2024. Május 12. - 18:18:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451817 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Május 08. - 18:31:11
Válasz #195
Nem elérhető

Jordan


Miért vagytok ilyen kíváncsiak ;D?



Mert a tudas hatalom!  ;)
Jól van,jól van,most megnyugodtam,mert már azt hittem valaki kokszol itt a fórumon ;D.

Egyet ismerek! A B1ll4! Az allandoan tele van! De nem mond senkinek mert ez titok!  8-}

Ha Johnny ezt meglátja szétrúgja a picsámat !  --) --)

Csak nyugi!  ;) Ami titok az titok, megbizhatsz bennem, mondtam mar!  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Május 09. - 09:40:49
Válasz #196
Nem elérhető

doncicco



2009. Május 10. - 14:16:07
Válasz #197
Nem elérhető

Deddy


MESTER, nem akarod megosztani velünk féltve őrzött titkodat?  ;D
Innánk szavaidat  :-oD  :-){



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 12. - 08:50:33
Válasz #198
Nem elérhető

Deddy


1. Hét

Hétfő - 250mg Sustanon, 20mg Nolvadex, 500IU HCG
Kedd - 20mg Nolva
Szerda - 20mg Nolva
Csütörtök - 250mg Sustanon, 20mg Nolva, 500IU HCG
Péntek - 20mg Nolva
Szombat - 20mg Nolva
Vasárnap - 20mg Nolva

2. Hét

Hétfő - 250mg Sustanon, 20mg Nolvadex, 500IU HCG
Kedd - 20mg Nolva
Szerda - 20mg Nolva
Csütörtök - 250mg Sustanon, 20mg Nolva, 500IU HCG
Péntek - 20mg Nolva
Szombat - 20mg Nolva
Vasárnap - 20mg Nolva

3. Hét

Hétfő - 250mg Sustanon, 20mg Nolvadex, 500IU HCG
Kedd - 20mg Nolva
Szerda - 20mg Nolva
Csütörtök - 250mg Sustanon, 20mg Nolva, 500IU HCG
Péntek - 20mg Nolva
Szombat - 20mg Nolva
Vasárnap - 20mg Nolva

4. Hét

Hétfő - 250mg Sustanon, 20mg Nolvadex, 500IU HCG
Kedd - 20mg Nolva
Szerda - 20mg Nolva
Csütörtök - 250mg Sustanon, 20mg Nolva, 500IU HCG
Péntek - 20mg Nolva
Szombat - 20mg Nolva
Vasárnap - 20mg Nolva

5. Hét

Hétfő - 250mg Sustanon, 20mg Nolvadex, 500IU HCG
Kedd - 20mg Nolva
Szerda - 20mg Nolva
Csütörtök - 250mg Sustanon, 20mg Nolva, 500IU HCG
Péntek - 20mg Nolva
Szombat - 20mg Nolva
Vasárnap - 20mg Nolva

6. Hét

Hétfő - 250mg Sustanon, 20mg Nolvadex, 500IU HCG
Kedd - 20mg Nolva
Szerda - 20mg Nolva
Csütörtök - 250mg Sustanon, 20mg Nolva, 500IU HCG
Péntek - 20mg Nolva
Szombat - 20mg Nolva
Vasárnap - 20mg Nolva

7. Hét

Hétfő - 250mg Sustanon, 20mg Nolvadex, 500IU HCG
Kedd - 20mg Nolva
Szerda - 20mg Nolva
Csütörtök - 250mg Sustanon, 20mg Nolva, 500IU HCG
Péntek - 20mg Nolva
Szombat - 20mg Nolva
Vasárnap - 20mg Nolva

8. Hét

Hétfő - 250mg Sustanon, 20mg Nolvadex, 500IU HCG
Kedd - 20mg Nolva
Szerda - 20mg Nolva
Csütörtök - 250mg Sustanon, 20mg Nolva, 500IU HCG
Péntek - 20mg Nolva
Szombat - 20mg Nolva
Vasárnap - 20mg Nolva

9. Hét

Hétfő - 20mg Nolvadex, 500IU HCG
Kedd - 20mg Nolva
Szerda - 20mg Nolva
Csütörtök - 20mg Nolva, 500IU HCG
Péntek - 20mg Nolva
Szombat - 20mg Nolva
Vasárnap - 20mg Nolva

10. Hét

Hétfő - 20mg Nolvadex, 500IU HCG
Kedd - 20mg Nolva
Szerda - 20mg Nolva
Csütörtök - 20mg Nolva, 500IU HCG
Péntek - 20mg Nolva
Szombat - 20mg Nolva
Vasárnap - 20mg Nolva

11. Hét

Hétfő - 20mg Nolvadex, 500IU HCG, 3 x 1500mg Tribulus
Kedd - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Szerda - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Csütörtök - 20mg Nolva, 500IU HCG, 3 x 1500mg Tribulus
Péntek - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Szombat - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Vasárnap - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus

12. Hét

Hétfő - 20mg Nolvadex, 500IU HCG, 3 x 1500mg Tribulus
Kedd - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Szerda - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Csütörtök - 20mg Nolva, 500IU HCG, 3 x 1500mg Tribulus
Péntek - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Szombat - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Vasárnap - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus

13. Hét

Hétfő - 20mg Nolvadex, 500IU HCG, 3 x 1500mg Tribulus
Kedd - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Szerda - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Csütörtök - 20mg Nolva, 500IU HCG, 3 x 1500mg Tribulus
Péntek - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Szombat - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Vasárnap - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus

14. Hét

Hétfő - 20mg Nolvadex, 500IU HCG, 3 x 1500mg Tribulus
Kedd - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Szerda - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Csütörtök - 20mg Nolva, 500IU HCG, 3 x 1500mg Tribulus
Péntek - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Szombat - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus
Vasárnap - 20mg Nolva, 3 x 1500mg Tribulus


Összesen:
 - 16amp Sustanon 250
 - 120szem (2doboz) Zitazonium 20mg
 - 3 x 5000IU Pregnyl (hCG)
 - 1doboz BioTech Tribulus Maximus



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 12. - 08:59:29
Válasz #199
Nem elérhető

Deddy





        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 12. - 10:58:51
Válasz #200
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mint mindig, ha lesz időm, akkor írok erről a témáról még részletesebben.

Deddy,  ;)

Egy kezdő bármilyen kúrával eljut valahova, de jobb lenne, ha már csinálják, akkor mégjobban utánanéznénak a dolgoknak mielőtt belekezdenek, mert sok mindent elcseszhetnek.(még jó kúrákkal is, nemhogy rosszakkal.)

A tribulus semmit sem ér. Ne kelljen ezt most kifejtenem, miért.  ;D A föld egyik legnagyobb átverése sport-tápkiegészítők között. Legyen ennyi elég. (majd később ezt is leírom pontosan, hogy mire alapozom.)

Anti-aromatáz, mint ahogy maszat is írta korábban, nem ártana a stack-ben. Pl. Gaspari-NovedexXT már az első héttől féladagolásban.

A Nolvadex jó-jó a kúrában és az utókúrában, de ha nem használsz mellé anti-aromatázt is, akkor éppen mikor abbahagyod majd a Nolvadexet(Zitaz.), a vérben keringő ösztrogén lecsap a kis melleidre és kezdeni fog melegedni a helyzet.  :D ...és nem csak ez a probléma ezzel, hanem az is, hogy a Nolvadex(Tamoxi) mellett még mindig magas az ösztrogén a vérben folyamatosan, aminek a HPTA elnyomó hatása majdnem 2-szer erősebb, mint a tesztoszteroné. Tehát a kúrádban minimum 3 helyről pofozod a Hipotalamuszt. Egyrészről a külső tesztó, másrészről a HCG és harmadikként a vérben keringő magas ösztrogén. Ez így eléggé oda fog csapni, amiből a helyreállitás nagyon nehéz lehet.

Igaz, hogy én írtam, a HCG-t kúra közben, de ez nem a te kúrádra vonatkozott elsősorban. 500IU HCG neked bőven elég lenne az első hét végétől egyébként és nem érdemes 1000IU-t nyomni hetente.

Az utókúrát át kellene szekesztened majd rendesen.
Pl. Utókúrában már nem kellene HCG, hanem itt jobban rámenni a Nolvára(tamoxi) vagy Clomidra, a sima tribulus kirepül a stackből, és beszáll mondjuk az AX-PCT, vagy több Gaspari NovedexXT, és T-BOMB, esetleg más dolgok, mint AnatorP70, Halo vagy CellMass, Leukic, Gakic stb...

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 12. - 11:14:04
Válasz #201
Nem elérhető

God Vazzeg


Deddy

Az egész kúra sz@r, bele se kezdj. Ha 8 hétre tervezed a kúrát, vedd figyelembe (szerintem!!):

1. 3. héttől kezdve kell kezelni az aromatizálódást, előtte nincs még ilyen gond (lassú hatású a cucc)
2. HCG hetente 500iu jó ötlet, de akkor ne rakj a kúra utánra, hanem csak clostyl+nolva!
3. teszto mellé proviront raknék hamár...
4. legalább a 4. héttől elkezdeném a pct-t, és elhagynám a proviront..
5. Tribulust felejtsd el..

Hirtelen ezek jutottak eszembe, ezek betartásával elég összeszedett lehet, akár még én is kipróbálnám  ***)))

2009. Május 12. - 11:27:47
Válasz #202
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Deddy

Az egész kúra sz@r, bele se kezdj. Ha 8 hétre tervezed a kúrát, vedd figyelembe (szerintem!!):

1. 3. héttől kezdve kell kezelni az aromatizálódást, előtte nincs még ilyen gond (lassú hatású a cucc)
2. HCG hetente 500iu jó ötlet, de akkor ne rakj a kúra utánra, hanem csak clostyl+nolva!
3. teszto mellé proviront raknék hamár...
4. legalább a 4. héttől elkezdeném a pct-t, és elhagynám a proviront..
5. Tribulust felejtsd el..

Hirtelen ezek jutottak eszembe, ezek betartásával elég összeszedett lehet, akár még én is kipróbálnám  ***)))

Nanana, a HCG miatt ebben ez esetben jobb ha előbb kezdi az anti aromatázt. Proviron helyett jobb a Gaspari NovedexXT, mivel nem egy újabb androgén először is, mint a proviron; és a hatása jobb a hipotalamusz megóvása szempontjából, anti aromatázként pedig ugyanolyan erős minimum, és SHBG szempontból is rendben van.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 12. - 11:33:27
Válasz #203
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hacsak nem, az ösztrogén közvetett anabolikus hatását ki akarja használni az ember az első 2 hétben. Mivel ekkor elég lenne a 3. héttől az anti-aromatáz, viszont akkor a Nolvadex(tamoxi) is ugyanígy.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 12. - 12:04:37
Válasz #204
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Deddy

Az egész kúra sz@r, bele se kezdj. Ha 8 hétre tervezed a kúrát, vedd figyelembe (szerintem!!):

1. 3. héttől kezdve kell kezelni az aromatizálódást, előtte nincs még ilyen gond (lassú hatású a cucc)
2. HCG hetente 500iu jó ötlet, de akkor ne rakj a kúra utánra, hanem csak clostyl+nolva!
3. teszto mellé proviront raknék hamár...
4. legalább a 4. héttől elkezdeném a pct-t, és elhagynám a proviront..
5. Tribulust felejtsd el..

Hirtelen ezek jutottak eszembe, ezek betartásával elég összeszedett lehet, akár még én is kipróbálnám  ***)))

áhhh, közben megértettem végre, amit írtál, Isten.  ;)

A HCG-t is elég lenne a 3. héttől kezdenie a Susta mellett és ezáltal a Nolvadex-et és az antiaromatázt is, mivel a susta lassabb hatású, amit nem vettem figyelembe én se most, mivel teljesen másra koncentráltam.

Ennek ellenére, mivel a susta összetevőinek több mint a fele viszonylag gyors hatású (2-8 nap), azért nem árt odafigyelni, mit, mikor, mért...

Így igazad van neked is, God, hogy a 2. vagy 3. hét elejétől elég kezdeni a HCG-t, Nolvadexet és a Gaspari Novedex-et vagy ha valaki akarja, akkor a proviront a Gaspari Novedex helyett.(bár én mindenképpen a Gasparit preferálnám.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 12. - 13:35:02
Válasz #205
Nem elérhető

Deddy


Köszi, hogy írtatok.

Efit, azon én is elgondolkodtam, hogy lehet jobb választás lenne a PCT mint a Tribulus.
Most már egyértelmű  :-){
Aza baj, hogy úgy kezdtem el ezt az egészet, hogy mindent meg akarok tudni a témáról, és kötni egy kompromisszumot ár és minőség között...
Az még belefér, hogy tribu helyett PCT, mert 3000+, de hogy Novedex menjen, háááááááát egy kicsit húzós lenne.
A pregnylt meg ha veszem akkor ott lesz 15.000 IU, ami így ésszerű heti 1000IU adagokban, meg amit te is mondtál, hogy 1-2hónapig őrzi meg szavatosságát hűtőben ha különszívod őket.
A kúra utáni melegedős helyzet: ha a 14.héttől elkezdem csökkenteni a Zitát mondjuk felére, és nem érzem hogy érzékeny lenne a mellbimbó, akkor lassan lassan elhagynám. Ez így nem jó?
Ha több pénzem lenne esküszöm minden reggelt Propival kezdenék, hogy jól induljon a nap :D



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 12. - 13:51:01
Válasz #206
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Köszi, hogy írtatok.

Efit, azon én is elgondolkodtam, hogy lehet jobb választás lenne a PCT mint a Tribulus.
Most már egyértelmű  :-){
Aza baj, hogy úgy kezdtem el ezt az egészet, hogy mindent meg akarok tudni a témáról, és kötni egy kompromisszumot ár és minőség között...
Az még belefér, hogy tribu helyett PCT, mert 3000+, de hogy Novedex menjen, háááááááát egy kicsit húzós lenne.
A pregnylt meg ha veszem akkor ott lesz 15.000 IU, ami így ésszerű heti 1000IU adagokban, meg amit te is mondtál, hogy 1-2hónapig őrzi meg szavatosságát hűtőben ha különszívod őket.
A kúra utáni melegedős helyzet: ha a 14.héttől elkezdem csökkenteni a Zitát mondjuk felére, és nem érzem hogy érzékeny lenne a mellbimbó, akkor lassan lassan elhagynám. Ez így nem jó?
Ha több pénzem lenne esküszöm minden reggelt Propival kezdenék, hogy jól induljon a nap :D

Huuh, de nehéz ez. Deddy, tönkreteszel és agyvérzést kapok.  :D

Az egészséged többet ér, mint bármennyi pénz vagy izom. Ezt jobb ha bevésed valahova.

A megalkuvók szteroid kúráknál előbb vagy utóbb bajba kerülnek. Ez a másik.

5000IU pregnil neked bőven elég lenne arra, amit leírtál. (10 adag 10 hét)

A többinél nem tudom, azt mondani, hogy jó. A korábban leírtakat be kellene tartanod, vagy bevállalod azok nélkül ahogy akarod, de én nem fogok itt helyeselni hozzá egyáltalán.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 12. - 15:19:49
Válasz #207

Bandi

Vendég
És az úgy jó hogyha a proviront kombináljuk a kúra alatt a novedex xt-vel?(egy gyengébb propi-wini kúra esetén).
Ilyenkor is a szokásos  clomid-hcg kombót a vége?
A proviron az ok,h megy mondjuk a második héttől,de azt mikor kell leváltani?
Bocs,de egy kicsit már én is meg vagyok keveredve :-\

2009. Május 12. - 15:34:51
Válasz #208
Nem elérhető

Deddy


És az úgy jó hogyha a proviront kombináljuk a kúra alatt a novedex xt-vel?(egy gyengébb propi-wini kúra esetén).
Ilyenkor is a szokásos  clomid-hcg kombót a vége?
A proviron az ok,h megy mondjuk a második héttől,de azt mikor kell leváltani?
Bocs,de egy kicsit már én is meg vagyok keveredve :-\

Szerintem már mindenki így van ezzel  #:-)



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 12. - 17:06:34
Válasz #209
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És az úgy jó hogyha a proviront kombináljuk a kúra alatt a novedex xt-vel?(egy gyengébb propi-wini kúra esetén).
Ilyenkor is a szokásos  clomid-hcg kombót a vége?
A proviron az ok,h megy mondjuk a második héttől,de azt mikor kell leváltani?
Bocs,de egy kicsit már én is meg vagyok keveredve :-\

A proviront minek kellene kombinálni a Gaspari NovedexXT-vel? Olyan mintha 2 kalapáccsal akarnál beütni egy szöget.
Szóval vagy ezt használod, vagy azt. Pont.

A gyengébb propi+wini kúra alatt mit értessz? (hány mg/hét?, hány hét összesen?)Gyerekek, legyetek már pontosak. Az isten se tud segíteni, ha csak odalökitek, mint egy kocsmában. Itt szteroid hormonokról beszélünk, nem valami gumicukorrol. Vegyétek már komolyabban. Ezt a fórumot nem csak ferike olvassa a teremből. Komolyságot és pontosságot. Akkor tiszta lesz ez a téma egyszer!

Egyébként látatlanban azt mondanám Bandi, hogy neked HCG nem kell majd, csak Nolvadex(tamoxifen) és az rendbehoz egy "enyhe" propi+wini kúra után.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"