2024. Május 13. - 01:13:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451847 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Május 16. - 12:47:01
Válasz #495
Nem elérhető

kemi


istenem  !+"%

hallod a tűszúrások csökkentése érdekében adjál be magadnak 3heti tesztoszteron adagot egyszerre.

Eleve a hcg mehet subcután is, kis fasz 29g-s, pár miniméteres tű. nem is lehet érezni.
1,22*0,33mm :D

2010. Május 16. - 12:58:25
Válasz #496
Nem elérhető

thangar


szerintem nem ez az egyetlen ok, amiért faszság így használni....


Szia! Véletlen sem kioktató jelleggel olvasd a következőt.
Az alant olvasható sorból már tudom mire gondoltál - ha valóban erre -  de senki sem gondolatolvasó.
Képzeld magad abba a helyzetbe, ha valamiről nincs pontos információd, felteszel egy kérdést s ennyi választ kapsz viszont. Elkezdene e érdekelni a miért s a megfelelően alátámasztott indok is esetleg? Ha nem, akkor baj van, mert csak elfogadsz egy választ, ami nem a sajátod, mivel bizonytalan vagy valamiben s ebben az esetben nem is az érdekel ki írja, mit s miért csak hogy más döntsön helyetted.
Vagyis ha faszság, akkor kéretik leírni azt is mire gondolsz, miért az? - a közeljövőbeni hozzászólásokra értem, az én gondolatomra úgy látom érkezett érdemben is válasz  - Ugyanis előfordulhat, hogy  az is épp csak annyira jó feltevés, mint az én faszságom :) Ami számodra egyértelmű , mert tisztában vagy vele, az nem azt jelenti, hogy másnak is az.  



pontosan. Számít az időrendiség!

Szia! Köszönöm
Gondoltam rá, hogy kizárhatja ez is az együttes használtot. Ha jól sejtem érdemes akkor használni, mikor a tesztoszteron koncentráció a legmagasabb. Vagyis épp a tesztoszteron beadása idején ez a legalacsonyabb szinten van s lehet kevésbé hatásos vagy volna értelme, ami persze még nem jelentheti azt, hogy rossz. Idézve Efit szavait nem szó szerint: Lehet hogy nem rossz, csak van optimálisabb is.
Ha jól emlékszem, az időzítés nem volt leírva korábbiakban a hetenkénti adagolással kapcsolatban. Persze sejthető lehet, de a sejtés néha kevés.

2010. Május 16. - 13:16:09
Válasz #497
Nem elérhető

thangar


istenem  !+"%

hallod a tűszúrások csökkentése érdekében adjál be magadnak 3heti tesztoszteron adagot egyszerre.

Köszi az érdemleges hozzászólást, javaslom saját részre kipróbálni, én mellőzném ha nem baj :)
S különben is az én 3 heti adagom van akinek pár nap alatt elfogy, szóval lehet elgondolkodom rajta, de majd csak pár kúrával később  :) A több nem mindig jobb jelszóval élve.


Eleve a hcg mehet subcután is, kis fasz 29g-s, pár miniméteres tű. nem is lehet érezni.

Ezt teljesen értem, s elfogadom. Nem csak az érzés miatt volt a kérdés. Előfordulhat, hogy nem lesz a közelemben akire rábíznám a beadást - 8-10 hétre előre nem mindig lehet tervezni- magamnak meg nem próbáltam még. Nagyon élhetnek bennem az önpusztítás elleni motorikus tevékenységeim, vagyis épp odaérve a kezemmel, megállnék a mozdulattal akaratlanul is.  Vagy mindenki megtanulja s saját magának? Nem volna kellemes a  kissé merev izmok miatt hátrafordulva hátgörcs közben seggemből kiálló fecskendővel szentségelni.

2010. Május 16. - 13:28:14
Válasz #498
Nem elérhető

mack


istenem  !+"%

hallod a tűszúrások csökkentése érdekében adjál be magadnak 3heti tesztoszteron adagot egyszerre.

Köszi az érdemleges hozzászólást, javaslom saját részre kipróbálni, én mellőzném ha nem baj :)
S különben is az én 3 heti adagom van akinek pár nap alatt elfogy, szóval lehet elgondolkodom rajta, de majd csak pár kúrával később  :) A több nem mindig jobb jelszóval élve.


Eleve a hcg mehet subcután is, kis fasz 29g-s, pár miniméteres tű. nem is lehet érezni.

Ezt teljesen értem, s elfogadom. Nem csak az érzés miatt volt a kérdés. Előfordulhat, hogy nem lesz a közelemben akire rábíznám a beadást - 8-10 hétre előre nem mindig lehet tervezni- magamnak meg nem próbáltam még. Nagyon élhetnek bennem az önpusztítás elleni motorikus tevékenységeim, vagyis épp odaérve a kezemmel, megállnék a mozdulattal akaratlanul is.  Vagy mindenki megtanulja s saját magának? Nem volna kellemes a  kissé merev izmok miatt hátrafordulva hátgörcs közben seggemből kiálló fecskendővel szentségelni.

nem olyan vastag aza tű......nekem volt hogy egy hónapig minden nap a hasamba kellett tolnom a vérhígítót, az sem kellemes de belejöttem.

2010. Május 16. - 14:19:50
Válasz #499
Nem elérhető

haven


thangar! Volt már korábban szó róla itt a fórumban,hogy a  hetenkénti HCG adagolásnál mi az optimális időpont a beadásra. God és efitmaster írt róla. A tesztoszteron beadását követő nap a legjobb időpont erre.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Május 16. - 14:30:18
Válasz #500
Nem elérhető

thangar


thangar! Volt már korábban szó róla itt a fórumban,hogy a  hetenkénti HCG adagolásnál mi az optimális időpont a beadásra. God és efitmaster írt róla. A tesztoszteron beadását követő nap a legjobb időpont erre.


Időközben elkezdtem újra az elejétől telejsen ezt a nyitott témát. Lehet csak elfelejtettem, vagy átsiklottam felette.
Kb 3 hete kerültem ide  s szépen végigolvastam mindent ami hasznosnak is tünt- mármint minden megnyitott témát.
Köszönöm az infot, elhiszem, biztosan rá is lelek ismételten.

2010. Május 16. - 15:15:26
Válasz #501
Nem elérhető

pmiller06


thangar! Volt már korábban szó róla itt a fórumban,hogy a  hetenkénti HCG adagolásnál mi az optimális időpont a beadásra. God és efitmaster írt róla. A tesztoszteron beadását követő nap a legjobb időpont erre.

Ugye azzal kezdted, thangar, hogy elolvasad a "teljes fórumot". Két lehetőség van: 1, nem mondtál igazat 2, nem érted amit olvasol... Ha ennyi figyelmet szentelsz erre az egészre (nagyon maximum 100 oldal végigolvasása), akkor örülj, hogy egyáltalán választ kapsz, amivel megakadályozom a faszságod..

2010. Május 17. - 14:11:20
Válasz #502
Nem elérhető

thangar


thangar! Volt már korábban szó róla itt a fórumban,hogy a  hetenkénti HCG adagolásnál mi az optimális időpont a beadásra. God és efitmaster írt róla. A tesztoszteron beadását követő nap a legjobb időpont erre.

Ugye azzal kezdted, thangar, hogy elolvasad a "teljes fórumot". Két lehetőség van: 1, nem mondtál igazat 2, nem érted amit olvasol... Ha ennyi figyelmet szentelsz erre az egészre (nagyon maximum 100 oldal végigolvasása), akkor örülj, hogy egyáltalán választ kapsz, amivel megakadályozom a faszságod..

thangar! Volt már korábban szó róla itt a fórumban,hogy a  hetenkénti HCG adagolásnál mi az optimális időpont a beadásra. God és efitmaster írt róla. A tesztoszteron beadását követő nap a legjobb időpont erre.

Ugye azzal kezdted, thangar, hogy elolvasad a "teljes fórumot". Két lehetőség van: 1, nem mondtál igazat 2, nem érted amit olvasol... Ha ennyi figyelmet szentelsz erre az egészre (nagyon maximum 100 oldal végigolvasása), akkor örülj, hogy egyáltalán választ kapsz, amivel megakadályozom a faszságod..


Szép napot pmiller06!

1. Igen, azzal kezdtem, s így is van! Attól, hogy valaki újoncként szerepel itt regisztráltként, nem azt jelenti, hogy nem olvas, pár hónapja vagy éve is csak levelezőn jár edzeni, esetleg csak 8 általános iskolai végzettsége volna amit feltételeztél vélhetően a nem értem mit olvasok megjegyzéseddel.  A teljes forumot nem csak a  hcg...témában nyitottra értettem, hanem a teljes szteroid s még ezen felül elég sokra. Elég kíváncsi természet vagyok s amire nem tudom a választ,megpróbálok utána járni. X files 2003 könyvön is rég túl vagyok, s ha nem vagy túlságosan fiatal , vagy nem pelenkáztak még abban az időben, akkor ennek a könyvnek az elődjére is emlékezhetsz, talán "piros" anabolikus szteroidok címmel  volt a köztudatban 15 évvel ezelőtt is már. - AKkor még nem igen voltak hasznos forumok, sőt még nagyon internet sem-  A színre amiatt nem emlékszem pontosan, mert csak fekete-fehér fénymásolatban kaptam meg.  Ha csak a szteroidoról szóló témákat  nézem, az is  alapból, ha jól emlékszem 42 féle ezen a forumon. Az átlag nem igen hiszem, hogy kb az általad említett 2,5 oldal lenne, amiből összejön a 100.
Megértem, én sem szorzok s adok össze szívesen 4×6-20 nál magasabb összeget eredményező számokat egyszerre, de ez kifejezetten az edzőteremre korlátozódik.
Ennyit az igaz mondásról,  s az  ismeretlenül ítélni vagy véleményt nyilvánítani valakiről témában egy egy kérdés alapján látatlanban.

2. Sajnálatos tény, ha számodra már egy szövegben azt is érteni vagy külön értelmezni kell, "a rákövetkező nap " mint mondat mit jelelnt. Nekem ez nem okoz nehézséget abba a tekintetben, hogy ne érteném mit olvasok. Nem tudom mire gondoltál ezzel a megjegyzéseddel. Lehet csak könnyen átvett korábbi mondat volt másoktól az előző oldalakról s úgy érezted jól hangzik, ha ezt írod,mert mások is ezt teszik. Szerintem nem ide illő volt egyáltalán.
Erre vonatkozóan a korábbi hsz. emben jeleztem annak aki érdemben is választ adott, megköszöntem,elfogadtam, s írtam,hogy újra átolvasom mert előfordulhat, átsiklottam felette. - úgynevezett elnézés kérésként szerepelt ez a válaszom a tévedésemre vagy figyelmetlenségemre vonatkoztatva, de csak ha tudsz szöveget értelmezni s a sorok között olvasni ez akkor eshetett csak le számodra. Vélhetően nem így történt, erről nem én tehetek. AJándékot nem fogok küldeni, hogy elnyerjem a bocsánatod, kivéve ha egy zsenivel állok szemben, aki minden kérdésre megfelelően helyes választ tud s minden egyes elolvasott mondatra pontosan emlékezik. Sajnálom ha az egod sértve érzi magát, kellemetlen érzés, de fejleszthető az elviselhetősége.
Az enyém is sértve érezte magát picit, ne aggódj, különben egy szóban sem reagáltam volna rá semit sem az érdemben mentes hozzászólásodra  :)
Ha a mondatod nem az "ugye" kérdőre vonó szóval kezdted volna, s nem kérdőjelezed meg azt hogy igazat állítottam, akkor ez a válasz sem születik meg így,

Elnézést kérek mindenkitől, mivel nem a témában való hsz. lett, de ha ehhez hasonló választ kapok, ami szintén nem érdemi, akkor úgy vélem magyarázattal tartozom.

ui.: Ne lepődj meg ha ebben a témában válaszolsz s nem kapsz rá egy mondatot sem reakcióként tőlem. Nem kívnom gyarapítani a forumot felesleges sorokkal a későbbiekben.

Üdv!

2010. Május 17. - 18:16:02
Válasz #503
Nem elérhető

pmiller06


Nem érzem magam sértve. Változatlanul úgy gondolom, hogy nincs jogod felháborodni, mivel Te nem olvastad el rendesen a topicot.

2010. Május 17. - 18:28:06
Válasz #504
Nem elérhető

mack


szerintem meg semmi értelme vitázni.  :-!!!

2010. Május 18. - 08:43:27
Válasz #505
Nem elérhető

Laciii


Jajj pmiller, gondolom te itt mindenre emléxel amit olvastál, és kivűlről tudsz mindent.. ;D Ezt leírhatnád itt 1000embernek aki itt kérdez bármit is. &5*

2010. Május 21. - 22:33:59
Válasz #506
Nem elérhető

supchh


:-} én is a heti adagolásnál maradtam. 5000 IU.ampullából 10db 500 IU. gyártottam. Patikában lehet kapni cukorbetegeknek,inzulinhoz való 10 db-os készre szerelt fecskendőkészletet,200ft. A fecskendő különleges kialakítású,úgynevezett veszteségmentes beadást tesz lehetővé,nekünk a HCG kis adagokban történő alkalmazásánál ez a tulajdonsága pont jól jön. Hosszú,vékony 1 ml,jól skálázott beosztással,könnyen lehet 1/10-ed ml felszívni vagyis a bekevert 5000 egységből 500-at alkalmazni. Rövid,vékony talán 27 G a tű rajta,kupakkal. FIGYELEM a tű nem ér le a HCG ampulla aljáig,én kitöltöttem és úgy szívtam fel az 500-as adagokat. Visszakupakoltam őket,bele egy külön jól zárható dobozba és be a hűtőbe. Találtam információt valamelyik külföldi oldalon arra vonatkozóan,hogy a bekevert Pregnyl,hűtőbe helyezve 10 hétig  is eltartható. Erre természetesen garanciát nem vállalok! **:))))*

berakom mégegyszer,hátha hasznos valakinek 8-}

Igen hasznos és köszi. Ma én is vettem Omnican néven narancssárga kupakkal.

2010. Május 27. - 08:10:11
Válasz #507
Nem elérhető

supchh


:-} én is a heti adagolásnál maradtam. 5000 IU.ampullából 10db 500 IU. gyártottam. Patikában lehet kapni cukorbetegeknek,inzulinhoz való 10 db-os készre szerelt fecskendőkészletet,200ft. A fecskendő különleges kialakítású,úgynevezett veszteségmentes beadást tesz lehetővé,nekünk a HCG kis adagokban történő alkalmazásánál ez a tulajdonsága pont jól jön. Hosszú,vékony 1 ml,jól skálázott beosztással,könnyen lehet 1/10-ed ml felszívni vagyis a bekevert 5000 egységből 500-at alkalmazni. Rövid,vékony talán 27 G a tű rajta,kupakkal. FIGYELEM a tű nem ér le a HCG ampulla aljáig,én kitöltöttem és úgy szívtam fel az 500-as adagokat. Visszakupakoltam őket,bele egy külön jól zárható dobozba és be a hűtőbe. Találtam információt valamelyik külföldi oldalon arra vonatkozóan,hogy a bekevert Pregnyl,hűtőbe helyezve 10 hétig  is eltartható. Erre természetesen garanciát nem vállalok! **:))))*

berakom mégegyszer,hátha hasznos valakinek 8-}
Költői kérdés, de ilyenkor gondolom már csak a subcutan injekció jön szóba. Ilyet még nem próbáltam ugyan, de olvastam az instrukciót az Anabolics2009-ben ill. a neten. Ha esetleg vki okosítana ezzel kapcsolatban, nagyon szívesen venném, akár priviben is.

2010. Június 02. - 10:24:05
Válasz #508
Nem elérhető

Koxi


Hány fok kell a hcg-nek bekeverve,mennyire kell lehűteni,5-10C között elég(remélem nem romlott meg)?
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Június 02. - 10:52:40
Válasz #509
Nem elérhető

haven


" all those moments will be lost in time like tears in rain "