2024. Május 13. - 20:29:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451937 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2011. Július 22. - 08:00:15
Válasz #645
Nem elérhető

danya


Sziasztok...
akkor egy Deca+Sustanon kúra közben szedett Proviron,Novedex XT(ebay-ről még simán lehet kapni 35 font az ára...) kombó rendben van?
3.héttől kezdeném a proviront,fél adag Novedex-el,aztán 5.héttől szedném a teljes adag Novedexet...A 4. héttől minden második héten Nolvadex is napi egy tabi...
A kúra 10 hetes...   =/+'  :violinplay3:

2011. Július 24. - 10:40:57
Válasz #646
Nem elérhető

modern


Lassan vége a kúrámnak ! (boldi+ena+danabol)
Az utolsó szuri után pontosan 14 napra bemegy az első hcg aztán 5naponta a többi, az utolsó szuri után megy a nolva !
Még veszek DAA-t meg Advanced PCT, nah ezeket mikor kell elkezdeni szedni, egyből az utolsó szuri után vagy elég az első HCG-vel ??

2011. Július 24. - 21:51:32
Válasz #647
Nem elérhető

modern


Efit mester,te talán tudnál erre válaszolni:ha már nem lesz kapható a Novedex XT,milyen termékek vannak,amik lekötik a hipozalamusz androgén receptorait és így nem áll le a gonadrotropin termelés ha külső tesztoszteront viszek be?mivel teljesen leállítják a termelését és egy Viridex XT nevű terméket dobnak elénk helyette,amiről azonban semmilyen infóm nincs(mindössze annyi h a Novedex teszto-fokozó hatásának 1/5-ét fogja tudni).szóval se Ultra hotter,se Novedex...még a végén gyógyszerekhez kell nyúlnom(omg omg) :-}
Köszi a választ.  :-){

Az ATD nem volt rossz. Sajnos egyre kisebb az esély, hogy bárhol kapható lesz valódi ATD.(nincs hasonló legális összetevő most)

Az én választásom kúra utánra most 2011-ben a legálisan kapható termékek közül mindenképpen az E-Pharm TestForce2 lenne.

D-Aspartic acid
(as D-Aspartate Calcium Chelate)    3000 mg
Sarcosine    3000 mg
Calcium
(as D-Aspartate Calcium Chelate)

A d-aspartic acid csak kelát formában!!!(ne vegyél sima d-aspartic acid-os terméket!)
és legyen mellette Sarcosine!

Ez működik. Nem úgy mint az ATD, valójában teljesen más mechanizmussal, de biztosítja az eredményeket a természetes tesztoszteron termelés növelésével kapcsolatban. És legális.
Miért fontos, hogy legyen mellette "Sarcosine" ?
Én egy hónapja szedek daa-t (calcium chelate), és még 1 hónapot tervezek.


Röviden és érthetően a Sarcosine sokkal hatékonyabbá teszi a daa-t, a hipotalamusz egyik receptorának(NMDA) másik oldali kötödésével.(stimulálásával). Más szavakkal, hogy még érthetőbb legyen, a DAA kötődik a receptor egyik oldalához és a sarcosine a másikhoz, és így indulhat a tesztoszteron termelés.  :violinplay3:
és ilyen sarcosine hol lehet beszerezni ??

2011. Augusztus 02. - 09:09:59
Válasz #648
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Sajnálom, hogy már ATD-t nem lehet kapni, a Novedexet is már alig alig találni Bay-en. A Propionate mellé úgy gondoltam nem vonok be HCG-t, nem lesz nagy dózisú a testosterone. A kúra 3. hetétől az E-Pharm TestForce 2-t használnám, bár még nem találtam hazai forgalmazót, létezik? Az utókúrában mindenképpen AX PCT lenne a választásom, esetleg BSN Axis HT. Esetleg válasszak más termékeket az utókúrában?
 @-o

2011. Augusztus 05. - 17:48:23
Válasz #649
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Efit mester,te talán tudnál erre válaszolni:ha már nem lesz kapható a Novedex XT,milyen termékek vannak,amik lekötik a hipozalamusz androgén receptorait és így nem áll le a gonadrotropin termelés ha külső tesztoszteront viszek be?mivel teljesen leállítják a termelését és egy Viridex XT nevű terméket dobnak elénk helyette,amiről azonban semmilyen infóm nincs(mindössze annyi h a Novedex teszto-fokozó hatásának 1/5-ét fogja tudni).szóval se Ultra hotter,se Novedex...még a végén gyógyszerekhez kell nyúlnom(omg omg) :-}
Köszi a választ.  :-){

Az ATD nem volt rossz. Sajnos egyre kisebb az esély, hogy bárhol kapható lesz valódi ATD.(nincs hasonló legális összetevő most)

Az én választásom kúra utánra most 2011-ben a legálisan kapható termékek közül mindenképpen az E-Pharm TestForce2 lenne.

D-Aspartic acid
(as D-Aspartate Calcium Chelate)    3000 mg
Sarcosine    3000 mg
Calcium
(as D-Aspartate Calcium Chelate)

A d-aspartic acid csak kelát formában!!!(ne vegyél sima d-aspartic acid-os terméket!)
és legyen mellette Sarcosine!

Ez működik. Nem úgy mint az ATD, valójában teljesen más mechanizmussal, de biztosítja az eredményeket a természetes tesztoszteron termelés növelésével kapcsolatban. És legális.
Miért fontos, hogy legyen mellette "Sarcosine" ?
Én egy hónapja szedek daa-t (calcium chelate), és még 1 hónapot tervezek.


Röviden és érthetően a Sarcosine sokkal hatékonyabbá teszi a daa-t, a hipotalamusz egyik receptorának(NMDA) másik oldali kötödésével.(stimulálásával). Más szavakkal, hogy még érthetőbb legyen, a DAA kötődik a receptor egyik oldalához és a sarcosine a másikhoz, és így indulhat a tesztoszteron termelés.  :violinplay3:

mehetne akkor a Testforce olyan időzítéssel mint például a Novedex XT? a t.propi kúra elejétől fél dózisban majd a 4.5. héttől teljes adagolásban?

2011. Augusztus 17. - 10:48:31
Válasz #650
Nem elérhető

pobimobi123


Csak egy gyors kérdés: a harmadik hcg-vel egy időben kell megkezdeni a zita szedését vagy mehet az elsővel.

2011. Augusztus 17. - 21:31:11
Válasz #651
Nem elérhető

kemi


Csak egy gyors kérdés: a harmadik hcg-vel egy időben kell megkezdeni a zita szedését vagy mehet az elsővel.

tök8 de én az elejétől kezdeném

2011. Augusztus 18. - 13:08:28
Válasz #652
Nem elérhető

Gabe


Sajnálom, hogy már ATD-t nem lehet kapni, a Novedexet is már alig alig találni Bay-en. A Propionate mellé úgy gondoltam nem vonok be HCG-t, nem lesz nagy dózisú a testosterone. A kúra 3. hetétől az E-Pharm TestForce 2-t használnám, bár még nem találtam hazai forgalmazót, létezik? Az utókúrában mindenképpen AX PCT lenne a választásom, esetleg BSN Axis HT. Esetleg válasszak más termékeket az utókúrában?
 @-o
Dehogynem lehet kapni Novedexet. ;D
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=186.msg223177#msg223177
Azóta is így vannak a srácok Maszat!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Augusztus 18. - 13:16:22
Válasz #653
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 18. - 13:47:54
Válasz #654
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Augusztus 21. - 12:38:02
Válasz #655
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


ekkora különbség van a régi és az új PCT között vagy mi? mi benne az új? Novedexet honnan szerezted be?   >:D

2011. Augusztus 23. - 12:29:55
Válasz #656
Nem elérhető

Fekete Ádám


Ha jó a hcg ,akkor a terhességi gyorstesztnek pozitív eredményt kell mutatnia ?
Amit vettem nem magyar gyógyszertári és negatív lett a teszt is.


2011. Augusztus 23. - 12:57:48
Válasz #657
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha jó a hcg ,akkor a terhességi gyorstesztnek pozitív eredményt kell mutatnia ?
Amit vettem nem magyar gyógyszertári és negatív lett a teszt is.



Igen, pozitívat mutat, 2-3 nap teljen el az első beadása után!

2011. Augusztus 24. - 23:52:27
Válasz #658
Nem elérhető

Gabe


ekkora különbség van a régi és az új PCT között vagy mi? mi benne az új? Novedexet honnan szerezted be?   >:D
Inkább azt mondanám, mi nincs már benne.
A Novedexet még akkor vettem 2 hónapja egy másik webshopban, mikor az utolsó adagokat árulták.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Augusztus 25. - 11:03:56
Válasz #659
Nem elérhető

tamas21


Depó mellé heti 500mg közben menne heti 500Ui Hcg és napi 50mg Proviron. Pct.nek jó utolsó depó után rögtön AX Pct és MHP T-bomb II és napi 20mg Nolvadex?