2024. Május 12. - 15:34:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451802 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Szeptember 01. - 15:30:25
Válasz #360
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Szeptember 01. - 15:33:26
Válasz #361
Nem elérhető

Grambo


Srácok kérem nem elviccelni, hátha hallunk még efitmastertől okos dolgokat, lehet még mindig kísérti deddy hozzázólásai szegényt ***))))

Köszönöm, a választ. APCT-n is rengeteget gondolkodtam, de azért vetettem el, mert nincs benne ATD. De örömmel teszem be, mert eddig még maximálisan meg voltam vele mindig elégedve.

2009. Szeptember 01. - 15:36:38
Válasz #362
Nem elérhető

George


Szerintem Efit már golyóálló ilyen téren ;D Kapsz majd elég hosszú leírást, majd meglátod ;)

2009. Szeptember 01. - 15:48:19
Válasz #363
Nem elérhető

Milo


hcg-n kívül van vmi amit felbontás után hűtőbe kell tárolni?
Riceman

2009. Szeptember 01. - 15:49:37
Válasz #364
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
hcg-n kívül van vmi amit felbontás után hűtőbe kell tárolni?

pl. a tejet sem árt.  ;D

2009. Szeptember 01. - 15:50:05
Válasz #365
Nem elérhető

George


hcg-n kívül van vmi amit felbontás után hűtőbe kell tárolni?
Növi. Fenyeget téged ez a veszély? ;D

2009. Szeptember 01. - 15:50:37
Válasz #366
Nem elérhető

FirstLady


hcg-n kívül van vmi amit felbontás után hűtőbe kell tárolni?
Növi. Fenyeget téged ez a veszély? ;D
de azt felbontás előtt is...  ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 01. - 15:51:32
Válasz #367
Nem elérhető

George


hcg-n kívül van vmi amit felbontás után hűtőbe kell tárolni?
Növi. Fenyeget téged ez a veszély? ;D
de azt felbontás előtt is...  ;)
Hoppá a szakértő :-O ;D

2009. Szeptember 01. - 15:54:27
Válasz #368
Nem elérhető

Milo


nem! növit még nem használtam és nem is áll szándékomba
Riceman

2009. Szeptember 02. - 13:23:06
Válasz #369
Nem elérhető

pufibá


Hello Grambo

Megtudnád osztani velem a Winstrol kúrádat részletesebben légyszi?? Meg azt hogy mivel érdemes szedni, levezetni meg ilyesmi mert én is most gondolkodom rajta! Segítségedet előre is köszönöm!
Üdv

2009. Szeptember 06. - 23:22:32
Válasz #370
Nem elérhető

izomzee


Tudom,hogy nem a témához vágó kérés de keresem megvételre X-FILES 2003 fokuszban a doppingszerek cimű könyvét =/+'
segitsetek ha tudtok előre is köszi [:-o]

2009. Szeptember 09. - 00:35:16
Válasz #371
Nem elérhető

Maszat



A kúra: 10 héten keresztül heti 2 ampulla(250mg/ampulla) testosterone enanthate és heti 200mg boldenone undecylenate.



Nem lesz sok a 10hét??

És nem lenne jobb  sustanon az enanthate helyett??

én is csak kérdezem... :)

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Szeptember 09. - 07:46:59
Válasz #372
Nem elérhető

Grambo


8-12 hetes kúrákat szoktak tolni én úgy tudom. A sustanonnál pedig jobb az enanthate két okból is:
1. a sustanon heti két adagolással a propionát tartalma miatt eléggé ingadozó tesztoszteron szintet ereményez, míg az enanthat nem.
2. az enanthate-al pedig lényegesen olcsóbban jön ki az ember
http://www.musculardevelopment.com/content/view/1635/57/ 8-}

Sajnos nem tudok szerezni boldenone-t, így heti 500mg tesztó és 400mg deca-durabolinra gondoltam. Azt szeretném kérdezni, hogy változtassak-e így a levezetésnél, vagy esetleg más jó tanács?

2009. Szeptember 09. - 09:04:05
Válasz #373
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
8-12 hetes kúrákat szoktak tolni én úgy tudom. A sustanonnál pedig jobb az enanthate két okból is:
1. a sustanon heti két adagolással a propionát tartalma miatt eléggé ingadozó tesztoszteron szintet ereményez, míg az enanthat nem.
2. az enanthate-al pedig lényegesen olcsóbban jön ki az ember
http://www.musculardevelopment.com/content/view/1635/57/ 8-}

Sajnos nem tudok szerezni boldenone-t, így heti 500mg tesztó és 400mg deca-durabolinra gondoltam. Azt szeretném kérdezni, hogy változtassak-e így a levezetésnél, vagy esetleg más jó tanács?


Helyesbítve: a sustanon a 4 különféle hatóidejű tesztoszteron tartalma miatt okoz nagyon változó és nehezen kiszámitható tesztoszteronszinteket a felhasználónál. Az enantát és a propionát önmagában sokkal kiszámíthatóbb és kontrollálhatóbb tesztoszteronszintet okoz a kúra alatt.

A boldenone sokkal jobb lett volna mint a deca, tehát az eredeti terved volt az igazi, de ha ez van, akkor ez van.
Jó tanács: a deca miatt egy kis winstrol nem ártana a kúrába, sajnos hogy ezt kell mondani  ;)...(anti progesztin)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Szeptember 09. - 09:31:24
Válasz #374
Nem elérhető

Grambo


Köszönöm a választ, még egy gyors kérdés, mivel csak szemes winstrolt tudok szerezni(cetabon), napi hány mg-ot kellene szedni, és végig a kúra alatt, vagy csak pl a 3.ik héttől?