2024. Május 12. - 15:45:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451805 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. Május 12. - 18:37:09
Válasz #210
Nem elérhető

Maszat


Deddyvel az a legnagyobb probléma,h akartos mint a f@sz ;D
Beprésel valamit az agyába és eltántoríthatatlan,valójában nem választ vagy segítséget akar,hanem megerősítést az agyszüleményeire!
Hiába mondtam,h ha nem használ aromatáz gátlót attol,h nolvadexet szed még mags lesz az ösztro,még jó,h efitre halgat.
Az meg,h nincs pénzed rá,háááát elég necc akkor inkább ne kezdj bele,az egészség nem 1 olyan dolog ahol lehet kompromisszumukat kötni,vagy jól csinálod vagy kurva szarul.

Jó tudni,h a gaspari novedex antiaromatáz is 1ben,utána olvasok a terméknem mert szinte semmit nem tudok róla.
Miért lenne gyenge a wini-propi kúra?Én most akarok nyomni,nem lesz az olyan gyenge ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 12. - 18:50:48
Válasz #211

Bandi

Vendég
És az úgy jó hogyha a proviront kombináljuk a kúra alatt a novedex xt-vel?(egy gyengébb propi-wini kúra esetén).
Ilyenkor is a szokásos  clomid-hcg kombót a vége?
A proviron az ok,h megy mondjuk a második héttől,de azt mikor kell leváltani?
Bocs,de egy kicsit már én is meg vagyok keveredve :-\

A proviront minek kellene kombinálni a Gaspari NovedexXT-vel? Olyan mintha 2 kalapáccsal akarnál beütni egy szöget.
Szóval vagy ezt használod, vagy azt. Pont.

A gyengébb propi+wini kúra alatt mit értessz? (hány mg/hét?, hány hét összesen?)Gyerekek, legyetek már pontosak. Az isten se tud segíteni, ha csak odalökitek, mint egy kocsmában. Itt szteroid hormonokról beszélünk, nem valami gumicukorrol. Vegyétek már komolyabban. Ezt a fórumot nem csak ferike olvassa a teremből. Komolyságot és pontosságot. Akkor tiszta lesz ez a téma egyszer!

Egyébként látatlanban azt mondanám Bandi, hogy neked HCG nem kell majd, csak Nolvadex(tamoxifen) és az rendbehoz egy "enyhe" propi+wini kúra után.


Efit,

összesen 8 hét,heti 3x50-es wini,heti 3x50-es propi.Ennyi.Köszi a segítséget!Ezek mellé mit raknál?
Neten találtam hasonló jellegű kúrát,ott a 4. héttől nolvadex van írva a 8.-ig 10mg/nap,8-9 hét 5000-5000HCG,8-9 hét clomid 100mg/nap,10.hét clomid 50mg/nap.Ezt csak véletlenül találtam..

2009. Május 12. - 18:54:39
Válasz #212

Bandi

Vendég
Deddyvel az a legnagyobb probléma,h akartos mint a f@sz ;D
Beprésel valamit az agyába és eltántoríthatatlan,valójában nem választ vagy segítséget akar,hanem megerősítést az agyszüleményeire!
Hiába mondtam,h ha nem használ aromatáz gátlót attol,h nolvadexet szed még mags lesz az ösztro,még jó,h efitre halgat.
Az meg,h nincs pénzed rá,háááát elég necc akkor inkább ne kezdj bele,az egészség nem 1 olyan dolog ahol lehet kompromisszumukat kötni,vagy jól csinálod vagy kurva szarul.

Jó tudni,h a gaspari novedex antiaromatáz is 1ben,utána olvasok a terméknem mert szinte semmit nem tudok róla.
Miért lenne gyenge a wini-propi kúra?Én most akarok nyomni,nem lesz az olyan gyenge ;D

A mennyiségekre értettem.A propit(ha ukrán),nézd meg jól ;)

2009. Május 12. - 19:23:24
Válasz #213
Nem elérhető

God Vazzeg


Hacsak nem, az ösztrogén közvetett anabolikus hatását ki akarja használni az ember az első 2 hétben. Mivel ekkor elég lenne a 3. héttől az anti-aromatáz, viszont akkor a Nolvadex(tamoxi) is ugyanígy.

Én első 2 hétben nem nyomnék HCG-t mert minek.. Az első 2-3 hétben még segíthet is szerintem.

2009. Május 12. - 19:24:41
Válasz #214
Nem elérhető

God Vazzeg


Deddy

Az egész kúra sz@r, bele se kezdj. Ha 8 hétre tervezed a kúrát, vedd figyelembe (szerintem!!):

1. 3. héttől kezdve kell kezelni az aromatizálódást, előtte nincs még ilyen gond (lassú hatású a cucc)
2. HCG hetente 500iu jó ötlet, de akkor ne rakj a kúra utánra, hanem csak clostyl+nolva!
3. teszto mellé proviront raknék hamár...
4. legalább a 4. héttől elkezdeném a pct-t, és elhagynám a proviront..
5. Tribulust felejtsd el..

Hirtelen ezek jutottak eszembe, ezek betartásával elég összeszedett lehet, akár még én is kipróbálnám  ***)))

áhhh, közben megértettem végre, amit írtál, Isten.  ;)

A HCG-t is elég lenne a 3. héttől kezdenie a Susta mellett és ezáltal a Nolvadex-et és az antiaromatázt is, mivel a susta lassabb hatású, amit nem vettem figyelembe én se most, mivel teljesen másra koncentráltam.

Ennek ellenére, mivel a susta összetevőinek több mint a fele viszonylag gyors hatású (2-8 nap), azért nem árt odafigyelni, mit, mikor, mért...

Így igazad van neked is, God, hogy a 2. vagy 3. hét elejétől elég kezdeni a HCG-t, Nolvadexet és a Gaspari Novedex-et vagy ha valaki akarja, akkor a proviront a Gaspari Novedex helyett.(bár én mindenképpen a Gasparit preferálnám.)

Ja, látom te is leírtad ugyanazt  ;D  :-){

2009. Május 12. - 20:45:23
Válasz #215
Nem elérhető

Maszat


Deddyvel az a legnagyobb probléma,h akartos mint a f@sz ;D
Beprésel valamit az agyába és eltántoríthatatlan,valójában nem választ vagy segítséget akar,hanem megerősítést az agyszüleményeire!
Hiába mondtam,h ha nem használ aromatáz gátlót attol,h nolvadexet szed még mags lesz az ösztro,még jó,h efitre halgat.
Az meg,h nincs pénzed rá,háááát elég necc akkor inkább ne kezdj bele,az egészség nem 1 olyan dolog ahol lehet kompromisszumukat kötni,vagy jól csinálod vagy kurva szarul.

Jó tudni,h a gaspari novedex antiaromatáz is 1ben,utána olvasok a terméknem mert szinte semmit nem tudok róla.
Miért lenne gyenge a wini-propi kúra?Én most akarok nyomni,nem lesz az olyan gyenge ;D

A mennyiségekre értettem.A propit(ha ukrán),nézd meg jól ;)

tudom,h mennyiségre kevesebb mg,de Én másra értettem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 12. - 21:01:44
Válasz #216
Nem elérhető

Deddy


Deddyvel az a legnagyobb probléma,h akartos mint a f@sz ;D
Beprésel valamit az agyába és eltántoríthatatlan,valójában nem választ vagy segítséget akar,hanem megerősítést az agyszüleményeire!
Hiába mondtam,h ha nem használ aromatáz gátlót attol,h nolvadexet szed még mags lesz az ösztro,még jó,h efitre halgat.
Az meg,h nincs pénzed rá,háááát elég necc akkor inkább ne kezdj bele,az egészség nem 1 olyan dolog ahol lehet kompromisszumukat kötni,vagy jól csinálod vagy kurva szarul.

Jó tudni,h a gaspari novedex antiaromatáz is 1ben,utána olvasok a terméknem mert szinte semmit nem tudok róla.
Miért lenne gyenge a wini-propi kúra?Én most akarok nyomni,nem lesz az olyan gyenge ;D

Maszat, légyszives írd már le a legelső kúrádat pontosan. (és ne szépíts semmin) Csak ennyit kérek.  :-oD
(Közbe eszek egyet. Olyat karoztam, le fog rohadni :))



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 12. - 22:58:14
Válasz #217
Nem elérhető

Deddy





        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 12. - 23:01:51
Válasz #218
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Május 12. - 23:04:15
Válasz #219
Nem elérhető

Deddy


Itt vagy, Isten?  ***)))

Imádkozol?  o:)  ;D

Van Isten  :-){
Ha kiegészítem a kúrát Provironnal, akkor az annak melyik részében lenne előnyös (hanyadik 7) és zitával azt lehet kombinálni, hogy napi 25mg Provi - 20mg Zita? :)



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 12. - 23:19:49
Válasz #220
Nem elérhető

God Vazzeg


Itt vagy, Isten?  ***)))

Imádkozol?  o:)  ;D

Van Isten  :-){
Ha kiegészítem a kúrát Provironnal, akkor az annak melyik részében lenne előnyös (hanyadik 7) és zitával azt lehet kombinálni, hogy napi 25mg Provi - 20mg Zita? :)

Akkor érdemes, amikor aromatizálódik a cucc, merthogy a provi aromatáz gátló. Lehet zitával kombinálni, miért ne lehetne?

2009. Május 12. - 23:23:00
Válasz #221
Nem elérhető

Deddy


X-fájlzba azt írja hogy ha így kombináljuk, akkor mégkeményebb izomzatot kapunk.
Akkor ha rögtön elkezdem az első szurival szedni az úgy jó igaz? :)

(Ha valakinek az idegeire mennék, bocsi, nem szándékosan csinálom, ilyen a szoftverem.  @-o)



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 12. - 23:26:40
Válasz #222
Nem elérhető

God Vazzeg


X-fájlzba azt írja hogy ha így kombináljuk, akkor mégkeményebb izomzatot kapunk.
Akkor ha rögtön elkezdem az első szurival szedni az úgy jó igaz? :)

Már leírtuk ketten is, de akkor neked direkt még egyszer: elég a provit vagy/és zitat elkezdeni a 3. héten, mert lassan hat a susta, nem fog aromatizálódni az első 2 hétben  ::)

Magánvélemény: a te tudásoddal nem mernék koxolni, és ezt jótanácsként mondom  ***

2009. Május 12. - 23:32:47
Válasz #223
Nem elérhető

Deddy


X-fájlzba azt írja hogy ha így kombináljuk, akkor mégkeményebb izomzatot kapunk.
Akkor ha rögtön elkezdem az első szurival szedni az úgy jó igaz? :)

Már leírtuk ketten is, de akkor neked direkt még egyszer: elég a provit vagy/és zitat elkezdeni a 3. héten, mert lassan hat a susta, nem fog aromatizálódni az első 2 hétben  ::)

Magánvélemény: a te tudásoddal nem mernék koxolni, és ezt jótanácsként mondom  ***

Mán megint fika...
Hallod, én utánajárok ennek a szarnak, próbálom átlátni a dolgot, megérteni mi hogy működik. Nem fogom most PONT itt feladni, mert az én tudásommal te nem vágnál bele.

Tudom bazki, hogy lassú cucc, de ott van benne a propi, azért mondtam hogy az első szuritól kezdve.
ELŐVIGYÁZATOSSÁGBÓL!!! nem tudáshiány miatt...  :-Đ



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 13. - 00:03:46
Válasz #224
Nem elérhető

Gabe


Deddy szeGGyed kombinálva, mer' keményebb lesz az izom!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"