2024. Május 13. - 02:33:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451850 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Június 03. - 22:09:31
Válasz #315
Nem elérhető

God Vazzeg


zsenik vagytok,nem tudom ;D
Természetesen bennem is ezek vetődtek fel kérdésként,ezért cseréltem,és ezért növeltem az adagot.Egyedül a "naturál szüzességemet" sajnálom @-o !+"%
Ment volna ez a diéta t-bombal is.Mindegy,több oka lehet a dolognak,viszont van akinek bevált,kár már ezen rágódni.
Ma azt mondta az egyik srác,úgy nézek ki,mint aki ki van égve :-)(-:
Amúgy lehet igaza van.5 éves korom óta sportolok,lehet vissza kéne venni?Ez ma elgondolkodtatott.
Legalább a levezetéssel elejét szeretném venni a hátulütőknek,mert amilyen szerencsém van ezzel a kúrával,azokból lehet kijut egy kevés ***))))


Bennem ez felvet egy olyan kérdést, hogy:

1. ha nem hatott lehet nem is volt benne semmi, értsd: nem volt benne hatóanyag, kamu cuccot toltál, szerencséd hogy tiszta volt.
2. ha nem hatott, akkor mit akarsz levezetni? Olyan SZERINTEM nincs, hogy hozzányúl a hormonrendszeredhez, de nem érzed. Szerintem ha nem hatott akkor fake volt a cucc, ergo nincs mit levezetned.

Ha kíváncsi vagy, tolj napi 20mg tamoxit (biztos ami biztos), és várj.. De még jobb ha elkezded a PCT-t, azzal tutira mehetsz, sőt még profitálhatsz is belőle..  :-}

Ezek bennem is felvetődtek,h mi ilyenkor a teendő.De mivel másoknak hat,ezért gondoltam valami van benne.Persze alakulok,de ez édeskevés.A kajám be van lőve rendesen,és a naturál kiegek is mennek.Akár arra is lehetne fogni.Aki nem ismer azt mondja látszik,de én ismerem magam,és tudom h voltam ennél jobb formában is,kevesebb odafigyeléssel.Valami kevés dolgozik,hogy melyik nem tudom,lehet mindkettő.Azért nem hagynám levezetés nélkül a dolgot.

Ez nagyon dilemmás dolog, nem szívesen adok tanácsot..  :-\ Az ötletem annyi, hogy lájtosabb levezetést próbálnék, a hcg ágyúval verébre dolog lenne, ha nem érzel semmit.. Szerintem..  ::)

Azért köszi h próbálsz segíteni ****:))))))
Azért túlzás h semmit,valami van,de édeskevés.
Olvasgatom a könyvben a clomid,és a nolva lényegét,tudom h van erről topik is,de a könyv szerint,nem a zsemle zsömlével efekt.Másért felelős az egyik,másért a másik.
Zitát mikortól szednéd,és mennyit?

Zitát abbahagyás után lehet kezdeni rögtön akár, de 3-5 nappal utána mindenképp.. Clomid akkor is jó, ha a libidó lemegy, majd látod  8)

2009. Június 04. - 09:44:30
Válasz #316

Bandi

Vendég
zsenik vagytok,nem tudom ;D
Természetesen bennem is ezek vetődtek fel kérdésként,ezért cseréltem,és ezért növeltem az adagot.Egyedül a "naturál szüzességemet" sajnálom @-o !+"%
Ment volna ez a diéta t-bombal is.Mindegy,több oka lehet a dolognak,viszont van akinek bevált,kár már ezen rágódni.
Ma azt mondta az egyik srác,úgy nézek ki,mint aki ki van égve :-)(-:
Amúgy lehet igaza van.5 éves korom óta sportolok,lehet vissza kéne venni?Ez ma elgondolkodtatott.
Legalább a levezetéssel elejét szeretném venni a hátulütőknek,mert amilyen szerencsém van ezzel a kúrával,azokból lehet kijut egy kevés ***))))


Bennem ez felvet egy olyan kérdést, hogy:

1. ha nem hatott lehet nem is volt benne semmi, értsd: nem volt benne hatóanyag, kamu cuccot toltál, szerencséd hogy tiszta volt.
2. ha nem hatott, akkor mit akarsz levezetni? Olyan SZERINTEM nincs, hogy hozzányúl a hormonrendszeredhez, de nem érzed. Szerintem ha nem hatott akkor fake volt a cucc, ergo nincs mit levezetned.

Ha kíváncsi vagy, tolj napi 20mg tamoxit (biztos ami biztos), és várj.. De még jobb ha elkezded a PCT-t, azzal tutira mehetsz, sőt még profitálhatsz is belőle..  :-}

Ezek bennem is felvetődtek,h mi ilyenkor a teendő.De mivel másoknak hat,ezért gondoltam valami van benne.Persze alakulok,de ez édeskevés.A kajám be van lőve rendesen,és a naturál kiegek is mennek.Akár arra is lehetne fogni.Aki nem ismer azt mondja látszik,de én ismerem magam,és tudom h voltam ennél jobb formában is,kevesebb odafigyeléssel.Valami kevés dolgozik,hogy melyik nem tudom,lehet mindkettő.Azért nem hagynám levezetés nélkül a dolgot.

Ez nagyon dilemmás dolog, nem szívesen adok tanácsot..  :-\ Az ötletem annyi, hogy lájtosabb levezetést próbálnék, a hcg ágyúval verébre dolog lenne, ha nem érzel semmit.. Szerintem..  ::)

Azért köszi h próbálsz segíteni ****:))))))
Azért túlzás h semmit,valami van,de édeskevés.
Olvasgatom a könyvben a clomid,és a nolva lényegét,tudom h van erről topik is,de a könyv szerint,nem a zsemle zsömlével efekt.Másért felelős az egyik,másért a másik.
Zitát mikortól szednéd,és mennyit?

Zitát abbahagyás után lehet kezdeni rögtön akár, de 3-5 nappal utána mindenképp.. Clomid akkor is jó, ha a libidó lemegy, majd látod  8)

Ok,köszönöm!
A zitát meddig kell/kéne szedni,és milyen adagolásban?

2009. Június 04. - 10:58:08
Válasz #317
Nem elérhető

God Vazzeg


Te Bandi!

Nem olvasnál picit vissza? Már több soron le lett írva a levezetés, kicsit lájtosítasz rajta az igényeidnek megfelelően és kész. Ne kelljen már mindent a szádba rágni  :-}

2009. Június 04. - 15:57:34
Válasz #318

Bandi

Vendég
Köszi nem kell,párszor már átolvastam,lehet én vagyok figyelmetlen ;)Kúra alatti zitáról van szó,de mindegy,lényegtelen.

2009. Június 04. - 16:05:07
Válasz #319
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi nem kell,párszor már átolvastam,lehet én vagyok figyelmetlen ;)Kúra alatti zitáról van szó,de mindegy,lényegtelen.

Ebben a kúrában felesleges a zita. Szerintem..  8)

2009. Június 06. - 16:16:03
Válasz #320
Nem elérhető

gyengusz


Hello!

28éves srác vagyok, két éve edzek tisztán. Mégis az az érzésem, hogy nekem is jól jönne egy kis HCG. Ugyanis én is kicsinek érzem a golyszlikat, meg a
teszto szintemet is... Már szedtem Tribulus kivonatot de az semmit nem jelentett...
Szerintetek, ha csak így simán (tehát nem kura után) használok HCG-t az mit jelentene? Vagy valami mást használjak?

2009. Június 06. - 16:22:43
Válasz #321
Nem elérhető

George


Hello!

28éves srác vagyok, két éve edzek tisztán. Mégis az az érzésem, hogy nekem is jól jönne egy kis HCG. Ugyanis én is kicsinek érzem a golyszlikat, meg a
teszto szintemet is... Már szedtem Tribulus kivonatot de az semmit nem jelentett...
Szerintetek, ha csak így simán (tehát nem kura után) használok HCG-t az mit jelentene? Vagy valami mást használjak?
T-bomb, Axis-ht, PCT sokkal jobb megoldás lenne. Az első kettő közül valamelyik+PCT a legjobb. Nem csak saját tapasztalatból mondom ***))) ::)

2009. Június 09. - 15:43:21
Válasz #322
Nem elérhető

pmiller06


Sziasztok! Efit írta, hogy ha vki egy hónapig nyom heti 150mg propit, csak átlagosan 40-60%-kal csökken a HPTA termelése, és majdnem biztos, hogy nem kell a hcg a kúrája után. Gondolom, ha valaki 8 hetes kúrát csinál, akkor viszont már szükség van rá, mert az jobban elnyomja a saját termelést. Jól gondolom? Másik dolog, ami érdekelne: ilyen kis dózisnál, rövid távon (egy hónap) nem kell a kúra alatt hcg, csak Novedex XT féladagolásban. De mi a helyzet, ha valaki 8 hetet tervez? Akkor a negyedik héttől Novedex XT mellé kell 2x250iu hcg?

2009. Június 09. - 16:20:55
Válasz #323
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok! Efit írta, hogy ha vki egy hónapig nyom heti 150mg propit, csak átlagosan 40-60%-kal csökken a HPTA termelése, és majdnem biztos, hogy nem kell a hcg a kúrája után. Gondolom, ha valaki 8 hetes kúrát csinál, akkor viszont már szükség van rá, mert az jobban elnyomja a saját termelést. Jól gondolom? Másik dolog, ami érdekelne: ilyen kis dózisnál, rövid távon (egy hónap) nem kell a kúra alatt hcg, csak Novedex XT féladagolásban. De mi a helyzet, ha valaki 8 hetet tervez? Akkor a negyedik héttől Novedex XT mellé kell 2x250iu hcg?

Végre valaki, aki érti is, amit olvas.  :D
8 hetes ilyen alacsony dózisú propi kúránál elégnek kell lennie a Gaspari NovedexXT-nek(akár féladagolással kb. a 3. hét elejétől a 8. hét végéig.) Utókúrában a Gaspari - Novedex mellé mehet max. 20mg Nolvadex 2-3 hétig és egyéb jó kiegészítők, mint SizeOn, Super Pump, Plasma Jet... stb. Bár így az utókúra jobb lesz, mint a kúra.  :D
99,9%, hogy semmi szükség HCG-re.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 09. - 16:39:52
Válasz #324
Nem elérhető

pmiller06


Nem lesz ez rossz, szerintem ;D Most jelenleg 95kg vagyok. Ez lesz az első kúrám. 150mg propi-150mg winstrol. Utókúrát úgy terveztem, hogy monohidráttal betöltök, No-Xplode (mert jobban bejött mint a superpump), Elite Whey vagy Optimum 100% Whey Gold Standard és még sokan mások..

2009. Június 09. - 17:40:25
Válasz #325
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem lesz ez rossz, szerintem ;D Most jelenleg 95kg vagyok. Ez lesz az első kúrám. 150mg propi-150mg winstrol. Utókúrát úgy terveztem, hogy monohidráttal betöltök, No-Xplode (mert jobban bejött mint a superpump), Elite Whey vagy Optimum 100% Whey Gold Standard és még sokan mások..

Persze, hogy nem lesz rossz.
Viszont az előző hozzászólásodban még nem említetted a winstrolt. Csak azért fontos, mivel az is elnyomja a hpta-t, vagyis rátesz egy lapáttal itt is ott is, de még így is azt mondom, hogy nem kell HCG.
Kreatin monohidrát nem kell az NO-Xplode mellé, inkább CellMass esetleg; és pl. MHP - T-Bomb, vagy BSN - AXIS HT vagy ilyesmi felé érdemes nézelődnöd még...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 10. - 13:25:59
Válasz #326
Nem elérhető

atleeta


Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy ismerősöktől is sokat hallottam és sok helyen olvastam is a spiropent hatásosságát kúra után.Van hatása aszervezet saját tesztó termelésére?Ezen az oldalon csak a zsírégető hatása miatt említettétek.Akkor most mi az igazság? ????...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Június 10. - 13:31:14
Válasz #327
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy ismerősöktől is sokat hallottam és sok helyen olvastam is a spiropent hatásosságát kúra után.Van hatása aszervezet saját tesztó termelésére?Ezen az oldalon csak a zsírégető hatása miatt említettétek.Akkor most mi az igazság? ????...
Nincs hatással a tesztoszterom termelésre.
Ha a saját tesztoszterom termelésedet szeretnéd növelni,akkor Novedex XT vagy PCT.

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=51&products_id=359

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=61&products_id=581
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Június 10. - 18:48:39
Válasz #328
Nem elérhető

Maszat




 "Bár így az utókúra jobb lesz, mint a kúra."




erre igazából szükség is van.Rájöttem,h számomra az utókúra fontosabb mint maga a kúra.Hiába jön fel 5-6kg ha a végén nem akarok minden nőre ráugrani,sőt csak unszolásra,és a tömeg is szép lassan elkezd elszállingózni.Nem 10hétig akarok "király" lenni!
 @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Augusztus 31. - 11:59:23
Válasz #329
Nem elérhető

Grambo


Sziasztok!

Mivel kezdő vagyok a fórumon és ebben a szekcióban nem illik elbagatelizálni a dolgokat így egy kicsit írok részletesebben.

26 éves vagyok, 6 éve edzek az alapevlek betartásával és 179cm magasságomhoz 89kg-ot sikerült összehozni max 12%-os testzsírszázalékkal.

2 kúrán vagyok túl:
1, Dianabol(piramis rendszerben és a csúcson 30mg ment naponta) 8hétig és az utolsó 3 hétben 5 ampulla Deca-Durabolin(200mg/ampulla)  . Levezetés: AX APCT,T-bomb2.
 
2. Winstrol(2 naponta 50mg)+proviron(napi3*1 25mg-os tabletta)+levezetésnek AX APCT,T-bomb2 és Lean FX ment. Egy doboz Nolvadex is kéznél volt, de nem megmaradt szerencsére.

Azt a bizonyos első pontot nagyon szégyenlem, mert a várt eredmény is elmaradt és ment a variálás kúra közben, mert az elején nem gondoltam végig, csak a terembe velem egyidőben lejáró 2scrácra  hallgatam, pedig még az edzésükben is sok kivetni valót találok, a táplálkozásuk tudom, hogy szar, de elvakított, hogy biztos tudják, hiszen jóval kevesebb edzés múlttal is előrébb tartanak.

A második kúra nagyon jól sikerült, és nagyon alapos utánaolvasás és érdekődés előzte meg(biztos lehetett volna jobban is).

A téli tömegelés során szeretném, ha nem ugrana vissza rám az úszógumi, ezért a tesztoszteron mellé a boldenone-on gondolkodom. Ugyanis szeretném a lehető legkevesebb zsírt felszedni tömegelés közben, és a Dianabol kúra alatt a bevizesedés miatt nem tudtam jól eltalálni a bevivendő szénhidrátot. A boldenone viszont jóval kevésbé vizesít, mint a Deca Durabolin, így könyebben figyelhetem a testem változását zsírosodás szempontjából. A másik ok a boldenone mellett, hogy ha jól gondolom kevésbé nyomja el a hpta-t mint a Deca-Durabolin.

Az étrendem javarészt barnarizs és csirke, valamint marhahúsból fog tevődni kiegészítve(egy kis nyers uborkával, jégsalátával stb.) naponta háromszor, Reggeli az fehérjés zabpehely(72g-Myofusion és 150g zabp.) Vacsora Myofusion-os zsírszegénytúró. Fehérje 250g lesz naponta a szénhidrát(350gr-ól indítom) és zsír(75g-ról indul kb.) bevitel még függ az edés utáni kiegészítőtöl és a tükörben látott változásoktól.

A célom egy olyan forma összehozása 1 éven belül, amin már látszik, hogy nagy beégés nélkül van-e esélyem versenyezni. Ugyanis nagyon vonz, hogy legalább egyszer kipróbáljam magam.

A kúra: 10 héten keresztül heti 2 ampulla(250mg/ampulla) testosterone enanthate és heti 200mg boldenone undecylenate.

És a lényeg a levezetés körülményei:
-a legtöbb helyen a kúra utáni Hcg használatot részletezik, viszont számomra sokkal logikusabbnak hangzik Efit által felvázolt megoldás
-nagyon kevés információt találtam a külföldi oldalakon is, így remélem vagy sok linket kapok, ahol javíthatok a rossz elképzelésemen vagy ide a fórumba konkrét választ.

Következő protokollt állítottam össze:
A, Kúra közben:
-heti kétszer 250IU HCG 1 nappal korábban, mint 250mg enanthate és a 100mg boldenone(össze szívva)
-első hét kivételével Gaspari Novedex XT teljes adagolással
-nolvadex 10mg/nap(vagy elég lenne csak kéznél tartani?- novedex xt miatt van némi bizonytalanságom, mert azért az is egy szintig kordában tudja tartani)

B,Kúra után(PCT):
-PCT első hetében még 2*250IU, a lassan lebomló észeterek miatt
-Novedex Xt első 3 hétben
-T-Bomb2 második héttől 4 heten keresztül
-Nolvadex első két hétben 20mg majd további 2 hétig 10mg

1. héten: Novedex Xt    Nolvadex(20mg/nap)                   HCG(2*250IU)
2. héten: Novedex Xt    Nolvadex(20mg/nap)    T-bomb II
3. héten: Novedex Xt    Nolvadex(10mg/nap)    T-bomb II
4. héten:                       Nolvadex(10mg/nap)    T-bomb II
5. héten:                         T-bomb II
Remélem lesz aki elolvassa és érdemi információval is ellát.... :-){