2024. Május 12. - 17:10:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451810 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. Április 29. - 17:59:08
Válasz #435
Nem elérhető

Koxi


A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Április 29. - 18:02:28
Válasz #436
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Április 29. - 18:10:51
Válasz #437
Nem elérhető

Koxi


Értem.De lenne még egy hülye kérdés:mikor lenne a legjobb a a hcg bevitele szerinted(ha pl:(hétfőn 2testo+1deca,pénteken ugyanez,mellette minden másnap 1wini,és minden nap 6db metil)?
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Április 29. - 18:16:24
Válasz #438
Nem elérhető

God Vazzeg


Értem.De lenne még egy hülye kérdés:mikor lenne a legjobb a a hcg bevitele szerinted(ha pl:(hétfőn 2testo+1deca,pénteken ugyanez,mellette minden másnap 1wini,és minden nap 6db metil)?

Vasárnap és csütörtök   ;D Napi 6 metil?  ::)

2010. Április 29. - 18:24:42
Válasz #439
Nem elérhető

Koxi


Napi 6 az kevés?(annak idelyén(2000ben) napo-ból 15 ment naponta enantate és deca mellé...). >:D
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Április 29. - 18:26:47
Válasz #440
Nem elérhető

God Vazzeg


Napi 6 az kevés?(annak idelyén napo-ból 15 ment naponta enantate és deca mellé...). >:D


Na akkor metil vagy meta?  !+"%

2010. Április 29. - 18:29:46
Válasz #441
Nem elérhető

Koxi


Ilyen!Van itthon kb.70-80 levél :)
Ebből "csipegetek"  ;)
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Április 29. - 18:30:45
Válasz #442
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2010. Április 29. - 18:31:43
Válasz #443
Nem elérhető

Maszat


Ennek nem sok köze van a metilhez.  ;D

minden szemesre azt mondják,h metil. Mind1 mi, de metil!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 29. - 18:32:39
Válasz #444
Nem elérhető

haven


 :-} én is a heti adagolásnál maradtam. 5000 IU.ampullából 10db 500 IU. gyártottam. Patikában lehet kapni cukorbetegeknek,inzulinhoz való 10 db-os készre szerelt fecskendőkészletet,200ft. A fecskendő különleges kialakítású,úgynevezett veszteségmentes beadást tesz lehetővé,nekünk a HCG kis adagokban történő alkalmazásánál ez a tulajdonsága pont jól jön. Hosszú,vékony 1 ml,jól skálázott beosztással,könnyen lehet 1/10-ed ml felszívni vagyis a bekevert 5000 egységből 500-at alkalmazni. Rövid,vékony talán 27 G a tű rajta,kupakkal. FIGYELEM a tű nem ér le a HCG ampulla aljáig,én kitöltöttem és úgy szívtam fel az 500-as adagokat. Visszakupakoltam őket,bele egy külön jól zárható dobozba és be a hűtőbe. Találtam információt valamelyik külföldi oldalon arra vonatkozóan,hogy a bekevert Pregnyl,hűtőbe helyezve 10 hétig  is eltartható. Erre természetesen garanciát nem vállalok! **:))))*
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Április 29. - 18:39:48
Válasz #445
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ennek nem sok köze van a metilhez.  ;D

minden szemesre azt mondják,h metil. Mind1 mi, de metil!  ;D

Mondjuk ez is igaz.  :D

2010. Május 01. - 11:21:31
Válasz #446
Nem elérhető

dino


Mi a véleményetek a 4hét ON 4hét OFF kúrákról? Mondjuk példaként: heti 250mg enantat, 200mg boldenone.....aztán 4 hét OFF. Egyeseknek az a véleménye, hogy a rövid kúrák nem bonyolítják a HPTA funkciókat, viszont működnek. Ilyen esetekben mi a helyes levezetés, egyáltalán szükséges-e? Van-e értelme egyáltalán a rövid ciklizálásnak?
gondolkodj..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Május 01. - 20:12:27
Válasz #447
Nem elérhető

badrhari


kúra alatt, aromatizáció ellen a Proviron (mondjuk 50mg) vagy a novedex xt a jobb? Javítsatok ki, de úgy olvastam, hogy a proviron magában véve is androgén, a novedex xt viszont nem. De. A proviron gyógyszer, míg a novedex xt egy "táplálékkiegészítő". A gyártó elég jókat ír a novedex-ről (mondjuk meg is lepne ha nem jókat írna róla). Vagy esetleg a kúrától is függ, hogy milyen "anyag" mellé melyik jobb?

2010. Május 01. - 20:49:09
Válasz #448
Nem elérhető

sulcer21


Mi a véleményetek a 4hét ON 4hét OFF kúrákról? Mondjuk példaként: heti 250mg enantat, 200mg boldenone.....aztán 4 hét OFF. Egyeseknek az a véleménye, hogy a rövid kúrák nem bonyolítják a HPTA funkciókat, viszont működnek. Ilyen esetekben mi a helyes levezetés, egyáltalán szükséges-e? Van-e értelme egyáltalán a rövid ciklizálásnak?
gondolkodj..
nem sokat értek hozzá,de HA JÓL TUDOM az enanthat 3 hét mire elkezd hatni szóval ....pont mikor elkezdene hatni akkor fejezed be .Plusz a herék leállnak a termeléssel a szteroid beadása után 2 héttel ..tehát SZERINTEM ha már felbolygatod a hormonokat akkor ne ilyen módon tedd.kíváncsi lennék erre a ciklizálásra mit tenne a cerkával viszont!

2010. Május 02. - 07:32:04
Válasz #449
Nem elérhető

kemi


Mi a véleményetek a 4hét ON 4hét OFF kúrákról? Mondjuk példaként: heti 250mg enantat, 200mg boldenone.....aztán 4 hét OFF. Egyeseknek az a véleménye, hogy a rövid kúrák nem bonyolítják a HPTA funkciókat, viszont működnek. Ilyen esetekben mi a helyes levezetés, egyáltalán szükséges-e? Van-e értelme egyáltalán a rövid ciklizálásnak?
gondolkodj..
nem sokat értek hozzá,de HA JÓL TUDOM az enanthat 3 hét mire elkezd hatni szóval ....pont mikor elkezdene hatni akkor fejezed be .Plusz a herék leállnak a termeléssel a szteroid beadása után 2 héttel ..tehát SZERINTEM ha már felbolygatod a hormonokat akkor ne ilyen módon tedd.kíváncsi lennék erre a ciklizálásra mit tenne a cerkával viszont!

sztem 250 enantát még kevés is, 500tól felfele!
amúgy meg ja, 3 hét után kezd hatni úgyhogy nincs értelme 4 hetes kúrának