Ha csak 1 hónapig nyomod ezt pl. akkor majdnem biztos hogy nem kell HCG.(majdnemet csak azért irom mert minden ember más, de annyi biztos, hogy a legtöbb embernek ekkora dózisnál nem áll le a HPTA-ja. Durván mondva kb. 40-60%-al csökken a saját termelés.)

A többi kérdésben segítek, ha lesz egy kicsit több időm... ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 30. - 22:23:37
Válasz #129
Nem elérhető

Deddy


Heeee, Maszatka állj már le, mert úgymaradsz  ;D
Na akkor itt leszek én tesztalanynak, aki nem HCG-zik heti 500mg Tesztó után  @-o
A kúrát elkezdem 10mg Zitával, meg a heti 2 amp Sustával.
Ha fáj a bimbó Zita fel 20mg-ra.
Vége a kúrának, várok vagy 15napot, és elkezdem a szedni a Biotech-es Tribulus Maximust oszt le van tudva. (Zita természetesen menne alatta is :))
Majd megosztom a tapasztalatokat, merevedési dolgokat, miegymást...  ;-oo-;



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Április 30. - 23:02:12
Válasz #130
Nem elérhető

Maszat


Heeee, Maszatka állj már le, mert úgymaradsz  ;D
Na akkor itt leszek én tesztalanynak, aki nem HCG-zik heti 500mg Tesztó után  @-o
A kúrát elkezdem 10mg Zitával, meg a heti 2 amp Sustával.
Ha fáj a bimbó Zita fel 20mg-ra.
Vége a kúrának, várok vagy 15napot, és elkezdem a szedni a Biotech-es Tribulus Maximust oszt le van tudva. (Zita természetesen menne alatta is :))
Majd megosztom a tapasztalatokat, merevedési dolgokat, miegymást...  ;-oo-;

neharagudj de látom hülye vagy...
miért zitával kezdesz megmondtam,h PROVIRONNAL kezdj,az segít az aromatizáció ellen,és mivel leköti az shbg-t ezáltal több tesztoszteron szabad tesztoszteronod lesz,maximum MELLÉ menjen zita,elég 10mg.
ha csak zitát szedsz lesz 1 csomó ösztrogéned.
Faszért magyarázom ha ugysem fogod fel...
amúgy meg miből gondolod,h nekem az a legfőbb vágyam,h msn-en magyarázzam neked a dolgokat?!
Felebaráti szeretetből?nem is tom,h gondoltad.
add meg az msn címed...tajszámom nem kell?
nyomjál heti 500testot magába zitával végén még kis zita,biztos jó lesz...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 30. - 23:47:44
Válasz #131
Nem elérhető

Deddy


Heeee, Maszatka állj már le, mert úgymaradsz  ;D
Na akkor itt leszek én tesztalanynak, aki nem HCG-zik heti 500mg Tesztó után  @-o
A kúrát elkezdem 10mg Zitával, meg a heti 2 amp Sustával.
Ha fáj a bimbó Zita fel 20mg-ra.
Vége a kúrának, várok vagy 15napot, és elkezdem a szedni a Biotech-es Tribulus Maximust oszt le van tudva. (Zita természetesen menne alatta is :))
Majd megosztom a tapasztalatokat, merevedési dolgokat, miegymást...  ;-oo-;

neharagudj de látom hülye vagy...
miért zitával kezdesz megmondtam,h PROVIRONNAL kezdj,az segít az aromatizáció ellen,és mivel leköti az shbg-t ezáltal több tesztoszteron szabad tesztoszteronod lesz,maximum MELLÉ menjen zita,elég 10mg.
ha csak zitát szedsz lesz 1 csomó ösztrogéned.
Faszért magyarázom ha ugysem fogod fel...
amúgy meg miből gondolod,h nekem az a legfőbb vágyam,h msn-en magyarázzam neked a dolgokat?!
Felebaráti szeretetből?nem is tom,h gondoltad.
add meg az msn címed...tajszámom nem kell?
nyomjál heti 500testot magába zitával végén még kis zita,biztos jó lesz...

Nagyarcú ......................, Maszatka, ezazzzz  ****:))))))
(Csak azt nem tudom mire vagy ilyen kemény...  :-)!)



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Április 30. - 23:48:14
Válasz #132
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Április 30. - 23:50:38
Válasz #133
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 30. - 23:58:58
Válasz #134
Nem elérhető

Deddy





        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.