2024. Május 13. - 18:19:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451923 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2012. December 13. - 20:51:53
Válasz #735
Nem elérhető

Rebel


Hátha valaki tudja.
Az AX Perfect Cycle -ből  1-3x2 szemet ajánl a leírás.Éhgyomorra mehet,vagy kell kajálni előtte?

2012. December 13. - 23:02:42
Válasz #736
Nem elérhető

doncicco


Májvédő nem hiszem, hogy van jelentősége.

2013. Január 23. - 00:50:51
Válasz #737
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na, hogy mondjunk is valamit ezen a fórumon, hiszen azé' vagyunk itt, nem igaz?  ;)

Most nézegetek egy pár érdekes terméket az amerikai kiegészítő piacon, hát mivel ez a szakterületem(hobbim) ;)..., szóval találtam egy érdekes dógot. Az amerikai cégek azért nem hasonlíthatóak össze semmelyik más kontinens cégeivel, ezt szögezzük le sokszoros mértékben. Ott legalább tudják, hogy mi az az R&D(Nem R&B hülyék). Az európai ilyen tec meg olyan tec cégeknél az R&D csupán annyit jelent, hogy nézzük meg az amerikai cégek weboldalán, milyen új termékkel jönnek ki ott, és másoljuk le, írjuk rá a nevünket minél fényesebb betűkkel, hogy "ilyen tec", adjuk valami helyi bumburnyák kezébe, katt egy pár fénykép, oszt jónapot, kész az R&Đ és a dagadt bankszámla. Ez egyszerűen csak így van. Végülis ez is egy működési alap. Az R&D "kutatást és fejlesztést" jelent eredetileg, ami Magyarországon meg európában csak azt jelenti, hogy "copy and paste", ez az egyszerű és olcsó európai R&D meghatározás.

Szóval nézem a BPI termékeit. A BPI nevű cég a kiegészítőiparban 2 éve még nem is létezett, most meg Jay Cutlert látod a BPI reklámokon. Ha ilyen Jay Cutler figurák megjelennek a reklámokon rögtön beindul a "funny rádió" és az antennán keresztül azt fogja, hogy a kamu termékek ismét feltüntek a piacon és elkezdi sugározni a szart, hogy mindenki mekkora szar meg stb.... Ilyen blokkoló meg olyan blokkoló, ilyen anadolikus enzim meg mi a szar lófasz stb...És bevallom őszintén, hogy ha látok egy terméket, amit Ronnie Colemannel vagy Phil Heathel reklámoznak, akkor én is gyanakodni kezdek. De én nem számítok, mivel már öreg vagyok.(43)
Szóval elkezdtem megnézni a BPI - A- HD nevű termékének összetevőit, ami egyébként a cég szerint egy aromatáz blokkoló/ösztrogénreceptor-blokkoló és természetes tesztoszteronszint növelő. Jól hangzik. Persze, hogy jól hangzik. De mennyi ilyet hallunk? Ráadásul most pár hete írtam, hogy mekkora kamu az összes ilyen termék mióta betiltották pl. az ATD-t és a 6-oxo-t.

Szóval ezt az összetevőt figyeld:(a BPI - A-HD első összetevője.)

(3s,4s)-4-[(3,4-dimethoxyphenyl)methyl]-3-hydroxy-3-[[3-methoxy-4-[(2s,3r,4s,5r,6r)-3, 4,5-trihydroxy-6-(hydroxymethyl)oxan-2-yl]oxy-phenyl]methyl]oxolan-2-one

Nem rossz, mi?
Most komolyan, ezt beszednéd? Így csak ránézésre. Mi a lófasz ez?

Persze, most ebben a pillanatban, - és majd csekkeld ezt le fél év múlva - szinte senki nem árulja ezt a terméket itt Magyarországon, senki. Pedig másfél éve a piacon van, de nem tudnak ezek a magyar cégek semmit igazán eladni, fatökűek. Csupán elvétve 1-2 webáruház árulja ezt a terméket, pedig Amerikában elég nagy bestseller, de ha megnézed a magyar shopok termékleírásait ehhez a termékhez, akkor biztos leszel benne, hogy nem adtak el belőle kettőnél többet itt Magyaroszágon a koszos kis webshopjaikban. Mivel senki nem érti, hogy mit akarnak eladni, mivel a termékleírásaik szarok, érthetetlenek.
Szándékosan, ki tudja? Ezek az emberek magukat sem értik az a baj.

Egészen máig.

Mivel most volt kedvem megírni ezt a kis esszét. Az eladások hamarosan beindulnak a sok ócska kis Joomla és php webshopban. ;D

Mikor már azt hitted, hogy mindennek vége és mindent betiltottak, és neked már csak az az elképesztően szar tribulusz marad amitől maximum meleggé válsz, semmi több, de hogy a tesztoszteronszinted nem lesz magasabb az biztos. Szóval, mikor már teljesen lemondtál arról, hogy lesz egy értelmes kiegészítő, amire végre elköltheted a pénzed és egy kis reményed is lesz a kúrák közben arra, hogy a tesztoszteron szinted végre ismét a megfelelő magasságokban lesz(legalábbis reméljük), akkor megjelenik ez a BPI nevű cég és piacra hoz egy ilyen terméket, aminek a legfőbb összetevője ez:
(3s,4s)-4-[(3,4-dimethoxyphenyl)methyl]-3-hydroxy-3-[[3-methoxy-4-[(2s,3r,4s,5r,6r)-3, 4,5-trihydroxy-6-(hydroxymethyl)oxan-2-yl]oxy-phenyl]methyl]oxolan-2-one
Szóval ez az összetevő ennek az ártatlannak tűnő virágnak az egyik kivonata:



A százszorszép, vagy egyéb őszirózsafélék kivonata. Ezt a cég semmiképpen nem akarta, hogy tud, hogy ez az összetevő ennek a kis virágnak a kivonata. Valójában a virág olajának kinyerése után maradt szemétből nyerik ki ezt a kivonatot. De legalább komolyan hangzik ebben a nomenklatúrában leírva:
(3s,4s)-4-[(3,4-dimethoxyphenyl)methyl]-3-hydroxy-3-[[3-methoxy-4-[(2s,3r,4s,5r,6r)-3, 4,5-trihydroxy-6-(hydroxymethyl)oxan-2-yl]oxy-phenyl]methyl]oxolan-2-one

Namost, itt van ez a cég, amelyik kihoz egy terméket, aminek a fő összetevője egy ilyen kis virágnak a kivonata, ami elvileg olyan erőteljesen képes elbánni az ösztrogénnel, mint a tamoxifen(Nolvadex). Legalábbis az egyik 2006-ban Dél-Koreában végzett kisérlet ezt írja. Ezzel a referenciával támassza alá a cég ezt az összetevőt a weboldalán. Ezzel az egyetlenegy kisérlettel ebben a témában csak az a baj, hogy egy üvegcsében kis sejteken volt végrehatjva, ami elég messze van állat vagy emberkisérletektől.
Bárhol is keresnél egyéb értelmes referenciát, ami alátámasztaná ennek az összetevőnek bármilyen anti-ösztrogén hatását, nem fogsz találni.

A többi összetevő

(2r,3r)-2,3-bis[(4-hydroxy-3-methoxyphenyl)methyl] butane-1,4-diol;(2r,3r,4s,5s,6r)- 6-(hydroxymethyl)oxane-2,3,4,5-tetrol
Másnéven lenmag kivonat. Miért nem írják ezt?

A következő összetevő:
4-[(e)-2-(3,5-dimethoxyphenyl)ethenyl]phenol
A resveratrol unokahuga, ami a szőlőben található

A következő összetevő:
s)-5-hydroxy-1-(4-hydroxy-3-methoxyphenyl)-3-decanone
ami másnéven gyömbér kivonat.

Szóval, már azt hittem, hogy találok valami értelmes terméket. Az összetevők nevei nagyon komolynak tűntek.
 
Az amerikai törvényhozás, politikusokon keresztül minden olyan összetevőt betiltott a sport-táplálékkiegészítő iparban az előző 10 évben, ami bármilyen figyelemreméltó hatással is rendelkezik, ami az izomnövekedést illeti. Maradtak ezek a hihetetlen nevű összetevők, amikről szinte senki nem tudja, hogy micsoda és ráadásul nincs több fiziólógiás hatásuk egy kiskanál konyhasónál, vagy mégis? Mégis évente a kiegészítőipar bevétele meredeken növekszik, több 100 milliárd dollár Amerikában és Európában, a pénzlehúzás abszolut haszontalan és kamu termékekkel nagyobb mint valaha. Mindemellett az emberek egészsége semmivel nem védettebb mint 10 vagy akár 15 éve! Tehát a nagyon komoly törvényhozásban dolgozó emberek semmit sem értek el. Szó szerint semmilyen eredményük nincs. Mivel az európai cégek(és politikusok, hivatali csökevények) az önálló gondolatok helyett inkább csak másolnak, ezért Európában is betiltanak minden olyan összetevőt, amit Amerikában betiltanak. Ezek a hivatali emberek, állami közszolgák egyébként is reménytelenek minden szinten és területen, és ezt évtizedek óta bizonyítják. Ez nem is fog változni sajnos.

És mit szednek be ma a sportolók? Százszorszép-kivonatot.
vagyis a pusztító tesztoszteronnövelő hatóanyagot:
(3s,4s)-4-[(3,4-dimethoxyphenyl)methyl]-3-hydroxy-3-[[3-methoxy-4-[(2s,3r,4s,5r,6r)-3, 4,5-trihydroxy-6-(hydroxymethyl)oxan-2-yl]oxy-phenyl]methyl]oxolan-2-one

és ki tudja még mit szednek?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 23. - 00:57:50
Válasz #738
Nem elérhető

Maszat


áhhh f*szom, én erre alszok egyet mielőtt elolvasom  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 23. - 00:58:40
Válasz #739
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 23. - 02:33:53
Válasz #740
Nem elérhető

jrk


Kedves Efit,


én most úgy igazából értem is, amit írsz, meg nem is. Mármint igazán azt nem értem, mit szerettél volna közölni a jónéppel. Engem is érdekelnek a hatóanyagok, sok-sok órát töltöttem fórumok és tanulmányok olvasásával, hogy 1-1 hatóanyag eredetére fényt derítsek. Mert tény és való, az újhullámos termékpalettán a termékek hatóanyagai komolyabban hangzanak és hosszabbak mint valaha: olyannyira, hogy végig se legyen kedve olvasni az embernek. Csak legyen a végén egy "-one", és akkor aztán már majdnem biztos, hogy valami majdnem szteroiddal van dolgunk.

Ez (a semmi hangzatos megnevezése a címkén úgy, hogy a teljes kémiai struktúrát részletezzük) kiszolgálja a piac egy bizonyos szegmensét, a butábbikat, vagy azokat, akik nincsenek tisztában az előzményekkel, és egyáltalán nincsenek képben sem bizonyos terméktípusokkal, sem azok hatóanyagaival. Az utóbbi 7 évben óriási változáson ment keresztül a táplálékkiegészítő piac. Felmerül a kérdés, hogy előnyére, vagy éppen hátrányára változott-e?

Bizonyos értelemben szerintem előnyére, bizonyos értelemben hátrányára. Az alapvető kiegészítők nem igazán változtak, én inkább a "speciális" termékekre gondolok: a tesztoszeronfokozókra, antiaromatázokra (bár nem volt sok, ami valóban az lett volna...), stb stb. Tesztoszteronfokozók... ugyan. Pár éve tele volt szteroiddal a piac. És legálisan. Olyan cuccokhoz juthattunk hozzá teljesen legálisan, ami sok hagyományos anyagot odavert hatásosság tekintetében. Persze meg volt ez szépen ideologizálva, neveztük őket hormonanalógoknak, meg kémiai struktúrájuk szerint már mindennek, attól függően, hogy ezek hogyan kezdtek kiszorulni a piacról a betiltásuk miatt, és a hatóanyagokat kifejlesztő (vagy éppen "újrafeltaláló") cégek miképpen változtattak a struktúrán pusztán azért, hogy egy nevében és látszólag minden más tekintetben új anyagot dobjanak piacra, de a végeredmény mindig ugyanaz volt. Ugyanezen mennek most keresztül a dizájnerdrogok. Pár éve egy csomó gyerek (szó szerint is) "vesztette el a naturálságát" ezek miatt a cuccok miatt. Mint minden hatóanyag esetében, ez is egyéni tolerancia kérdése: voltak, akik csak profitáltak a használatukból, és voltak, akiknél az összes lehetséges mellékhatás jelentkezett. Közben a többség nem is volt tisztában azzal, mit szed, ellenben kezdte elhinni, hogy naturálként, legális tápkiegészítőket használva is lehet a feketepiacon kapható szteroidok szintjét megütő, sőt akár azt meghaladó eredményt produkálni. Nézzük csak a Superdrolt: szerintem 6x ütősebb, mint egy nem fake thai anabol. Oké, a kettőt nehéz összehasonlítani, alapvetően teljesen más a két anyag, de a cél ugyanaz. Nagyjából. Mindkettő hatékony, és mindkettő kibaszottul mérgező. Én a Superdroltól (Methyldrol by SNS) olyan erőszint növekedést tapasztaltam, mint még soha semmitől. Egyszerűen minden kibaszott nap erősebb voltam, és úgy éreztem, ez bármeddig fokozható. Ja... addig az 1 hónapig, amíg teljesen gallyra nem vágott. Már az első héten folyamatosan hőemelkedésem volt, rázott a hideg, hangulatingadozásaim voltak, és az egész kúra alatt étvágytalan voltam. Aztán voltak olyan srácok, akik csak fejlődtek, csináltak egy utókúrát a régi PCT-vel, meg a Retain-nel (ami szintén tudott komoly dolgokat produkálni pozitív és negatív értelemben is), és semmi bajuk nem volt. Aztán rögtön fejest ugrottak egy jó kis Prostanozol kúrába... levezetésképpen még mindig :D Mer' tömegeltünk, ugye, aztán meg szálkázunk a végén. Mert azt úgy kell.

Szóval az egyik szemünk sír, a másik nevet. Szerintem közel sem olyan nagy gond, hogy ezekhez a cuccokhoz már nem lehet hozzáférni. Voltak értékes dolgok, amiket én is sajnálok. A mostani dolgok viccesek, és valóban kevés köztük a ténylegesen is hatásos anyag. Ugyanakkor én azt mondom, inkább legyen ez a verzió, aki nem ért ehhez, használja a gyengébb agyonreklámozott szarokat sok pénzért, de legalább semmi bajuk nem lesz tőle... egy biztos: nincs új a nap alatt: ami működött, most karanténban van. Ami nem működik, vagy éppen egy picit hatásos, az kurvadrágán kapható. Nem sok true prohormon, vagy geyáltalán bármilyen hormon van már a piacon: legfeljebb a DHEA, illetve annak különböző származékai. Utoljára a Restore-ban találtam hatásos MbAET-et, illetve Lean Extreme-ben 2 DHEA származékot (bár most látom, már annak is változott az összetétele :D ), ami megütötte azt a szintet, mint Retain vagy a Restore... a többi mind kamu szar volt. Amúgy az általad említett BPI terméket én magam is próbáltam amolyan "miért ne" alapon, én minimális hatását éreztem, bár most gondolom én leszek a százszorszép-fiú, aki legelte a virágot, és fejlődött ;)

Amúgy nem is igazán értem, Európában hogyan működik a piacon (egykor) fellelhető hatóanyagok szabályozása: Te azt mondod, már évek óta nem lehet igazi "superdrolt" kapni, legalábbis legálisan biztosan nem. Pedig lehet, csakúgy, mint halodrolt, orastan-t, epistane-t, ATD-t is. Márkákat szándékosan nem írok, de ezek kaphatóak az EU-ban legálisan, és egyszerűen nem értem, hogy miért.


2013. Január 23. - 08:52:04
Válasz #741
Nem elérhető

hulk1000


Halihó!

Nézegettem a fórumot és ennyire lennék kiváncsi, hogy levezetés után hogy tudom megállapítani, hogy minden hormonszintem a normálisra vissza állt??? Gondolok itt valmi vizsgálatra nem pl: nem olyanra h a golyszik normális méretüek!

Előre is köszi...!

2013. Január 23. - 08:55:43
Válasz #742
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Halihó!

Nézegettem a fórumot és ennyire lennék kiváncsi, hogy levezetés után hogy tudom megállapítani, hogy minden hormonszintem a normálisra vissza állt??? Gondolok itt valmi vizsgálatra nem pl: nem olyanra h a golyszik normális méretüek!

Előre is köszi...!

vérvizsgálattal egy laborban. Elmondod egy orvosnak a problémádat viszonylag őszintén és segít.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 23. - 09:36:32
Válasz #743
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Jrk,

Na itt egy másik ember, aki érti is, hogy miről beszél.   ;) Ezt szeretem.

Tudom, hogy egyik-másik írásom úgy sikerül, hogy a végén se füle- se farka. A fenti írással eredetileg nem a "politikában" és egyéb hivatalokban dolgozó elmebetegeket akartam ütlegelni. Mikor elkezdtem írni, még nem tudtam, hogy lesz-e egyáltalán bármilyen következtetés a végén, ami nem idegesíti fel az olvasókat és esetleg ad nekik némi reményt. Nem is az volt a célom, hogy elmondjam, hogy senki nem dolgozik értetek és nincs jó termék a piacon, amit tudnátok használni.

De sajnos tényleg elképesztő a helyzet ezen a területen. Vannak területek, amiről egy fórumon nem is szabadna írni, mivel a fórum felépítése nem alkalmas arra, hogy komolyan meg lehessen beszélni egy témát, elég mélyen ahhoz, hogy ne sértődéssel távozzanak emberek, olvasók. Ez olyan pl. mint a Lance Armstrong téma, ami képes felidegesíteni embereket, mert sok szempontból meg lehet közelíteni és felkavarja az emberek igazságérzetét. Az ilyenek veszélyes témák egy bizonyos mélység után, szerintem.

Szóval a BPI - Arimedex-HD és a hasonló termékek témájába még csak belekezdtünk és nem vagyok benne biztos, hogy értjük majd, hogy mit akarunk mondani ezzel a témával. Idegesítő téma, annyi biztos.

Na, azért, hogy megint csak mondjak is valamit: Létezik egy olyan szabály Amerikában a táplálék-kiegészítőkkel kapcsolatban kb 2005 óta, ami kimondja, hogy emberek számára teljesen érthetően fel kell tüntetni a termék cimkéjén, hogy mit tartalmaz a termék, és az embernek meg kell értenie mielőtt bevenne a szájába egy ilyen kiegészítőt, hogy pontosan mit is visz be. Nem szó szerint, de kb. ennyi a szabályozás értelme. Tudniuk kell mit esznek.
Namármost, mint tudjátok, én utálom a hülye szabályozásokat. A hülye szabályozásokat. De ez nem egy hülye szabály. Erre mondjuk azt, hogy tisztelet a kivételnek vagy valami ilyesmi.
Szintén megértem a cégeket, hogy próbálnak a piacon túlélni és megélni és ezért nagyon kreatívak, mint pl. a BPI, és kreatívnak kell lenniük. Alapvetően birom az ilyen cégeket, mint a BPI, mert én tényleg hiszek a "hackerekben" az élet minden területén és magam is így élem az életem. (Az én meghatározásom a Hacker szóra az, hogy "az az ember akinek van egy különleges megoldása, ami működik". Ez pont ellenkezőeje a politikus(idióta) és az okoskodó definíciójának.  ;D

Szóval, csak röviden lezárva ezt az etapot, aztán majd folytatjuk. ha valaki kipróbálta a BPI - A-HD-t, írja le a tapasztalatát.
Nem az a lényeg, hogy fikázzuk a BPI-t, mivel 100 másik öregebb cég van előtte, akit fikáznunk kellene, de ez a szint, ahova ezek a dolgok fajulnak, már megér egy külön topikot.(témát)

 [:-o]
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 23. - 10:34:01
Válasz #744
Nem elérhető

hulk1000


Halihó!

Nézegettem a fórumot és ennyire lennék kiváncsi, hogy levezetés után hogy tudom megállapítani, hogy minden hormonszintem a normálisra vissza állt??? Gondolok itt valmi vizsgálatra nem pl: nem olyanra h a golyszik normális méretüek!

Előre is köszi...!

vérvizsgálattal egy laborban. Elmondod egy orvosnak a problémádat viszonylag őszintén és segít.

Köszi a választ! Esetleg azt még megtudod mondani, hogy a levezetés után mennyi idöt kellene várjak h vérvételre menjek? Válaszod köszönöm szépen!

2013. Január 23. - 14:59:44
Válasz #745
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Halihó!

Nézegettem a fórumot és ennyire lennék kiváncsi, hogy levezetés után hogy tudom megállapítani, hogy minden hormonszintem a normálisra vissza állt??? Gondolok itt valmi vizsgálatra nem pl: nem olyanra h a golyszik normális méretüek!

Előre is köszi...!

vérvizsgálattal egy laborban. Elmondod egy orvosnak a problémádat viszonylag őszintén és segít.

Köszi a választ! Esetleg azt még megtudod mondani, hogy a levezetés után mennyi idöt kellene várjak h vérvételre menjek? Válaszod köszönöm szépen!

Abszolut nem ismerem a körülményeidet, de nem is biztos, hogy meg kellene ismernem. Menj el orvoshoz mondjuk 4 héttel az úgynevezett "utókúra" után és elvileg kellene egy vérvizsgálat. De egyáltaléán ne legyél benne biztos, hogy a hormonszintjeid megfelelőek lesznek. Viszont azt sem lehet megmondani, hogy bármi probléma lesz. Ezért, mint ahogy mondtam, ha problémád van, fordulj orvoshoz és segíteni fog.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 23. - 19:27:39
Válasz #746
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Jrk, egyébként teljesen egyetértek azzal, amit leírtál az utóbbi évek termékeivel kapcsolatban, legalábbis a hormonszerű, tesztoszteronszint-fokozó, anti-ösztrogén stb... kiegészítőket érintően, mivel itt most ezekről van szó. Örülök, hogy leírtad a nézőpontodat erről.

A másik részről viszont, ami az európai legális forgalmazást illeti. Ha van is Európában ilyen termék még, akkor az semmiképpen nem legálisan van, mivel ezek az összetevők nem lehetnek európában táplálék-kiegészítőben és élelmiszerben sem, az EU-ban. Tehát lehet, hogy néhány(sok) helyen árulják még, ami maradt, de nem legálisan, mégha úgy is tűnik.(Az ellenőrzés és szankciók nagyon bénán működnek az EU számos országában ezzel kapcsolatban, ami egyébként nem is baj  ;D )


"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Január 23. - 21:25:28
Válasz #747
Nem elérhető

egyvicc


Jrk, egyébként teljesen egyetértek azzal, amit leírtál az utóbbi évek termékeivel kapcsolatban, legalábbis a hormonszerű, tesztoszteronszint-fokozó, anti-ösztrogén stb... kiegészítőket érintően, mivel itt most ezekről van szó. Örülök, hogy leírtad a nézőpontodat erről.

A másik részről viszont, ami az európai legális forgalmazást illeti. Ha van is Európában ilyen termék még, akkor az semmiképpen nem legálisan van, mivel ezek az összetevők nem lehetnek európában táplálék-kiegészítőben és élelmiszerben sem, az EU-ban. Tehát lehet, hogy néhány(sok) helyen árulják még, ami maradt, de nem legálisan, mégha úgy is tűnik.(Az ellenőrzés és szankciók nagyon bénán működnek az EU számos országában ezzel kapcsolatban, ami egyébként nem is baj  ;D )



Helló!
tessék írni hatóanyag neveket amik érnek még valamit :)   /7% :-){

2013. Január 23. - 21:50:02
Válasz #748
Nem elérhető

Pretorian


Jrk, egyébként teljesen egyetértek azzal, amit leírtál az utóbbi évek termékeivel kapcsolatban, legalábbis a hormonszerű, tesztoszteronszint-fokozó, anti-ösztrogén stb... kiegészítőket érintően, mivel itt most ezekről van szó. Örülök, hogy leírtad a nézőpontodat erről.

A másik részről viszont, ami az európai legális forgalmazást illeti. Ha van is Európában ilyen termék még, akkor az semmiképpen nem legálisan van, mivel ezek az összetevők nem lehetnek európában táplálék-kiegészítőben és élelmiszerben sem, az EU-ban. Tehát lehet, hogy néhány(sok) helyen árulják még, ami maradt, de nem legálisan, mégha úgy is tűnik.(Az ellenőrzés és szankciók nagyon bénán működnek az EU számos országában ezzel kapcsolatban, ami egyébként nem is baj  ;D )



Helló!
tessék írni hatóanyag neveket amik érnek még valamit :)   /7% :-){

Engem is érdekelne, hogy boltban kapható dolgok közül valójában mi az amit érdemes, mert egyre nagyobb a köd.  ?:-/
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Január 23. - 22:04:31
Válasz #749
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


szerintem ezzel sokan tisztában vagyunk, hogy sajnos parasztvakítás az egész táplálék kiegészítő ipar, ami még működik azok a vitaminok, ásványi anyagok, aminosavak, de személy szerint a további csoda hormon, designer porokban és "kogszokban" nem hiszek  ;D  ;D