2024. Május 13. - 10:39:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451890 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Szeptember 01. - 14:07:18
Válasz #345
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...pár ilyen topikba még válaszolgatok és megdől a naturál imidzsem.  ;D

2009. Szeptember 01. - 14:08:11
Válasz #346
Nem elérhető

God Vazzeg


...pár ilyen topikba még válaszolgatok és megdől a naturál imidzsem.  ;D

Elméleti tudás.. Nekem is csak az van, milyen ügyi vagyok mégis nem?  o:)

2009. Szeptember 01. - 14:09:07
Válasz #347
Nem elérhető

George


...pár ilyen topikba még válaszolgatok és megdől a naturál imidzsem.  ;D
Ja. Nutellából előállított Nutabol és Omnella mindig van nálad ))=/

2009. Szeptember 01. - 14:10:59
Válasz #348
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...pár ilyen topikba még válaszolgatok és megdől a naturál imidzsem.  ;D
Ja. Nutellából előállított Nutabol és Omnella mindig van nálad ))=/

A Palacsintropint is próbáltam nem rossz,de mostmár kérem ne offoljunk.  ;)

2009. Szeptember 01. - 14:11:24
Válasz #349
Nem elérhető

Grambo


Urak!

Érdekes kérdés: HCG bekeverve meddig áll el hűtőben? 1-2 hetet kibír?  ::)

Ha az oldószerben van benzyl alcohol (ez a hivatalos) akkor legalább 30 napig,Mert az bakteriosztatikus víz. Sima nátrium kloridos 5 nap max egy hét.

Szűkítsünk: Pregnylre gondolok..  ;D

Ha bontatlan akkor mindegy hogy hűtőben van-e eláll. Ha megbontod akkor 2-6 fokon kell tartani és 30 napot így bír. ;)

A HCG eleve bakteriosztatikus vízzel van kiszerelve, legalábbis a jobb csomagok. Ahogy Zsolti mondta így 3-4 hétig jó bekeverés után is hűtőben.
Elárulnád, hogyan tudom meghatározni, hogy azzal van-e kiszerelve, vagy hol tudok utána nézni?
(Az általam írt levezetésre mondanál véleményt légy oly szíves:-){ )

2009. Szeptember 01. - 14:13:45
Válasz #350
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2009. Szeptember 01. - 14:17:58
Válasz #351
Nem elérhető

God Vazzeg


...pár ilyen topikba még válaszolgatok és megdől a naturál imidzsem.  ;D
Ja. Nutellából előállított Nutabol és Omnella mindig van nálad ))=/

 ****:)))

2009. Szeptember 01. - 14:37:45
Válasz #352
Nem elérhető

Grambo


Mid van?

Még semilyen, most készülök beszerezni majd a dolgokat, eddig a táplálékkiegészítő része van megvéve előre(novedex, t-bomb, myofusion). A kémia részét addig nem merem meg venni, amíg nincs meg a végleges felállás, ugyanis nehezen tudjuk megoldani a találkát az átvételhez.

2009. Szeptember 01. - 14:39:36
Válasz #353
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mid van?

Még semilyen, most készülök beszerezni majd a dolgokat, eddig a táplálékkiegészítő része van megvéve előre(novedex, t-bomb, myofusion). A kémia részét addig nem merem meg venni, amíg nincs meg a végleges felállás, ugyanis nehezen tudjuk megoldani a találkát az átvételhez.

Újságból rendeltél?  !+"% ;D

2009. Szeptember 01. - 15:10:39
Válasz #354
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!

Mivel kezdő vagyok a fórumon és ebben a szekcióban nem illik elbagatelizálni a dolgokat így egy kicsit írok részletesebben.

26 éves vagyok, 6 éve edzek az alapevlek betartásával és 179cm magasságomhoz 89kg-ot sikerült összehozni max 12%-os testzsírszázalékkal.

2 kúrán vagyok túl:
1, Dianabol(piramis rendszerben és a csúcson 30mg ment naponta) 8hétig és az utolsó 3 hétben 5 ampulla Deca-Durabolin(200mg/ampulla)  . Levezetés: AX APCT,T-bomb2.
 
2. Winstrol(2 naponta 50mg)+proviron(napi3*1 25mg-os tabletta)+levezetésnek AX APCT,T-bomb2 és Lean FX ment. Egy doboz Nolvadex is kéznél volt, de nem megmaradt szerencsére.

Azt a bizonyos első pontot nagyon szégyenlem, mert a várt eredmény is elmaradt és ment a variálás kúra közben, mert az elején nem gondoltam végig, csak a terembe velem egyidőben lejáró 2scrácra  hallgatam, pedig még az edzésükben is sok kivetni valót találok, a táplálkozásuk tudom, hogy szar, de elvakított, hogy biztos tudják, hiszen jóval kevesebb edzés múlttal is előrébb tartanak.

A második kúra nagyon jól sikerült, és nagyon alapos utánaolvasás és érdekődés előzte meg(biztos lehetett volna jobban is).

A téli tömegelés során szeretném, ha nem ugrana vissza rám az úszógumi, ezért a tesztoszteron mellé a boldenone-on gondolkodom. Ugyanis szeretném a lehető legkevesebb zsírt felszedni tömegelés közben, és a Dianabol kúra alatt a bevizesedés miatt nem tudtam jól eltalálni a bevivendő szénhidrátot. A boldenone viszont jóval kevésbé vizesít, mint a Deca Durabolin, így könyebben figyelhetem a testem változását zsírosodás szempontjából. A másik ok a boldenone mellett, hogy ha jól gondolom kevésbé nyomja el a hpta-t mint a Deca-Durabolin.

Az étrendem javarészt barnarizs és csirke, valamint marhahúsból fog tevődni kiegészítve(egy kis nyers uborkával, jégsalátával stb.) naponta háromszor, Reggeli az fehérjés zabpehely(72g-Myofusion és 150g zabp.) Vacsora Myofusion-os zsírszegénytúró. Fehérje 250g lesz naponta a szénhidrát(350gr-ól indítom) és zsír(75g-ról indul kb.) bevitel még függ az edés utáni kiegészítőtöl és a tükörben látott változásoktól.

A célom egy olyan forma összehozása 1 éven belül, amin már látszik, hogy nagy beégés nélkül van-e esélyem versenyezni. Ugyanis nagyon vonz, hogy legalább egyszer kipróbáljam magam.

A kúra: 10 héten keresztül heti 2 ampulla(250mg/ampulla) testosterone enanthate és heti 200mg boldenone undecylenate.

És a lényeg a levezetés körülményei:
-a legtöbb helyen a kúra utáni Hcg használatot részletezik, viszont számomra sokkal logikusabbnak hangzik Efit által felvázolt megoldás
-nagyon kevés információt találtam a külföldi oldalakon is, így remélem vagy sok linket kapok, ahol javíthatok a rossz elképzelésemen vagy ide a fórumba konkrét választ.

Következő protokollt állítottam össze:
A, Kúra közben:
-heti kétszer 250IU HCG 1 nappal korábban, mint 250mg enanthate és a 100mg boldenone(össze szívva)
-első hét kivételével Gaspari Novedex XT teljes adagolással
-nolvadex 10mg/nap(vagy elég lenne csak kéznél tartani?- novedex xt miatt van némi bizonytalanságom, mert azért az is egy szintig kordában tudja tartani)

B,Kúra után(PCT):
-PCT első hetében még 2*250IU, a lassan lebomló észeterek miatt
-Novedex Xt első 3 hétben
-T-Bomb2 második héttől 4 heten keresztül
-Nolvadex első két hétben 20mg majd további 2 hétig 10mg

1. héten: Novedex Xt    Nolvadex(20mg/nap)                   HCG(2*250IU)
2. héten: Novedex Xt    Nolvadex(20mg/nap)    T-bomb II
3. héten: Novedex Xt    Nolvadex(10mg/nap)    T-bomb II
4. héten:                       Nolvadex(10mg/nap)    T-bomb II
5. héten:                         T-bomb II
Remélem lesz aki elolvassa és érdemi információval is ellát.... :-){

Végre egy rendes, összeszedett hozzászólás egy magyar szteroid fórumban! néha 5-10 évet kell várni ilyen hozzászólásokra, szóval ezt érdemes kiemelni.

Ötös alát kapsz tőlem erre a dolgozatodra.  8-)

Később, ha lesz időm még átnézem tüzetesen, de alapjában véve teljesen jó amit öszeraktál így első ránézésre. Főleg az, hogy megértetted helyesen a HCG részt és az utókúrát!!!

Annyi kis kérdéses pont van benne első ránézésre, hogy ha 10 hétig teljes adagolással használsz a kúra alatt Gaspari-NovedexXT-t akkor az utókúrában fel kellene váltanod AnabolicXtreme- PCT-re már.

A többi részbe nem tudok belekötni így első blikkre...(majd másodikra még átnézem ha időm engedi... ;))
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Szeptember 01. - 15:21:50
Válasz #355
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Urak!

Érdekes kérdés: HCG bekeverve meddig áll el hűtőben? 1-2 hetet kibír?  ::)

Ha az oldószerben van benzyl alcohol (ez a hivatalos) akkor legalább 30 napig,Mert az bakteriosztatikus víz. Sima nátrium kloridos 5 nap max egy hét.

Szűkítsünk: Pregnylre gondolok..  ;D

Ha bontatlan akkor mindegy hogy hűtőben van-e eláll. Ha megbontod akkor 2-6 fokon kell tartani és 30 napot így bír. ;)

A HCG eleve bakteriosztatikus vízzel van kiszerelve, legalábbis a jobb csomagok. Ahogy Zsolti mondta így 3-4 hétig jó bekeverés után is hűtőben.

Egyébként gyártótól függően 60 napot is írnak a bekeverés utáni eltarthatóságnak, sőt 16 hetet is akár(de úgy már veszit a hatékonyságából.)

...és a másik itteni kérdésre a válasz gyorsan. 2 féle HCG kiszerelés van, ami ismerek. Az egyik 2 fiolával, az egyikben por a másikban víz.(bakteriosztatikus). A másik kiszerelésben szintén két fiola van, amiben az egyik por a másik pedig egy steril üres fiola.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Szeptember 01. - 15:21:53
Válasz #356
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy rövid eszmefuttatást szívesen látnék Efittől

Arimatest vs Novatest vs PCT vs Novedex témában.

....melyik mé jobb,ha nem jobb mé nem jobb,ha meg rosszabb mé rosszabb.  ;D

2009. Szeptember 01. - 15:25:18
Válasz #357
Nem elérhető

George


Egy rövid eszmefuttatást szívesen látnék Efittől

Arimatest vs Novatest vs PCT vs Novedex témában.

....melyik mé jobb,ha nem jobb mé nem jobb,ha meg rosszabb mé rosszabb.  ;D
Azért könnyítsük meg egy kicsit a dolgát :D Melyik a jobb....mire? Kúra alatt? Után? Helyett? ::)

2009. Szeptember 01. - 15:28:26
Válasz #358
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy rövid eszmefuttatást szívesen látnék Efittől

Arimatest vs Novatest vs PCT vs Novedex témában.

....melyik mé jobb,ha nem jobb mé nem jobb,ha meg rosszabb mé rosszabb.  ;D
Azért könnyítsük meg egy kicsit a dolgát :D Melyik a jobb....mire? Kúra alatt? Után? Helyett? ::)

.. mögé, alá, elé??!  :-O  !+"%

2009. Szeptember 01. - 15:29:28
Válasz #359
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....együtt,párban,hármasban,párhuzamosan,merőlegesen?  ;D