2024. Május 12. - 16:02:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451806 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2010. Szeptember 24. - 15:07:56
Válasz #555
Nem elérhető

standcombo


sziasztok ide írom mert nem tették ki a kérdésemet :


 2. danabol kúrám után vagyok túl, 150 szem volt piramis alakban szedtem, utánna kaptam hozzá regenerálóként clomidot:

így irták fel a szedését, 150 szem danabol piramisban. 1-2-3-2-1 , utána 1 hét piheno, aztán napi 2 db 50mg, CLOMID , 20 napig.

A problémám a következo, már az 1. kúrám után szedtem a clomidot, és látászavaraim voltak, akkor 30 db -ot szedtem be belole. most a 2. kúra végén 10 db- ot szedtem be belole, abba kellet hagynom , mert olvastam más fórumokon, hogyha látászavart okoz áljak le vele.  De most hogy nem szedem már 1 hete, a libidom nem százas , és az erekcióm se a régi :(

Hogyan lehet orvosolni ezt a problémát, Szedjem tovább a Clomidot ? Esetleg zitazonium- t ajánlottak, de olvastam annak is csúnya mellékhatásai lehetnek !

elore is köszönöm a válaszokat!

2010. Szeptember 24. - 15:33:07
Válasz #556
Nem elérhető

trobert2


Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 24. - 15:37:39
Válasz #557
Nem elérhető

Maszat


nekem is látászavaraim voltak a clomidtol(ha sötéströl bementem fényre, és mozgattam a szemem elött a kezem ilyen csíkot húzott, több kezet láttam egyszerre  ;D)

A zita sokkal jobb hpta helyreállítás szempontjábol, viszont a libidó szempontjábol rossz választás. Véleményem szerint használj legális kiegészítőket pl PCT+ t-bomb II kombót. az helyreteszi a libidódat és hpta szempontból is hálás dolog.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 24. - 15:40:36
Válasz #558
Nem elérhető

Maszat


jahi gen...és amíg minden helyreáll, tényleg nem árt 1-2 doboz viagrát beszerezni a kellemetlen szituációkelkerülése végett!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 24. - 21:36:31
Válasz #559
Nem elérhető

Riper


de durva, hogy végtére is kb. minden felmerülő problémára van gyógyszeres megoldás  :o
Leave no doubt

2010. Szeptember 24. - 21:39:43
Válasz #560
Nem elérhető

George


de durva, hogy végtére is kb. minden felmerülő problémára van gyógyszeres megoldás  :o
Sajnos nem mindenre. Ha valaki kilövi a máját meg a veséjét a sok gyógyszerrel, akkor arra már nem sok megoldás van ::)

2010. Szeptember 24. - 23:57:03
Válasz #561
Nem elérhető

Maszat


meg azért elég sok mindent ki lehet úgy lőni,h az ne működjön többé normálisan...pont ma olvastam 1 cikket a kúra közbeni HCG-adagolásrol és ott írták,h a régi kúra utáni nagy dózisú HCG mennyire érzéketlenné tudja tenni a receptorokat az LH hormonra... el lehet úgy baszni a dolgot,h az életben nem áll vissza a megfelelő tesztoszteron szint, mert a szervezet a saját maga álltal termelt gnrh mennyiséggel már nem bírja a feladatot annyira megoldani.nem beszélve az előre haladott gynókrol, megnagyobbodott prosztatárol,kopaszodásról...

hülye az aki azt hiszi,h szteroid használat következményeként nem szenved maradandó károsodást. lehet,h visszaál a tesztoszteron termelés, csak éppen nem ugyan arra a szintre.a kihulott haj sem nő vissza, a szem sem javul meg.

Én felfogtam,h ez ezzel jár, aki meg azt hiszi,h nyom 1 kúrát és minden ugyan oylan lesz az téved.Lehet élni utána teljes életet akár, de biztos vagyok benne,h az előtte lévő állapot soha nem lesz ugyan az. Lehet ez csak pár érték elmozudálát jelenti, de akkor is.

Nem beszélve arrol,h aki nyomott pár tesztó kúrát, az nem hiszem,h fogja érezni utána ugyan úgy azt a kanosságot mint előtte, mert van 1 magasab szintherz való viszonyítási alapja. Minél többet olvasok a témáról annál jobban kezdem felfogni,h nem gumicukorkát szopogatok.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 25. - 00:00:59
Válasz #562
Nem elérhető

mangela87


nekem is látászavaraim voltak a clomidtol(ha sötéströl bementem fényre, és mozgattam a szemem elött a kezem ilyen csíkot húzott, több kezet láttam egyszerre  ;D)

A zita sokkal jobb hpta helyreállítás szempontjábol, viszont a libidó szempontjábol rossz választás. Véleményem szerint használj legális kiegészítőket pl PCT+ t-bomb II kombót. az helyreteszi a libidódat és hpta szempontból is hálás dolog.

Sztem nem a clomid volt a hunyó...
:-))))

2010. Szeptember 25. - 00:02:30
Válasz #563
Nem elérhető

Maszat


nekem is látászavaraim voltak a clomidtol(ha sötéströl bementem fényre, és mozgattam a szemem elött a kezem ilyen csíkot húzott, több kezet láttam egyszerre  ;D)

A zita sokkal jobb hpta helyreállítás szempontjábol, viszont a libidó szempontjábol rossz választás. Véleményem szerint használj legális kiegészítőket pl PCT+ t-bomb II kombót. az helyreteszi a libidódat és hpta szempontból is hálás dolog.

Sztem nem a clomid volt a hunyó...
:-))))

de az. ez 1000%. 2 levezetésnél is észrevettem, a 2.nál azonnal lecseréltem nolvadexre.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 25. - 00:05:05
Válasz #564
Nem elérhető

mangela87


Oks! :-)))
Bár ha jól tudom,az is okozhat átmenetileg ilyen látászavarokat...

2010. Szeptember 25. - 01:49:19
Válasz #565
Nem elérhető

standcombo


sziasztok folytatom a clomidot, MASZAT, te mennyi clomidot szedtél be? És igen a látászavarnál ugyan az a tünetem !

2010. Szeptember 25. - 02:10:05
Válasz #566
Nem elérhető

Maszat


sziasztok folytatom a clomidot, MASZAT, te mennyi clomidot szedtél be? És igen a látászavarnál ugyan az a tünetem !

nem sokat. napi 2 szem ment és már 1 levél után észleltem a tüneteket. De nem értem, ha fennáll a látászavar, akkor mi a faszért folytatod a szedését???  ????...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 25. - 04:32:17
Válasz #567
Nem elérhető

Breaker


sziasztok folytatom a clomidot, MASZAT, te mennyi clomidot szedtél be? És igen a látászavarnál ugyan az a tünetem !

nem sokat. napi 2 szem ment és már 1 levél után észleltem a tüneteket. De nem értem, ha fennáll a látászavar, akkor mi a faszért folytatod a szedését???  ????...

....talán pont azé'   :)

2010. Szeptember 25. - 11:45:00
Válasz #568
Nem elérhető

Norbert002


meg azért elég sok mindent ki lehet úgy lőni,h az ne működjön többé normálisan...pont ma olvastam 1 cikket a kúra közbeni HCG-adagolásrol és ott írták,h a régi kúra utáni nagy dózisú HCG mennyire érzéketlenné tudja tenni a receptorokat az LH hormonra... el lehet úgy baszni a dolgot,h az életben nem áll vissza a megfelelő tesztoszteron szint, mert a szervezet a saját maga álltal termelt gnrh mennyiséggel már nem bírja a feladatot annyira megoldani.nem beszélve az előre haladott gynókrol, megnagyobbodott prosztatárol,kopaszodásról...

hülye az aki azt hiszi,h szteroid használat következményeként nem szenved maradandó károsodást. lehet,h visszaál a tesztoszteron termelés, csak éppen nem ugyan arra a szintre.a kihulott haj sem nő vissza, a szem sem javul meg.

Én felfogtam,h ez ezzel jár, aki meg azt hiszi,h nyom 1 kúrát és minden ugyan oylan lesz az téved.Lehet élni utána teljes életet akár, de biztos vagyok benne,h az előtte lévő állapot soha nem lesz ugyan az. Lehet ez csak pár érték elmozudálát jelenti, de akkor is.

Nem beszélve arrol,h aki nyomott pár tesztó kúrát, az nem hiszem,h fogja érezni utána ugyan úgy azt a kanosságot mint előtte, mert van 1 magasab szintherz való viszonyítási alapja. Minél többet olvasok a témáról annál jobban kezdem felfogni,h nem gumicukorkát szopogatok.

Én ugyanígy látom a dolgot...szerintem se fog soha visszaállni normálisra. Igaz én még nem sok kúrán vagyok túl, de most pl h üres vagyok egy pár hete a kúra alatti kanossághoz képest, most szinte nem is kívánom a szexet...már most talán úgy ahogy helyre állt a libidóm, de még mindig 100as...meg azért volt pár menet mostanság kúra után amit csak kamagrával mertem bevállalni ;D

Szerintetek mennyi az ideális pihenő idő? Mármint nekem msot lement két kúrám közte volt egy leveztés, de leveztés után jött a következő a mostani kúrának meg most lett vége a leveztésének... én 4-5 hónap full ürességet terveztem szerintetek?

2010. Szeptember 25. - 12:47:49
Válasz #569
Nem elérhető

dino


kinek hogy bírja a szervezete. egyénfüggő.. 3-4 hónap ideális szerintem
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!