2024. Május 13. - 11:56:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451894 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2010. Június 11. - 21:49:02
Válasz #510
Nem elérhető

brutusz


első sorban efit mestert kérdezném, de mindenki véleményét szivesen veszem.
a csipegetés a következő: 8 hetes kúra, 3 naponta tren és deca, minden másnap propi, az utolsó 30 napban minden másnap wini. minden hét végén kb. 600 NE hcg (egy ampullát zsedtem 8 fele). minden nap 50 mg proviron, elég hajlamos vagyok a gynora, ha gond lesz zita is mellé megy, eleinte 10 mg-al. lehet, hogy vannak vélemények melyek szerint ez nem teljesen jó, de az előzőekben nekem bevált. mikor összeraktam novedexet nem tudtam szerezni, restort vettem, két dobozzal. aztán most sikerült vennek novedexet, de csak egy dobozzal. mivel az adagolása legalább 2 szem naponta, ez csak 30 napot takar be. a kérdésem az lenne, hogy hogyan kombináljam, hogy valami értelme is legyen. pl. napi 1 novedex és 2 restor? vagy kezdejem az egyikkel? de melyikkel?
előre is kösz a válaszokat.

2010. Június 12. - 00:08:11
Válasz #511
Nem elérhető

Kris


ja ja! Pmiller! Ne kapjál már be mindenkit? Mire fel? Az 1 éves reg-re? Ez egy fórum , azért van ,hogy lehessen kérdezni.

Nem kötelező visszaolvasni ez elég nehéz a sok off miatt!

És sokan szívesen válaszolnak!

2010. Június 12. - 08:39:50
Válasz #512
Nem elérhető

pmiller06


ja ja! Pmiller! Ne kapjál már be mindenkit? Mire fel? Az 1 éves reg-re? Ez egy fórum , azért van ,hogy lehessen kérdezni.

Nem kötelező visszaolvasni ez elég nehéz a sok off miatt!

És sokan szívesen válaszolnak!

Minden érzékeny lelkű testépítőtől és nem testépítőtől elnézést kérek, hogy bunkón viselkedtem. Priviben adok címet, aki megsértődött keressen fel, elmegyek és veszek neki ablakzsiráfot (hogy megtanuljon olvasni) meg egy rózsaszín macit. Sajnos 1 éves reggel csak ennyit tehetek. Jövőre már action man-t kaphattok.

 :-!!!

2010. Június 13. - 20:49:08
Válasz #513
Nem elérhető

player


Nemhiába mondják,hogy ez a "sport" az egót is erősíti...

2010. Június 14. - 10:41:14
Válasz #514
Nem elérhető

Yanou


első sorban efit mestert kérdezném, de mindenki véleményét szivesen veszem.
a csipegetés a következő: 8 hetes kúra, 3 naponta tren és deca, minden másnap propi, az utolsó 30 napban minden másnap wini. minden hét végén kb. 600 NE hcg (egy ampullát zsedtem 8 fele). minden nap 50 mg proviron, elég hajlamos vagyok a gynora, ha gond lesz zita is mellé megy, eleinte 10 mg-al. lehet, hogy vannak vélemények melyek szerint ez nem teljesen jó, de az előzőekben nekem bevált. mikor összeraktam novedexet nem tudtam szerezni, restort vettem, két dobozzal. aztán most sikerült vennek novedexet, de csak egy dobozzal. mivel az adagolása legalább 2 szem naponta, ez csak 30 napot takar be. a kérdésem az lenne, hogy hogyan kombináljam, hogy valami értelme is legyen. pl. napi 1 novedex és 2 restor? vagy kezdejem az egyikkel? de melyikkel?
előre is kösz a válaszokat.

Szerintem ne csússz el egyetlen doboz Novedex XT-n! Habár itthon már nagyon nehezen beszerezhető, angol ebayről még meg tudod rendelni, nem is olyan vészes áron. Ha már ennyit rászántál a kúrára, akkor ezen már ne múljon...

2010. Június 15. - 05:57:55
Válasz #515
Nem elérhető

brutusz


időközben még olvasgatva ezt a topikot akadtam efit olyan hozzászólására, ahol azt írja, hogy nolvedexből fég adag kell kúra közben, de szeretnék biztosra menni, megnézem ezt az ebayt. köszi!

2010. Június 15. - 11:08:38
Válasz #516
Nem elérhető

Yanou


időközben még olvasgatva ezt a topikot akadtam efit olyan hozzászólására, ahol azt írja, hogy nolvedexből fég adag kell kúra közben, de szeretnék biztosra menni, megnézem ezt az ebayt. köszi!

Vigyázz, a Gaspari által gyártott Novedex XT nem összekeverendő a Nolvadex-el (tamoxifen-nel)! A Novedex XT-t tényleg fél adagolással javallja használni Efit a kúra alatt, ami jelen esetben 2 kapszulát jelent esténként lefekvés előtt, így az egy doboznyi kapszula (60db) 1 hónapra elég. Így ha 8 hetes kúrát csinálsz, akkor mindenképp 2 doboz !!NOVEDEX XT!!-re lesz szükséged!

2010. Június 15. - 12:05:26
Válasz #517
Nem elérhető

brutusz


nem keverem a nolvat a noveval, csak valami miatt a novedexet néha nolvedexnek írom véletlenül.
a dobozon azt írja, hogy a napi adag 2 szem, igaz utána írja, hogy lehet 4 is. én a 2-t feleztem. már 1 hete folamatban van a kúra, most napi 1 novedex, 2 restore, 50 mg provi. ahogy efit írja egy szeget két kalapáccsal, de most az egyik csak egy fél kalapács. (mármint a novedex-provi)

2010. Június 23. - 23:00:53
Válasz #518
Nem elérhető

Breaker


:-} én is a heti adagolásnál maradtam. 5000 IU.ampullából 10db 500 IU. gyártottam. Patikában lehet kapni cukorbetegeknek,inzulinhoz való 10 db-os készre szerelt fecskendőkészletet,200ft. A fecskendő különleges kialakítású,úgynevezett veszteségmentes beadást tesz lehetővé,nekünk a HCG kis adagokban történő alkalmazásánál ez a tulajdonsága pont jól jön. Hosszú,vékony 1 ml,jól skálázott beosztással,könnyen lehet 1/10-ed ml felszívni vagyis a bekevert 5000 egységből 500-at alkalmazni. Rövid,vékony talán 27 G a tű rajta,kupakkal. FIGYELEM a tű nem ér le a HCG ampulla aljáig,én kitöltöttem és úgy szívtam fel az 500-as adagokat. Visszakupakoltam őket,bele egy külön jól zárható dobozba és be a hűtőbe. Találtam információt valamelyik külföldi oldalon arra vonatkozóan,hogy a bekevert Pregnyl,hűtőbe helyezve 10 hétig  is eltartható. Erre természetesen garanciát nem vállalok! **:))))*

berakom mégegyszer,hátha hasznos valakinek 8-}
Költői kérdés, de ilyenkor gondolom már csak a subcutan injekció jön szóba. Ilyet még nem próbáltam ugyan, de olvastam az instrukciót az Anabolics2009-ben ill. a neten. Ha esetleg vki okosítana ezzel kapcsolatban, nagyon szívesen venném, akár priviben is.

-Nem mondta meg senki, ezért én is megkérdezem: a HCG-injekciót subcutan, vagy izomba kell beadni?
-Novedex-et pedig kaptam tegnap a pécsi  Extremefit-nél.......

2010. Június 23. - 23:12:34
Válasz #519
Nem elérhető

Maszat


a HCG mehet izomba és subcutan is. Mondjuk Én subcutan 1x adtam, elég is volt  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 23. - 23:12:57
Válasz #520
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
a HCG mehet izomba és subcutan is. Mondjuk Én subcutan 1x adtam, elég is volt  ;D

Miért?

2010. Június 23. - 23:15:31
Válasz #521
Nem elérhető

Maszat


a HCG mehet izomba és subcutan is. Mondjuk Én subcutan 1x adtam, elég is volt  ;D

Miért?

utálom a tűt, nem is értem,h jött az ötlet,h belenyomom a hasamon összenyomott bőr alá. Rajtam kurva kevés zsír van, rendesen össze kellett szorítanom 1 csomó bőrt,h a kb 1 centis tűt tövig nyomjam. Az összeszorított bőrbe meg elég fájdalmas volt belenyomni a tűt.(mondjuk tuti Én voltam a láma)

Akinek több zsír van a hasán nyílván kellemesebb, de Én inkább betolom comba vagy seggbe. Jó helye van ott. ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 23. - 23:18:09
Válasz #522
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
a HCG mehet izomba és subcutan is. Mondjuk Én subcutan 1x adtam, elég is volt  ;D

Miért?

utálom a tűt, nem is értem,h jött az ötlet,h belenyomom a hasamon összenyomott bőr alá. Rajtam kurva kevés zsír van, rendesen össze kellett szorítanom 1 csomó bőrt,h a kb 1 centis tűt tövig nyomjam. Az összeszorított bőrbe meg elég fájdalmas volt belenyomni a tűt.(mondjuk tuti Én voltam a láma)

Akinek több zsír van a hasán nyílván kellemesebb, de Én inkább betolom comba vagy seggbe. Jó helye van ott. ;D

Mondjuk máshol is összefoghattad volna a bőrt...

...pl. a pöcsödön.  ;D

2010. Június 23. - 23:21:00
Válasz #523
Nem elérhető

mangela87



2010. Június 24. - 14:46:00
Válasz #524
Nem elérhető

Breaker


Köszönöm ! Akkor megy a seggembe mint a propi.