2024. Május 13. - 12:32:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451897 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Május 14. - 17:03:21
Válasz #255
Nem elérhető

Deddy


Te Deddy.. Nagyon okos vagy így 18éves korodra.... :-}
Nem kell aggódnod a gyerekeidnek ilyen problémái nem lesznek..

Kifejtenéd bővebben?  8-}

Nem leszenek

Jaaaaaaaaaaaaaaaaa :) Amúgysem akarok  ***)))
De nem hiszem hogy bajom lenne tőle. Gondolj csak azokra akik 14évesek, elkezdenek gyúrni, és a Naposim-ot marékszámra szedik, mer' az jó  :-)(-:

De  :-!!! Mert megint leba__nak miatta  --)



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 14. - 17:06:14
Válasz #256

SheHulk

Vendég
Te Deddy.. Nagyon okos vagy így 18éves korodra.... :-}
Nem kell aggódnod a gyerekeidnek ilyen problémái nem lesznek..

Kifejtenéd bővebben?  8-}

Nem leszenek

Jaaaaaaaaaaaaaaaaa :) Amúgysem akarok  ***)))
De nem hiszem hogy bajom lenne tőle. Gondolj csak azokra akik 14évesek, elkezdenek gyúrni, és a Naposim-ot marékszámra szedik, mer' az jó  :-)(-:

De  :-!!! Mert megint leba__nak miatta  --)


Jobb is ha nem szaporodsz.

2009. Május 14. - 17:06:51
Válasz #257
Nem elérhető

Deddy


Te Deddy.. Nagyon okos vagy így 18éves korodra.... :-}
Nem kell aggódnod a gyerekeidnek ilyen problémái nem lesznek..

Kifejtenéd bővebben?  8-}

Nem leszenek

Jaaaaaaaaaaaaaaaaa :) Amúgysem akarok  ***)))
De nem hiszem hogy bajom lenne tőle. Gondolj csak azokra akik 14évesek, elkezdenek gyúrni, és a Naposim-ot marékszámra szedik, mer' az jó  :-)(-:

De  :-!!! Mert megint leba__nak miatta  --)


Jobb is ha nem szaporodsz.

Aranyos vagy  ;D



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 14. - 17:29:33
Válasz #258
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem ezt az egészet úgy lehetne okosan megoldani, hogy hosszabb kúrák közben havonta elpukkantani 5000IU HCG-t, és így a herék felélednek, de a HPTA nem érzékeli a változást, és nem lesz negatív visszacsat.  ****:))))))



Abszolut rossz megoldás!! (ne csinálja így senki!)

Te mindig eltalálod a legrosszabb megoldást az összes közül, amit egy ember tehet, Deddy. Ezért írtam korábban, hogy inkább ne tegyél kijelentéseket és csak magadban otthon írd le inkább ezeket a zseni következtetéseket, mert nagyon messze vagy még a téma megértésétől!!!

Mostmár kezdek én is nagyon aggódni miattad Deddy.  :D Lehet, hogyha kérnél egy kisebb, olcsóbb forgótáras pisztolyt Toronytól, jobban járnál hosszútávon, mint egy szteroid kúrával.  :D

Egy endokrinológus már biztos agyvérzést kapott volna tőled.  ;D De a végén még lehet, hogy ő lesz a legjobb barátod, ha elpukkantassz hébe-hóba egy-egy 5000IU HCG-t kúra közben.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 14. - 17:40:47
Válasz #259
Nem elérhető

Deddy


Szerintem ezt az egészet úgy lehetne okosan megoldani, hogy hosszabb kúrák közben havonta elpukkantani 5000IU HCG-t, és így a herék felélednek, de a HPTA nem érzékeli a változást, és nem lesz negatív visszacsat.  ****:))))))



Abszolut rossz megoldás!! (ne csinálja így senki!)

Te mindig eltalálod a legrosszabb megoldást az összes közül, amit egy ember tehet, Deddy. Ezért írtam korábban, hogy inkább ne tegyél kijelentéseket és csak magadban otthon írd le inkább ezeket a zseni következtetéseket, mert nagyon messze vagy még a téma megértésétől!!!

Mostmár kezdek én is nagyon aggódni miattad Deddy.  :D Lehet, hogyha kérnél egy kisebb, olcsóbb forgótáras pisztolyt Toronytól, jobban járnál hosszútávon, mint egy szteroid kúrával.  :D

Egy endokrinológus már biztos agyvérzést kapott volna tőled.  ;D De a végén még lehet, hogy ő lesz a legjobb barátod, ha elpukkantassz hébe-hóba egy-egy 5000IU HCG-t kúra közben.

Miben hibádzik a feltevés?  :(
(Ez már nagyon érdekel...) :D



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 14. - 17:57:08
Válasz #260
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Miben hibádzik a feltevés?  :(
(Ez már nagyon érdekel...) :D

Most nincs időm kifejteni, mint sok más dolgot se,(igérem, ha lesz időm kifejtek pár dolgot rendesen itt), de amit írtál, Deddy, az kb olyan, mintha azt javasolnád egy alkoholistának, hogy igya meg az egész havi adagját egybe hónap elején, oszt jónapot.  :D
Vagy egy jobb példával élve, kúra közben egy ekkora adag HCG kb. annyit jelent a szervezetednek, mintha ütné a fejed Titó Ortiz(UFC) 3 héten át balról és azután hirtelen meglőnéd a fejed egy ballisztikus rakétával jobbról. Semmi mást nem jelent, amit leírtál.  :D Borzalmas, komolyan...

Deddy, nagyon kemény, amiket írsz néha, maradjunk ennyibe. Ez a téma tényleg nem gyerekeknek való, akik nem értik, hogy mivel játszanak.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 14. - 18:33:36
Válasz #261
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Másrészről, pedig jó, hogy felvettem Deddy-t asszisztensemnek  :D , mivel így az is kiderül ebben a topikban, hogy mit NE csináljanak az emberek, ráadásul a legelképesztőbb emberi ötletek is megjelennek a témában.  :D

Azért nem szeretek rövid büfögéseket iderakni erről(inkább hosszabb rendes írasokat), mert az emberek sokan nagyon rossz következtetéseket vonnak le kis odadobott adatokból.
De azért ideteszek egy fontos adatot - hogy addig se unatkozzatok - ,ami hozzájárul a HCG topikhoz:

Hogyan számoljuk ki, hogy mennyi HCG kell mondjuk kúra után(vagy akár közben)?

Úgy hogy a napok számát(amíg a herék nem termeltek, nem dolgoztak) megszorozzuk kb. 40IU HCG-vel és megkapjuk a kb. helyes szükséges mennyiséget az újraindításhoz.

Tehát egy 8 hetes kúránál(ami elég HPTA elnyomó adagokat tartalmaz és a kezdéstől kb. hat, szóval gyors hatású cucc is van a kombinációban), tehát 8-szor 7 nap egyenlő 56. Ez szorozva 40IU -val az egyenlő 2240IU, tehát ha kb. ennyi HCG-t használunk(vagy kb. 2500IU) egy utókúrában "egy lövésként", ez így ad egy megfelelő "rúgást" a heréknek az újrainduláshoz.

De azért hozzáteszem, hogy kúra közben! minél kisebb az adag és sűrűbb a bevitel, annál helyesebb a HCG használata!!!

(Nem kell mindig Big Brother, vagyis akarom mondani, nem kell mindig 5000IU HCG oszt kész, lőni agyatlanul a dolgokat.)

Jó lenne, ha az ilyen adatokat ismernék a felhasználók és nem vesznének el ebben a csetelésben.

 ;)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 14. - 21:17:12
Válasz #262
Nem elérhető

Gabe


Small Deddy, ez a fakking sztájl nem menő, amit itt nyomsz, 18 évesen kapj már egy kis lazát és gondolkodj el, hogy mitől megy a villamos!  :-/-(-:
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 14. - 21:18:43
Válasz #263
Nem elérhető

Deddy


Másrészről, pedig jó, hogy felvettem Deddy-t asszisztensemnek  :D , mivel így az is kiderül ebben a topikban, hogy mit NE csináljanak az emberek, ráadásul a legelképesztőbb emberi ötletek is megjelennek a témában.  :D

Azért nem szeretek rövid büfögéseket iderakni erről(inkább hosszabb rendes írasokat), mert az emberek sokan nagyon rossz következtetéseket vonnak le kis odadobott adatokból.
De azért ideteszek egy fontos adatot - hogy addig se unatkozzatok - ,ami hozzájárul a HCG topikhoz:

Hogyan számoljuk ki, hogy mennyi HCG kell mondjuk kúra után(vagy akár közben)?

Úgy hogy a napok számát(amíg a herék nem termeltek, nem dolgoztak) megszorozzuk kb. 40IU HCG-vel és megkapjuk a kb. helyes szükséges mennyiséget az újraindításhoz.

Tehát egy 8 hetes kúránál(ami elég HPTA elnyomó adagokat tartalmaz és a kezdéstől kb. hat, szóval gyors hatású cucc is van a kombinációban), tehát 8-szor 7 nap egyenlő 56. Ez szorozva 40IU -val az egyenlő 2240IU, tehát ha kb. ennyi HCG-t használunk(vagy kb. 2500IU) egy utókúrában "egy lövésként", ez így ad egy megfelelő "rúgást" a heréknek az újrainduláshoz.

De azért hozzáteszem, hogy kúra közben! minél kisebb az adag és sűrűbb a bevitel, annál helyesebb a HCG használata!!!

(Nem kell mindig Big Brother, vagyis akarom mondani, nem kell mindig 5000IU HCG oszt kész, lőni agyatlanul a dolgokat.)

Jó lenne, ha az ilyen adatokat ismernék a felhasználók és nem vesznének el ebben a csetelésben.

 ;)



Akkor ezt mire véljem: ?
"Mivel emiatt gyakorta szükség van azonnali tesztoszteron pótlásra, a szteroidkúra befejezése utáni első 1-2 hétben (lassabb szteroidoknál, mint pl. a tesztoszteron keverékek ez az idő lehet hoszabb) HCG-t használnak. Ez a "kezdőrugás" segít abban, hogy a herék normális reakciókkal válaszoljanak a szervezet LH termelésére, ami gyakran korlátozott egy-egy kúra befejezése után, a hoszabb inaktív periódusnak köszönhetően. A HCG-t NE használjuk két-három hétnél hoszabb ideig, mert az így megemelt tesztoszteron és ösztrogénszint úgyszintén negatív visszacsatolással hat a hipotalamusz működésére..."

Akkor most mivan?
Én ezért mondtam a havi egy lövést, csak akkor nem 5000IU-t, hanem 30x40IU = 1.200IU (~1.500IU) mennyiséget havonta... Kövezzetek meg  ?:-/



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 14. - 21:23:55
Válasz #264
Nem elérhető

Deddy


Small Deddy, ez a fakking sztájl nem menő, amit itt nyomsz, 18 évesen kapj már egy kis lazát és gondolkodj el, hogy mitől megy a villamos!  :-/-(-:

Folyamatos csipkelődéseid úgyszólván leperegnek...  8-}
Én legalább próbálok infokat gyűjteni, ide beírni, vitatkozok is (amit sokan negatívan fognak fel)...
Ezzel szembe nézd meg magad....
Nem szólsz hozzá a témához, beírod hogy 18 vagyok, nem itt a helyem, egyszóval bírálsz éngem.
Én azért elgondolkodnék a helyedben... csúnyán elgondolkodnék...  :-}



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 14. - 21:34:44
Válasz #265
Nem elérhető

George


Small Deddy, ez a fakking sztájl nem menő, amit itt nyomsz, 18 évesen kapj már egy kis lazát és gondolkodj el, hogy mitől megy a villamos!  :-/-(-:

Folyamatos csipkelődéseid úgyszólván leperegnek...  8-}
Én legalább próbálok infokat gyűjteni, ide beírni, vitatkozok is (amit sokan negatívan fognak fel)...
Ezzel szembe nézd meg magad....
Nem szólsz hozzá a témához, beírod hogy 18 vagyok, nem itt a helyem, egyszóval bírálsz éngem.
Én azért elgondolkodnék a helyedben... csúnyán elgondolkodnék...  :-}
Itt neked kellene leginkább elgondolkodni, teljesen igaza van Gabenek, hogy 18 évesen nem koxon kellene agyalnod. Itt a helyed, csak nem ebben a témában kellene gondolkodnod még, majd úgy kb 3-4 év múlva. Persze nagyon raj dolog belőtt séróval kigyúrtan nyomulni, de ez nem csak ennyiről szól. Ami kúrát ide beraktál az sem egy jól felépített valami, ebben is igazuk volt azoknak, akik leszólták. Persze fasza, hogy kiállsz a dolgaidért, de ha már ennyien mondják valamire, hogy ne csináld, akkor tényleg gondolkozz el rajta.

2009. Május 14. - 21:37:30
Válasz #266
Nem elérhető

Deddy


Small Deddy, ez a fakking sztájl nem menő, amit itt nyomsz, 18 évesen kapj már egy kis lazát és gondolkodj el, hogy mitől megy a villamos!  :-/-(-:

Folyamatos csipkelődéseid úgyszólván leperegnek...  8-}
Én legalább próbálok infokat gyűjteni, ide beírni, vitatkozok is (amit sokan negatívan fognak fel)...
Ezzel szembe nézd meg magad....
Nem szólsz hozzá a témához, beírod hogy 18 vagyok, nem itt a helyem, egyszóval bírálsz éngem.
Én azért elgondolkodnék a helyedben... csúnyán elgondolkodnék...  :-}
Itt neked kellene leginkább elgondolkodni, teljesen igaza van Gabenek, hogy 18 évesen nem koxon kellene agyalnod. Itt a helyed, csak nem ebben a témában kellene gondolkodnod még, majd úgy kb 3-4 év múlva. Persze nagyon raj dolog belőtt séróval kigyúrtan nyomulni, de ez nem csak ennyiről szól. Ami kúrát ide beraktál az sem egy jól felépített valami, ebben is igazuk volt azoknak, akik leszólták. Persze fasza, hogy kiállsz a dolgaidért, de ha már ennyien mondják valamire, hogy ne csináld, akkor tényleg gondolkozz el rajta.

Igazad van, én is belátom, hogy szar volt az a kúra, már másak az elképzelések, hála azoknak az embereknek, mint efit, akik tesznek is valamit ezért a fórumért...



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 14. - 21:58:26
Válasz #267
Nem elérhető

Gabe


Csúnyán elgondolkodtam, de nem sikerül mást felvázolnom rólad... Mr. Testosterone!  !+"% ****:)))
Csak azért írtam ide, mert a koksztopikokon kívül úgysem olvasol mást!
Mivel már túl vagy a csúcson, minden más lehetőséget kipróbálva!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 14. - 22:35:57
Válasz #268
Nem elérhető

Deddy


Másrészről, pedig jó, hogy felvettem Deddy-t asszisztensemnek  :D , mivel így az is kiderül ebben a topikban, hogy mit NE csináljanak az emberek, ráadásul a legelképesztőbb emberi ötletek is megjelennek a témában.  :D

Azért nem szeretek rövid büfögéseket iderakni erről(inkább hosszabb rendes írasokat), mert az emberek sokan nagyon rossz következtetéseket vonnak le kis odadobott adatokból.
De azért ideteszek egy fontos adatot - hogy addig se unatkozzatok - ,ami hozzájárul a HCG topikhoz:

Hogyan számoljuk ki, hogy mennyi HCG kell mondjuk kúra után(vagy akár közben)?

Úgy hogy a napok számát(amíg a herék nem termeltek, nem dolgoztak) megszorozzuk kb. 40IU HCG-vel és megkapjuk a kb. helyes szükséges mennyiséget az újraindításhoz.

Tehát egy 8 hetes kúránál(ami elég HPTA elnyomó adagokat tartalmaz és a kezdéstől kb. hat, szóval gyors hatású cucc is van a kombinációban), tehát 8-szor 7 nap egyenlő 56. Ez szorozva 40IU -val az egyenlő 2240IU, tehát ha kb. ennyi HCG-t használunk(vagy kb. 2500IU) egy utókúrában "egy lövésként", ez így ad egy megfelelő "rúgást" a heréknek az újrainduláshoz.

De azért hozzáteszem, hogy kúra közben! minél kisebb az adag és sűrűbb a bevitel, annál helyesebb a HCG használata!!!

(Nem kell mindig Big Brother, vagyis akarom mondani, nem kell mindig 5000IU HCG oszt kész, lőni agyatlanul a dolgokat.)

Jó lenne, ha az ilyen adatokat ismernék a felhasználók és nem vesznének el ebben a csetelésben.

 ;)



Akkor ezt mire véljem: ?
"Mivel emiatt gyakorta szükség van azonnali tesztoszteron pótlásra, a szteroidkúra befejezése utáni első 1-2 hétben (lassabb szteroidoknál, mint pl. a tesztoszteron keverékek ez az idő lehet hoszabb) HCG-t használnak. Ez a "kezdőrugás" segít abban, hogy a herék normális reakciókkal válaszoljanak a szervezet LH termelésére, ami gyakran korlátozott egy-egy kúra befejezése után, a hoszabb inaktív periódusnak köszönhetően. A HCG-t NE használjuk két-három hétnél hoszabb ideig, mert az így megemelt tesztoszteron és ösztrogénszint úgyszintén negatív visszacsatolással hat a hipotalamusz működésére..."

Akkor most mivan?
Én ezért mondtam a havi egy lövést, csak akkor nem 5000IU-t, hanem 30x40IU = 1.200IU (~1.500IU) mennyiséget havonta... Kövezzetek meg  ?:-/

Nagyon kíváncsi az én :)  :-){
Már rendesen várom ezt a képet:
 :D



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 14. - 22:48:06
Válasz #269
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az a baj Deddy, hogy előbb meg kellene tanulnod olvasni és értelmezni dolgokat, mert sajnos te nem a gyógyszereket nem érted, hanem nem vagy képes tanulni sem még. Tehát előbb meg kellene tanulnod tanulni. Ami annyit jelent, hogy képes vagy információkat oda tenni ahova valók és érted, hogy mit olvasol. Például, ha valaki egy szteroid könyvből bemásol ide egy részletet, az még nem biztos, hogy értelmes, ha nem tudod, hogy a bemásolt szöveg milyen környezetben volt. Tehát egy 5000IU HCG milyen körülmények között van beadva és a kúra vagy utókúra melyik szakaszában. Mi van utána és mi van előtte beadva stb...

Hidd el, én ismerem az egész szöveget, nem csak a bemásolt részt.

Ez esetben fogadd el, amit leírtam. Jobban jársz.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"