2024. Május 12. - 17:44:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451814 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Október 03. - 19:45:23
Válasz #600
Nem elérhető

atleeta


nekem stanátol nem szoktak gondjaim lenni. anno origin zambon winstrol-tol se volt semmi para.. ha ilyen érzékeny vagy nagyon észnél kellene lenned.
miért csak magában használtad?


mert a legtöbb embernek ennyi esze van a szteroidhasználathoz. Ezt a témát nem lehet eléggé kivesézni, de ez annyira alapvető hibajelenség, amit még az első kúránál sem szabad elkövetni.
nem vagyok egy nagy kokszguru, de nemhiszem, hogy az egy "hibajelenség", ha valaki nem akar elsőre erős androgén szteroidokhoz nyúlni.Persze nem azt mondom, hogy meg kell enni 200szem stanát és várni a csodára, de láttam már olyanokat, akik a testkompozíciójuk javítására sikerrel használtak winstrolt magában.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Október 03. - 19:57:31
Válasz #601
Nem elérhető

Maszat


Én is imserek ilyet. Ennek ellenére ha éppen úgy alakul, kinyírja a libidóját jó pár hétre, minimális eredménnyel. Merthogy csak winivel, csak methandrostenolonnal meg egyébb okosággokkal magában(decát nem is említeném  :D) azzal nagy esély van rá. És mit ért el vele? Jobban látszódnak a kockák a hason?

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 03. - 20:57:38
Válasz #602
Nem elérhető

George


Én is imserek ilyet. Ennek ellenére ha éppen úgy alakul, kinyírja a libidóját jó pár hétre, minimális eredménnyel. Merthogy csak winivel, csak methandrostenolonnal meg egyébb okosággokkal magában(decát nem is említeném  :D) azzal nagy esély van rá. És mit ért el vele? Jobban látszódnak a kockák a hason?


Elméleti dolgokról vontok le tényeket. Ismerek olyat, aki többször is önmagában nyomta a stanát, mégsem ment el a cerka szabira, erő is meg izom is jött rendesen. Akkor most mi van? Valaki leírta, hogy elment a libidója a stanazololtól, akkor már mindenki impotens lesz aki ránéz? 8-)
Én konkrétan ezért nem szeretek tanácsot adni ilyen témában. Ami nekem jó, az másnak nem biztos. Ami másnak rossz, az lehet, hogy nekem semmilyen. Nincs két egyforma ember, és nincs két egyforma anyag, ha nem gyógyszertárból jött ki! Ha valaki leírná ide azt a kúrát, amit én csináltam elsőre, akkor komplett hülyének titulálnátok, és közölnétek vele, hogy nyomjon 5x annyit, egy kis tesztoval meg egyebekkel kiegészítve. Nem vagyunk egyformák.

2010. Október 03. - 21:01:19
Válasz #603
Nem elérhető

Maszat


Biztos abban astanában is metil volt!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 03. - 21:13:52
Válasz #604
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 04. - 16:54:43
Válasz #605
Nem elérhető

tamas21


Biztos nem Metil volt, nem úgy viselkedett. Igen első "kúra" volt. De szépen hozott, kerekített és pucolt. (magában is)

2010. Október 05. - 00:14:28
Válasz #606
Nem elérhető

Fekete Ádám


Szerintem nemigen van olyan szemes stana amiben ne lenne metil.

2010. Október 05. - 13:50:25
Válasz #607
Nem elérhető

Rsc


Tavaly csináltam egy deka-winstrol kúrát viszonylag hamar beleestem ugyanis kemény 70 kilóval kezdtem el... ****) aztán ebből lett a végére 87 azt levezettem hcg plusz clostyl azóta 80-82 tartom alak,forma,felépités nevezzük ahogy akarjuk megmaradt csak 1 számmal kissebbe.

pár hónapja elkezdtem szúrni,dekát-sustát valamint mellé dobáltam methandieonen-t genesistől...

pár nap után ugye szúró érzés a hasban a nap különböző pontjainál,aztán 3 hét után rajtam kivülálló okok miatt abba kellett hagynom a kúrát a feljött 6-7 kiló persze ahogy volt le is ment viszont semmivel nem vezettem le........ :-)! ***)))) mellékhatások nem jöttek ki egyik kúránál se itt is csak amit leirtam fentebb,viszont utána nem akarok nagyot mondani de a cerka abszolút jól müködött sosem éreztem,hogy kihatással lett volna rá,ez persze nem jelenti azt,hogy ne tettem volna kárt magamban de talán nem visszafordithatatlan. ja és persze minimális csöcsösödés de ez előtte is része volt az életemnek :)

régóta olvasgatom ezt a fórumot,de be kell látnom hogy kurva keveset tudok erről a témáról ugyhogy elismerésem azoknak akik a sötétben tapogatoznak hiszen ha ez nincs talán még itt se járok ;-oo-; különsebb oka nem volt hogy ezt leirtam gondoltam megosztom,hogy ilyen is van.

ÜDV

2010. Október 05. - 14:04:37
Válasz #608
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 05. - 17:14:36
Válasz #609
Nem elérhető

dino


deca&genesis.. nem is tudom melyik a jobb  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 05. - 23:33:27
Válasz #610
Nem elérhető

dred


Szerintem nemigen van olyan szemes stana amiben ne lenne metil.

Ez most a szokásos viccelődés? Vagy komoly? Mire alapozod ezt?

2010. Október 05. - 23:58:48
Válasz #611
Nem elérhető

Fekete Ádám


Szerintem nemigen van olyan szemes stana amiben ne lenne metil.

Ez most a szokásos viccelődés? Vagy komoly? Mire alapozod ezt?

Azért írtam ,mert szerintem a depot winyokat is kihamisították a piacról. Szemesből meg még annyira sem lehet jót találni. 

2010. Október 06. - 17:42:14
Válasz #612
Nem elérhető

dred


Szerintem nemigen van olyan szemes stana amiben ne lenne metil.

Ez most a szokásos viccelődés? Vagy komoly? Mire alapozod ezt?

Azért írtam ,mert szerintem a depot winyokat is kihamisították a piacról. Szemesből meg még annyira sem lehet jót találni. 

Ez nem jó hír. Valami azt súgja, hogy igazad lehet. De belül mégis reménykedem, hogy nem. Most nemrég vettem Stanzol nevű SB labos cuccot, kicsike kék pirulák. Puhának tünnek, és ahogy a számba veszem olyan mintha oldódnának, olvadnának a nyáltól. Fura.

2010. Október 06. - 21:46:13
Válasz #613
Nem elérhető

supchh


Szerintem nemigen van olyan szemes stana amiben ne lenne metil.

Ez most a szokásos viccelődés? Vagy komoly? Mire alapozod ezt?

Azért írtam ,mert szerintem a depot winyokat is kihamisították a piacról. Szemesből meg még annyira sem lehet jót találni. 

Ez nem jó hír. Valami azt súgja, hogy igazad lehet. De belül mégis reménykedem, hogy nem. Most nemrég vettem Stanzol nevű SB labos cuccot, kicsike kék pirulák. Puhának tünnek, és ahogy a számba veszem olyan mintha oldódnának, olvadnának a nyáltól. Fura.

Biztos metil... Itt többen írták már, hogy az SB labs-os Stanzol, ugyan régebben jó volt, de mostanság már szar. Ezért nem vettem én se.

2010. Október 06. - 22:31:37
Válasz #614
Nem elérhető

dred


Szerintem nemigen van olyan szemes stana amiben ne lenne metil.

Ez most a szokásos viccelődés? Vagy komoly? Mire alapozod ezt?

Azért írtam ,mert szerintem a depot winyokat is kihamisították a piacról. Szemesből meg még annyira sem lehet jót találni. 

Ez nem jó hír. Valami azt súgja, hogy igazad lehet. De belül mégis reménykedem, hogy nem. Most nemrég vettem Stanzol nevű SB labos cuccot, kicsike kék pirulák. Puhának tünnek, és ahogy a számba veszem olyan mintha oldódnának, olvadnának a nyáltól. Fura.

Biztos metil... Itt többen írták már, hogy az SB labs-os Stanzol, ugyan régebben jó volt, de mostanság már szar. Ezért nem vettem én se.

Akkor viszont aktuális is lesz beszereznem még egy levezetésnyi HCG-t, vagy clostyt...  :-[