2024. Május 13. - 13:35:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451901 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2012. December 12. - 10:33:50
Válasz #720
Nem elérhető

dino


Értem, de akkor inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy a már klasszikussá vált pct - t bomb utókúra párosban a pct-t mivel érdemes helyettesíteni?

Még mindig nagyon érdekelne a válasz :o..!
nekem a d-test tökéletesen bevált
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 12. - 12:30:16
Válasz #721
Nem elérhető

doncicco


Értem, de akkor inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy a már klasszikussá vált pct - t bomb utókúra párosban a pct-t mivel érdemes helyettesíteni?

Még mindig nagyon érdekelne a válasz :o..!
nekem a d-test tökéletesen bevált

Jobb mint a jelenlegi pct? más termék?mondjuk arimatest stb?

2012. December 12. - 12:39:23
Válasz #722
Nem elérhető

dino


Értem, de akkor inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy a már klasszikussá vált pct - t bomb utókúra párosban a pct-t mivel érdemes helyettesíteni?

Még mindig nagyon érdekelne a válasz :o..!
nekem a d-test tökéletesen bevált

Jobb mint a jelenlegi pct? más termék?mondjuk arimatest stb?
nincs összehasonlítási alapom. nem szoktam legál termékeket tenni a levezetésbe. ez az első alkalom, de ez nagyon bevált. erőből nem ment el semmi az izomtömeg is megmaradt, hihetetlen..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 12. - 12:47:42
Válasz #723
Nem elérhető

Milo


jók ezek a tesztófokozók, csak sokkal többet kell szedni mint ami rá van írva
Riceman

2012. December 12. - 12:53:56
Válasz #724
Nem elérhető

Maszat


jók ezek a tesztófokozók, csak sokkal többet kell szedni mint ami rá van írva

mindennél így van ez  ;D  ahogy 1 cimborám mondaná: "ha kicsi a tét, a kedvem sötét"  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 12. - 14:15:43
Válasz #725
Nem elérhető

doncicco


Pont erre lettem volna kíváncsi, hogy ki mit használ :D

2012. December 12. - 14:54:02
Válasz #726
Nem elérhető

dino


jók ezek a tesztófokozók, csak sokkal többet kell szedni mint ami rá van írva
dupla :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 12. - 15:28:02
Válasz #727
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyi biztos, hogy a Gaspari Viridex sajnos egyáltalán nem helyettesíti sajnos a régi Gaspari Novedex-et. Viszont libidó szempontjából egy sokkal jobb termék, ha valakinek azzal volt gondja...
az Adv. PCT nem jobb libidó növelő mint a Viridex?

Nem tudom, hogy melyik AX-Advance PCT-ről beszélünk, mivel ahogy látom, már van egy újabb és rosszabb mint az eddigiek(ez kb a 3. vagy 4. változata az AX PCT-nek), szóval kiszedték belőle a 6-bromoandrosztenedion-t, ami miatt még esetleg egy jó termék volt, és most 7-methoxyflavone van már benne, ami elég gagyi dolog alapvetően.
A Viridex-et pedig ki kell próbálni.(összetevői szerint nem egy nagy libidónövelő, de legalább amellett, hogy növeli a tesztoszterontermelést, nem teszi tönkre a libidót, úgy mint régen a Novedex tette.)
Arimatest-ben is 7-methoxyflavone van, mint a PCT-ben, de mégis ég és föld a különbség az Arimatest javára, talán a felszívódás helye miatt.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. December 12. - 15:37:28
Válasz #728
Nem elérhető

Maszat


mondom, dupla adaggal a béka segge alatt lévő libidót a PCT is visszarántotta. Igaz kellett közel 2 hét :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 12. - 19:14:05
Válasz #729
Nem elérhető

dino


mondom, dupla adaggal a béka segge alatt lévő libidót a PCT is visszarántotta. Igaz kellett közel 2 hét :D
az a 2 hét maga volt a kénköves pokol gondolom  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 12. - 19:36:09
Válasz #730
Nem elérhető

Maszat


mondom, dupla adaggal a béka segge alatt lévő libidót a PCT is visszarántotta. Igaz kellett közel 2 hét :D
az a 2 hét maga volt a kénköves pokol gondolom  ;D

Hála a mai gyógyszerismereteknek, azidőtájt is aprítottam, még ha túl sok kedvem nem is volt  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 12. - 19:38:14
Válasz #731
Nem elérhető

dino


mondom, dupla adaggal a béka segge alatt lévő libidót a PCT is visszarántotta. Igaz kellett közel 2 hét :D
az a 2 hét maga volt a kénköves pokol gondolom  ;D

Hála a mai gyógyszerismereteknek, azidőtájt is aprítottam, még ha túl sok kedvem nem is volt  ;D
  (:-)  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 13. - 10:09:05
Válasz #732
Nem elérhető

doncicco


Akkor én most vok a 2 hét keserves közepén ;D

2012. December 13. - 11:09:31
Válasz #733
Nem elérhető

Milo


csipegessed ezeket a tesztófokozókat nagy dózisba, aztán ha az is kevés ,akkor akció előtt betolsz egy kis kamagrát
Riceman

2012. December 13. - 17:25:19
Válasz #734
Nem elérhető

doncicco


ok kipróbálom az arimát.Anatropin?valaki próbálta?