2024. Május 12. - 18:01:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451816 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Május 15. - 18:56:33
Válasz #480
Nem elérhető

Maszat


Döntsd meg az ampullát!!!

áááááááá ennyi kreativitást ne várj már el!!!!!! mondom keressen az utcán 1 söröskupakot. Építkezések környékén kurva sok van, és mivel bicskával nyitják ki, így nincs meghorpadva középen. beleönti és abbol már vissza tudja szívni.  ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 15. - 18:59:36
Válasz #481
Nem elérhető

mack


Döntsd meg az ampullát!!!

áááááááá ennyi kreativitást ne várj már el!!!!!! mondom keressen az utcán 1 söröskupakot. Építkezések környékén kurva sok van, és mivel bicskával nyitják ki, így nincs meghorpadva középen. beleönti és abbol már vissza tudja szívni.  ;)

húbazzeg, mekkora élettapasztalat  :-){  ;D ;D ;D ;D

2010. Május 15. - 19:05:59
Válasz #482
Nem elérhető

kemi


Döntsd meg az ampullát!!!

gondoltam rá, de asszem jobb módszert találtam^^

2010. Május 15. - 19:06:29
Válasz #483
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 15. - 19:18:31
Válasz #484
Nem elérhető

mack



2010. Május 15. - 22:15:34
Válasz #485
Nem elérhető

haven


:-} én is a heti adagolásnál maradtam. 5000 IU.ampullából 10db 500 IU. gyártottam. Patikában lehet kapni cukorbetegeknek,inzulinhoz való 10 db-os készre szerelt fecskendőkészletet,200ft. A fecskendő különleges kialakítású,úgynevezett veszteségmentes beadást tesz lehetővé,nekünk a HCG kis adagokban történő alkalmazásánál ez a tulajdonsága pont jól jön. Hosszú,vékony 1 ml,jól skálázott beosztással,könnyen lehet 1/10-ed ml felszívni vagyis a bekevert 5000 egységből 500-at alkalmazni. Rövid,vékony talán 27 G a tű rajta,kupakkal. FIGYELEM a tű nem ér le a HCG ampulla aljáig,én kitöltöttem és úgy szívtam fel az 500-as adagokat. Visszakupakoltam őket,bele egy külön jól zárható dobozba és be a hűtőbe. Találtam információt valamelyik külföldi oldalon arra vonatkozóan,hogy a bekevert Pregnyl,hűtőbe helyezve 10 hétig  is eltartható. Erre természetesen garanciát nem vállalok! **:))))*

berakom mégegyszer,hátha hasznos valakinek 8-}
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Május 16. - 07:45:03
Válasz #486
Nem elérhető

thangar


Üdv Mindenkinek!

Végigolvastam a teljes forumot.

A HCG kúra közbeni adagolással kapcsolatban az inzulinos kiszerelést is a kis mennyiségű adagok veszteségmentes elosztása miatt.
Kérdésem arra vonatkozna, ha a tűszúrások számát szeretné valaki csökkenteni, akkor megoldható-e a HCG akár Deca-durabolin vagy T.enantát-tal egyidejüleg felszívva adagolni? ( 0.1 ml többlet mennyiség )
Gondolok itt a víz s olajbázis különböző volta miatt.
Azt gondolom, miért ne mehetne egyben? Kivéve, ha csökkenti egymás felszívódását vagy hatását?

Erre vonatkozóan ha volna valakinek informácija, megköszönném!





2010. Május 16. - 11:15:32
Válasz #487
Nem elérhető

kemi


Üdv Mindenkinek!

Végigolvastam a teljes forumot.

A HCG kúra közbeni adagolással kapcsolatban az inzulinos kiszerelést is a kis mennyiségű adagok veszteségmentes elosztása miatt.
Kérdésem arra vonatkozna, ha a tűszúrások számát szeretné valaki csökkenteni, akkor megoldható-e a HCG akár Deca-durabolin vagy T.enantát-tal egyidejüleg felszívva adagolni? ( 0.1 ml többlet mennyiség )
Gondolok itt a víz s olajbázis különböző volta miatt.
Azt gondolom, miért ne mehetne egyben? Kivéve, ha csökkenti egymás felszívódását vagy hatását?

Erre vonatkozóan ha volna valakinek informácija, megköszönném!






szerintem nem lehet vizeset olajjal összeszívni, nem fog elkeveredni, levegős lesz, habos lesz stb, ne szopasd magad

2010. Május 16. - 11:31:31
Válasz #488
Nem elérhető

mack


Üdv Mindenkinek!

Végigolvastam a teljes forumot.

A HCG kúra közbeni adagolással kapcsolatban az inzulinos kiszerelést is a kis mennyiségű adagok veszteségmentes elosztása miatt.
Kérdésem arra vonatkozna, ha a tűszúrások számát szeretné valaki csökkenteni, akkor megoldható-e a HCG akár Deca-durabolin vagy T.enantát-tal egyidejüleg felszívva adagolni? ( 0.1 ml többlet mennyiség )
Gondolok itt a víz s olajbázis különböző volta miatt.
Azt gondolom, miért ne mehetne egyben? Kivéve, ha csökkenti egymás felszívódását vagy hatását?

Erre vonatkozóan ha volna valakinek informácija, megköszönném!






szerintem nem lehet vizeset olajjal összeszívni, nem fog elkeveredni, levegős lesz, habos lesz stb, ne szopasd magad

egyetértek, teljesen más a viszkozitásuk

2010. Május 16. - 11:33:30
Válasz #489
Nem elérhető

pmiller06


szerintem nem ez az egyetlen ok, amiért faszság így használni....

2010. Május 16. - 11:53:56
Válasz #490
Nem elérhető

Maszat


istenem  !+"%

hallod a tűszúrások csökkentése érdekében adjál be magadnak 3heti tesztoszteron adagot egyszerre.

Eleve a hcg mehet subcután is, kis fasz 29g-s, pár miniméteres tű. nem is lehet érezni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 16. - 11:57:13
Válasz #491
Nem elérhető

haven


szerintem nem ez az egyetlen ok, amiért faszság így használni....
pontosan. Számít az időrendiség!
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Május 16. - 11:58:22
Válasz #492
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
istenem  !+"%

hallod a tűszúrások csökkentése érdekében adjál be magadnak 3heti tesztoszteron adagot egyszerre.

Eleve a hcg mehet subcután is, kis fasz 29g-s, pár miniméteres tű. nem is lehet érezni.

miniméter baaaaazzzzzz  :D

2010. Május 16. - 11:59:47
Válasz #493
Nem elérhető

Maszat


jóóóóóóóóóó. Most keltem! Faszomat már a vérszívásaitokba  ;D

miliméter...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 16. - 12:31:53
Válasz #494
Nem elérhető

thangar


Üdv Mindenkinek!

Végigolvastam a teljes forumot.

A HCG kúra közbeni adagolással kapcsolatban az inzulinos kiszerelést is a kis mennyiségű adagok veszteségmentes elosztása miatt.
Kérdésem arra vonatkozna, ha a tűszúrások számát szeretné valaki csökkenteni, akkor megoldható-e a HCG akár Deca-durabolin vagy T.enantát-tal egyidejüleg felszívva adagolni? ( 0.1 ml többlet mennyiség )
Gondolok itt a víz s olajbázis különböző volta miatt.
Azt gondolom, miért ne mehetne egyben? Kivéve, ha csökkenti egymás felszívódását vagy hatását?

Erre vonatkozóan ha volna valakinek informácija, megköszönném!






szerintem nem lehet vizeset olajjal összeszívni, nem fog elkeveredni, levegős lesz, habos lesz stb, ne szopasd magad

egyetértek, teljesen más a viszkozitásuk


Köszönöm, emiatt volt a kérdésem.