2024. Május 12. - 22:33:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451835 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2011. Szeptember 02. - 17:39:08
Válasz #675
Nem elérhető

modern


Idézetet írta: tamas21 - 2011. Augusztus 25. - 11:03:56
Depó mellé heti 500mg közben menne heti 500Ui Hcg és napi 50mg Proviron. Pct.nek jó utolsó depó után rögtön AX Pct és MHP T-bomb II és napi 20mg Nolvadex?
én is így csináltam(lom), ucsó depo után ment a PCT, meg a Daa (tested d-asparatic, ez is tesztó növelő, mint a T-bomb) és napi 20mg nolva, azaz 1hónapig ! Nekem a nolva kilőtte a libidóm, kb. 1,5-2 hét után, aztán elkezdtem szedni ginsenget, hát avval úgy ahogy, áll a cerka, de nem az igazi, lehet veszek most még clostylt hát ha az segít vissza hozni a libidóm !

Köszi! hát a libidós téma gáz, mit lehetne tenni ellene?

Ha már lement a levezetés, kár lenne a clostyl, inkább tribu emelt dózisban, az legalább a saját tesztódat erőlteti, a clostyl ilyenkor már többet árt mint használ, szerintem. Tribu és cink együtt, oszt csá  :-}

És megelőzni ezt a problémát, hogy lehetne a levezetés közben?
valamit valamiért, de valahogy biztos lehet enyhíteni, nekem napi egy szem nolva kinyírta a libidóm kb.1,5 -2hét múlva, hiába szedtem tesztó növelőt(daa-t) igaz "rendes" dózisban szedtem, de lehet hogy T-bomb többet ért volna dupla adagban és akkor nem lett volna ennyire over a puskám ;)
próbáld ki amit fentebb írt God, talán segít  ****:))))))

2011. Szeptember 02. - 23:36:09
Válasz #676
Nem elérhető

God Vazzeg


Idézetet írta: tamas21 - 2011. Augusztus 25. - 11:03:56
Depó mellé heti 500mg közben menne heti 500Ui Hcg és napi 50mg Proviron. Pct.nek jó utolsó depó után rögtön AX Pct és MHP T-bomb II és napi 20mg Nolvadex?
én is így csináltam(lom), ucsó depo után ment a PCT, meg a Daa (tested d-asparatic, ez is tesztó növelő, mint a T-bomb) és napi 20mg nolva, azaz 1hónapig ! Nekem a nolva kilőtte a libidóm, kb. 1,5-2 hét után, aztán elkezdtem szedni ginsenget, hát avval úgy ahogy, áll a cerka, de nem az igazi, lehet veszek most még clostylt hát ha az segít vissza hozni a libidóm !

Köszi! hát a libidós téma gáz, mit lehetne tenni ellene?

Ha már lement a levezetés, kár lenne a clostyl, inkább tribu emelt dózisban, az legalább a saját tesztódat erőlteti, a clostyl ilyenkor már többet árt mint használ, szerintem. Tribu és cink együtt, oszt csá  :-}

És megelőzni ezt a problémát, hogy lehetne a levezetés közben?

Nolva mellé szedsz clostylt, bármily meglepő..

2011. Szeptember 05. - 08:01:05
Válasz #677
Nem elérhető

tamas21



2011. Szeptember 05. - 13:46:11
Válasz #678
Nem elérhető

Csizmadia Dávid


Sziasztok!

Stanozolol kúra útán (300 szem 5mg) elegendőnek tartjátok az Advanced PCT-t, vagy szükség lenne HCG,nolvadex-es levezetésre?

Azért kérdezem,mert ilyen mennyiségre magában nem találtam a fórumon választ.

Köszi

"A stanozolol nem hat erősen az hipotalamusz-agyalapimirigy-gonád tengelyre, kicsi csökkenést eredményeznek a tesztoszteron és az LH vérszintjében, az Fsh szintek alig változnak. Az LH csökkenés miatt tamoxifent célszerű lehet kúra után alkalmazni (itt nem a gynecomastia ellen!)."

Amúgy milyen eredménye volt ennek a "kúrának"?  mert ha felszedtél 8kg-ot, pattanásos voltál és agresszív, akkor az előbbi idézet itt nem helytálló.

Bocsi ezzel nem értek egyet, Anabolics 2009 szerint idézem -
 "All anabolic/androgenic steroids when taken in doses
sufficient to promote muscle gain are expected to
suppress endogenous testosterone production.
Stanozolol is no exception, and is noted for its strong
influence on the hypothalamic-pituitary-testicular axis.
Clinical studies giving 10 mg per day to healthy male
subjects for 14 days caused the mean plasma testosterone
level to fall by 55%." -

Tehát 14 nap alatt napi 10 mg idézte elő az 55%-os esést, szerintem ez nem gyenge. Javítsatok ki ha tévedek, de az anabolicsnak nincs rossz híre, tehát megbízható adat.
De persze ez ténylegesen stanazololról szól:D
Üdv.

2011. Szeptember 05. - 14:05:09
Válasz #679
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Stanozolol kúra útán (300 szem 5mg) elegendőnek tartjátok az Advanced PCT-t, vagy szükség lenne HCG,nolvadex-es levezetésre?

Azért kérdezem,mert ilyen mennyiségre magában nem találtam a fórumon választ.

Köszi

"A stanozolol nem hat erősen az hipotalamusz-agyalapimirigy-gonád tengelyre, kicsi csökkenést eredményeznek a tesztoszteron és az LH vérszintjében, az Fsh szintek alig változnak. Az LH csökkenés miatt tamoxifent célszerű lehet kúra után alkalmazni (itt nem a gynecomastia ellen!)."

Amúgy milyen eredménye volt ennek a "kúrának"?  mert ha felszedtél 8kg-ot, pattanásos voltál és agresszív, akkor az előbbi idézet itt nem helytálló.

Bocsi ezzel nem értek egyet, Anabolics 2009 szerint idézem -
 "All anabolic/androgenic steroids when taken in doses
sufficient to promote muscle gain are expected to
suppress endogenous testosterone production.
Stanozolol is no exception, and is noted for its strong
influence on the hypothalamic-pituitary-testicular axis.
Clinical studies giving 10 mg per day to healthy male
subjects for 14 days caused the mean plasma testosterone
level to fall by 55%." -

Tehát 14 nap alatt napi 10 mg idézte elő az 55%-os esést, szerintem ez nem gyenge. Javítsatok ki ha tévedek, de az anabolicsnak nincs rossz híre, tehát megbízható adat.
De persze ez ténylegesen stanazololról szól:D
Üdv.

A szérum tesztoszteron szintnek semmi köze a gátláshoz, leginkább a helyreállításkor a visszacsatolással szokott probléma lenni. 10mg gyakorlatilag érezhetetlen változásokat generál, max elmegy a libidó picit  ::)

2011. November 23. - 11:55:04
Válasz #680
Nem elérhető

dingo


ez a tema ami eredetileg indult nagyon erdekes csak annyit kerdeznek hogy mennyi Gaspari Novedex et kellene szedegetni a kezdettol ha napi 2 proviront nyomok es a kura 3 dik hetebe vagyok csak mert a leirasba napi 1 et ir de nem bisztos hogy ez eleg es meddig kene szedni meg latom a tema evekkel ezelott indult valaki kiprobalta valami tapasztalat ?????
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 02. - 23:37:30
Válasz #681
Nem elérhető

Foglaltnév



2012. Április 02. - 23:44:08
Válasz #682
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!

Ez: http://www.sporting-supplements.co.uk/Fusion-Supplements-ATD-90-caps mennyire használható, megközelíti a Novedex Xt-t?

Persze, ezt a terméket tegnap bevizsgáltuk és egy kicsit még jobb is mint a Novedex XT volt és csak fele annyiba kerül. Szóval hajrá!  >:D

(Csak vicceltem. Szerintem nem fogsz találni itt egy embert sem aki valaha használta volna a fjuzsön supplement ATD-jét...Akármi lehet a kapszulában...abszolut ismeretlen cég.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 03. - 00:39:03
Válasz #683
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

Ez: http://www.sporting-supplements.co.uk/Fusion-Supplements-ATD-90-caps mennyire használható, megközelíti a Novedex Xt-t?

Akármi lehet a kapszulában...abszolut ismeretlen cég

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni"   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 03. - 08:49:05
Válasz #684
Nem elérhető

Foglaltnév


Elsősorban az összetevőkre gondoltam, mert ahogy néztem novedexben még van:[6, 17-keto-etiocholeve-3-ol tetrahydropyranol],  [3',5,7-trihydroxy-4'-methoxyflavone] ami nekem nem mond semmit speciel. Szóval a kérdést afféle felhőtlen optimizmusban értem, egy olyan világban, ahol senki nem  basz át senkit, szigorúan összetevők alapján. ;D Amúgy köszi a gyors választ.

2012. Április 03. - 09:03:31
Válasz #685
Nem elérhető

dingo


 Hi mar regebben irtam errol de nem probaltam meg. LG formadrol extreme  most felenk sokan kiprobaltak es mindenki tulelte  ;D hogy hasznalni hasznalt e hat megoszlanak a velemenyek sajnos, de sok a pozitiv  @:-)
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 03. - 09:10:01
Válasz #686
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Elsősorban az összetevőkre gondoltam, mert ahogy néztem novedexben még van:[6, 17-keto-etiocholeve-3-ol tetrahydropyranol],  [3',5,7-trihydroxy-4'-methoxyflavone] ami nekem nem mond semmit speciel. Szóval a kérdést afféle felhőtlen optimizmusban értem, egy olyan világban, ahol senki nem  basz át senkit, szigorúan összetevők alapján. ;D Amúgy köszi a gyors választ.

Elvileg az ATD az ATD.(bár, egy elég drága összetevőnek számított, úgyhogy ha túl olcsó a termék, akkor biztos, hogy nincs a kapszulában ATD.)
A [6, 17-keto-etiocholeve-3-ol tetrahydropyranol] egy elég fontos összetevő volt az eredeti Gaspari Novedexben.
A methoxyflavone szerintem nem volt a leglényegesebb...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 03. - 09:15:41
Válasz #687
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi mar regebben irtam errol de nem probaltam meg. LG formadrol extreme  most felenk sokan kiprobaltak es mindenki tulelte  ;D hogy hasznalni hasznalt e hat megoszlanak a velemenyek sajnos, de sok a pozitiv  @:-)

Már írtam kb. másfél éve, hogy az LG termékei inkább a legnagyobb viccnek számítanak sajnos ma már, minthogy bármit is érjenek...
Sok vélemény sokmindenre pozitív a táplálékkiegészítőkkel kapcsolatban. Tegnap mentem el egy gyerek mellett éppen, aki azt magyarázta a másik okostojásnak, hogy a szkájtek cég proteinje, amit most fogyaszt, annyi erőt hoz neki most... ;D  Tényleg, nem viccelek.  :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 03. - 09:25:55
Válasz #688
Nem elérhető

dingo


Hi mar regebben irtam errol de nem probaltam meg. LG formadrol extreme  most felenk sokan kiprobaltak es mindenki tulelte  ;D hogy hasznalni hasznalt e hat megoszlanak a velemenyek sajnos, de sok a pozitiv  @:-)

Már írtam kb. másfél éve, hogy az LG termékei inkább a legnagyobb viccnek számítanak sajnos ma már, minthogy bármit is érjenek...
Sok vélemény sokmindenre pozitív a táplálékkiegészítőkkel kapcsolatban. Tegnap mentem el egy gyerek mellett éppen, aki azt magyarázta a másik okostojásnak, hogy a szkájtek cég proteinje, amit most fogyaszt, annyi erőt hoz neki most... ;D  Tényleg, nem viccelek.  :-oD
  ...... hoz is sok erot csak 50 mg stanazol kell melle naponta   /7%  meg egy kis propi ketnaponta ;D de nem akarom off -ni a temat .Koszonom a valaszt
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 03. - 10:36:43
Válasz #689
Nem elérhető

Jordan



Már írtam kb. másfél éve, hogy az LG termékei inkább a legnagyobb viccnek számítanak sajnos ma már, minthogy bármit is érjenek...



Nekem régen olyan DVD-m volt. És nem panaszkodom, kiváló volt! :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)