2024. Május 12. - 15:30:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451801 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2012. Április 26. - 08:49:29
Válasz #705
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok! A HCG természetesen teljesen szar volt. Most a kérdés az lenne, hogy így, az 5. héten (2x250 susi, 2x150 tri tren), hogy sikerült szerezni igazi HCG-t, menjen előszőr egy nagyobb ébresztő löket, majd mehet a heti 2x250IU? Ugye 3 hétig vizet nyomtam HCG helyett, így a golyszlik összébb mentek rendesen. Ha helyes az elgondolás, mekkora legyen ez az ébresztő?

Kb. 440 nemzetközi katonai egység képes felébreszteni a golyszlikat  :D 3 hét alvás után, de szerintem bőven elég 1 x 250IU.  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 26. - 12:27:01
Válasz #706
Nem elérhető

kalibra



2012. Május 02. - 13:40:37
Válasz #707
Nem elérhető

dingo


Valakinek tapasztalata esetleg az E-Pharm testforce 2 vel kapcsolatban?  Nyar elejen volt itt szo rola, Efitmaser emlitette .
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Május 06. - 17:57:27
Válasz #708
Nem elérhető

SXR



Sziasztok!

28 éves vagyok, viszonylag hosszú edzésmúlttal és persze közel sem lankadó motivációval!
Éppen a második kúrámra készülök és igyekeztem magam kicsit jobban beleásni a témába, több kevesebb sikerrel.
Egyik barátommal beszélgettünk, ő adta a linket ehhez a témához a hcg+levezetés téma kapcsán.

Szeretném jól csinálni, ha már némileg természetellenes dolgokhoz nyúlok, bár még vannak bennem sötét és fehér foltok  is :) , ezekért előre is elnézést!
Illetve annyi infot olvastam, hogy már már zavaróan sokrétű, ezeket szeretném tisztázni a segítségetekkel! Jelzem eléggé kezdő vagyok kémia témában, remélem ez nem zárja ki a segítséget!

Hogy mégis miért ide írok? Mikor ez a téma pont, hogy nem kezdőknek szól? A többi bb fórumot csak elvétve olvasgattam, de logikusnak tűnt, hogy ha kúra közben szeretnék hcg-t tolni és a levezetésnek is megadni a módját, akkor ebben a témában kérjek tanácsot, ne másikban, ahol felesleges köröket kellene futni! "Hogy a hcgt a végén kell! stb"


Kúra:
-10 hetesre tervezem winstrol+enanthate kombóval, minden 2. nap wini (50mg), minden 3. napon teso 250mg      (Ez így rendben van első körben?)
- ha sikerül megoldani 2x250IU HCG, ha nem akkor 1x500IU
- közben mondjuk 2. héttől Viridex XT rendben van?
- nolvadexre szükségem van?

Levezetés:
Szintén hangsúlyt szeretnék fektetni rá, viszont itt még talán nagyobb a káosz a fejemben...
Egy korábbi, nagyon jó kritikát kapott kúra/levezetés alapján (Grambo)

1. héten: Viridex Xt    Nolvadex(20mg/nap)                   HCG(2*250IU)
2. héten: Viridex Xt    Nolvadex(20mg/nap)    T-bomb II
3. héten: Viridex Xt    Nolvadex(10mg/nap)    T-bomb II
4. héten:                       Nolvadex(10mg/nap)    T-bomb II
5. héten:                         T-bomb II"

Rendben lenne nekem is? Igaz, ő winstrolt nem, hanem boldenonet használt, ami persze lényegesen más. Éppen ezért lenne az a kérdésem, hogy rendben lenne e nekem ez a felállás, vagy van benne számomra felesleges dolog?


A megértést és segítséget mindenkinek előre köszönöm! 

2012. Június 20. - 10:23:05
Válasz #709
Nem elérhető

roland33


Hello.

Hogyan kell bekeverni az 5000IU -s HCG port?
Milyen oldószert szoktatok használni / venni hozzá?

2012. December 05. - 18:37:23
Válasz #710
Nem elérhető

doncicco



Sziasztok!

28 éves vagyok, viszonylag hosszú edzésmúlttal és persze közel sem lankadó motivációval!
Éppen a második kúrámra készülök és igyekeztem magam kicsit jobban beleásni a témába, több kevesebb sikerrel.
Egyik barátommal beszélgettünk, ő adta a linket ehhez a témához a hcg+levezetés téma kapcsán.

Szeretném jól csinálni, ha már némileg természetellenes dolgokhoz nyúlok, bár még vannak bennem sötét és fehér foltok  is :) , ezekért előre is elnézést!
Illetve annyi infot olvastam, hogy már már zavaróan sokrétű, ezeket szeretném tisztázni a segítségetekkel! Jelzem eléggé kezdő vagyok kémia témában, remélem ez nem zárja ki a segítséget!

Hogy mégis miért ide írok? Mikor ez a téma pont, hogy nem kezdőknek szól? A többi bb fórumot csak elvétve olvasgattam, de logikusnak tűnt, hogy ha kúra közben szeretnék hcg-t tolni és a levezetésnek is megadni a módját, akkor ebben a témában kérjek tanácsot, ne másikban, ahol felesleges köröket kellene futni! "Hogy a hcgt a végén kell! stb"


Kúra:
-10 hetesre tervezem winstrol+enanthate kombóval, minden 2. nap wini (50mg), minden 3. napon teso 250mg      (Ez így rendben van első körben?)
- ha sikerül megoldani 2x250IU HCG, ha nem akkor 1x500IU
- közben mondjuk 2. héttől Viridex XT rendben van?
- nolvadexre szükségem van?

Levezetés:
Szintén hangsúlyt szeretnék fektetni rá, viszont itt még talán nagyobb a káosz a fejemben...
Egy korábbi, nagyon jó kritikát kapott kúra/levezetés alapján (Grambo)

1. héten: Viridex Xt    Nolvadex(20mg/nap)                   HCG(2*250IU)
2. héten: Viridex Xt    Nolvadex(20mg/nap)    T-bomb II
3. héten: Viridex Xt    Nolvadex(10mg/nap)    T-bomb II
4. héten:                       Nolvadex(10mg/nap)    T-bomb II
5. héten:                         T-bomb II"

Rendben lenne nekem is? Igaz, ő winstrolt nem, hanem boldenonet használt, ami persze lényegesen más. Éppen ezért lenne az a kérdésem, hogy rendben lenne e nekem ez a felállás, vagy van benne számomra felesleges dolog?


A megértést és segítséget mindenkinek előre köszönöm! 


Kár, hogy erre a kérdésre nem figyelt fel senki.Korábban Efit írta, még a topic indításakor, hogy kúra elejétől a Gaspari Novedex xt képes megóvni a saját hormontermelést a leállástól. Most csak Viridex xt kapható ::)..tudunk róla valamit????

2012. December 05. - 21:11:00
Válasz #711
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Annyi biztos, hogy a Gaspari Viridex sajnos egyáltalán nem helyettesíti sajnos a régi Gaspari Novedex-et. Viszont libidó szempontjából egy sokkal jobb termék, ha valakinek azzal volt gondja...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 06. - 09:55:55
Válasz #712
Nem elérhető

doncicco


Köszönöm, már látom is a helyét, hogy mikor fogom használni ;D

2012. December 06. - 17:41:42
Válasz #713
Nem elérhető

ninja14


Annyi biztos, hogy a Gaspari Viridex sajnos egyáltalán nem helyettesíti sajnos a régi Gaspari Novedex-et. Viszont libidó szempontjából egy sokkal jobb termék, ha valakinek azzal volt gondja...
az Adv. PCT nem jobb libidó növelő mint a Viridex?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. December 06. - 18:59:29
Válasz #714
Nem elérhető

Maszat


Annyi biztos, hogy a Gaspari Viridex sajnos egyáltalán nem helyettesíti sajnos a régi Gaspari Novedex-et. Viszont libidó szempontjából egy sokkal jobb termék, ha valakinek azzal volt gondja...
az Adv. PCT nem jobb libidó növelő mint a Viridex?

Nekem dupla adagolással 2 hét után eléggé beindította.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 06. - 19:33:22
Válasz #715
Nem elérhető

ninja14


Annyi biztos, hogy a Gaspari Viridex sajnos egyáltalán nem helyettesíti sajnos a régi Gaspari Novedex-et. Viszont libidó szempontjából egy sokkal jobb termék, ha valakinek azzal volt gondja...
az Adv. PCT nem jobb libidó növelő mint a Viridex?

Nekem dupla adagolással 2 hét után eléggé beindította.
milyen időközönként rágcsáltad el naponta? ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. December 06. - 20:04:17
Válasz #716
Nem elérhető

Maszat


Annyi biztos, hogy a Gaspari Viridex sajnos egyáltalán nem helyettesíti sajnos a régi Gaspari Novedex-et. Viszont libidó szempontjából egy sokkal jobb termék, ha valakinek azzal volt gondja...
az Adv. PCT nem jobb libidó növelő mint a Viridex?

Nekem dupla adagolással 2 hét után eléggé beindította.
milyen időközönként rágcsáltad el naponta? ;D

Reggel délben este (azza a bökkenővel,h délután 1 kor keltem mindig  ;D) 2 szemet. Tehát 3x2

szeretem a dupla dinamitokat  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 07. - 09:56:20
Válasz #717
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Annyi biztos, hogy a Gaspari Viridex sajnos egyáltalán nem helyettesíti sajnos a régi Gaspari Novedex-et. Viszont libidó szempontjából egy sokkal jobb termék, ha valakinek azzal volt gondja...
az Adv. PCT nem jobb libidó növelő mint a Viridex?

Nem tudom, hogy melyik AX-Advance PCT-ről beszélünk, mivel ahogy látom, már van egy újabb és rosszabb mint az eddigiek(ez kb a 3. vagy 4. változata az AX PCT-nek), szóval kiszedték belőle a 6-bromoandrosztenedion-t, ami miatt még esetleg egy jó termék volt, és most 7-methoxyflavone van már benne, ami elég gagyi dolog alapvetően.
A Viridex-et pedig ki kell próbálni.(összetevői szerint nem egy nagy libidónövelő, de legalább amellett, hogy növeli a tesztoszterontermelést, nem teszi tönkre a libidót, úgy mint régen a Novedex tette.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 08. - 12:57:13
Válasz #718
Nem elérhető

doncicco


Értem, de akkor inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy a már klasszikussá vált pct - t bomb utókúra párosban a pct-t mivel érdemes helyettesíteni?

2012. December 12. - 10:00:53
Válasz #719
Nem elérhető

doncicco


Értem, de akkor inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy a már klasszikussá vált pct - t bomb utókúra párosban a pct-t mivel érdemes helyettesíteni?

Még mindig nagyon érdekelne a válasz :o..!