2024. Május 12. - 16:48:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451809 alkalommal)

Hnorbi8 és 1 vendég van a témában

2009. Április 30. - 23:58:58
Válasz #135
Nem elérhető

Deddy


Ti amúgy mit gondoltok erről? (Mármint hogy Susta alatt Zita, és utána nincs HCG csak a Zita megy tovább, meg 15nap után Tribulusssssssssssssssz)  :-/]



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 01. - 01:42:30
Válasz #136
Nem elérhető

BadBodyBoy


Ti amúgy mit gondoltok erről? (Mármint hogy Susta alatt Zita, és utána nincs HCG csak a Zita megy tovább, meg 15nap után Tribulusssssssssssssssz)  :-/]
Én azt godolom h nézd már meg h mennyi plussz tesztoszteront viszel be a szervezetbe!!!!
Ezzel a saját=0
HCG+nolvadex miért is ne kelljen!
Akkor ne kelljen, de nézd is meg h mi marad a megszerzett "kilókból" és a hormonháztartásodból!!!!!
Nem tudom, vagy elkerülte de nem is láttam ennyi ideig nyomnád, szerineed segítség nélkül mire áll vissza a saját teszto termelés...??!!
És ne magában nyomd!

2009. Május 01. - 07:57:14
Válasz #137
Nem elérhető

Deddy


Ti amúgy mit gondoltok erről? (Mármint hogy Susta alatt Zita, és utána nincs HCG csak a Zita megy tovább, meg 15nap után Tribulusssssssssssssssz)  :-/]
Én azt godolom h nézd már meg h mennyi plussz tesztoszteront viszel be a szervezetbe!!!!
Ezzel a saját=0
HCG+nolvadex miért is ne kelljen!
Akkor ne kelljen, de nézd is meg h mi marad a megszerzett "kilókból" és a hormonháztartásodból!!!!!
Nem tudom, vagy elkerülte de nem is láttam ennyi ideig nyomnád, szerineed segítség nélkül mire áll vissza a saját teszto termelés...??!!
És ne magában nyomd!

Végülis nem magába tolnám (4észter).
A Decát azért nem rakom bele, mert nem akarok még egy év múlva egy esetleges gyno-t, érted...
A hormontermelésem meg visszaállt napi 50mg winstrol után, csak egy kicsit depressziós voltam.
Amúgy azon filózok mostanába, hogy akik csak úgy szúrják magukat napi 50mg propival 2hónapig és utána nem csinálnak semmit, és az égvilágon semmi bajuk nincsen.  0o0o0

"szerineed segítség nélkül mire áll vissza a saját teszto termelés...??!!"
BioFeedback --> Bízom benne  8-}



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 01. - 10:33:33
Válasz #138
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem kell HCG sőt semmi. A saját hormonháztartásod minimum 6 hónap után fog beállni, de lehet hogy lesz 1 év is. Addigra meg akármi is lehet, de az izom lemegy az fix. De persze te tudod  /:-) Gyereket ne tervezzetek  ;D

2009. Május 01. - 10:34:49
Válasz #139
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem kell HCG sőt semmi. A saját hormonháztartásod minimum 6 hónap után fog beállni, de lehet hogy lesz 1 év is. Addigra meg akármi is lehet, de az izom lemegy az fix. De persze te tudod  /:-) Gyereket ne tervezzetek  ;D

Fiatalság bolondság. Az elején mindenki így kezdi.  ;D

2009. Május 01. - 10:35:46
Válasz #140
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem kell HCG sőt semmi. A saját hormonháztartásod minimum 6 hónap után fog beállni, de lehet hogy lesz 1 év is. Addigra meg akármi is lehet, de az izom lemegy az fix. De persze te tudod  /:-) Gyereket ne tervezzetek  ;D

Fiatalság bolondság. Az elején mindenki így kezdi.  ;D

Igen, én is ismerek ilyet..  ;D Szerencsére én ilyen hibába soha nem estem, szeretek biztosra menni  8-)

2009. Május 01. - 10:46:03
Válasz #141
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ti amúgy mit gondoltok erről? (Mármint hogy Susta alatt Zita, és utána nincs HCG csak a Zita megy tovább, meg 15nap után Tribulusssssssssssssssz)  :-/]
Csak a tribulus a nolva mellé annyi mint lószarban a c-vitamin.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 01. - 10:52:43
Válasz #142
Nem elérhető

doncicco


Az egészben az az érdekes, hogy többé kevésbé kipróbált, megerősített, sőt némi tudományos okfejtéssel alátámasztott módszerek forognak közkézen. Mindezek mellett persze a veszélyforrások ugyanúgy fennállnak.

Milyen érdekes, hogy mégis van egy két kamikaze aki teljesen vakon, akár saját egészsége (egyetlen egészsége!!!!!!!!!!!!!) kockázatára teljesen ingoványos talajra lép. Jól láthatóan költői kérdésekkel bombázza a társaságot mert sztem. már eldöntötte mit akar.

Eszembe jutott egy sztori erről. Két egyetemista barátunk költözött egyik albérletből a másikba.Fizikusok voltak. Volt egy nagy duplaszárnyu szekrényük, a helyi kisz feloszlásakor privatizálták ki.Nem volt kedve senkinek lecipelni az első emeletről. Kitalálták, hogy a szekrényt engedjük le egy darabig hevedereken a teraszról, ameddig azok hossza lehetővé teszi majd engedjük el, mert azt már a szekrény kibírja. Próbáltuk őket lebeszélni.Osztottak szoroztak, össze is vesztek.Aztán a kilógattuk a szekrényt - jóval több erőfeszítés árán - a teraszon, lógattuk és majdnem magával rántott olyan nehéz volt.Majd elengedtük, leesett és szarrá tört.A járókelők úgy röhögtek, hogy egymást támogatták, két okos egyetemista társunk meg rohant vissza a számításaihoz..

2009. Május 01. - 13:03:18
Válasz #143
Nem elérhető

RsLeo


Deddy: Vegyél vissza az arcodból, de egyébként van ráció abban amit mondasz. Szerintem összekevered a Nolvadexet és a Gaspari-Novedexet.
Kúra alatt NOVEDEX és provi, kúra után Nolva.
Én a magam részéről örülök, h. akad egy őrült, aki kipróbálja a levezetést HCG nélkül, de ha nem használsz Novedexet, adsz a szarnak egy pofont.

2009. Május 01. - 15:41:19
Válasz #144
Nem elérhető

Deddy


RsLeo, én nem nagyarcoskodom, csak ha kényszerítenek  ;D
Akkor azt mondod Novedex.... Hm....
Majd nyitok egy topikot, és leírom, hogy mik a tapasztalatok :)



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 02. - 10:32:37
Válasz #145
Nem elérhető

Maszat


Biztos a sok xoxtól  !+"% :D

nem erről van szó,hanem,h Én veszem a fáradságot,h elolvassam a szaros regényét és még válaszolok is,kijavítom azokat a hülyeségeit amiröl tudom,h hülyeségek,és mint aki fel sem fogta még leugat.Pedig Én csak neki akartam segíteni.
Igaza van doncicco nak ő már eldöntötte mit akar,és nem tanácsot kér hanem azt várja,h mondja valaki a totális hülyeségére,h szerintem ez oké.
Csapzott hajú óvodás... ****)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 02. - 11:56:14
Válasz #146
Nem elérhető

Deddy


Biztos a sok xoxtól  !+"% :D

nem erről van szó,hanem,h Én veszem a fáradságot,h elolvassam a szaros regényét és még válaszolok is,kijavítom azokat a hülyeségeit amiröl tudom,h hülyeségek,és mint aki fel sem fogta még leugat.Pedig Én csak neki akartam segíteni.
Igaza van doncicco nak ő már eldöntötte mit akar,és nem tanácsot kér hanem azt várja,h mondja valaki a totális hülyeségére,h szerintem ez oké.
Csapzott hajú óvodás... ****)

Gelesztás koxos  :-){



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 02. - 12:00:05
Válasz #147
Nem elérhető

Maszat


Biztos a sok xoxtól  !+"% :D

nem erről van szó,hanem,h Én veszem a fáradságot,h elolvassam a szaros regényét és még válaszolok is,kijavítom azokat a hülyeségeit amiröl tudom,h hülyeségek,és mint aki fel sem fogta még leugat.Pedig Én csak neki akartam segíteni.
Igaza van doncicco nak ő már eldöntötte mit akar,és nem tanácsot kér hanem azt várja,h mondja valaki a totális hülyeségére,h szerintem ez oké.
Csapzott hajú óvodás... ****)


Gelesztás koxos  :-){

az nyugtat meg,h az összes felszedett izom le fog ugrani rólad és fél évig fél6-ot fog mutatni a cerkád... :-p
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 02. - 12:03:25
Válasz #148
Nem elérhető

George


Ez kurva jó srácok, nyomjátok már tovább a párbaj topikban :-}

2009. Május 02. - 12:07:18
Válasz #149
Nem elérhető

Deddy


Most Maszat, komolyan...
Megcsinálom ezt a retek kúrát...
Ha ténylegesen félhatot fog mutatni a cerka, 1nap és megvan a HCG...
Azalatt csak nem megy le a hús  :-)o-:



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.