2024. Május 12. - 15:18:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451798 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Május 16. - 12:48:47
Válasz #285
Nem elérhető

Maszat


Köszi szépen efit,rendbe rakom magam.
számomra a libidó NAGYON fontos.szerintem 1 férfi halott ha nincs kedve állandóan a csajára mászni(vagy a barátnőire ;D)
a ciklus előtt mindig olyan voltam,alatta pedig...inkább el sem mesélem,csoda,h túlélte a barátnőm,és ezért ez az állapot elég aggasztó számomra.
clostilt nem akarom használni mert iszonyatos látászavaraim voltak,vakfoltok meg ha kalimpáltam a kezemmel 10et láttam belőle.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 16. - 13:51:18
Válasz #286
Nem elérhető

BadBodyBoy


Sajnos mindenkire máshogyan hatnak a gyógyszerek!!
Nálam is voltak látászavarok a clostyl miatt, de másfél hét után el is múltak!!
Meg hát csak homályosan láttam, meg a fejem fájt, de az nagyon... !+"%

2009. Május 16. - 21:00:31
Válasz #287
Nem elérhető

Deddy


A Proviront addig kell szedni, amíg a Susta megy?
60nap Susta alatta 60szem Provi, utána 3hét és hCG.



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 16. - 23:42:56
Válasz #288
Nem elérhető

Maszat


A Proviront addig kell szedni, amíg a Susta megy?
60nap Susta alatta 60szem Provi, utána 3hét és hCG.

napi 1 proviron kevés heti 500testohoz,ne kezd el rögtön az elején vagy csak napi 1gyel,de a 2.héttől menjen napi 2,és az uccsó sustanon után még vagy 2 hétig mert a decanoat hosszabb hatóidejű észter.De ugyse fogadod el amit Én tanácsolok...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 16. - 23:43:54
Válasz #289
Nem elérhető

Deddy


A Proviront addig kell szedni, amíg a Susta megy?
60nap Susta alatta 60szem Provi, utána 3hét és hCG.

napi 1 proviron kevés heti 500testohoz,ne kezd el rögtön az elején vagy csak napi 1gyel,de a 2.héttől menjen napi 2,és az uccsó sustanon után még vagy 2 hétig mert a decanoat hosszabb hatóidejű észter.De ugyse fogadod el amit Én tanácsolok...

Úgy kérdem, hogy azalatt hatásos az SHGB blokkolás terén? (Menne alá napi 20mg Zita is :))
Hát dehogynem fogadom el  o:)
Azért kérdem, mert csak 60szem van :( és hogy mikorra időzítsem...



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 16. - 23:48:48
Válasz #290
Nem elérhető

Maszat


A Proviront addig kell szedni, amíg a Susta megy?
60nap Susta alatta 60szem Provi, utána 3hét és hCG.

napi 1 proviron kevés heti 500testohoz,ne kezd el rögtön az elején vagy csak napi 1gyel,de a 2.héttől menjen napi 2,és az uccsó sustanon után még vagy 2 hétig mert a decanoat hosszabb hatóidejű észter.De ugyse fogadod el amit Én tanácsolok...

Úgy kérdem, hogy azalatt hatásos az SHGB blokkolás terén? (Menne alá napi 20mg Zita is :))
Hát dehogynem fogadom el  o:)
Azért kérdem, mert csak 60szem van :( és hogy mikorra időzítsem...

kb 5en tanácsoltuk,h a zita az a kúra végén menjen a hcg mellé és után(már ha lesz hcg a levezetésedben mert már össze-vissza írsz)
az Én véleményem a napi 2szem proviron heti 500 testohoz,és csak a levezetésben legyen tamoxifen vagy ha esetleg érzékeny lenne a melled akkor közbe is be lehet tenni 10-20mg-ot,hidd el nem mondok hülyeséget nekem bevált és amikor elbasztam ha így csináltam volna nem lett volna bajom.
de azt csinálsz amit akarsz,ez csak az én véleményem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 16. - 23:50:50
Válasz #291
Nem elérhető

Deddy


A Proviront addig kell szedni, amíg a Susta megy?
60nap Susta alatta 60szem Provi, utána 3hét és hCG.

napi 1 proviron kevés heti 500testohoz,ne kezd el rögtön az elején vagy csak napi 1gyel,de a 2.héttől menjen napi 2,és az uccsó sustanon után még vagy 2 hétig mert a decanoat hosszabb hatóidejű észter.De ugyse fogadod el amit Én tanácsolok...


Úgy kérdem, hogy azalatt hatásos az SHGB blokkolás terén? (Menne alá napi 20mg Zita is :))
Hát dehogynem fogadom el  o:)
Azért kérdem, mert csak 60szem van :( és hogy mikorra időzítsem...

kb 5en tanácsoltuk,h a zita az a kúra végén menjen a hcg mellé és után(már ha lesz hcg a levezetésedben mert már össze-vissza írsz)
az Én véleményem a napi 2szem proviron heti 500 testohoz,és csak a levezetésben legyen tamixifen vagy ha esetleg érzékeny lenne a melled akkor közbe is be lehet tenni 10-20mg-ot,hidd el nem mondok hülyeséget nekem bávált és amikor elbasztam ha így csináltam volna nem lett volna bajom.
de azt csinálsz amit akarsz,ez csak az én véleményem.

Nemáááááár Maszat :)

Ösztr. blokkolás gyanánt napi 20mg Zita
SHGB lekötés gyanánt napi 25mg Provi
A hCG-t pedig efit által leírt heti kis adagokban fogom, +1db 5000IU - st 3 héttel a susta után :)
Amúgy ugyanazt beszéltük :)



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 16. - 23:55:28
Válasz #292
Nem elérhető

Maszat


értsd már meg ha napi 2 proviront szedsz az az shbg lekötése mellett megakadályozza az aromatizációt is,és ha nincs ösztrogén akkor nem kell blokkolni,tehát a zita nem kell(heti 500testora vonatkozik ez magába) csak kúra végén.
az meg,h 60szem van b@szdmeg ilyen nincs!vegyél mellé!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 17. - 00:00:51
Válasz #293
Nem elérhető

Deddy


értsd már meg ha napi 2 proviront szedsz az az shbg lekötése mellett megakadályozza az aromatizációt is,és ha nincs ösztrogén akkor nem kell blokkolni,tehát a zita nem kell(heti 500testora vonatkozik ez magába) csak kúra végén.
az meg,h 60szem van b@szdmeg ilyen nincs!vegyél mellé!


Ez KELL nekem  8-}
Csípőből a büdös életbe nem tudnék lefogyni, retek ösztrogén miatt...  :-Đ



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 17. - 00:11:18
Válasz #294
Nem elérhető

Maszat


én heti 500 testo és 400nandrolone mellé nyomtam napi 50 mg proviront és 10-20mg nolvadexet.
nem arról van szó,h nem lehet kombinálni a kettőt,sőt bizonyos mennyiségnél már muszáj de úgy gondolom heti 2 s250nél még nem kell,szerintem 50mg proviron azért kell,zitábol meg 10mg elég,SZERINTEM
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 27. - 02:24:30
Válasz #295
Nem elérhető

Deddy


Másrészről, pedig jó, hogy felvettem Deddy-t asszisztensemnek  :D , mivel így az is kiderül ebben a topikban, hogy mit NE csináljanak az emberek, ráadásul a legelképesztőbb emberi ötletek is megjelennek a témában.  :D

Azért nem szeretek rövid büfögéseket iderakni erről(inkább hosszabb rendes írasokat), mert az emberek sokan nagyon rossz következtetéseket vonnak le kis odadobott adatokból.
De azért ideteszek egy fontos adatot - hogy addig se unatkozzatok - ,ami hozzájárul a HCG topikhoz:

Hogyan számoljuk ki, hogy mennyi HCG kell mondjuk kúra után(vagy akár közben)?

Úgy hogy a napok számát(amíg a herék nem termeltek, nem dolgoztak) megszorozzuk kb. 40IU HCG-vel és megkapjuk a kb. helyes szükséges mennyiséget az újraindításhoz.

Tehát egy 8 hetes kúránál(ami elég HPTA elnyomó adagokat tartalmaz és a kezdéstől kb. hat, szóval gyors hatású cucc is van a kombinációban), tehát 8-szor 7 nap egyenlő 56. Ez szorozva 40IU -val az egyenlő 2240IU, tehát ha kb. ennyi HCG-t használunk(vagy kb. 2500IU) egy utókúrában "egy lövésként", ez így ad egy megfelelő "rúgást" a heréknek az újrainduláshoz.

De azért hozzáteszem, hogy kúra közben! minél kisebb az adag és sűrűbb a bevitel, annál helyesebb a HCG használata!!!

(Nem kell mindig Big Brother, vagyis akarom mondani, nem kell mindig 5000IU HCG oszt kész, lőni agyatlanul a dolgokat.)

Jó lenne, ha az ilyen adatokat ismernék a felhasználók és nem vesznének el ebben a csetelésben.

 ;)



"When HCG is taken for too long, it can desensitize the LH receptor. This would only further exacerbate the post-cycle problem, not help it."

:-<  :-}

(Ez annyit tesz, hogy ha a HCG túl sokáig megy, az elérzéketleníti az LH receptorokat, így az utókúrát nemhogy segítené, de szétb@ssza.)

Na ebből milyen vita fog kerekedni a mesterrel...  :-)o-:



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 27. - 15:05:32
Válasz #296
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem lesz ebből semmi vita Deddy szerintem. Te még túl keveset tudsz ahhoz, hogy ebben a témában vitázhass.

1. Először is ez a topik éppen azért jött létre, hogy kiemelje, hogy a HCG NEM KIVÁNATOS az utókúrában és a kúrában sem. Tehát persze hogy szétcseszi az LH termelést egyébként is, nem csak az LH receptorokat, ha nagy dózisban hosszútávon használják! (csak zárójelben írom le, hátha megérted végre, hogy az általam javasolt kis mennyiségeknél nem cseszi szét a HCG az LH receptorokat. Épp ez lenne a lényeg. Akkor cseszi szét az LH receptorokat, ha valaki 5000IU-kat nyom utókúrában hosszabb távon. My GOD! You seem so stupid 'Deddy assistant of mine' sometimes... :D

2. Deddy, mint ahogy már emlitettem, te nem csak hogy angolul nem tudsz rendesen, de a saját nyelveden sem érted, hogy mit olvasol. A szövegkörnyezetet is értsd meg, amiből kiemelted az idézeted.

3. A Nolvadex(tamoxifén) gátolja a HCG LH receptorokat érzéketlenné tevő hatását egyébként is.(Csak mellékesen jegyzem meg.)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 27. - 15:48:42
Válasz #297
Nem elérhető

Deddy


Nem lesz ebből semmi vita Deddy szerintem. Te még túl keveset tudsz ahhoz, hogy ebben a témában vitázhass.

1. Először is ez a topik éppen azért jött létre, hogy kiemelje, hogy a HCG NEM KIVÁNATOS az utókúrában és a kúrában sem. Tehát persze hogy szétcseszi az LH termelést egyébként is, nem csak az LH receptorokat, ha nagy dózisban hosszútávon használják! (csak zárójelben írom le, hátha megérted végre, hogy az általam javasolt kis mennyiségeknél nem cseszi szét a HCG az LH receptorokat. Épp ez lenne a lényeg. Akkor cseszi szét az LH receptorokat, ha valaki 5000IU-kat nyom utókúrában hosszabb távon. My GOD! You seem so stupid 'Deddy assistant of mine' sometimes... :D

2. Deddy, mint ahogy már emlitettem, te nem csak hogy angolul nem tudsz rendesen, de a saját nyelveden sem érted, hogy mit olvasol. A szövegkörnyezetet is értsd meg, amiből kiemelted az idézeted.

3. A Nolvadex(tamoxifén) gátolja a HCG LH receptorokat érzéketlenné tevő hatását egyébként is.(Csak mellékesen jegyzem meg.)



Oh, my fucking GOD, you are so contemptuous...  !+"%
...and that's all...



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 27. - 16:07:24
Válasz #298
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Deddy, Te kémikusnak készülsz?

Vagy badisnak?!  :-O !+"% ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 27. - 16:10:04
Válasz #299
Nem elérhető

Deddy


Deddy, Te kémikusnak készülsz?

Vagy badisnak?!  :-O !+"% ;D

Ezt mire véljem?  :)
Én nem bádis akarok lenni. Nincs olyan genetikám... nagyon nincs.
DE! Lehetőségeimet teljes mértékben ki akarom használni, érted...  ;D



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.