2024. Május 12. - 22:39:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451835 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2009. Szeptember 09. - 10:27:56
Válasz #375
Nem elérhető

God Vazzeg


8-12 hetes kúrákat szoktak tolni én úgy tudom. A sustanonnál pedig jobb az enanthate két okból is:
1. a sustanon heti két adagolással a propionát tartalma miatt eléggé ingadozó tesztoszteron szintet ereményez, míg az enanthat nem.
2. az enanthate-al pedig lényegesen olcsóbban jön ki az ember
http://www.musculardevelopment.com/content/view/1635/57/ 8-}

Sajnos nem tudok szerezni boldenone-t, így heti 500mg tesztó és 400mg deca-durabolinra gondoltam. Azt szeretném kérdezni, hogy változtassak-e így a levezetésnél, vagy esetleg más jó tanács?


Helyesbítve: a sustanon a 4 különféle hatóidejű tesztoszteron tartalma miatt okoz nagyon változó és nehezen kiszámitható tesztoszteronszinteket a felhasználónál. Az enantát és a propionát önmagában sokkal kiszámíthatóbb és kontrollálhatóbb tesztoszteronszintet okoz a kúra alatt.

A boldenone sokkal jobb lett volna mint a deca, tehát az eredeti terved volt az igazi, de ha ez van, akkor ez van.
Jó tanács: a deca miatt egy kis winstrol nem ártana a kúrába, sajnos hogy ezt kell mondani  ;)...(anti progesztin)

És sok B6  8)

2009. Szeptember 09. - 10:56:48
Válasz #376
Nem elérhető

pufibá


Hello GOD

Segítségedet szeretném abban kérni, hogy egy rövid kis leírást tudnál nekem arról adni , hogy a winyo mellé mit érdemes szedni és hogy le kell e vezetni! A segítségedet előre is köszönöm!
Üdv

2009. Szeptember 10. - 12:39:19
Válasz #377
Nem elérhető

Grambo


A tanácsok figyelembe vételével a követekezőt okoskodtam ki:
Hetente: 500mg enanthate, 300mg Deca-Durabolin, 500iu HCG és naponta 3*2 Cetabon(12mg hatóanyag), és 1 szem nolva,valamint a novedex  xt.

A cetabonnal meglenne, így a plusz b-vitamin is. Deca-t meg csökkentettem, mert jobban utána nézve két tanácsot találtam 2:1 arány a tesztó javára, valamint, testsúly lbs-ben és annak a kétszeresénél várható a legjobb kompromisszum a mellékhatás és a hozomány között, így 360-at kellene tolni, viszont nem akarom a tesztót jobban megemelni, még is csak először megy...

2009. Szeptember 11. - 14:20:47
Válasz #378
Nem elérhető

Maszat


1. a sustanon heti két adagolással a propionát tartalma miatt eléggé ingadozó tesztoszteron szintet ereményez, míg az enanthat nem.



Én mondjuk nem vagyok híve a heti 2-3 dolgoknak.Nem hetekre osztottam soha a szurit hanem napokra.A sustanon is nem heti 2volt hanem 3naponként1.mondjuk igaz 4észterrel ellátott tesztót tartalmaz,így elég ingadozó lehet,de ha a propi kiürül,rögtön hat a phenylpropi.csak azért írom mert hallottam már mástol,h a propi 2nap alatt ürül és akkor lecsökken a szint,de hát ott van a phenylpropionate és az isocaproate is 1 rövid észter.

Lehet,h olcsóbb az enanthate de még így is sokkal szimpibb a sustanon.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Szeptember 11. - 18:57:23
Válasz #379
Nem elérhető

Milo


Ezt a heti 500UI HCG-t nem értem? Kúra közben érdemes illyen kis adag hcg-t tolni. Környezetemben mindenki csak levezetés hez használja
Riceman

2009. Szeptember 11. - 19:10:46
Válasz #380
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezt a heti 500UI HCG-t nem értem? Kúra közben érdemes illyen kis adag hcg-t tolni. Környezetemben mindenki csak levezetés hez használja

Olvass kicsit vissza.  ;)

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=755.msg103581#msg103581

2009. Szeptember 11. - 19:51:42
Válasz #381
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
1. a sustanon heti két adagolással a propionát tartalma miatt eléggé ingadozó tesztoszteron szintet ereményez, míg az enanthat nem.



Én mondjuk nem vagyok híve a heti 2-3 dolgoknak.Nem hetekre osztottam soha a szurit hanem napokra.A sustanon is nem heti 2volt hanem 3naponként1.mondjuk igaz 4észterrel ellátott tesztót tartalmaz,így elég ingadozó lehet,de ha a propi kiürül,rögtön hat a phenylpropi.csak azért írom mert hallottam már mástol,h a propi 2nap alatt ürül és akkor lecsökken a szint,de hát ott van a phenylpropionate és az isocaproate is 1 rövid észter.

Lehet,h olcsóbb az enanthate de még így is sokkal szimpibb a sustanon.

Maszat,

senki nem rajongója a heti 2-3 dolgoknak, sőt ha lehetne mindenki az 1 év hatóidejű tesztoszteron implantot használná, de... ;D

a phenylpropionate kb. 4-5 nap és az isocaproate kb. 9-10 nap felezési idejű(csak kb.)

a felezési idő nem azt jelenti, hogy űrül, hanem azt, hogy fele annyi hatóanyag kering. Tehát a 2 nap a propionátnál nem űrülés, csak feleződés, ami jelentős különbség.

A sustanonnál a 4 különböző hatóanyag miatt horror kiszámolni éppen mi, merre hány méter, mikor...de a legtöbb embert ez nem is érdekli(sajnos)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Szeptember 11. - 20:03:10
Válasz #382
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ezt a heti 500UI HCG-t nem értem? Kúra közben érdemes illyen kis adag hcg-t tolni. Környezetemben mindenki csak levezetés hez használja

Milo,

Az, hogy a környezetedben mindenki úgy csinálja, még nem jelenti azt, hogy úgy a helyes és semmiképpen nem jelenti azt, hogy tudják, mit csinálnak. Max. úgy néznek ki, mint akik tudják. Abban biztosak a srácok valószinüleg, hogy valaki tudta, hogy ez így jó és kész, de a környezetedben a HCG-ről valójában nagyon keveset tudnak, ebben biztos lehetsz...

Olvasd el ezt a topikot az elejétől.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Szeptember 11. - 20:09:28
Válasz #383
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A tanácsok figyelembe vételével a követekezőt okoskodtam ki:
Hetente: 500mg enanthate, 300mg Deca-Durabolin, 500iu HCG és naponta 3*2 Cetabon(12mg hatóanyag), és 1 szem nolva,valamint a novedex  xt.

A cetabonnal meglenne, így a plusz b-vitamin is. Deca-t meg csökkentettem, mert jobban utána nézve két tanácsot találtam 2:1 arány a tesztó javára, valamint, testsúly lbs-ben és annak a kétszeresénél várható a legjobb kompromisszum a mellékhatás és a hozomány között, így 360-at kellene tolni, viszont nem akarom a tesztót jobban megemelni, még is csak először megy...

sounds good.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Szeptember 13. - 11:26:25
Válasz #384
Nem elérhető

Maszat


1. a sustanon heti két adagolással a propionát tartalma miatt eléggé ingadozó tesztoszteron szintet ereményez, míg az enanthat nem.



Én mondjuk nem vagyok híve a heti 2-3 dolgoknak.Nem hetekre osztottam soha a szurit hanem napokra.A sustanon is nem heti 2volt hanem 3naponként1.mondjuk igaz 4észterrel ellátott tesztót tartalmaz,így elég ingadozó lehet,de ha a propi kiürül,rögtön hat a phenylpropi.csak azért írom mert hallottam már mástol,h a propi 2nap alatt ürül és akkor lecsökken a szint,de hát ott van a phenylpropionate és az isocaproate is 1 rövid észter.

Lehet,h olcsóbb az enanthate de még így is sokkal szimpibb a sustanon.

Maszat,

senki nem rajongója a heti 2-3 dolgoknak, sőt ha lehetne mindenki az 1 év hatóidejű tesztoszteron implantot használná, de... ;D

a phenylpropionate kb. 4-5 nap és az isocaproate kb. 9-10 nap felezési idejű(csak kb.)

a felezési idő nem azt jelenti, hogy űrül, hanem azt, hogy fele annyi hatóanyag kering. Tehát a 2 nap a propionátnál nem űrülés, csak feleződés, ami jelentős különbség.

A sustanonnál a 4 különböző hatóanyag miatt horror kiszámolni éppen mi, merre hány méter, mikor...de a legtöbb embert ez nem is érdekli(sajnos)

Úgy értettem,h nem vagyok híve a heti 2-3 szuriknak,h inkább az állandóságra törekedtem, a heti 2 az nálam 3naponta 1.Iszonyat tűiszonyom ellenére ha már szúrom(már 7hónapja nem,jupííí:-))) )akkor nem érdekel,h heti többször kell,úgy csinálom,h jó legyen,ne úgy,h ritkán kelljen...Sokan mondják,h hétfő-csütörtök.Dehát hétfő és csütörtök között van 2 nap csütörtök meg 7fő között pedig 3.Lehet nincs jelentősége de akkor már inkább 2 vagy 3naponta,az sokkal 1enletesebb dolog,mint 1x 2, 1x 3napután tolni.
de ez lehet csak az Én rigolyám :-X

most ez lehet cikimeg láma dolog,de esküszöm nem tudtam,h a propinál a 2nap az felezési és nem az ürülési idő.
Ma is tanultam valamit(sajnos valami alap dolgot 2 kúra után  ****) )
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Szeptember 14. - 11:13:20
Válasz #385
Nem elérhető

Grambo


A tanácsok figyelembe vételével a követekezőt okoskodtam ki:
Hetente: 500mg enanthate, 300mg Deca-Durabolin, 500iu HCG és naponta 3*2 Cetabon(12mg hatóanyag), és 1 szem nolva,valamint a novedex  xt.

A cetabonnal meglenne, így a plusz b-vitamin is. Deca-t meg csökkentettem, mert jobban utána nézve két tanácsot találtam 2:1 arány a tesztó javára, valamint, testsúly lbs-ben és annak a kétszeresénél várható a legjobb kompromisszum a mellékhatás és a hozomány között, így 360-at kellene tolni, viszont nem akarom a tesztót jobban megemelni, még is csak először megy...

sounds good.
:-){ köszönöm szépen a válaszokat(God-nak is...)

2009. Szeptember 17. - 20:51:11
Válasz #386
Nem elérhető

pajaman


Mi a véleményetek a 4hét ON 4hét OFF kúrákról? Mondjuk példaként: heti 250mg enantat, 200mg boldenone.....aztán 4 hét OFF. Egyeseknek az a véleménye, hogy a rövid kúrák nem bonyolítják a HPTA funkciókat, viszont működnek. Ilyen esetekben mi a helyes levezetés, egyáltalán szükséges-e? Van-e értelme egyáltalán a rövid ciklizálásnak?

2009. November 18. - 21:37:41
Válasz #387
Nem elérhető

lockdog


haliho!Mi a különbség a HCG és a Clostilbegy között???mi miért fontos?

2009. December 19. - 12:51:24
Válasz #388
Nem elérhető

szemir


Sziasztok!
Kúra után vagyok, kb 3 hónappal. 16 hetes kúrát csináltam, ami ugye hülyeség volt, de ez már mindegy. Egyszerűen nem tudtam abbahagyni, mert olyan jó érzés volt. Úgy vettem észre, hogy ezek a szerek képesek pszichikai függőséget okozni. Ez idő alatt nyomtam propionátot, agovirint, sustát, decát, andriolt,proviront. Sajnos mindent, ami a kezem ügyébe akadt. Most ott tartok, hogy andrologushoz járok, az FSH szintem 0,4,  az LH-m 0,6, a totál tesztoszteron 5,650

Normál értékek: FSH 1,5-12,4     LH  1,7-8,6       Totál tesztoszteron 9,9-27,8

Ugye nem kell mondanom, hogy ezek az értékek milyen tünetekkel járnak.
A doki javaslatára napi 1x1 Clostylbegit-et és Zitazonium-ot szedek, talán még hónapokig.
Emellett vettem még Tribulust, és GH MAX-ot, hátha valamicskét segítenek. ( ezek táp. kiegek )
Azt vettem észre, hogy az andrológusok nem nagyon értenek a kifejezett "koksz problémákhoz", elvileg nem erre lettek kiképezve. Talán valamelyikőtöknek van valamiféle hasonló tapasztalata a mielőbbi visszaálláshoz, ha egyáltalán még lehetséges. 

2009. December 21. - 10:13:27
Válasz #389
Nem elérhető

body_style


Helló!

Deca durabolin kúra levezetéséhez "elég" a Zitazonium + B6 vitamin? + HCG

Szerintetek miből mennyi kell?

Jó lehet közben/utána a ...... EB és a TP?  (nolva és proviron helyett)

Kösszi