2024. Május 13. - 07:05:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451875 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2010. Május 02. - 10:31:19
Válasz #465
Nem elérhető

Maszat


Először a hipotalamusz fog leállni és nem termel gnrh-t.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 02. - 10:32:58
Válasz #466
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
.....

Felvetődött bennem még egy kérdés. Ha a tesztoszteron folyamatosan jelen van a vérben (heti 500 enantát pl) akkor a HCG kúra alatti adagolása mégis hogy működik? HCG stimulálná a heréket, hogy azok termeljenek tesztoszteront, de amint a here próbálna dolgozni, a tesztoszteron lefolytja azonnal, nem? :O

Nem abszolut nem így van! Annyira távol áll tőled ez az egész téma, hogy kár gondolkoznod, tényleg.

A heréket az LH stimulálja(vagy pl. a HCG, ha nincs LH vagy FSH) a termelésre és a herék már nem gondolkoznak, hogy csinálják-e a dolgot vagy nem, hanem csinálják a dolgot. Más szavakkal, a herék elég alacsonyan vannak a táplálkozási láncban, ahhoz, hogy ők döntsenek ilyesmiről, hogy dolgoznak-e vagy nem. A heréket egyszerű magyar munkavállalókként kell elképzelni, főleg az állami alkalmazottakhoz hasonlítanak stb. akiknek a vallásuk pl. a "zéró tolerancia", "a jobszabály kimondja" meg ilyesmi faszságok...saját elképzelésük az életről nem sok van, de ha van is, akkor azzal kár fárasztaniuk, kínozniuk az embertársaikat.

Érted már hogy működnek a herék?  :D

Azt hiszem, igen! Szóval az agyalapi mirigy termeli az LH-t. Ha túl sok a tesztoszteron, akkor az agyalapi mirigy ezt érzékeli és nem termel több LH-t, tehát a here működése leáll. Kívülről bevitt hCG stimulálja a heréket és megszünteti a problémát. Remélem ezt jól értelmeztem. Köszi a sok segítséget.

Uhh, kemi, kezd világosság gyúlni a fejedben, ez már jó jel.  ****:))))))  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Május 02. - 10:34:25
Válasz #467
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Először a hipotalamusz fog leállni és nem termel gnrh-t.

pontosan, ide is egy piros pont.  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Május 02. - 10:41:53
Válasz #468
Nem elérhető

kemi


.....

Felvetődött bennem még egy kérdés. Ha a tesztoszteron folyamatosan jelen van a vérben (heti 500 enantát pl) akkor a HCG kúra alatti adagolása mégis hogy működik? HCG stimulálná a heréket, hogy azok termeljenek tesztoszteront, de amint a here próbálna dolgozni, a tesztoszteron lefolytja azonnal, nem? :O

Nem abszolut nem így van! Annyira távol áll tőled ez az egész téma, hogy kár gondolkoznod, tényleg.

A heréket az LH stimulálja(vagy pl. a HCG, ha nincs LH vagy FSH) a termelésre és a herék már nem gondolkoznak, hogy csinálják-e a dolgot vagy nem, hanem csinálják a dolgot. Más szavakkal, a herék elég alacsonyan vannak a táplálkozási láncban, ahhoz, hogy ők döntsenek ilyesmiről, hogy dolgoznak-e vagy nem. A heréket egyszerű magyar munkavállalókként kell elképzelni, főleg az állami alkalmazottakhoz hasonlítanak stb. akiknek a vallásuk pl. a "zéró tolerancia", "a jobszabály kimondja" meg ilyesmi faszságok...saját elképzelésük az életről nem sok van, de ha van is, akkor azzal kár fárasztaniuk, kínozniuk az embertársaikat.

Érted már hogy működnek a herék?  :D

Azt hiszem, igen! Szóval az agyalapi mirigy termeli az LH-t. Ha túl sok a tesztoszteron, akkor az agyalapi mirigy ezt érzékeli és nem termel több LH-t, tehát a here működése leáll. Kívülről bevitt hCG stimulálja a heréket és megszünteti a problémát. Remélem ezt jól értelmeztem. Köszi a sok segítséget.

Uhh, kemi, kezd világosság gyúlni a fejedben, ez már jó jel.  ****:))))))  :D

hehehe köszi :)

már csak az izgat, hogy jó lesz e a Galenika enantátja
amint elkezdem érezni, remélem mihamarabb (10 napja van bennem 2hetente 500mg) attól a héttől beszúrok heti 500NE hCG-t is. Ez 6000NE-re jön ki, mivel 12 hetes a kúra, 9000NE marad a kúra végére, amit 2 részre osztva 4 és 5000NE beadok clomidal(napi 100mg majd 50mg, tudom h a nolva jobb, de ha nem muszáj, nem használnám)



Hú baszki Efit, kíváncsi vagyok 1-2 urológus tud-e ennyit :D

2010. Május 02. - 10:56:43
Válasz #469
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

hehehe köszi :)

már csak az izgat, hogy jó lesz e a Galenika enantátja
amint elkezdem érezni, remélem mihamarabb (10 napja van bennem 2hetente 500mg) attól a héttől beszúrok heti 500NE hCG-t is. Ez 6000NE-re jön ki, mivel 12 hetes a kúra, 9000NE marad a kúra végére, amit 2 részre osztva 4 és 5000NE beadok clomidal(napi 100mg majd 50mg, tudom h a nolva jobb, de ha nem muszáj, nem használnám)



Hú baszki Efit, kíváncsi vagyok 1-2 urológus tud-e ennyit :D

ha heti 500ne HCG-t nyomsz, akkor a végén nem kell 5000NE vagy 4000NE HCG, elég csak max. 500NE. ha egyáltalán szükség lesz rá.

a clomid jobb libidó szempontból, a nolva jobb tesztoszteron szempontból...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Május 02. - 10:59:36
Válasz #470
Nem elérhető

kemi



hehehe köszi :)

már csak az izgat, hogy jó lesz e a Galenika enantátja
amint elkezdem érezni, remélem mihamarabb (10 napja van bennem 2hetente 500mg) attól a héttől beszúrok heti 500NE hCG-t is. Ez 6000NE-re jön ki, mivel 12 hetes a kúra, 9000NE marad a kúra végére, amit 2 részre osztva 4 és 5000NE beadok clomidal(napi 100mg majd 50mg, tudom h a nolva jobb, de ha nem muszáj, nem használnám)



Hú baszki Efit, kíváncsi vagyok 1-2 urológus tud-e ennyit :D

ha heti 500ne HCG-t nyomsz, akkor a végén nem kell 5000NE vagy 4000NE HCG, elég csak max. 500NE. ha egyáltalán szükség lesz rá.

a clomid jobb libidó szempontból, a nolva jobb tesztoszteron szempontból...

hm, majd kiderül hogy reagálok rá, remélem igazad lesz ;)
clomid már megvan, nolvát csak gyógyszertárból tudnék szerezni, de ha tudok, akkor az megy egészen a kúra végéig úgy a 4. héttől

2010. Május 02. - 14:47:42
Válasz #471
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez a topic mondjuk messze  legkirályabb! Ebböl tényleg sokat lehet tanulni!

És a legfontosabb is, hihetetlen milyen sötétség van a fejekben.. Minél többet tudok erről, annál hülyébbnek érzem magam egyébként..  :-}

2010. Május 03. - 21:17:47
Válasz #472
Nem elérhető

Csabika89


Üdv szeretnék tanácsot kérni kúrámhoz
Mert nem ismerek senki olyan embert aki komolyan tud segíteni csak ilyen kanapébúvárokat!
 kúra úgy nézne  ki hogy
   1 hét 1ampula Testosteron depo és mellette a héten  3 ampulla winstrol depot
   2 hét 1ampula Testosteron depo és mellette a héten  3 ampulla winstrol depot
      3 hét 1ampula Testosteron depo és mellette a héten  3 ampulla winstrol depot
   4 hét 1ampula Testosteron depo és mellette a héten  3 ampulla winstrol depot
   5 hét  3 ampulla winstrol depot
   És zárnám 3x 1500 NE ampulla HCG vell
   igazából az első kérdés az lenne hogy a HCG az utolsó Depo szúrás után mikor kell elkezdeni? mert valaki azt mondja hogy 2 héttel után, más meg hogy 3-4 , mert azt tudom hogy 4-5 naponta kell szúrni a HCG

Második kérdés hogy nagy a androgén hatása erre a proviront mondták csak  nem tudom hogy mikor kell elkezdeni szedni? kúra közben vagy HGC alatt
Meg hogy menyit kell szedni belőle egy nap

2010. Május 15. - 07:47:14
Válasz #473
Nem elérhető

kemi



2010. Május 15. - 10:47:31
Válasz #474
Nem elérhető

Milo


Minek 29-es? Az nagyon vékony, nem tudom hogy átmegy e rajta. 25-össel simán gond nélkül átmegy mindenesetre.
Riceman

2010. Május 15. - 11:15:28
Válasz #475
Nem elérhető

kemi


Minek 29-es? Az nagyon vékony, nem tudom hogy átmegy e rajta. 25-össel simán gond nélkül átmegy mindenesetre.

az inzulinos setben 29-es, nem cserélhető tű van, csak ilyet tudtam szerezni, 500NE adagokban akarok beadni

2010. Május 15. - 17:55:30
Válasz #476
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 15. - 18:04:28
Válasz #477
Nem elérhető

kemi


átmegy az inzulinoson a HCG.

köszi, már csak a felszívást kell megoldani, mivel nem ér le a tű az ampulla fenekéig

2010. Május 15. - 18:15:53
Válasz #478
Nem elérhető

Maszat


átmegy az inzulinoson a HCG.

köszi, már csak a felszívást kell megoldani, mivel nem ér le a tű az ampulla fenekéig

keress az utcán 1 söröskupakot és szívd fel abból!  ;D !+"%
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 15. - 18:46:13
Válasz #479
Nem elérhető

Taki