2024. Május 12. - 20:25:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451825 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Szeptember 20. - 00:28:43
Válasz #540
Nem elérhető

Tudi


Köszönöm szépen a választ.Nem teljesen volt tiszta számomra,mert olvastam a Testo injekció előtt egy-két nappal kivitelezendő variánsról s az általad említett Testot követő napiról is.Mondjuk mit írtál,számomra is az mutat egy ésszerű,követni érdemes logikát.Mivel heti kettő depo lenne,bontsam a hcg-t is kettő részre(250NE),vagy elég a héten a  második depo utáni napon az 500NE.
Akik porciózni szokták így használják?Te,ha esetleg megosztanád velem,így használnád/használtad?

2010. Szeptember 20. - 10:09:40
Válasz #541
Nem elérhető

lucy01


Köszönöm szépen a választ.Nem teljesen volt tiszta számomra,mert olvastam a Testo injekció előtt egy-két nappal kivitelezendő variánsról s az általad említett Testot követő napiról is.Mondjuk mit írtál,számomra is az mutat egy ésszerű,követni érdemes logikát.Mivel heti kettő depo lenne,bontsam a hcg-t is kettő részre(250NE),vagy elég a héten a  második depo utáni napon az 500NE.
Akik porciózni szokták így használják?Te,ha esetleg megosztanád velem,így használnád/használtad?

szerintem heti 1szer is bőven elég!nem hiszem hogy sok változás történne.
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Szeptember 22. - 01:05:48
Válasz #542
Nem elérhető

Tudi


Igen,nyílván így van.
Köszönöm a segítséget.

2010. Szeptember 22. - 10:22:43
Válasz #543
Nem elérhető

Milo


heti 1szerr biztos elég, gondold már el aki pl.minden másnap szúr vmit,hcg t is tolna minden másnap..
Riceman

2010. Szeptember 23. - 18:38:25
Válasz #544
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

Heti 500mg Testosterone Depot-nál(2 adag),ha a HCG-t kiporciózva,heti adagolásban egyszer alkalmaznám(500NE) a kúra időtartama alatt,akkor a Testosterone injekciókhoz képest mikor lenne helyes alkalmaznom?

heti 2x250NE jobb mint 1x500. Ezt 1 ismerősöm olvasta olyan oldalon, ahol amerikai orvosok szoktak publikálni, Én eszerint alkalmazom. Mondsjuk Én 375NE-t(2ml be oldottam a port és 0.15öt használok) nyomok minden 3. napon. Nem a tesztoszteronhoz viszonyítok.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 23. - 18:42:15
Válasz #545
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok!

Heti 500mg Testosterone Depot-nál(2 adag),ha a HCG-t kiporciózva,heti adagolásban egyszer alkalmaznám(500NE) a kúra időtartama alatt,akkor a Testosterone injekciókhoz képest mikor lenne helyes alkalmaznom?

heti 2x250NE jobb mint 1x500. Ezt 1 ismerősöm olvasta olyan oldalon, ahol amerikai orvosok szoktak publikálni, Én eszerint alkalmazom. Mondsjuk Én 375NE-t(2ml be oldottam a port és 0.15öt használok) nyomok minden 3. napon. Nem a tesztoszteronhoz viszonyítok.

Hasonlo volt nekem is legutobb, 4naponta 500ne.  =/+' Es nagyobbak voltak a golyoim a kura vegen is, mint 18 evesen  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Szeptember 23. - 19:25:00
Válasz #546
Nem elérhető

sulcer21


Na akkor legyetek szívesek elárulni hogyan osszátok ti ekkora adagokra a HCg-t mert nem  tudom hogyan kell!!

2010. Szeptember 23. - 21:14:43
Válasz #547
Nem elérhető

brutusz


inzulinos fecsi a megoldás, ha mondjuk heti egyszer akarsz nyomni. ennél több esetben ajánlott deszt. vízben hígítani. na persze nem abból amit az aksiba öntesz... ;D
de látszik, hogy nem olvasol,mert már párszor le lett írva...

2010. Szeptember 24. - 00:17:15
Válasz #548
Nem elérhető

Tudi


Érdekes amit írtál Maszat.
Miért pont 375NE-t használsz?Hogy jutottál erre a mennyiségre?

2010. Szeptember 24. - 02:35:44
Válasz #549
Nem elérhető

Maszat


Érdekes amit írtál Maszat.
Miért pont 375NE-t használsz?Hogy jutottál erre a mennyiségre?

Vettem külön injekciós oldatot(deszt vizet) és plusz 1 ml-t öntöttem hozzá. Így a nem kell 0.05ml-ekkel szenvednem. Aztán valamiért nem 0.1et szívtam fel az inzuliunos fecsikbe hanem másfelet. Az ok,h elég libidó gyilkos kúrám van. Tatralmaz boldenont, anapolont,trenbolont és winstrolt. A tesztoszteront nem akarom az egekbe emelni, inkább figyelek arra,h asaját termelés megmaradjon.

Amugy pont tegnap beszéltük brutusszal,h véleményünk szerint a szervezet jobban reagálhat a saját maga álltal termelt, mint az exogén tesztoszteronra. Ezt 2 dologban is észrevettem anno. Régen amikor a ciklus utáni 3x5000ne megoldást alkalmaztam a HCG injekciók után sokkal jobban elkezdett szőrösödni a mellem. 2hét alatt többet erősödött mint a 8hetes kúraalatt(nagyon kevés van rajtam, így észreveszem a változást) és az idegrendszeremen is éreztem,h feszült vagyok.(elég labilis idegrendszerem van, minden apró változást érzékelek rajta). Aztán lehet,h ez a teória nem helytáló és a szervezet nem tesz különbséget, de Én ezt tapasztaltam.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 24. - 13:06:15
Válasz #550
Nem elérhető

brutusz


Ezek szerint mégis csak nyomsz egy kis trenit is mellé? (régebben azt írtad, hogy, nem mered annyira dúrvává tenni, én meg ott leragadtam).
Na és a propi akkor, hogy áll?
Tudi következő kérdése az lesz, hogy hogyan szívod ki az ampollából az inzulinos fecsivel? persze ez csak akkor merűl fel mikor már meglesz a fecsi.

Te Tudi, a Maszat téged lehet átvágott. Csak azért, mert szerintem 384,6 NEet nyom. (Bocs Maszat, csak vicc. Az 5000et dobtam 13 fele)

2010. Szeptember 24. - 13:20:48
Válasz #551
Nem elérhető

Tudi


Nyílván Brutusz,nyílván...Szerintem a kérdésem nem tartozik a segg kategóriába és felteszem Maszat szerint sem,hisz értelmes választ kaptam.Kérdésem abból fakadt,hogy a HCG-s topic elolvasása után a közkézen forgó általánosan elfogadott mennyiség a heti 500NE(vagy 2x250NE),ezért akartam megtudni,hogy miért alkalmaz annyit,amennyit,mire abszolút érthető és kimerítő választ kaptam,mit ezúton is köszönök.Neked kedves Brutusz mikor meglesz már az inzulinos fecskendő,akkor majd külön privátbva írok,hogy-hogy is kell ezt akkor csinálni? ;D

2010. Szeptember 24. - 13:24:52
Válasz #552
Nem elérhető

Maszat


Ezek szerint mégis csak nyomsz egy kis trenit is mellé? (régebben azt írtad, hogy, nem mered annyira dúrvává tenni, én meg ott leragadtam).


hát veszek 1 10milis üveggel, az kitart 5hétig. Semmi extra. Ahogy az anapolon elmarad becsatolom a trenit.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 24. - 14:53:03
Válasz #553
Nem elérhető

warren


Ezek szerint mégis csak nyomsz egy kis trenit is mellé? (régebben azt írtad, hogy, nem mered annyira dúrvává tenni, én meg ott leragadtam).


hát veszek 1 10milis üveggel, az kitart 5hétig. Semmi extra. Ahogy az anapolon elmarad becsatolom a trenit.

Vazze ennyi anyaggal, remélem látunk Ősszel valamelyik versenyen!!!!!  @:-)

Ja és boccs az off-ért
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Szeptember 24. - 15:00:32
Válasz #554
Nem elérhető

Maszat


Ezek szerint mégis csak nyomsz egy kis trenit is mellé? (régebben azt írtad, hogy, nem mered annyira dúrvává tenni, én meg ott leragadtam).


hát veszek 1 10milis üveggel, az kitart 5hétig. Semmi extra. Ahogy az anapolon elmarad becsatolom a trenit.

Vazze ennyi anyaggal, remélem látunk Ősszel valamelyik versenyen!!!!!  @:-)

Ja és boccs az off-ért

lehet,h több féle cuccot nyomok, de a mennyiségek alacsonyak. Inkább varriálom a cuccokat és próbálom jó időrendbe használni őket. Ezt fontosabbank tartom, mint valamiböl nagy dózist nyomni. Egyszer próbáltam meg 750mg tesztót bevinni, de nem bírtam.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26