2024. Május 12. - 22:22:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451835 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2010. Október 02. - 18:05:20
Válasz #585
Nem elérhető

tamas21


azért lenne a végén a pct+ axis ht, vagy, hogy kellene szerinted?

2010. Október 02. - 18:07:44
Válasz #586
Nem elérhető

tamas21


Ja meg hozzáteszem napi 40mg Stana is kinyírta a libidómat 8 hét alatt.

2010. Október 02. - 18:13:34
Válasz #587
Nem elérhető

Maszat


azért lenne a végén a pct+ axis ht, vagy, hogy kellene szerinted?

szerintem szar a kúrád, ennyi. Ennyinem neki se állnék, mert nem hoz annyit, amennyi kárt csinálhatsz. Tesztó nélkül a danabol kinyírja a libidót sok esetben. Inennetöl kezdve nincs miröl beszélni. A novedex xt kurva jó kúra közben, de az is libidó gyilkos. Én nem csinálnám meg ezt a kúrát és kész.

Ez a válaszom,ami abszolute nem lehurrogás, csak magánvélmény.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 02. - 18:27:02
Válasz #588
Nem elérhető

dino


azért lenne a végén a pct+ axis ht, vagy, hogy kellene szerinted?

szerintem szar a kúrád, ennyi. Ennyinem neki se állnék, mert nem hoz annyit, amennyi kárt csinálhatsz. Tesztó nélkül a danabol kinyírja a libidót sok esetben. Inennetöl kezdve nincs miröl beszélni. A novedex xt kurva jó kúra közben, de az is libidó gyilkos. Én nem csinálnám meg ezt a kúrát és kész.

Ez a válaszom,ami abszolute nem lehurrogás, csak magánvélmény.
100%-ig egyet értek !
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 02. - 18:40:45
Válasz #589
Nem elérhető

Jordan


Ja meg hozzáteszem napi 40mg Stana is kinyírta a libidómat 8 hét alatt.

De magyarazd mar el, hogy mi ertelme van ezeknek a kis kuraidnak? Stana, dana, nolvadex.... Mind hazavagja a libidod. Gondolom a kis csajok elott akarsz villogni majd kicsit az izmaiddal. De mit fogsz csinalni, mikor a kislany szetteszi a labat? Feszitesz egyet karra?  :) Gondold ezt vegig.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Október 02. - 18:41:47
Válasz #590
Nem elérhető

Maszat


Ja meg hozzáteszem napi 40mg Stana is kinyírta a libidómat 8 hét alatt.

 De mit fogsz csinalni, mikor a kislany szetteszi a labat? Feszitesz egyet karra?  

A barom állatja!!!!!!!!  ;D ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 02. - 19:52:08
Válasz #591
Nem elérhető

Milo


Ja meg hozzáteszem napi 40mg Stana is kinyírta a libidómat 8 hét alatt.

De magyarazd mar el, hogy mi ertelme van ezeknek a kis kuraidnak? Stana, dana, nolvadex.... Mind hazavagja a libidod. Gondolom a kis csajok elott akarsz villogni majd kicsit az izmaiddal. De mit fogsz csinalni, mikor a kislany szetteszi a labat? Feszitesz egyet karra?  :) Gondold ezt vegig.

Majd kézzel kielégíti a csajt azt kész
Riceman

2010. Október 02. - 19:54:37
Válasz #592
Nem elérhető

tamas21


Oké, eredetileg is Enentáttal akartam, csak féltem a bőr szétrepedésektől, mert már natúran is elég jól sikerült szétrepednem hónalj tájban. Ezért gondoltam, hogy előtte tavasszal teljesen lepucolnék, és csak ez után állnék neki. Akkor is csak terhességi krémmel. Előtte gondoltam a télen egy kis "bemelegítésnek". Úgy sem tudom, hogy reagálok a dolgokra.

2010. Október 02. - 19:59:09
Válasz #593
Nem elérhető

George


Ha zavar a repedés, akkor ne edz. Komolyan.

2010. Október 02. - 20:00:40
Válasz #594
Nem elérhető

tamas21


Annyira nem zavar, hogy ne edzek, elég fanatikus vagyok.

2010. Október 03. - 12:13:47
Válasz #595
Nem elérhető

lucy01


Ja meg hozzáteszem napi 40mg Stana is kinyírta a libidómat 8 hét alatt.
látod pont ere világítottak volna rá neked,hogy nejárj még1szer így!!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Október 03. - 12:15:51
Válasz #596
Nem elérhető

tamas21


OK! Kössz az infót mindenkinek, így tuti nem állok neki, ennek tudatában.  !+"%

2010. Október 03. - 12:19:38
Válasz #597
Nem elérhető

dino


nekem stanátol nem szoktak gondjaim lenni. anno origin zambon winstrol-tol se volt semmi para.. ha ilyen érzékeny vagy nagyon észnél kellene lenned.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 03. - 17:41:26
Válasz #598
Nem elérhető

lucy01


nekem stanátol nem szoktak gondjaim lenni. anno origin zambon winstrol-tol se volt semmi para.. ha ilyen érzékeny vagy nagyon észnél kellene lenned.
miért csak magában használtad?
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Október 03. - 17:44:05
Válasz #599
Nem elérhető

Maszat


nekem stanátol nem szoktak gondjaim lenni. anno origin zambon winstrol-tol se volt semmi para.. ha ilyen érzékeny vagy nagyon észnél kellene lenned.
miért csak magában használtad?


mert a legtöbb embernek ennyi esze van a szteroidhasználathoz. Ezt a témát nem lehet eléggé kivesézni, de ez annyira alapvető hibajelenség, amit még az első kúránál sem szabad elkövetni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26