2024. Május 13. - 15:52:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451912 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Május 07. - 18:04:57
Válasz #165
Nem elérhető

George


a HCG-t alapvetően a kúra alatt kellene használni(2-3 naponta 100IU kb.)
Ez azért érdekelne, hogy hogyan kiviteleznétek? Csak mert a Pregnyl jelenleg 5000IU/ampulla kiszerelésben van :laugh:

2009. Május 07. - 18:37:04
Válasz #166
Nem elérhető

God Vazzeg


a HCG-t alapvetően a kúra alatt kellene használni(2-3 naponta 100IU kb.)
Ez azért érdekelne, hogy hogyan kiviteleznétek? Csak mert a Pregnyl jelenleg 5000IU/ampulla kiszerelésben van :laugh:

Ez bennem is felmerült :D

2009. Május 07. - 19:31:05
Válasz #167
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
a HCG-t alapvetően a kúra alatt kellene használni(2-3 naponta 100IU kb.)
Ez azért érdekelne, hogy hogyan kiviteleznétek? Csak mert a Pregnyl jelenleg 5000IU/ampulla kiszerelésben van :laugh:

Meg lehet oldani úgy is, hogy heti egyszer 500IU a kúra alatt.(vagy 100-200IU/2-3 naponta vagy 250IU kétszer egy héten). A lényeges, hogy a herék folyamatosan dolgoznak a kúra alatt és nem lustulnak a kölkök legalább.  ;D

Hogy hogy oldják meg a falunkban(a föld bolygón  :D )?

Inzulinus fecskendővel szokták. 10db 1ml-es fecskendővel, 10 felé osztva az 5000IU HCG-t(összesen 1ml vagy 2ml bakt.s. vízben, és 10 adagra felszívva) előre a kúrára előkészítve. Hűtőben tárolva. (az egyetlen hátulütő, hogy kb. 30-60 napig lehet tárolni a hűtöben feloldás után a HCG-t. Attól függ, milyen gyártmány.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 07. - 19:36:32
Válasz #168
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
De sokan vannak akik eleve 4500IU, 1500IU és 2000IU-s HCG-t vesznek.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 07. - 19:45:45
Válasz #169
Nem elérhető

doncicco


A kúra első hetén el lehet kezdeni vagy később?

2009. Május 07. - 20:02:14
Válasz #170
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A kúra első hetén el lehet kezdeni vagy később?

Ha olyan kúrát csinálsz, ami gyorsan lövi le a HPTA-t(ami legtöbbször a helyzet), akkor már az első hét végén érdemes, ha lassabb hatású szteroid akkor mondjuk a 2. hét végétől.(de biztosabb az elsőtől)

Ez a szokás egyébként pont ellentétes a topik nyitótémájával, de még van itt úgyis mit megbeszélni a HCG-vel kapcsolatban. Szép lassan, öregesen feldolgozzuk itt a témát.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 07. - 20:06:41
Válasz #171
Nem elérhető

doncicco


Nagyon érdekes, talán az egyik leghasznosabb topic..

A fent részletezettek szerint, ha jól értem teljesen kiiktatható a kellemetlen pangás időszaka amikor a saját termelés még sehol sincs?

2009. Május 07. - 20:09:04
Válasz #172
Nem elérhető

George




(az egyetlen hátulütő, hogy kb. 30-60 napig lehet tárolni a hűtöben feloldás után a HCG-t. Attól függ, milyen gyártmány.)

Ez lett volna a következő kérdés, de így már tiszta. Köszi ;-oo-;

2009. Május 07. - 20:10:59
Válasz #173
Nem elérhető

God Vazzeg


Nagyon érdekes, talán az egyik leghasznosabb topic..

A fent részletezettek szerint, ha jól értem teljesen kiiktatható a kellemetlen pangás időszaka amikor a saját termelés még sehol sincs?

Nem hiszem hogy teljesen kiiktatható, mert ugye a gátlás ettől még megvan. De sokat segíthet  ::)

2009. Május 07. - 20:13:52
Válasz #174
Nem elérhető

George


Nem hiszem hogy teljesen kiiktatható, mert ugye a gátlás ettől még megvan. De sokat segíthet  ::)
Én ilyenkor kevésbé vagyok gátlásos ****:))) !+"%

2009. Május 07. - 20:15:37
Válasz #175
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem hiszem hogy teljesen kiiktatható, mert ugye a gátlás ettől még megvan. De sokat segíthet  ::)
Én ilyenkor kevésbé vagyok gátlásos ****:))) !+"%

 o:)

2009. Május 07. - 20:16:24
Válasz #176
Nem elérhető

doncicco


Ha nem is iktatható ki teljesen, de v.szinű a cerka nem fogja az új cipőt figyelni és talán pszihésen sem zuhan akkorát az ember.

2009. Május 07. - 20:17:43
Válasz #177
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nagyon érdekes, talán az egyik leghasznosabb topic..

A fent részletezettek szerint, ha jól értem teljesen kiiktatható a kellemetlen pangás időszaka amikor a saját termelés még sehol sincs?

Jó lenne ha ez ilyen egyszerű lenne... :D
Ez a topik hosszú lesz, mivel úgy kezdődőtt, hogy jobb ha elfelejtjük a HCG-t és most ott tartunk hogy...

Ezzel a módszerrel a heréket védjük meg, de ahogy új asszisztensem, Deddy írta, a hipotalamuszt kinyirjuk. A hipotalamusz meghal közben majdnem. Szóval a dráma még most csak fokozódik. A következő évadban kiderül, mi történik Mr. hipotalamusszal és hogy menekül meg a csúnya szteroidozók karmából.  :D  >:D So Stay tuned folks! A következő évad Dr. hipotalamusszal és Deddy segédjével hamarosan a bodybuilding.hu csatornán.  8)  :D

Most reklám

Mától újra azonnal raktárról a hirhedt Gaspari - Novedex XT, a tesztoszteron királya és az ösztrogén réme. Hívd a forró vonalat: 061 456 1262 reggel 10-től este 8-ig a Lurdy-ban és a Westendben, Pécsett és Nyiregyen vagy rendeld meg online www.extremefit.hu vagy www.bodybuilding.hu -n!

Upssz  :D
 O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 07. - 20:18:50
Válasz #178
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha nem is iktatható ki teljesen, de v.szinű a cerka nem fogja az új cipőt figyelni és talán pszihésen sem zuhan akkorát az ember.

Ha jó a levezetés, akkor nagyon enyhe, és rövid ideig tartó a "kedvtelenség" minden téren  8)

2009. Május 07. - 21:40:34
Válasz #179
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
a HCG-t alapvetően a kúra alatt kellene használni(2-3 naponta 100IU kb.)
Ez azért érdekelne, hogy hogyan kiviteleznétek? Csak mert a Pregnyl jelenleg 5000IU/ampulla kiszerelésben van :laugh:

Ez bennem is felmerült :D

Kivitelezhető. ...és szerintem is JOBB kúra közben beiktatni a HCG-t. Így hallottam.  ;)