2024. Május 12. - 17:51:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451814 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Október 10. - 12:33:00
Válasz #615
Nem elérhető

dred


Szerintem nemigen van olyan szemes stana amiben ne lenne metil.

Ez most a szokásos viccelődés? Vagy komoly? Mire alapozod ezt?

Azért írtam ,mert szerintem a depot winyokat is kihamisították a piacról. Szemesből meg még annyira sem lehet jót találni.  

Ez nem jó hír. Valami azt súgja, hogy igazad lehet. De belül mégis reménykedem, hogy nem. Most nemrég vettem Stanzol nevű SB labos cuccot, kicsike kék pirulák. Puhának tünnek, és ahogy a számba veszem olyan mintha oldódnának, olvadnának a nyáltól. Fura.

Biztos metil... Itt többen írták már, hogy az SB labs-os Stanzol, ugyan régebben jó volt, de mostanság már szar. Ezért nem vettem én se.

Akkor viszont aktuális is lesz beszereznem még egy levezetésnyi HCG-t, vagy clostyt...  :-[

Átlibbenek ezzel a témával a megfelelő Winstrolos topicba.  /:-)

Illetve csak libbennék, mert még mindig zárva van...  #:-)

2010. Október 10. - 12:38:26
Válasz #616
Nem elérhető

dred


Akkor marad ez, de ne harizzanak a modok érte, szercsizzük egymást!  ;D

A dílerem listája szerint (elég hosszú lista, van rajta mindenféle jó, nagy tételben "ákciós" áron) volna lehetőségem gyógyszertári Winstrol tablettát szerezni, ez már csak nem "metil". Drágább, mint az SB Lab-os Stanzol. De valószínűleg jobb is.

Vélemény?

2010. Október 10. - 12:50:07
Válasz #617
Nem elérhető

pmiller06


Akkor marad ez, de ne harizzanak a modok érte, szercsizzük egymást!  ;D

A dílerem listája szerint (elég hosszú lista, van rajta mindenféle jó, nagy tételben "ákciós" áron) volna lehetőségem gyógyszertári Winstrol tablettát szerezni, ez már csak nem "metil". Drágább, mint az SB Lab-os Stanzol. De valószínűleg jobb is.

Vélemény?

Milyen gyógyszertári?  ;D

2010. Október 10. - 12:55:13
Válasz #618
Nem elérhető

dino


az sb-labos mod ft.. annál nem nehéz drágábbnak lennie :D amúgy engem is érdekelne, h milyen gyógyszertári, mert ez így elsőre hihetetlennek hangzik
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 10. - 13:15:21
Válasz #619
Nem elérhető

dred


az sb-labos mod ft.. annál nem nehéz drágábbnak lennie :D amúgy engem is érdekelne, h milyen gyógyszertári, mert ez így elsőre hihetetlennek hangzik

Hát,engem is. Mihelyst összefutunk, le is informálódom róla.

2010. Október 10. - 13:27:05
Válasz #620
Nem elérhető

dino


az sb-labos mod ft.. annál nem nehéz drágábbnak lennie :D amúgy engem is érdekelne, h milyen gyógyszertári, mert ez így elsőre hihetetlennek hangzik
sry
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 10. - 13:39:28
Válasz #621
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
az sb-labos mod ft.. annál nem nehéz drágábbnak lennie :D amúgy engem is érdekelne, h milyen gyógyszertári, mert ez így elsőre hihetetlennek hangzik
sry

Szerintem lassan figyeljetek oda, hogy mit írtok ezzel kapcsolatban, ki honnan szerzi, mennyiért stb.  ;)

2010. Október 10. - 13:58:31
Válasz #622
Nem elérhető

dred


az sb-labos mod ft.. annál nem nehéz drágábbnak lennie :D amúgy engem is érdekelne, h milyen gyógyszertári, mert ez így elsőre hihetetlennek hangzik
sry

Szerintem lassan figyeljetek oda, hogy mit írtok ezzel kapcsolatban, ki honnan szerzi, mennyiért stb.  ;)

Ja. B@sszák meg a törvényi idiotizmusukat.

2010. December 26. - 08:49:56
Válasz #623
Nem elérhető

proteinke


nekem is SB Labs-os stanozolol-om volt, libidómat nem nyírta meg, és nem is olvadt a számban napi 40mg ment, remélem nem szoptam be.... egyébként ha nem SB Labs, akkor piacon van most egyáltalán olyan amibe benne is van a mennyiség, és az is van benne aminek lennie kell? még a régi Winstrol 10mg-os kapszulák voltak a faszák, vagyis nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem régen bejött, küzdősport mellé kiváló volt! csak a porcok nem szerették! Tudtok még egyébként valami a szuris stanozolol-ról? Azt hallottam nincs origi most a piacon....
 /7%
GOD WILL JUDGE OUR ENEMIES, WE'LL ARRANGE THE MEETING!

2011. Február 10. - 17:49:42
Válasz #624
Nem elérhető

thangar


Üdv!

.....Nos, ez a téma 2005 decembere óta kicsit változott, mivel nincs már Ultra Hotter, viszont még mindig van Gaspari Novedex, (amiben van ATD)

2011 már a Gaspari Novedex sincs, esetleg valahol még raktáron.
Létezik más táplálékkiegészítő, ami  ATD -t tartalmaz vagy szintén nem engedi teljesen leállni az LH  s ezáltal a saját tesztoszteron termelést kúra közben?

Gondolok a következőre a kérdésemmel:

"   Ez az ATD két dolgot csinál:
2. A Hipotalamusznál leköti az androgén receptorokat(az izmoknál nem!), úgy hogy inaktívvá teszi azt a receptor oldalt és ezáltal a Hipotalamusz elkezdi/folytatja a GnRH kiválasztást, mivel nem érzékeli a túlzott tesztoszteront. '"

Köszönöm!





2011. Március 11. - 22:28:53
Válasz #625
Nem elérhető

Hammer


Na igen, ez engem is érdekele!!!!!!

Üdv!

.....Nos, ez a téma 2005 decembere óta kicsit változott, mivel nincs már Ultra Hotter, viszont még mindig van Gaspari Novedex, (amiben van ATD)

2011 már a Gaspari Novedex sincs, esetleg valahol még raktáron.
Létezik más táplálékkiegészítő, ami  ATD -t tartalmaz vagy szintén nem engedi teljesen leállni az LH  s ezáltal a saját tesztoszteron termelést kúra közben?

Gondolok a következőre a kérdésemmel:

"   Ez az ATD két dolgot csinál:
2. A Hipotalamusznál leköti az androgén receptorokat(az izmoknál nem!), úgy hogy inaktívvá teszi azt a receptor oldalt és ezáltal a Hipotalamusz elkezdi/folytatja a GnRH kiválasztást, mivel nem érzékeli a túlzott tesztoszteront. '"

Köszönöm!






2011. Március 20. - 11:23:19
Válasz #626
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok!

39 éves vagyok,19 éve súlyzózok ,180 cm magas, 100kg-ol ,s kb 18-20 tzs%-ról indultam,s eddig 5,5 kg-ot fogytam 7 hét alatt.
A ch 200-ról indult,s most 150g-nál tartok.A fehérje folyamatosan 2-2,5g/ttkg.
Alap kieg.:-tejsavó-komb.Twinlab
        -vitamin csomag Sc..........
         -omega3 Sc..
         -glutamin......
          -BCAA
          -lechitin 2x1g

Edzés:-heti 4 súlyzós,7 aerob/ ez most indul bicikli,tempós séta,kocogás 20 percről indítva öt hét alatt elérve a napi 60 percet/.

Egy 10 hetes Bayer-es Primobolan Depot kúrát tervezek/ 2x100mg hetente/ Stanozolol-lal /SB LABS 2008 -átlag 20-30 mg/nap 3 fele osztva csak a kúra első hat hetében
A kúra alatt folyamatosan megy a Novedex XT-esténként két szem.Kúra után Advanced PCT 45 napig napi 2 szem+Perfect Cycle/Anabolic Xtreme/.
Célom a négy hónap alatt a minél alacsonyabb tzs. elérése maximális izommegtartással.Ez lesz az első 'segítséggel' támogatott formába hozó programom.
Ha lenne valami  jó tanács ,akkor azt köszönettel venném.
Üdv-Attis

2011. Április 02. - 14:14:23
Válasz #627
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok!

39 éves vagyok,19 éve súlyzózok ,180 cm magas, 100kg-ol ,s kb 18-20 tzs%-ról indultam,s eddig 5,5 kg-ot fogytam 7 hét alatt.
A ch 200-ról indult,s most 150g-nál tartok.A fehérje folyamatosan 2-2,5g/ttkg.
Alap kieg.:-tejsavó-komb.Twinlab
        -vitamin csomag Sc..........
         -omega3 Sc..
         -glutamin......
          -BCAA
          -lechitin 2x1g

Edzés:-heti 4 súlyzós,7 aerob/ ez most indul bicikli,tempós séta,kocogás 20 percről indítva öt hét alatt elérve a napi 60 percet/.

Egy 10 hetes Bayer-es Primobolan Depot kúrát tervezek/ 2x100mg hetente/ Stanozolol-lal /SB LABS 2008 -átlag 20-30 mg/nap 3 fele osztva csak a kúra első hat hetében
A kúra alatt folyamatosan megy a Novedex XT-esténként két szem.Kúra után Advanced PCT 45 napig napi 2 szem+Perfect Cycle/Anabolic Xtreme/.
Célom a négy hónap alatt a minél alacsonyabb tzs. elérése maximális izommegtartással.Ez lesz az első 'segítséggel' támogatott formába hozó programom.
Ha lenne valami  jó tanács ,akkor azt köszönettel venném.
Üdv-Attis
Mód.: ha nincs,hát nincs....

2011. Április 03. - 14:19:51
Válasz #628
Nem elérhető

jaycutler11


Sziasztok!

2szer elolvastam ezt az egész levezetős témát és kíváncsi vok jólértelmeztem-e mindent.Nos ha csinálnék egy teszto+deca+wini kúrát akkor a 2-3. héttől(persze ez az anyag hatásának gyorsaságától is függ) kéne elkezdenem a Gaspari-Novedexét + heti 2*250NE hCG + 0,5-1 szem zitát és így levezetésnek elég lenne továbbra is zita + Advanced PCT.Szerintetek jó lenne így?

2011. Április 07. - 09:05:19
Válasz #629
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok!

2szer elolvastam ezt az egész levezetős témát és kíváncsi vok jólértelmeztem-e mindent.Nos ha csinálnék egy teszto+deca+wini kúrát akkor a 2-3. héttől(persze ez az anyag hatásának gyorsaságától is függ) kéne elkezdenem a Gaspari-Novedexét + heti 2*250NE hCG + 0,5-1 szem zitát és így levezetésnek elég lenne továbbra is zita + Advanced PCT.Szerintetek jó lenne így?

Lássuk lebasznak-e a nagyok!
Az lenne a lényege,hogy a Novedex segítségével a endogén tesztoszteron termelésed nem áll le,/sőt ha nem szedsz-szúrsz szteroidot akkor nő a saját tesztó/és a kúra után nem a nulláról startol a HPTA.Tehát fő cél a HCG inj.elkerülése a Hipotalamusz leállásának elkerülése céljából.