2024. Május 13. - 04:38:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451862 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2013. Február 09. - 21:32:53
Válasz #825
Nem elérhető

Risee


Hát ja, a Puritan Pride pl. saját márkás DHEA-val nyomul, van nekik 7-keto is, és nem tegnap kezdték a tápkiegek árusítását. Én is rendeltem ötöt igaz már lassan 2 hete, remélem nem kapták el a vámon.  ;D

21 st. Century-t találtam még itthon amit kint is árulnak

2013. Február 09. - 21:49:54
Válasz #826
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem lehetetlen találni azért annyi biztos...Legalábbis dobozt, meg képet, ami úgy néz ki, hogy...

Bár a 25mg/kapszula stb. kiszerelésben tényleg egy rakásnyit kell venni, hogy bármit is érjen.

Ráadásul, mivel tiltott hatóanyagról van szó, egyáltalán ne legyetek biztosak benne, hogy bármi is van a kapszulákban aminek bármi köze is lenne a DHEA-hoz.  8-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 10. - 11:15:51
Válasz #827
Nem elérhető

Risee


"A DHEA forgalmazásával kapcsolatos jogi nehézség az Egyesült Államokban az, hogy az 1994. évi, a táplálékkiegészítőkről szóló egészségügyi és oktatási törvényben megfogalmazottak alapján a hormont bárki beszerezheti, mivel 1994 óta e termékek szabályozásáért már nem az FDA vagy más szövetségi ügynökség a felelős. Ennek nyomán a DHEA-termékek 1998. évi felülvizsgálata azt az eredményt hozta, hogy a termékeknek kevesebb mint fele tartalmazta a címkéjükön jelzett mennyiséget, s némelyikben egyáltalán nem volt DHEA. Más termékek hatóanyagai DHEA-hormonná alakítható növényi szteroidok voltak, arról azonban nem tett említést a címkén szereplő leírás, hogy az adott átalakítási folyamat az emberi szervezetben nem következik be.

A ConsumerLab.com független minőségvizsgáló cég 17 DHEA-tartalmú táplálékkiegészítőt vizsgált, melyek közül 14 készítmény hatóanyaga kizárólag DHEA volt, s három termék további gyógynövény-, vitamin- vagy ásványi összetevőket is tartalmazott. A vizsgálat szerint a 17 termékből háromban (18%) jelentősen kevesebb DHEA volt megtalálható, mint amit címkefeliratuk jelzett. Az egyik termékben, mely a jelzés szerint „gyógyászati minőségű" volt, a jelzett hatóanyag-tartalomnak csupán 19 százalékát találták. Egy másik termék a címke szerinti DHEA-tartalomnak 79 százalékát tartalmazta, pedig azt írták, hogy „megfelel az Egyesült Államok Gyógyszerkönyve (USP) előírásainak".

2013. Február 10. - 11:22:08
Válasz #828
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Plusz a fentiekhez hozzátartozik, hogy az 1994-es szabályozást 2004-ben nagyon erőteljesen és aztán, 2007-ben és 2010-ben is változtatták, szóval az FDA egy körlevéllel leveteti az ilyen termékeket a legális amerikai polcokról, ha nem veszik le a felszólítás ellenére, akkor az a cég végét jelenti amerikában, ennyi.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 10. - 11:26:57
Válasz #829
Nem elérhető

jrk


Hát ja, a Puritan Pride pl. saját márkás DHEA-val nyomul, van nekik 7-keto is, és nem tegnap kezdték a tápkiegek árusítását. Én is rendeltem ötöt igaz már lassan 2 hete, remélem nem kapták el a vámon.  ;D


Ha az USÁ-ból rendelted, és nem "gift"-ként adták fel, esélyes, hogy pihen a vámon pár hetet. Aztán itthon rábasszák az "áfát", azt még kifizeted, és már viheted is. Ha EU-n belüli a motyó, akkor nincs ilyen probléma.

2013. Február 10. - 11:58:38
Válasz #830
Nem elérhető

Risee


Akkor valószínű hogy az itthon vásárolható 2-3 gyártó terméke is lutri?

2013. Február 10. - 12:26:02
Válasz #831
Nem elérhető

draw


Az faxa, kösz az infót, akkor nem várom annyira még azt az érkezését.  ;D

Bár még így is bőven megéri külföldről rendelni mint itthon megvenni. Egyébként a tájékoztatón Dehydroepiandrosterone van, nem hiszem hogy nagyon trükközne az összetétellel egy ekkora cég. Ja és átszámítva 3080 Ft-ért rendeltem 12500mg-ot igaz erre még jött 3500 ft shipping costs meg akkor a 27% áfa ha valóban fennakadt a vámon. ez olyan 8000 Ft durván szemben az itthonról is rendelhető 2500mg 3000 ft-ért árral. Ha itthonról veszem fele annyit se kapok ugyanazért a pénzért. Egyébként a Swanson is árulja jó árban a DHEA-t, ők se kis cég, lehet van valami kiskapu ami miatt tudják árulni vagy nem tudom.

2013. Február 14. - 21:20:49
Válasz #832

Mars

Vendég
Heti 500mg depo+500mg boldenon kúrát vezetnék le.(14hét depo,13hét boldi)
A régi séma alapján 5naponta menne 3x5000iu hcg.
Esetleg érdemes lenne szétszedni kicsit a HCG-t pl. 1. 5000iu (5nappal később)2. 2500iu aztán  3naponta 2500iu még 3x???
Menne mellé még pár dolog.
Ezért most páran biztos megköveznek:1-20napig napi 1 szem clomid+ 2x10mg zita.
1hónapig napi 3x1 Ax pct,napi 3g DAA,napi 2x50mg DHEA,Jack3d,kreatin,ZMA.

                                                                    

2013. Február 15. - 20:49:24
Válasz #833
Nem elérhető

eo2eo


Szerintem a HCG-t kúra után told érzés szerint... ha már visszaállt a srácok mérete, a további adagokkal nem hinném hogy bármit is javítasz a helyzeten.

Szóval 1*5000, aztán 2500 mondjuk 5 nap múlva.. és ha kell, akkor utána még kevesebbet...

2013. Február 15. - 21:24:12
Válasz #834

Mars

Vendég
Szerintem a HCG-t kúra után told érzés szerint... ha már visszaállt a srácok mérete, a további adagokkal nem hinném hogy bármit is javítasz a helyzeten.

Szóval 1*5000, aztán 2500 mondjuk 5 nap múlva.. és ha kell, akkor utána még kevesebbet...
Ha így menne mondjuk:1.5000iu 2.2500iu 3.2500iu    5naponta
Akkor a te variációd szerint ha mondjuk egy 5000iu feloldok és kettéosztom 5napig eláll hütőben a sima oldószerében?

2013. Február 15. - 21:29:52
Válasz #835

Mars

Vendég

2013. Február 16. - 10:29:58
Válasz #836
Nem elérhető

eo2eo


Szerintem a HCG-t kúra után told érzés szerint... ha már visszaállt a srácok mérete, a további adagokkal nem hinném hogy bármit is javítasz a helyzeten.

Szóval 1*5000, aztán 2500 mondjuk 5 nap múlva.. és ha kell, akkor utána még kevesebbet...
Ha így menne mondjuk:1.5000iu 2.2500iu 3.2500iu    5naponta
Akkor a te variációd szerint ha mondjuk egy 5000iu feloldok és kettéosztom 5napig eláll hütőben a sima oldószerében?


Megmondom a frankót, az én kutyám egy másikkal egy időben volt kezelve, ezért megoldott volt a féladagok problémája.... És neki a 3. után már a régi méretükben pompáztak a srácok @:-)

Viszont  úgy hallottam, annyit eláll simán. Csak szívd bele egy másik tiszta fecsibe, hogy ne nagyon érje levegő...

Töröltem a mailboxot.

2013. Február 16. - 11:29:05
Válasz #837
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem a HCG-t kúra után told érzés szerint... ha már visszaállt a srácok mérete, a további adagokkal nem hinném hogy bármit is javítasz a helyzeten.

Szóval 1*5000, aztán 2500 mondjuk 5 nap múlva.. és ha kell, akkor utána még kevesebbet...
Ha így menne mondjuk:1.5000iu 2.2500iu 3.2500iu    5naponta
Akkor a te variációd szerint ha mondjuk egy 5000iu feloldok és kettéosztom 5napig eláll hütőben a sima oldószerében?


Felejtsétek már el az 5000IU HCG-t idióták! Ezerszer meg lett már ez itt beszélve, olvassatok már egy kicsit vissza ezekben a topikokban analfabéták... [:-o]

Itt vakok próbálnak világtalanokat vezetni minden negyedévben...újra és újra feltünik pár anafabéta.  >:D for fucksake  :-Đ
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 16. - 20:00:00
Válasz #838

Mars

Vendég
Szerintem a HCG-t kúra után told érzés szerint... ha már visszaállt a srácok mérete, a további adagokkal nem hinném hogy bármit is javítasz a helyzeten.

Szóval 1*5000, aztán 2500 mondjuk 5 nap múlva.. és ha kell, akkor utána még kevesebbet...
Ha így menne mondjuk:1.5000iu 2.2500iu 3.2500iu    5naponta
Akkor a te variációd szerint ha mondjuk egy 5000iu feloldok és kettéosztom 5napig eláll hütőben a sima oldószerében?


Felejtsétek már el az 5000IU HCG-t idióták! Ezerszer meg lett már ez itt beszélve, olvassatok már egy kicsit vissza ezekben a topikokban analfabéták... [:-o]

Itt vakok próbálnak világtalanokat vezetni minden negyedévben...újra és újra feltünik pár anafabéta.  >:D for fucksake  :-Đ
Köszönöm a megtiszteltetést az vigasztal h évtizedekig minden testépítő idióta volt.Én is emléxem valamire hogy sok az 5000iu ezért kérdeztem hogy féladagokat használjak-e mondjuk 3 v 5 naponta.Kicsit szenilis vok már kb.egy éve végigolvastam az összes topicot elejétől a végéig.Sajna nincs kedvem mégegyszer.Kúra közben nem akartam  meg nem is fogok heti 500iu-kat használni márcsak azért is mert a bekevert hcg eltarthatóságának idejéről több ellentétes véleményt olvastam.De tényleg nem emléxem hogy valaki leírta volna a pct-ben a mai elveknek leginkább elfogadott adagolás.pl x naponta y IU.
Lehet eltelik 10év és megint mindenki másképp használ majd mindent mint ami most elfogadott,lehet ismét megdőlnek elméletek.

Amúgy minden tiszteletem a tudásodé Efitmester,de szívesen látnék egy általad ajánlott hcg használatot pct-ben.Mert sok mindenki ír sok mindent soxor ellentétes dolgokat.Szerinted akkor az 5 naponta 2500IU 3x megfelelne?


2013. Február 16. - 20:25:22
Válasz #839
Nem elérhető

Maszat


bac. víz állítólag segít az eltarthatóságán, de valóban elég lutrik ezek a HCG-k. Én eleve csak gyógyszertréit használok, mert ezek a kínai szarok hűtőt még nem láttak.

Efitnek meg székrekedése van, ne vedd magadra.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26