2024. Május 13. - 10:33:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451890 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. December 21. - 10:23:01
Válasz #390
Nem elérhető

RsLeo


Csak beírok, mert akkor felugrik a topic és talán vlaki segít ezeknek a jómadaraknak...

Szemir, basszus, szúrjál már HCG-t!!
és az 1x1 tabi is lófasz, emeld meg.
Anabolic Extreme PCT naturálból!

Olvasd az elejétől a végéig a topicot, minden le van írva. Ha nem teszed, elég sokáig fog még fél6-ot mutatni a farkad...

2009. December 21. - 10:25:34
Válasz #391
Nem elérhető

RsLeo


lockdog,body: ez a f.szom topic 27 oldal, és minden le van benne írva. Ha ennyire nem vagytok képesek, hgy végigolvassátok, miért várjátok el, hogy bárki válaszoljon nektek?? Mellesleg, ha 30 percet nem szántok rá, el se kezdjétek.

2009. December 21. - 10:29:41
Válasz #392
Nem elérhető

RsLeo


Szemir: javítok, ennyi idő után, ilyen értékeknél a hcg nem biztos h jó. a kúra után szúrtál??

2009. December 21. - 13:28:15
Válasz #393
Nem elérhető

Maszat


hogy lehet ilyen észtelenül elszállni?
de tényleg, komolyan érdekel.valamilyen szinten csak megtervez az ember 1 ésszerű kúrát magának.
"mindent ami a kezem ügyébe akadt"
nemértem, komolyan.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 21. - 14:00:28
Válasz #394
Nem elérhető

szemir


Elszállni sajnos egyszerű... Főleg a gyorsan ható Aguvirinnel. Most beszúrom, mert csajozom, vagy most azért, mert du. strand, mostmeg azért, mert imádom..... aztán nesze, itt van. Nem tudtam leállni. Sajna a fél 6 is inkább csak fél 5.
És mindezt úgy tettem, hogy 11 éve edzem és relative még sokat is tudok a dolgokról. Valahogy az első pár injekciótól meghülyültem, utána már olyan is volt, hogy a nyílt, forgalmas utcán szúrattam be magamnak, mert siettem. Egyszerűen nem érdekelt semmi, csak az edzés, a zabálás, a csajozás, meg az úristen, mekkora király vagyok érzés./amit csak a kokszosok ismernek/.
Nem úgy, mint most. Mostmár csak abban bízok, hogy egyszer rendbe jövök, talán a nem túl távoli jövőben.

2009. December 21. - 17:50:07
Válasz #395
Nem elérhető

RsLeo


mondd már meg inkább, hogy szúrtál-e kúra után hcg-t!!
Ha nem, akkor ott kezdjed, hogy 5 naponta magaadba döfködsz 3x 5000 egységet. A Nolva adagját mindenképp emeld és AXN PCT-t vegyél!!

Éjjel írok neked privit, csak írd le, h mi volt az utókúrád.


2009. December 22. - 09:21:43
Válasz #396
Nem elérhető

szemir


Nem toltam HCG-t. Felemásak a tapasztalataim. Azt hiszi az ember, hogy segített rajta a HCG, azután jön a mélyrepülés. Igaz, hogy nem olyan hirtelen, de jön.   A topikban olvasottak alapján  /ezek nagyjából egybevágnak a atapasztalataimmal is/ , a HCG megemeli az FSH és az LH szintet, de az agyalapi mirigy saját termelését nem hozza vissza. Levezető kúrát nem csináltam, egyszerűen az egyik injekció után úgy döntöttem, nem szúrok többet. Pszichikailag így tudtam elszakadni. Ezután KB 1,- 1,5 hónap múlva elmentem orvoshoz. 

2009. December 22. - 09:54:02
Válasz #397
Nem elérhető

RsLeo


leírom ide is, amit privátban, h mások is láthassák.

egyrészt: teljeen mindegy, h az agyalapi mirigy mennyit szeretne termelni, ha a heréd fizikailag nem képes rá.
másrészt, ha a here huzamosabb ideig nem dolgozik, maradandó károsodást szenved, tehát első körben ezt a problémát kéne megoldani.

de priviben már megbeszéltük.

2009. December 22. - 10:15:06
Válasz #398
Nem elérhető

Milo


Én is csináltam már elég hosszú kúrát, hcg ment a végén és nem volt problémám
Riceman

2010. Január 08. - 13:32:55
Válasz #399
Nem elérhető

Koxi


Lehet hogy nem ide tartozik,de engem az is érdekelne hogy két(erősebb) kúra között mennyi időt kell minimálisan kihagyni?

12 hetes kúra:
     enentate 1000mg/hét
     deca  600mg/hét
     winstrol 200mg/hét
     novedex 2db/nap(+kúra után 2hét még)
     hcg 5000X3 hetente adagolva(tudom így nem jó,olvastam a topicot csak már későn...)
A következő is hasonló lenne,az eni helyett susta és a hcg közben adagolva(nem a végén)hetente 1x500

 :-)->
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Január 08. - 13:36:40
Válasz #400
Nem elérhető

Jordan


Lehet hogy nem ide tartozik,de engem az is érdekelne hogy két(erősebb) kúra között mennyi időt kell minimálisan kihagyni?

12 hetes kúra:
     enentate 1000mg/hét
     deca  600mg/hét
     winstrol 200mg/hét
     novedex 2db/nap(+kúra után 2hét még)
     hcg 5000X3 hetente adagolva(tudom így nem jó,olvastam a topicot csak már későn...)
A következő is hasonló lenne,az eni helyett susta és a hcg közben adagolva(nem a végén)hetente 1x500

 :-)->

8-10 het mindenkepp kellene. 1000mg enantattal hany baratnot tartottal?  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Január 08. - 13:59:14
Válasz #401
Nem elérhető

Koxi


Csak egyet,de jól bírja   ***)))  :-)(-:

Eddig kb.4-5 hetet vártam...Fő az egészség úgyhogy 2hónapig "üresjárat"  :angry:
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Január 08. - 14:23:18
Válasz #402
Nem elérhető

Maszat


Csak egyet,de jól bírja   ***)))  :-)(-:

Eddig kb.4-5 hetet vártam...Fő az egészség úgyhogy 2hónapig "üresjárat"  :angry:

Tényleg jól bírhatja, nekem heti 500testonál is voltak beugrók  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 08. - 15:18:17
Válasz #403
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Csak egyet,de jól bírja   ***)))  :-)(-:

Eddig kb.4-5 hetet vártam...Fő az egészség úgyhogy 2hónapig "üresjárat"  :angry:

4-5 hét pihi 2 kúra közt pont, hogy semmire nem elég.

2010. Január 08. - 15:25:53
Válasz #404
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én biztos tartanék vagy fél év szünetet, de hát hülye vagyok.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.